Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 10.09.2015.


MarkoMartinovic

Recommended Posts

Fabian P.- Pancaldi L.   1  1,50   SS  10:00

 

Igram jutarnji tiket i gledavsi ponudu ovaj mi je par upao u oko. Fabian, Slovak 668., u prva dva kola dobio Kopinskog pa Krsteva u 3 seta, a Taljan Pancaldi dobio je Tybara pa Gajewskog u 3. seta.. Za ovaj tip odlučio sam se zbog toga što je Fabian igrao i dobio kvalitetnije protivnike nego Pancaldi, ne po tablici, ali Kopinski je na zadnjih nekoliko Futturesa prolazio kvale i znao dobijati igrace oko 800-1000mjesta kao i Krstev, te su obojca po meni teži protivnici od onih šta je imao Pancaldi. K tome pancaldi je u totalnom padu forme, u Srbiji glatki porazi od Luncanua i Katica, te u 3seta od Conkica..., dok je na istim turnirima Fabian prolazio kolo i gubio od dobrih igraca, pa je cak i dobro namucio npr Mikija Jankovica.. primjera radi.. porazio je conkica 6-2,6-0, a conkic je u tri seta svladao pancaldija, pa je nakon toga izgubio od spomenutog jankovica, koji igra veoma dobro na ovoj razini..Dosta toga mi naginje na stranu slovaka, pa ja cu to pokusati uz nizi ulog..

 

Poslje napisem jos koji par,

 

LP

Link to comment
Share on other sites

Hezonja +7.5  1,85 SS    i     Fesenko + 14.5 1,85 SS

 

Hezonja juce jedva iso preko, a danas bi opet trebao.. trebao bi biti opusteniji i jos vise igrati i mislim da danas zabija preko 10 poena...lutrija vec ima marginu 9.5.. sta se Fesenka tice, juce zabio 21..uzimao brdo lopti i suteva, iz igre 6-14 i bacanja 9-14.. znaci igrao je gotovo sam..juce su dobili, mislim da ce i danas uzeti dosta lopti i siliti pod kosem..., sto ce rezultirati sa 10ak bacanja nek ih zabi u omjeru kao jucer a iz igre gore od jucer tesko da moze.., k tome vidim da belgijanci ne brane bas dobro centre... tako da over je veoma izgledan..

 

Komentari dobro došli..hvala,

 

LP

Link to comment
Share on other sites

SRBIJA-ITALIJA H1(-6.5)   1.83 Unibet


Nakon jucerasnjeg lakog prolaska federera mislim da je ovo jedan od najsigurnijih parova za danas.
Pobednik iz ovog meca ce biti prvi u grupi i u sledecoj fazi ce igrati protiv slabijeg protivnika nego porazeni. Srbija je prva u grupi ima 4 pobede, dok Italija ima 3 pobede i 1 poraz. Oba tima imaju kvalitetne igrace kao sto su u Srbiji na primer: Bjelica,Teodosic,Raduljica,Bogdanovic... Italijani imaju jaku ekipu pre svega tu su Galinari,Belineli,Gentile... Italija je juce igrala tesku utakmicu protiv Nemacke gde su pobedili posle produzetka, dok je Srbija imala laksu utakmicu protiv Turske koje je pobedila sa preko 15 razlike i bez forsiranja glavnih igraca. Jednostavno mislim da ce ovde umor da ucini svoje iako Italija ima NBA igrace, Srbija je uigrana i moze do pobede sa hendikepom. Dakle,moj tip pobeda Srbija sa minimum 7 poena prednosti. Srecno  :D

Link to comment
Share on other sites

Slavija - Sarajevo 2

 

Lokalni derbi u kojeme je Sarajevo uprkos problemima unutar ekipe ipak malo veci favorit.

Kvote se krecu od 2.20 do 2.35,zavisi od kladionice.Vise na :

 

http://sportsport.ba/bh_fudbal/uscuplic-zelimo-prvu-gostujucu-pobjedu/171133

 

http://sportsport.ba/bh_fudbal/vojvodic-sarajevo-se-mora-dobro-namuciti-u-lukavici/171197

Link to comment
Share on other sites

Hezonja +7.5  1,85 SS    i     Fesenko + 14.5 1,85 SS

 

Hezonja juce jedva iso preko, a danas bi opet trebao.. trebao bi biti opusteniji i jos vise igrati i mislim da danas zabija preko 10 poena...lutrija vec ima marginu 9.5.. sta se Fesenka tice, juce zabio 21..uzimao brdo lopti i suteva, iz igre 6-14 i bacanja 9-14.. znaci igrao je gotovo sam..juce su dobili, mislim da ce i danas uzeti dosta lopti i siliti pod kosem..., sto ce rezultirati sa 10ak bacanja nek ih zabi u omjeru kao jucer a iz igre gore od jucer tesko da moze.., k tome vidim da belgijanci ne brane bas dobro centre... tako da over je veoma izgledan..

