Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 17.09.2015.


PaoNaLazio

Recommended Posts

Vidim da ste danas odlucili da ne cackate previse, to sam i ja planirao ali kad sam video kvotu na:

Partizan-AZ Alkmar x2 @1.83 bet365 morao sam da uzmem to.

Partizan je u opasnoj krizi, posle derbija i poraza za vikend zaostaje cak 8. bodova za vodecom Crvenom Zvezdom (uz mec manje). Odbrana je sigurno van nivoa ove sezone, toliko se ocekivalo od Fabricia koji je doveden i trenutno je jedan od najplacenijih u timu da je usledilo veliko razocarenje posle njegovih partija, takodje Slovenac Balazic je u padu forme, gubi zivce polako i moze napraviti skupu gresku (tipa crveni karton, napravljen penal), sredina terena je sigurno najbolji deo, tu je novopeceni reprezentativac, Darko Brasanac koji je uz Andriju Zivkovica sigurno lider ekipe, pored njega moze se reci da solidne igre pruza Jevtovic ali sigurno ta igra nije za Evropu na kraju napad blago receno ocajan. Doveden je Valeri Bojinov kao iskusan igrac od kog se ocekivalo da postize golove i unapredi igru napred, a on je doneo samo lose stvari (usporio razvoj Saponjica, te odigrao veoma, veoma lose i da nije postigao 6golova (mislim 4 iz penala) moglo bi se reci katastrofalno pojacanje (nesto kao F. Torres u Chelsea kad je presao) :D )

Sa druge strane AZ takodje nije u nekoj formi, od 5 meceva u prvenstvu imaju samo 1 pobedu, ali opet su po meni daleko bolji od nasih igraca. Na strani su posebno efikasni, primer : poslednjih 5 meceva na strani dali cak 17 uz primljenih 8 golova. Kod njih bi istakao veznjaka Henriksena koji na 5 meceva postize 3 gola, jedino bi problem bio ako Holandjani ne zele da se takmice ovde nego su samo usli kako bi uzeli neki euro.


Eto toliko, solidno napisano nadam se barem :D

Link to comment
Share on other sites

Spanija-Francuska 1 @2.67

Jednostavno moram i ovo uzeti, jesu Francuzi favoriti i jeste da igraju pred svojom publikom i da imaju Parkera na pleju i ostalu ekipu ali ja verujem u Gasola i drugare. Veliki su to sampioni da bi se predali pre pocetka utakmice. Ovde ce odluciti igraci sa klupe a tu su Spanci po meni jaci (Sergio Rodrigez, Reyes(uvek ga usere skok u napadu nekako se uvek snadje) tu je i San emeterio koji ima lep sut ne smemo zaboraviti ni Vivesa koji je imao sjajnu sezonu u Valenciji.

Sa druge strane prva stvar koja mi se uopste ne svidja to je rezervni plej Westerman, jesam ja grobar i jeste on igrao kod nas neko vreme ali covek nikako nije za reprezentaciju Francuske, to je pokazao izuzetno losim utakmicama u dosadasnjem toku prvenstva, no sem njega sa klupe sansu ceka i Zelabal sjajan suter, do sada odlicno igrao, ostali igraci su manje zvucni jedino bi izdvojio Lovernja koji igra sjajno prvenstvo ali protiv Gasola mislim da nece moci.

Sta vi mislite o ovom mecu?

Link to comment
Share on other sites

Spanija-Francuska 1 @2.67

Jednostavno moram i ovo uzeti, jesu Francuzi favoriti i jeste da igraju pred svojom publikom i da imaju Parkera na pleju i ostalu ekipu ali ja verujem u Gasola i drugare. Veliki su to sampioni da bi se predali pre pocetka utakmice. Ovde ce odluciti igraci sa klupe a tu su Spanci po meni jaci (Sergio Rodrigez, Reyes(uvek ga usere skok u napadu nekako se uvek snadje) tu je i San emeterio koji ima lep sut ne smemo zaboraviti ni Vivesa koji je imao sjajnu sezonu u Valenciji.

Sa druge strane prva stvar koja mi se uopste ne svidja to je rezervni plej Westerman, jesam ja grobar i jeste on igrao kod nas neko vreme ali covek nikako nije za reprezentaciju Francuske, to je pokazao izuzetno losim utakmicama u dosadasnjem toku prvenstva, no sem njega sa klupe sansu ceka i Zelabal sjajan suter, do sada odlicno igrao, ostali igraci su manje zvucni jedino bi izdvojio Lovernja koji igra sjajno prvenstvo ali protiv Gasola mislim da nece moci.

