Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 19.09.2015.


Goksim

Recommended Posts

Hajduk-Dinamo 1 @ 3.90 Pinnacle

 

Hajduk ima 3 pobjede u nizu,a gol nisu primili 4 kola. Dinamo je u Srijedu pobjedio Arsenal i sigurno su oni tu pobjedu slavili do ranih jutarnjih sati. Sad su još izašli u priču u medijima o ozlijedama i po njihovim pričama trebalo bi im faliti pola ekipe. iako u e priče ne vjerujem previše protiv Hajduka nikako ne mogu bit toliko favoriti na Poljudu. Dinamo osim ove pobjede protiv Arsenala uopće ne briljira ove sezone i mislim da ih Hajduk može dobit. I prošle sezone u Splitu je Hajduk bio blizu pobjeda ali oba puta su dobili golove u zadnjim minutama. Sada ipak mislim da je Dinamo iscrpljen još od Arsenala i da neće imat snage za preokret u zadnjim minutama a ova kvota od 3.90 na Hajduk mi nema nekog prevelikog smisla

Link to comment
Share on other sites

Hajduk-Dinamo 1 @ 3.90 Pinnacle

 

Hajduk ima 3 pobjede u nizu,a gol nisu primili 4 kola. Dinamo je u Srijedu pobjedio Arsenal i sigurno su oni tu pobjedu slavili do ranih jutarnjih sati. Sad su još izašli u priču u medijima o ozlijedama i po njihovim pričama trebalo bi im faliti pola ekipe. iako u e priče ne vjerujem previše protiv Hajduka nikako ne mogu bit toliko favoriti na Poljudu. Dinamo osim ove pobjede protiv Arsenala uopće ne briljira ove sezone i mislim da ih Hajduk može dobit. I prošle sezone u Splitu je Hajduk bio blizu pobjeda ali oba puta su dobili golove u zadnjim minutama. Sada ipak mislim da je Dinamo iscrpljen još od Arsenala i da neće imat snage za preokret u zadnjim minutama a ova kvota od 3.90 na Hajduk mi nema nekog prevelikog smisla

U potpunosti se slažem. Definitivno value.

Link to comment
Share on other sites

Hajduk-Dinamo 1 @ 3.90 pinnacle

Hajduk ima 3 pobjede u nizu,a gol nisu primili 4 kola. Dinamo je u Srijedu pobjedio Arsenal i sigurno su oni tu pobjedu slavili do ranih jutarnjih sati. Sad su još izašli u priču u medijima o ozlijedama i po njihovim pričama trebalo bi im faliti pola ekipe. iako u e priče ne vjerujem previše protiv Hajduka nikako ne mogu bit toliko favoriti na Poljudu. Dinamo osim ove pobjede protiv Arsenala uopće ne briljira ove sezone i mislim da ih Hajduk može dobit. I prošle sezone u Splitu je Hajduk bio blizu pobjeda ali oba puta su dobili golove u zadnjim minutama. Sada ipak mislim da je Dinamo iscrpljen još od Arsenala i da neće imat snage za preokret u zadnjim minutama a ova kvota od 3.90 na Hajduk mi nema nekog prevelikog smisla

Moram priznat da se ne slažem sa ovime, no to je samo moje mišljenje, kao što to Zoki radi mnogo rotira sastav i to ono što se očekuje da će igrati oni koji su bili na klupi protiv Arsenala, a to su Ćorić, Henriquez, Rog...što je daleko opasnije od Fernandez, Soudani, Pjaca...dakle naveo sam samo taj napad, i to trkacki i tehnički sjajan...samim time neznam kako ih mogu klinci zaustaviti osim prekršajima, tako da svakako najbolji bet po meni je over kartona...čisto moje mišljenje...bez zamjerke...

Link to comment
Share on other sites

Okladu za Chelsea - Arsenal o kojoj sam pisao na portalu vezat ču sa sljedećim...

 

 

Aston Villa - West Bromwich

 

Za veliku većinu slabijih poznavatelja prilika u engleskom nogometu ovo bi bio susret kao i svaki drugi, međutim on je puno više od toga... Radi se o lokalnom derbiju koji nosi naziv West Midlands derbi te koji ima višegodišnju tradiciju. Ovi susreti uvijek su za navijače i igrače puno više od samo tri boda, i obično susreti ovih vaju klubova obiluju kartonima.

Koliko navijačima znače ovi susreti mislim da najbolje dočarava sljedeći video... Kada ste nedavno ovo vidjeli u Premiershipu?!