 

Komentari dobro došli..hvala,

 

LP

evo svugdije je vec hezonja na 9.5.. lokalne klade

Link to comment
Share on other sites

Hezonja +7.5  1,85 SS    i     Fesenko + 14.5 1,85 SS

 

Hezonja juce jedva iso preko, a danas bi opet trebao.. trebao bi biti opusteniji i jos vise igrati i mislim da danas zabija preko 10 poena...lutrija vec ima marginu 9.5.. sta se Fesenka tice, juce zabio 21..uzimao brdo lopti i suteva, iz igre 6-14 i bacanja 9-14.. znaci igrao je gotovo sam..juce su dobili, mislim da ce i danas uzeti dosta lopti i siliti pod kosem..., sto ce rezultirati sa 10ak bacanja nek ih zabi u omjeru kao jucer a iz igre gore od jucer tesko da moze.., k tome vidim da belgijanci ne brane bas dobro centre... tako da over je veoma izgledan..

 

Komentari dobro došli..hvala,

 

LP

Po meni Hezonja je prenapuhan, uz to mora dijeliti lopte i minutažu s Šarićem, Bogdanovićem, Simonom pa i Rudežom. Do sada mi je najkonstantniji Simon, stvarno dobro šuta, kad krene otvorenim šutom za tricu odmah si siguran da zabija, ubere i neka slobodna.

Link to comment
Share on other sites

Simon 10,5 vise

 

Pozdrav ekipi,novi sam ovdje i ovo je moj 1.par,iako vas vec dosta dugo pratim odlucio sam se prikljuciti.
 

Ovako,ne vidim razlog zasto je na Simona pala granica,ovo je najniza granica do sad.Vidjeli smo i jucer da ne mozemo nikoga dobiti,a da se nasi najbolji igraci ne pomuce.Simon bas iznenadujuce dobro igra ovo prvenstvo i usudio bi se reci da je do sada nas najbolji igrac.Zabijao je Slovencima 20,Grcima 16,Makedoncima 12 i jucer Nizozemcima 18.Ima jako dobar sut za 3 i ocekujem da barem 2-3 trice pogodi uz jos koje slobodno,te koji ulaz na polaganje ovo bi trebalo lagano proci.

Link to comment
Share on other sites

Po meni Hezonja je prenapuhan, uz to mora dijeliti lopte i minutažu s Šarićem, Bogdanovićem, Simonom pa i Rudežom. Do sada mi je najkonstantniji Simon, stvarno dobro šuta, kad krene otvorenim šutom za tricu odmah si siguran da zabija, ubere i neka slobodna.

Hezonja nema veze sa Rudežom i Šarićem,jos uvijek nije ni sekunde zaigrano na poziciji cetvorke.Ali pokraj Bojana i Simona tesko dobiva minute i zbog toga sto cesto igramo sa 2playa.Mozda je najveci problem Hezonje sto se ne zalaze toliko u obrani koliko bi peras htio pa ga ovaj odmah vadi nakon greske u obrani.Jucer je npr za 14min zabio 8pts,sut iu igre 3/3 i slobodna 1/1.

Link to comment
Share on other sites

Fabian P.- Pancaldi L.   1  1,50   SS  10:00

 

Igram jutarnji tiket i gledavsi ponudu ovaj mi je par upao u oko. Fabian, Slovak 668., u prva dva kola dobio Kopinskog pa Krsteva u 3 seta, a Taljan Pancaldi dobio je Tybara pa Gajewskog u 3. seta.. Za ovaj tip odlučio sam se zbog toga što je Fabian igrao i dobio kvalitetnije protivnike nego Pancaldi, ne po tablici, ali Kopinski je na zadnjih nekoliko Futturesa prolazio kvale i znao dobijati igrace oko 800-1000mjesta kao i Krstev, te su obojca po meni teži protivnici od onih šta je imao Pancaldi. K tome pancaldi je u totalnom padu forme, u Srbiji glatki porazi od Luncanua i Katica, te u 3seta od Conkica..., dok je na istim turnirima Fabian prolazio kolo i gubio od dobrih igraca, pa je cak i dobro namucio npr Mikija Jankovica.. primjera radi.. porazio je conkica 6-2,6-0, a conkic je u tri seta svladao pancaldija, pa je nakon toga izgubio od spomenutog jankovica, koji igra veoma dobro na ovoj razini..Dosta toga mi naginje na stranu slovaka, pa ja cu to pokusati uz nizi ulog..

