Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedeljak 21.09.2015


PaoNaLazio

Recommended Posts

VALENCIENNES-LENS

 

Valenciennes se nalazi na 5 mestu u drugoj ligi Francuske,posle 7 kola ima 11 bodova sa gol razlikom 9:7.zanimljivo ja je da su u poslednjih 20 njihovih meceva 9 puta su remizirali,a 6 puta pobdili i 5 puta izgubili.

LuEcQxd.png

 

 

Lens igra katastrofalno,Nalaze se na pretposlednjem mecu imaju svega 4 poena.Nemaju pobede,cak 4 remija i 3 poraza

qL29DoY.png

 

U medjusobnim mecevima Lens je bolji u na Valencienneovom stadionu igrali su 4 puta dva puta je pobedio Lens a 2 puta je bilo nereseno

Svi medjusobni mecevi

mGeot9I.png

 

Moj tip je ovde X (2.90),ili X2 (1.46).Ova dva tima su dosta igrali remija,kako u medjusobnim mecevima tako i sveukupno,i vereujem da ce doci X ili X2.

 

Sretno!

 

Link to comment
Share on other sites

2.9 na Vityaz protiv Medvjeda? Hvala,uzimam.

 

Ne znam treba li opet sve pisati,ali očito da se ovi Medvjedi ne razlikuju previše od prošlogodišnjih.Na žalost. Taylora i dalje vjerojatno nema,a protiv SKA Hetter je imao 80% obrana šta je za hokej koma. I da,vodili su Medvjedi protiv SKA, ALI
(i to veliko) kada je SKA pustio malo kočnicu bilo je gotovo. Barem je to moj doživljaj.

 

U glavnom,Vityaz igra odličan hokej,momčad na okupu i po ovom koef. ih igram.

Link to comment
Share on other sites

Evo ekipi i poneki prijedlog od mene, znači ovako:
1.par Muller-Bedene 1 ili 2:0 u setovima ovisi koliko ko voli riskirati, prvo kolo Metza, tvrda podloga, dosta brza podloga, odgovara svakako Mulleru, koji je znao i puno boljim tenisačima raditi mnogo problema na njoj, jedan jadni Bedene mislim da protiv njega nemože puno u ovom meču.
 

2.par Ternana-Livorno x2 ili 2 također ovisno o vašem ulogu, no Livorno ima ambicije a i sve uvijete za povratak u seriu A, i mislim da ga ove sezone u tome nitko neće zaustaviti, u prva tri kola ima maksimalan učinak sa 9:2 gol razlikom, i više nego dovoljno za odigrati ovaj tip.

 

3.par Haider maurer-Gimeno traver 1 Prvo kolo dvoranskog turnira u St.Peterburgu, dvojice po prirodi zemljaša koji se baš nemogu dičiti prevelikom efikasnošću na tvrdoj podlozi no ipak dajem prednost Haideru, koji je više "all around" od španjolca, a i nedavno je na us openu iznenađujuće sa 3:2 u setovima izbacio Pospisila, tako da ovdje pobjeda Haidera nebi trebala biti previše upitna.

To je to za danas, za jači ulog igrajte ove sigurnije opcije sa prva 2 para, za lakši ulog možete ove sa više rizika plus dodajte koji svoj par. Sretno svima!

Link to comment
Share on other sites

Prijavite se BESPLATNO na SvijetKladjenja newspletter i budite prvi informirani o najnovijim analizama, greškama kladionica, te promotivnim akcijama vodećih online kladionica!

 

    

       qZXtVsu.png

 

 


 

Danas je slaba ponuda tako da neću ništa jaće igrati, ali odlično je što su već sutra i prekosutra na rasporedu utakmice iz liga petice.

 

Btw. od danas se nekadašnja "Petica" vraća na male ekrane. U starom terminu kao i nekad, od 21:10 počinje "Stadion" na HRT4 pa tko može nek pogleda, nadam se da su dobro napravili preglede utakmica Petice, kao nekad...  ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Prijavite se BESPLATNO na SvijetKladjenja newspletter i budite prvi informirani o najnovijim analizama, greškama kladionica, te promotivnim akcijama vodećih online kladionica!

 

    

       qZXtVsu.png

 

 


 

Danas je slaba ponuda tako da neću ništa jaće igrati, ali odlično je što su već sutra i prekosutra na rasporedu utakmice iz liga petice.