I da, ako ste se pitali koliko je star video, video je od ove godine u ožujku 2015. je snimljen...

 

https://www.youtube.com/watch?v=oIKYnQ70HFA

 

Prošle sezone jedan susret je završio sa 6 žutih kartona, dok je drugi bio još bogatiji, sa čak 9 žutih te dva crvena kartona. Ne očekujem baš ovakvu kartonijadu danas međutim nadam se da će biti dovoljno za prolaz...

 

Utakmic će suditi Martin Atkinson, jedan od strožih i boljih engleskih sudaca Premiershipa kada je klađenje na kartone u pitanju i drago mi je da je on delegiran za ovaj susret.

 

Po pitanju koeficijenata i granica situacija je sljedeća:

 

Unibet je kao granicu stavio za Premiership jako visokih 5,5 kartona, što najbolje dočarava o kakvom se susretu radi...

 

A0Bkgez.png

 

 

Bet365 je kao granicu stavio 5,0 kartona (dakle u slučaju točno 5 kartona koef. je 1,00) što je puno bolja opcija.

 

VM2Hyjs.png

 

 

Ipak, daleko najviše mi se sviđa ponuda William Hilla za ovu utakmicu budući da su kao granicu stavili samo 4,5 kartona! Za over 4,5 kartona daju čak 1,61 a kao što znate online kladionice eventualni crveni karton računaju kao dva kartona tako da ovu okladu preporučujem uplatiti isključivo u online kladionicama, pogotovo jer se radi o derbiju u kojem bi moglo biti crvenih kartona a i Atkinson u nekim situacijama zna biti sklon istima..

 

f4aa6yD.png

 

Ova usporedba koeficijenata je ujedno i najbolji primjer zašto je za ozibljno klađenje potrebno imati kladioničarske račune na više online kladionica, te ovisno o tome koja kladionica za željenu okladu daje najbolje koeficijente tamo i odigrati okladu.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipo, jučer je bio sjajan dan 4/4 pogođene analize, pa se nadam nastavku takvih rezultata i danas. Vikend je prepun sjajnih susreta, a na portalu smo se potrudili proanalizirati neke od njih. Osim Chelsea-Arsenal tu su još četiri analize koje smo pripremili...

 

 
 
 
 
 
Za kraj napominjem kako je na forumu postavljena nova nagradna igra u kojoj je Vaš zadatak pogoditi točan rezultat i prvog strijelca najvećeg Hrvatskog derbija između Hajduka i Dinama. Uključite se pokažite znanje i osvojite nagrade! (NAGRADNA IGRA)
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima !

 

Uočio sam danas dva, rekao bi solidna para u Davis cupu, a riječ je o susretima Poljske i Slovačke, te Brazila i Hrvatske.

Za Poljake se danas očekuju Kubot i Matkowski (za sada u DC-u 2/2 (Latvija i Ukrajina)), inače 35. i 9. igrač u poretku parova. Izuzev DC-a pronašao sam samo 4 meča ovog para, a skor im je 2 pobjede i 2 poraza. Porazi su došli od Dodig/Melo i Paes/Stepanek, pa to i ne treba čuditi.

Za Slovake se očekuju pak Martin i Zelenay, 126. i 106. igrač u poretku parova. Ne nešto posebni igrači parova, ali svakako vrijedi istaknuti pobjedu u prošloj rundi DC-a kada su iznenadili favorizirane Rumunje Mergeu i Tecaua i slavili sa 3:0. Ipak mislim da danas ne mogu ponoviti iznenađenje, te da će Poljaci slaviti u ovome meču i povesti sa 2:1 (Jano juče dobio Gomboša, a Przysiezny izgubio od Kližana). Također valja napomenuti dosta dobru domaćinsku atmosferu, koja je vladala na meču Jano-Gomboš, koja bi svakako trebala biti vjetar u leđa Kubotu i Matkowskom.