Sta vi mislite o ovom mecu?

 

Uživati i gledati..... Pa,isplati se zbog koef.,ali čini mi se da je sve predodređeno da Francuzi osvoje....Španjolci previše ovise o Gasolu,ako ga Francuzi,a ima tko,zatvore,pa-pa.....

Link to comment
Share on other sites

Ola....

 

Za danas mi je upala u oko tekma Medvjeda i slavnog Spartaka. Tip je pobjeda Medvjeda,2,10.

 

Od Spartaka je trenutno ostalo samo ime.Ekipa potpuno nova(većina došla iz Miškina),još i k tome jaaako loša,niti uigrana,niti borbena,ništa. Sve u svemo jako loše. Do sada 5 bodova,gube gdje i od koga stignu. Stvarno su loši,najslabija ekipa do sada protiv koje će Medvjedi igrati, imaju i nešto povreda,trener užasno ljut,prijeti uvođenjem igrača iz druge momčadi,otpuštanjem nekih igrača.Sve u svemu kaos.

Medvjedi igraju dosta dobro,malo šteka igrač više gdje često ne da zabiju nego i prime gol,ali igraju dosta dobro. Vraća se golman Taylor koji je branio na početku.Nije da su Heeter i Krošelj loši,ali nekako je Taylor bio mnogo sigurniji. Jurčina je ozljedu zaliječio,još kada uđe u specijalne timove mogao bi i igrač više proraditi (čovijek ima top u ruci,kada opali s plave ima da se i prabake u grobu okreću onom kojeg pak pogodi). Sve su svemu,Medvjedi doma bi trebali iskoristiti današnjeg protivinika i u regularnom vremenu riješiti ovo i doći do dosta važna 3 boda. Jest početak,ali Zapad je užasno jak,bit će gužva za ulaz u doigravanje i svaki bod doma je bitan.

 

Od Europa lige mi se danas sviđa nešto kotra engleza,Totiča i L'poola jer oboje rotiraju cijelu momčad,a Bordeaux(igra doma protiv Redsa) nema baš predugačku klupu s obzirom na ozljede pa i nema neku veliku rotaciju(igrat će ista momčad kao i protiv PSGa),te Quarabag (igra kod Totiča) nisu baš klubovi žnji kvalitete da ih se treba podcijeniti.S time da je to u slučaju Bordeauxa i prikazano na koef koji je podjednak,ali Totič je postavljen do izraziti favorit pa neki kontrahendi dosta dobro dođe.

 

Moj prvi pick danas je definitivni Medveščak(razmišaljm i hendi koji je 2,70),a dalje ćemo vidjeti.

 

 

Pa eto,molim pokoju riječ

Isprike.....Očito sam se grdo prevario u mogućnosti Medvjeda ove sezone. Očito je profit u kontriranju njih kao i prošle sezone.

Link to comment
Share on other sites

Danas je dosta utakmica potencijalno da završe sa velikim brojem kartona, međutim neke kladionice su postavile bezobrazno velike granice (5,5) na dosta utakmica...

 

Evo što sam probrao...

 

Kod klađenja na kartone, kao što znate preferiram online klaidonice budući da računaju i crveni karton (kao dva kartona) te budući da su im granice često bolje i fleksibilnije...

 

 

Ajax - Celtic

 

Kao što možete i vidjeti SuperSport je npr. stavio granicu od čak 5,5 kartona.

 

PZJesnF.png

 

IMO malo promašeno ali dobro. Druge kladionice imaju 4,5 granicu, a 10Bet, koji daje i 200€ bonusa na prvu uplatu (50%) je kao granicu stavio samo 3,5 kartona (a računaju i crveni). Ovo mi se čini odlična granica i oklada budući da utakmicu sudi Luca Banti koji je poznat kao jedan od bržih sudaca na okidaču... Puno toga ovisit će naravno o ekipama, ali ovdje je jasno da se bookmakeri oko granica nemogu složiti i over 3,5 kod 10Beta mi se čini najbolji izbor.

 

jBuxPs7.png

 

 

Fiorentina - Basel

 

Sudi Michael Oliver o kojem sam puno pisao zadnjih tjedana pa se neću ponavljati. Supersport je kao granicu opet stavio 5,5 kartona...