 

Btw. od danas se nekadašnja "Petica" vraća na male ekrane. U starom terminu kao i nekad, od 21:10 počinje "Stadion" na HRT4 pa tko može nek pogleda, nadam se da su dobro napravili preglede utakmica Petice, kao nekad...   ;)

 

Uuuuu,odlično,super. To je dobra stvar....

 

lajkam  :P

Link to comment
Share on other sites

NFL Colts - Jets

Andrew Luck  over 278,5   1,66 (bet365)

 

Nakon jučerašnjeg lošijeg dana i malo nesreće kod Tonya Roma danas opet igram na over yardi kod Lucka.

Coltsi su već jako dugo pass ekipa al to i ne čudi kad su imali Peytona a sad Lucka.

Jako malo igraju po zemlji jer i nemaju neku kvalitetu na poziciji RB ali i imaju vanseriskog QB. Prvi RB im je Gore kojeg su pomalo stisle već i godine a rezerve nisu nešto.

Prvu tekmu je Luck igrao debelo ispod svojih standarda i bacio je 254 yardi. Ako danas misle pobijedit a misle trebaju dosta yardi od svog QB pa ja očekujem i više od 300.

Evo dok sam pisao na 888sport je izašla ponuda i tam je granica 300,5 i to je po meni realnija granica tak da ovih 278,5 bi trebalo prebaciti.

Link to comment
Share on other sites

NFL Colts - Jets

Andrew Luck  over 278,5   1,66 (bet365)

 

Nakon jučerašnjeg lošijeg dana i malo nesreće kod Tonya Roma danas opet igram na over yardi kod Lucka.

Coltsi su već jako dugo pass ekipa al to i ne čudi kad su imali Peytona a sad Lucka.

Jako malo igraju po zemlji jer i nemaju neku kvalitetu na poziciji RB ali i imaju vanseriskog QB. Prvi RB im je Gore kojeg su pomalo stisle već i godine a rezerve nisu nešto.

Prvu tekmu je Luck igrao debelo ispod svojih standarda i bacio je 254 yardi. Ako danas misle pobijedit a misle trebaju dosta yardi od svog QB pa ja očekujem i više od 300.

Evo dok sam pisao na 888sport je izašla ponuda i tam je granica 300,5 i to je po meni realnija granica tak da ovih 278,5 bi trebalo prebaciti.

 

Super granica, drugdje je svugdje oko 300 yardi... Te granice se znaju baš osjetno razlikovati nekad, ali nećemo se buniti :D;)

Link to comment
Share on other sites

Evo ekipi i poneki prijedlog od mene, znači ovako:

1.par Muller-Bedene 1 ili 2:0 u setovima ovisi koliko ko voli riskirati, prvo kolo Metza, tvrda podloga, dosta brza podloga, odgovara svakako Mulleru, koji je znao i puno boljim tenisačima raditi mnogo problema na njoj, jedan jadni Bedene mislim da protiv njega nemože puno u ovom meču.

 

2.par Ternana-Livorno x2 ili 2 također ovisno o vašem ulogu, no Livorno ima ambicije a i sve uvijete za povratak u seriu A, i mislim da ga ove sezone u tome nitko neće zaustaviti, u prva tri kola ima maksimalan učinak sa 9:2 gol razlikom, i više nego dovoljno za odigrati ovaj tip.

 

3.par Haider maurer-Gimeno traver 1 Prvo kolo dvoranskog turnira u St.Peterburgu, dvojice po prirodi zemljaša koji se baš nemogu dičiti prevelikom efikasnošću na tvrdoj podlozi no ipak dajem prednost Haideru, koji je više "all around" od španjolca, a i nedavno je na us openu iznenađujuće sa 3:2 u setovima izbacio Pospisila, tako da ovdje pobjeda Haidera nebi trebala biti previše upitna.

To je to za danas, za jači ulog igrajte ove sigurnije opcije sa prva 2 para, za lakši ulog možete ove sa više rizika plus dodajte koji svoj par. Sretno svima!

U potpunosti se slažem oko parova,ali na ovim atp250 ima dosta iznenadenja i nikako ih nije sigurno igrati,neki igrači dođu odigrati samo radi sponzora i onda izgube u 1.kolu i evo sranja,Uglavnom trebalo bi proci,ali zelim samo napomenuti da je najbolje izbjeci ovakve turnire.