 

Brazilci, kao i Poljaci bi trebali doći do vodstva od 2:1. Danas bi za njih trebali nastupiti Soares i Melo, fantastični igrači parova. Melo trenutno drži 5. mjesto u poretku, dok je Soares nešto lošiji i nalazi se na 21. mjestu. Plus za ovaj par je i to što su Melo i Soares ove godine već skupili 5 mečeva. Doduše samo jedan je bio na zemlji (pobjeda u DC-u protiv Argentine od 3:0), dok su 4 meča bila na tvrdoj podlozi, gdje su između ostalog dobili i Murraya i Peersa, a zaustavljeni su tek od Pospišila i Socka. Od pobjeda u DC-u možemo svakako izdvojiti one nad Brayanima i Marrerom i Lopezom. Za Hrvatsku s druge strane Dodig i Škugor. Dodig iskusni igrač parova, zajedno sa Melom osvajač ovogodišnjeg izdanja Roland Garrosa, te trenutno 6. igrač parova. Ipak pitanje je koliko Škugor kvalitetom odgovara trojici preostalih igrača u ovim parovima, jer trenutno zauzima 185. mjesto u poretku. Od bitnijih rezultata valja istaknuti finale Umaga 2014. u paru sa Lajovićem, kada su dobili recimo Seppia i Lorenzija, te Cuevasa i Zeballosa, ali su poraženi od Čermaka i Rosola. Dodig i Škugor imaju jedan zajednički meč, koji datira iz 2008. kada su lagano poraženi u Zagrebu od De Voesta i Hutchinsa. Sve u svemu mislim da ovdje pobjedu odnosi bolji brazilski par.

 

P.S. molio bih nekog ko malo pomnije prati tenis da iznese mišljenje o ovome, i također mislim da su Kolumbijci sa Cabalom i Farahom u prednosti nad bilo kime koga Japan odluči poslati na teren (najavljeni Nishioka i Uchiyama), tako da mislim da je i to izgledna pobjeda Kolumbije.

 

Lijepo pozdrav, živili !

Link to comment
Share on other sites

Pozz....

 

Medvjedi-SKA - 2 --> 1,8

 

Šta reći....Napisao sam sve neki dan. Medvjedi su me strašno razočarali prošlu tekmu protiv "razštimanog" Spartaka.To je bio užas. Kako se takva igra može popraviti u 3 dana protiv prvaka SKA,definitivno jedne od top 3 europske momčadi. Da,dolaze vjerojatno bez Ilije,ali to nije presudno u ovom tipu.SKA se diže u formi,hvata zalet i čini mi se da će danas biti još jedna kantaona u Brlogu. Taylora ipak i dalje nema,trenira,ali se do prije susretas ne zna ništa,ali ne znam koliko on može spasiti ovakav Medveščak,sa ovakvom igrom. Na žalost,nakon odlične predsezone i dosta dobrog otvaranja,dolazi otriježnjenje i čini mi se da za nekoliko kola prvo pada trener,a onda će biti i nekih igračkih rošada.Neumoljivo me podsjećaju Medvjedi na naše BASKETBALIJE ..... U glavnom,SKA je moćan stroj,Medvjedi su ručni generator u kvaru i sve osim pobjede SKA bi bilo čudo ,kao ono u Lake Placidu 1980.

Link to comment
Share on other sites

Moram priznat da se ne slažem sa ovime, no to je samo moje mišljenje, kao što to Zoki radi mnogo rotira sastav i to ono što se očekuje da će igrati oni koji su bili na klupi protiv Arsenala, a to su Ćorić, Henriquez, Rog...što je daleko opasnije od Fernandez, Soudani, Pjaca...dakle naveo sam samo taj napad, i to trkacki i tehnički sjajan...samim time neznam kako ih mogu klinci zaustaviti osim prekršajima, tako da svakako najbolji bet po meni je over kartona...čisto moje mišljenje...bez zamjerke...

jel znate tko sudi hajduk dinamo?

Link to comment
Share on other sites

Gorica - Olimpija  2  1,90 // over 2,5 1,72 //  2 i over 2,5  2,87

Zavrc - Maribor    2   1,70 // over 2,5 1,85 //  2 i over 2,5  2,75

 

Meni jedna od drazih liga za klađenje. I ovo mi se cini jako izgledno. Olimpija ne zna za poraz zadnjih 8 utakmica( 2 kup, 6 prvenstvo) u kojima su dali 29 golova( u jednoj 2 ostale davali po 3+ golova). Prvi su na tabeli a upravo Gorica je druga koja jako dobro igra kuci, izuzev zadnje utakmice koju su izgubili 4:1 od Maribora i jedina ekipa koja je sve utakmice dosadasnjeg dijela prvenstva bila over golova. Uz gol razliku 21:16. Prosjek golova po utakmici im je 4,1 dok je kod Olimpije taj prosjek 3,6. Znaci obje ekipe koje daju dosta golova, istina da Olimpija jako malo prima,ali napadacki dio u obje ekipe je vise nego dobar i over od 2,5 mi vise nego pristojno izgleda. Iako ocekujem pobjedu gosta ovdje koji ove sezone igraju ponajbolje u ligi i preuzeli su prvo mjesto i danasnja pobjeda ih vodi na +4 boda. Sastali su se i u prvom kolu gdje je Olimpija slavila kuci 4:1.  