 

RBuv9Zs.png

 

Bet365 pak daje 1,85 za over 4,0 kartona. Dakle u slučaju 4 kartona oklada je storno (vraćaju ulog) dok bi u slučaju 5+ kartona oklada bila i dobitna. Oliver će sigurno zauzeti stroži stav, a nadam se da će i igrači odigrati natjecateljsku utakmicu sa par oštrijih startova i malo nervoze...

 

Ur9J7rv.png

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Prve utakmice grupne faze kupa Uefa. Mec izmedju ekipa Athletic Bilbao i Augsburg. Slicna je analiza kao i za utakmicu izmedju Seville i Burussie M. Athletic je usao malo losije u sezonu i cini mi se da se polako dizu u formi. Svakako u prilog ide i sto su domacinska momcad koja kod kuce igra puno bolje nego u gostima. Augsburg ima veoma lose rezultate u ligi i trenutno imaju 1 bod iz 4 utakmice al cinjenica da su u te 4 utakmice primili 5 golova me odvuklo od igranja hendikepa na Athletic. U zadnjoj utakmici su se dobro branili protiv Bayern-a al mislim da su imali vise srece nego pameti sto Bayern nije prije rijesio utakmicu.

Athletic Bilbao - Augsburg 1 1.65 (bet365)

Athletic - Augsburg 3:1

Link to comment
Share on other sites

Opa odlična kvota na barcu dok prođe kolo 2 da vidim kako se jicha prilagodio odigrat ću vjerovatno n barcu ,imena igrača zvuče strašno i teško da im ko može prići neznam sa koje strane veća opasnost jicha ili lazarov... uz njih još karabatić pff

Jako,jako pa skoro je tesko povjerovati da ce Barca osvojiti ponovo.. Veszprem mi djeluje vise zaintereosvani,dok Jicha se bas do sada nije uklopio kako treba.. Dosta Barca pati nakon Karabatica..

Link to comment
Share on other sites

Peyton Manning over 249,5 yardi 2,00 (888sport)

Kao prvo u bet365 je kvota na over 266,5 yardi 1,80. Ovdje je dovoljno da baci 17 yardi manje a bolja je kvota.

Manning je u prvoj imao samo 175 yardi dodavanjem bez TD i to je daleko ispod njegovih standarda ali stižu godine.

Gledao sam Broncose prvu tekmu i napad uopce nije štimao. Slaba ofenzivna linija, nepostojeći run i Peyton dosta slab.

E sad zašto igram ovo. Pogledao sam i KC Chifse prvu tekmu i prosječni QB Houstona imali su skupa preko 300 yardi dodavanjem.

Peyton je za nekoliko klasa bolji i ima odlične WR i TE te sigurno može do ove granice.

Druga stvar ipak je to druga tekma i Peyton je poznat po perfekcionizmu i makar imaju samo 4 dana između utakmica očekujem puno bolju igru OL Broncosa a samim više više vremena Peytonu za bacanje. Ako OL odradi svoje a secondary KC ne izgleda predobro ovo bi trebalo proć.

Još bih dodao za tu tekmu:

KC Chiefs - Den Broncos 2 2,5 (bet365)

KC Chiefs under 23,5 1,8 (bet365)

KC je prvu tekmu zabio 27 poena s tim da su dva puta dobili loptu unutar 15 yardi protivnika. Obrana Denver dokazala se da je odlićna i mislim da neće primiti 24 poena.

Samim time vezano na prvo objašnjenje igram i pobjedu Denvera.

Sve sam ovo odigrao u singlu te Peytona u kombinaciji s ovim rukometom i Brazilom u Davis cupu

Prosli Broncosi i Peyton.

Otprilike ovak je bilo. 2 min do kraja 24:17 za KC i Peyton 176 yardi.

Tad Peyton radi drive od 80 yardi za TD i 24:24 i njegov prolaz 256 yardi.

KC ide u slijedci napad i njihov RB fumbla i Denver vrati za TD i pobjedu 31:24.

Moram još ovo dodat.

Kao fun footballa i Broncosa nakon ovakve tekme jednostavno sam oduševljen.

Još kad se to spojilo s dobitkom na kladionici tak da valjda neće sad bit tak teško bit na poslu nakon samo cca sat i pol sna :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use