Link to comment
Share on other sites

NEMAN-FC MINSK

 

Neman se nalazi na 11 mestu,posle 19 kola ima 18 bodova.U losoj su formi,u poslednjih 5 meceva su dali samo 1 gol a 8 su primili.

Capture.PNG

Minsk je u odlicnoj formi,nalaze se na 3 mestu,imaju 36 bodova.,u poslednjih 10 meceva pobedili su 8 puta i 2 puta su remizirali.

Capture1.PNG

U medjusobnim mecevima Minsk u gostima dominira,pogledajte i sami:

Capture2.PNG

Moj tip je 2,kvota je 2,00.Mislim da je velika, i moram ovo da probam na ovu kvotu.

Link to comment
Share on other sites

2.9 na Vityaz protiv Medvjeda? Hvala,uzimam.

 

Ne znam treba li opet sve pisati,ali očito da se ovi Medvjedi ne razlikuju previše od prošlogodišnjih.Na žalost. Taylora i dalje vjerojatno nema,a protiv SKA Hetter je imao 80% obrana šta je za hokej koma. I da,vodili su Medvjedi protiv SKA, ALI

(i to veliko) kada je SKA pustio malo kočnicu bilo je gotovo. Barem je to moj doživljaj.

 

U glavnom,Vityaz igra odličan hokej,momčad na okupu i po ovom koef. ih igram.

 

GL sa betom...ali imam potpuno drugacije misljenje,ali skroz  :)

Prvo SKA i Podolsk ne treba uporedjivati uopste,a drugo oovo je Podolsku treci mec na strani vec,ima tu malo i umora a i odradili su ogroman posao u prethodna dva meca na strani ...tj. uzeli su sta su planirali i vise od toga...mislim da ce danas imati mnogo manje motiva...

Kada se uzme i prethodni mec koji su ova dva tima igrala,medvedi se mogu nositi sa njima itekako..

Ja sam igrao 1X ovde,cak sta vise mislim i da ce medvedi da pobede u regularnom delu...

Nisam stigao detaljnu analizu da napisem na mom blogu,ali sustina je recena...

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

GL sa betom...ali imam potpuno drugacije misljenje,ali skroz  :)

Prvo SKA i Podolsk ne treba uporedjivati uopste,a drugo oovo je Podolsku treci mec na strani vec,ima tu malo i umora a i odradili su ogroman posao u prethodna dva meca na strani ...tj. uzeli su sta su planirali i vise od toga...mislim da ce danas imati mnogo manje motiva...

Kada se uzme i prethodni mec koji su ova dva tima igrala,medvedi se mogu nositi sa njima itekako..

Ja sam igrao 1X ovde,cak sta vise mislim i da ce medvedi da pobede u regularnom delu...

Nisam stigao detaljnu analizu da napisem na mom blogu,ali sustina je recena...

pozdrav

Meni se na blogu najviše sviđa tvoja prognoza za Varnamo - Bromapojkarana  X2    1.60 i to ću ispratiti (samo kod ovog 888sporta je kvota 1,75 :) ).

I nadam se da ćeš se predomisliti vezano za ovaj paid service ili da ćeš barem ovdje na forumu koji put staviti koji tip.

Zna bit dobrih parova pogotovo na skandinavski nogomet i tu te često ispratim.  

Link to comment
Share on other sites

GL sa betom...ali imam potpuno drugacije misljenje,ali skroz  :)

Prvo SKA i Podolsk ne treba uporedjivati uopste,a drugo oovo je Podolsku treci mec na strani vec,ima tu malo i umora a i odradili su ogroman posao u prethodna dva meca na strani ...tj. uzeli su sta su planirali i vise od toga...mislim da ce danas imati mnogo manje motiva...

Kada se uzme i prethodni mec koji su ova dva tima igrala,medvedi se mogu nositi sa njima itekako..

Ja sam igrao 1X ovde,cak sta vise mislim i da ce medvedi da pobede u regularnom delu...