 

Maribor lose poceo sezonu, trenutno 4. na tabeli i 7 bodova zaostatka za vodecom Olimpijom i to moraju poceti stizati pomalo, Prvu utakmicu kuci upravo protiv Zavrca remizirali 1:1, iako su bili puno boji na terenu. Zadnja pobjedu kao sto sam gore napisao protiv Gorice u gostima 4:1, prije toga 2 nerijeseno i jedan poraz. Mislim da je vrijeme je da se poveze par pobjeda u nizu, i prosla utakmica je mozda i nagovjestaj, s tim da ne igraju u Europi ovo je jedino sto im je ostalo, a uz to prekine pobjednicki niz od 2 utakmice Zvrca. Jer vec je 9 kola proslo tri ekipe su ispred njih i moraju poceti pobjeđivati. 

Ja sam isao na malo riskantniju okladu, 2 i over 2,5 na obje tekme, uz to sam vezao jos West Ham daje gol 1,72 i Everton daje gol 1,40 Kao sto je i na portalu analizirano CIty ima nekih problema sa zadnjom linijom,cak je i Kompany pod upitnikom, jos ako bude Demichelies igro trebali bi primiti bar jedan,dok West Ham daje 2 gola po utakmici i protiv jacih klubova se bolje snalazi za sada.( A i Citiy-u je vrijeme da primi gol :D )  

A Everton po meni jako dobra ekipa koja svima moze zabiti gol, proslo kolo kuci Chelesu razmontirali(iako Chelesea lose pocela i nikako da proigraju, ali Chelsea je Chelsea) a danas ocekujem minimalno jedan u mrezi Swansea-e. 

Link to comment
Share on other sites

Real Madrid - Granada, tip: Jesse Rodriguez not to score @1.67 (marathonbet)
 

Po meni jako izgledan tip. Jesse ceka svoju priliku sa klupe i puno puta ne uspeva dobiti ni 5 minuta igre. No, James Rodriguez je i dalje povredjen i njega ce zameniti Isco. Ako Real dodje do ubedljivog vodstva (2:0, 3:0) sigurno ce BEnitez izvesti Benzemu ili Isca te dati sansu mladom Jesseu koji moze imati nekih 15 minuta najvise. Mislim da je to premalo vremena i da su puno vece sanse da danas ostane bez gola. U slucaju ne ulaska u igru, kvota je 1

 

Link to comment
Share on other sites

Moram priznat da se ne slažem sa ovime, no to je samo moje mišljenje, kao što to Zoki radi mnogo rotira sastav i to ono što se očekuje da će igrati oni koji su bili na klupi protiv Arsenala, a to su Ćorić, Henriquez, Rog...što je daleko opasnije od Fernandez, Soudani, Pjaca...dakle naveo sam samo taj napad, i to trkacki i tehnički sjajan...samim time neznam kako ih mogu klinci zaustaviti osim prekršajima, tako da svakako najbolji bet po meni je over kartona...čisto moje mišljenje...bez zamjerke...

Drago mi je da svako ima svoje mišljenje koje pokušava argumentirano objasniti. Samo da ti napomenem kako je Čorić ozljeđen, a igrati će Soudani. Ali po mom mišljenju Dinamu nije problem u napadu, jer tu još ima i Hodžića, već mislim da bi mogli imati problema s obranom gdje se očekuju Benković(potencijal ali bez puno utakmica) i Goncalo koji u principu ni nije stoper, a ta dvojica nikada nisu igrali zajedno. U svakom slučaju moglo bi biti neizvjesno...

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da svako ima svoje mišljenje koje pokušava argumentirano objasniti. Samo da ti napomenem kako je Čorić ozljeđen, a igrati će Soudani. Ali po mom mišljenju Dinamu nije problem u napadu, jer tu još ima i Hodžića, već mislim da bi mogli imati problema s obranom gdje se očekuju Benković(potencijal ali bez puno utakmica) i Goncalo koji u principu ni nije stoper, a ta dvojica nikada nisu igrali zajedno. U svakom slučaju moglo bi biti neizvjesno...

da se samo nadovezem,niti pinta nema umjesto kojeg ce igrati matel,tako da iz standardne obrane jedino pivaric igra.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use