 

Poslje napisem jos koji par,

 

LP

Lagan prolaz 6/2 6/3!!.. inace futturesi su odlicni na za kladjenje, samo treba vremena za analizirat, jer brdo je parova i rano pocinju..

Link to comment
Share on other sites

Grcka - Nizozemska, Nizozemska +12,5 1,76 // +11,5 1,9 // +10,5 2,00 

 

Odmah da kazem nisam neki pratitelj kosarke ali ovo mi se cini kao dobra oklada. Grcka kako kod odigra veceras ostaje prva u skupini i sigurno da će se pomalo štediti i odmarati igrace, neke nove kombnacije uigravati ili slicno tome. Nizozemci imaju nekih sansi ali ako im se poklope ostali rezultati s tim da pobjede veceras. Do sada su odigrali jako dobro,iznenadjujuce, protiv svih protivnika i sve su ih namucili iako su smatrani potpunim autsajderima mislim da bi moglo biti veceras tako isto, plus Grci veceras opusteno. I ako izgube mislim da nece preko 10 razike a kamoli 12, stovise na neki ludi listic idem na pobjedu Nizozemaca. 

Link to comment
Share on other sites

Aponasenko V.-Bredl N.  2   2,50  SS

 

Futtures u Antalyi... ovdije se odlucujem na iznenadjenje.. evo ukratko zasto: aponasenko 892. je bolje rangirana igracica i dobila je u prvom kolu lagano igracicu sa pozivnicom, dok je austrijanka Bredl 1241. u prvom kolu zgazila njemicu Grajdek 6/0 6/2 (oko 500). .. prosli je turnir dobila dobru Jurikovu oko (500.) prvi set lagano 6/2 pa joj je predala i izgubila onda od Pie Konig kasnije osvajacice turnira.. da napomenem da je u proslom tjednu Aponasenko dobila istu Grajdek u tri veoma gusta seta.. Bredl se ocito dize u formi i igra dobro, pa za veoma mali ulog valja pokusati....napominjem veoma mali, jer ipak zene su u pitanju i futtures razina pa.. 

Link to comment
Share on other sites

Kostoski over 10,5 1.85 Germania 

 

Prvu utakmicu u grupi C danas će odigrati Makedonija i Slovenija. Slovenija je trenutno treća u grupi, gubili su od Hrvatske i Grčke a dobili su Gruziju i Nizozemsku. Ne mogu bit prvi ili drugi, tako da danas igraju za potvrdu trećeg mjesta. Makednoci se bore za prolaz dalje. Oni su trenutno posljednji sa 5 bodova, dobili su Nizozemsku, a gubili od Hrvatske, Grčke i Gruzije.  Osim poraza jučer protiv Gruzije, Makedonija je doživjela još jedan udarac, izgubili su najboljeg igrača Vojdana Stojanovskog koji radi ozljede oka propušta ovu utakmicu.  Netko će morati preuzeti veću odgovornost a kao najizgledniji čini mi se Alexandar Kostoski. Kostoski je na prosjeku od 12 poena na ovom turniru, Grčkoj je zabio 20, Nizozemskoj 13, Hrvatskoj 3 i Gruziji 12. Drugi najbolji strijelac ekipe, očekujem da danas uzme više šuteva i da preuzme više odgovornosti, jako im je važna utakmica i očekujem da bude na nivou.  

Link to comment
Share on other sites

Gasol over 19,5 1.85 Wwin

 

Zanimljivu utakmicu u sklopu grupe B odigrat će Njemačka i Španjolska.  Njemačka se nalazi na 5. mjestu sa 5 bodova. Dobili su Islanda a gubili ostale utakmice od Srbije, Turske i Italije. Jučer su imali tešku i važnu utakmicu protiv Italije koja je slavila nakon produžetaka. Ako žele ostati u ikakvim kalkulacijama, danas moraju dobiti. Španjolska se nalazi na 3. mjestu sa 6 bodova. Dobili su Islanda i Tursku, a gubili od Italije i Srbije. Oni danas također igraju važnu utakmicu, ako izgube mogu biti 4. što znači na Francuze odmah, a mogu čak i ispasti u nekim kalkulacijama. Kao najbolji par ovdje čini mi se over poena Gasola. Pau je najbolji strijelac turnira za sada, na prosjeku je od 23 poena i 7 skokova. Srbiji je ubacio 16, Turskoj 21, Italiji 34 i Islandu 21. Sinoć sam ga igrao manje ali je opet morao igrati više jer su imali problema sa Islandom sve do sredine treće četvrtine. Danas je bitna utakmica, očekujem da opet on vodi glavnu riječ, nema ga tko braniti u Njemačkoj i vidim ga na 20+.