Nisam stigao detaljnu analizu da napisem na mom blogu,ali sustina je recena...

pozdrav

E,to volim. malo razmišljanja,pomoći. kako bilo,s obzirom na sve navedeno čini mi se da ću ili preskočiti ili možda X za nešto sitno,ali prije da će biti preskok.Medvjedu ne vjerujem toliko,ali s obzirom na tvoje hokejaško tipsteranje i znanje prebacilo je lopticu s duje

 

 

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Opet NFL Colts - Jets:

Frank Gore under 64,5 yardi    1,90  (888sport)

 

Coltsi su kao što sam rekao u prošloj prognozi pass ekipa i puno ovise u napadu o Lucku. Gore je prvi RB Colta ali i čovjek u godinama.

Ova granica mi izgleda dosta visoko jer prošle godine je imao prosjek cca 70 yardi ali u ekipi kao što su 49ersi koji su sasvim drugačiji tip ekipe.

Prvi tekmu imao je 31 yard iz samo 8 pokušaja i to je ispod njegovih standarda ali morat će se na to navikavat.

Usto obrana Jetsa nije loša i sve nekako vodi k ovoj okladi. Možda nije nešto najbolje analizirana ali dosta vjerojatno je da će proći :)

Link to comment
Share on other sites

Opet NFL Colts - Jets:

Frank Gore under 64,5 yardi    1,90  (888sport)

 

Coltsi su kao što sam rekao u prošloj prognozi pass ekipa i puno ovise u napadu o Lucku. Gore je prvi RB Colta ali i čovjek u godinama.

Ova granica mi izgleda dosta visoko jer prošle godine je imao prosjek cca 70 yardi ali u ekipi kao što su 49ersi koji su sasvim drugačiji tip ekipe.

Prvi tekmu imao je 31 yard iz samo 8 pokušaja i to je ispod njegovih standarda ali morat će se na to navikavat.

Usto obrana Jetsa nije loša i sve nekako vodi k ovoj okladi. Možda nije nešto najbolje analizirana ali dosta vjerojatno je da će proći :)

 

Može se uzeti malo veća granica i viši tečaj u William Hillu. Solidan par inače. :)

 

New York Jets @ Indianapolis Colts  – 

Frank Gore Total Rushing Yards Under @ 1.91 (65.5)

 

kGL4EVk.png

Link to comment
Share on other sites

E,to volim. malo razmišljanja,pomoći. kako bilo,s obzirom na sve navedeno čini mi se da ću ili preskočiti ili možda X za nešto sitno,ali prije da će biti preskok.Medvjedu ne vjerujem toliko,ali s obzirom na tvoje hokejaško tipsteranje i znanje prebacilo je lopticu s duje

 

 

 

Hvala

ja bi opet ipak igro konacan ishod na vitjaz gledma malo h2h  i zandje tekme vitjaz dosta puta zavrsi sa x-om pa dobije u produzetcima a medvescak nije u nekoj bajnoj formi dok vitjaz igra nelose zadnjih par tekmi neznam dvosjekli mac mi je to ,al opet medvescak ima 6 poraza zaredom vrijeme je da to stane ja mislim

Link to comment
Share on other sites

TERNANA-LIVORNO

 

Ovde igraju zadnji(Ternana) protiv prvog(Livorno),i ovde nikad ne igram na pobedu nekoga,za moj tip pogledajte analizu.

 

Ternana je poslednja,ima samo 1 bod posle 3 kola,igraju lose i to pokazuju i rezultati,imaju svega 1 dat gol,a 5 primljenih,2,0 golova po proseku po mecu.Ovo su njihovi prethodni mecevi.

Capture.PNG

 

Livorno se nalazi na 1 poziciji,ima maksimalan ucinak sa 9 datih,i dva primljena gola.U dobroj su formi.U dobroj su golgeterskoj formi i to im dosta pomaze.

Ovo njihovih 5 prethodnih meceva:

Capture1.PNG

O njihovim medjusobnim mecevima pogledajte na slici:

Capture2.PNG

Samo je jedno islo ispod 3 gola,i moj tip je over 2,5 gola (2.05).I ovo je dobra kvota,i mora se probati.

 

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

E,to volim. malo razmišljanja,pomoći. kako bilo,s obzirom na sve navedeno čini mi se da ću ili preskočiti ili možda X za nešto sitno,ali prije da će biti preskok.Medvjedu ne vjerujem toliko,ali s obzirom na tvoje hokejaško tipsteranje i znanje prebacilo je lopticu s duje

 

 

 

Hvala

 

Eto,uštedio si mi lovu,thx

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use