 

Hezonja over 7,5 1.60 Wwin

 

Hrvatska reprezentacija osigurala je drugo mjesto u grupi C. Izgubili su od Grčke u onoj teškoj i dobroj utakmici, a dobili su Nizozemsku, Makedoniju i Sloveniju. Danas ih čeka posljednja utakmica grupne faze protiv Gruzije koja se bori za prolaz dalje. Trenutno su na 4. mjestu sa 5 bodova koliko imaju i Makedonija i Nizozemska.  Izgubili su prve 3 utakmice protiv Nizozemske, Slovenije i Grčke, a jučer su slavili protiv Makedonaca i tako ostali u igri za prolaz. Pretpostavljam da će Hrvatska danas odmarati igrača, jer im ne treba ni za šta. Očekujem da se poštede Simon, Bogdanović i Šarić, a da se u vatru baci malo Hezonja. Hezonja ne pokazuje svoje pravo lice na ovom turniru jer svi znamo da može više. Na prosjeku je od 7,5 poena, zabijao je Sloveniji 13, Grčkoj 8, Makedoniji 1 i Nizozemskoj 8. Perasović ga je malo duže držao na klupi pogotovo protiv Makedonije jer je imao nekoliko loših obrambenih poteza i Perasović ga je odmah vraćao na klupu. Očekujem da danas dobije više minuta, uzet će on nekoliko trica i mislim da će još jednom pokazati o kakvom je igraču riječ. 

Link to comment
Share on other sites

Tiket, kv. 2,318 (Marathon)

 

Jonas Maciulis (-9,5+), 2    1,90

 

Iznimno bitna tekma za Litvu, ali i njihove protivnike Čehe. Iako oboje imaju osiguranu vizu za Lille, ulog u ovoj utakmici je prvo mjesto i nešto lakši protivnici u daljenjem toku natjecanja. Ono što me potaknulo da razmislim o ovome paru, je to da u igri ove generacije Litve, nema vica koji ih je krasio tokom prijašnjih godina. Napadi dosta često djeluju bezidejni, te puno toga pokušavaju riješiti individualnom kvalitetom i na snagu. Svakako je tu među najboljim imenjak Maciulisa, Valanciunas, no on jučer protiv Estonaca nije igrao zbog povišene temperature, te je za danas upitan. Čak i ako se vrati i zaigra, pitanje je u kakvom će stanju biti, a i voditi će veliku bitku sa odlično raspoloženim Veselyim pod košem. Zbog svega toga, mislim da će danas povući iskusno nisko krilo. Krasi ga odlučnost u prodorima, zbog koje zna dobiti solidan broj bacanja (protiv Estonije 5/6) i dobar šut, kojim može kazniti obranu ako ga se ostavi samog (trice za sada šutira sa 60 % uspješnosti). Utakmica je iznimno bitna, Valanciunas možda ne zaigra i u takvoj situaciji mi se granica od 9,5 poena na Maciulisa čini niskom i mislim da on to danas prebacuje.

 

Njemačka - Španjolska, 2   1,22

 

Vjerojatno svi znate da ova oklada u Marathonu uključuje i produžetke, ali eto da i to napišem za svaki slučaj. Nema se šta puno ovdje pisati i pričati. Utakmica koja donosi prolaz u drugi krug i ja mislim da su Španjolci favoriti, iako Nijemci igraju na domaćem terenu. Prednost im je iskustvo igranja ovakvih utakmica i po meni ipak malo šira lepeza kvalitetnijih igračkih rješenja. Također i umor bi mogao ovdje odigrati veliku ulogu, jer prije samo 24 sata, Nijemci su odigrali triler utakmicu sa Talijanima, u kojoj su stalno bili u prednosti, no na kraju poslije 5 minuta dodatne igre, ostalih praznih ruku. Mislim da to mora ostaviti traga na njima. Španjolci su s druge strane imali lakši trening protiv Islanda, i mislim da im je utakmica mogla poslužiti da skupe glave i dorade određene mane iz prijašnjih utakmica. Sve u svemu mislim da su Španjolci ovdje s razlogom favoriti (iako igra nije bajna), te da će oni na kraju slaviti. 

Link to comment
Share on other sites

Gasol over 19,5 1.85 Wwin

 

Zanimljivu utakmicu u sklopu grupe B odigrat će Njemačka i Španjolska.  Njemačka se nalazi na 5. mjestu sa 5 bodova. Dobili su Islanda a gubili ostale utakmice od Srbije, Turske i Italije. Jučer su imali tešku i važnu utakmicu protiv Italije koja je slavila nakon produžetaka. Ako žele ostati u ikakvim kalkulacijama, danas moraju dobiti. Španjolska se nalazi na 3. mjestu sa 6 bodova. Dobili su Islanda i Tursku, a gubili od Italije i Srbije. Oni danas također igraju važnu utakmicu, ako izgube mogu biti 4. što znači na Francuze odmah, a mogu čak i ispasti u nekim kalkulacijama. Kao najbolji par ovdje čini mi se over poena Gasola. Pau je najbolji strijelac turnira za sada, na prosjeku je od 23 poena i 7 skokova. Srbiji je ubacio 16, Turskoj 21, Italiji 34 i Islandu 21. Sinoć sam ga igrao manje ali je opet morao igrati više jer su imali problema sa Islandom sve do sredine treće četvrtine. Danas je bitna utakmica, očekujem da opet on vodi glavnu riječ, nema ga tko braniti u Njemačkoj i vidim ga na 20+.

 

Hezonja over 7,5 1.60 Wwin

 

Hrvatska reprezentacija osigurala je drugo mjesto u grupi C. Izgubili su od Grčke u onoj teškoj i dobroj utakmici, a dobili su Nizozemsku, Makedoniju i Sloveniju. Danas ih čeka posljednja utakmica grupne faze protiv Gruzije koja se bori za prolaz dalje. Trenutno su na 4. mjestu sa 5 bodova koliko imaju i Makedonija i Nizozemska.  Izgubili su prve 3 utakmice protiv Nizozemske, Slovenije i Grčke, a jučer su slavili protiv Makedonaca i tako ostali u igri za prolaz. Pretpostavljam da će Hrvatska danas odmarati igrača, jer im ne treba ni za šta. Očekujem da se poštede Simon, Bogdanović i Šarić, a da se u vatru baci malo Hezonja. Hezonja ne pokazuje svoje pravo lice na ovom turniru jer svi znamo da može više. Na prosjeku je od 7,5 poena, zabijao je Sloveniji 13, Grčkoj 8, Makedoniji 1 i Nizozemskoj 8. Perasović ga je malo duže držao na klupi pogotovo protiv Makedonije jer je imao nekoliko loših obrambenih poteza i Perasović ga je odmah vraćao na klupu. Očekujem da danas dobije više minuta, uzet će on nekoliko trica i mislim da će još jednom pokazati o kakvom je igraču riječ. 

Sta mislis tko bi od njemaca danas mogao biti over, opet Schroder..., i Shengelia bi mogao over 14.5..?

Link to comment
Share on other sites

10.09.2015. 18:00 Georgia v Croatia
Bojan Bogdanovic Manje/Under (14.5) po 1.85 William Hill, ulog: 3/10

http://sports.williamhill.com/bet/en-gb/betting/e/7647910/Georgia-v-Croatia.html

 

Hrvatska je osigurala drugo mjesto i vrlo je moguće da će Bogdanović dobiti više odmora u ovoj rezultatski nebitnoj utakmici protiv Gruzije. Na Eurobasketu 2015 nije prešao ovu granicu dosad, sumnjam da će baš danas. Granicu će vjerojatno spustiti na 10,5-12,5 pa požurite iskoristiti ako vam se sviđa par.

 

ypKcmKt.png

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Imam samo jedno pitanje veznao uz bet365. Vidim da su oni stavili vojdana stojanovskog u ponudu(9.5) i posto je ozlijeden igrao bih ga manje kao sto je i canca rekao da nece igrat.

Zanima me ako on ne odigra ni minutu, da li oni ponistavaju par ili priznaju manje?

Unaprijed zahvaljujem :D

 

Prilikom jednog duela u trećoj četvrtini udarac u oko je dobio Vojdan Stojanovski koji je tako ostao upitan za današnji susret i o njegovom nastupu će odlučiti liječnička služba pred početak utakmice.

- Treba nam 120% energije jer igramo sa momčadi koja je jako kvalitetna, premda nema najveće zvijezde na ovom turniru. Igraju agresivno u obrani i na to se treba pripremiti. Nadam se da ćemo imati Vojdana na raspolaganju jer nam je on u ovom susretu jako bitan.

 

Možda zaigra, a možda i ne. Ako ne zaigra, oklada će ti biti stornirana. U nekim kladionicama igrač mora provesti bar 15 min u igri da bi ti se računala oklada (npr. William Hill). Ako uplatiš okladu u lokalu (npr. Hrvatska Lutrija), igrač i da uđe na sekundu, računa se da je igrao. :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use