Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 09.09.2015.


canca

Recommended Posts

Gasol under 18,5 1.85 Unibet


 


Mislim da je vrijeme da Pau malo odmori. Čovjek igra većinom sam na ovom prvenstvu. U prvoj utakmici protiv Srbije loše je ušao ali je pred kraj digao igru i vratio Španjolce što nije bilo dovoljno, na kraju je zabio 16 poena. U drugoj utakmici Španjolska je razvalila Tursku, Pau je za 24 minute zabio 21 poen. Sinoć je protiv Italije odigrao brutalnu utakmicu, za 32 minute ubacio je 34 poena i dodao 10 skokova i 5 asistencija. Doslovno je sam igrao, Mirotić je bio jedini dvoznamenkasti suigrač i to je pred kraj prešao 10 poena. Vjerujem da je Pau istrošen nakon sinoćnje utakmice, mislim da će danas više odmarati jer ih čeka slabi Island i da će se Gasol čuvati za posljednju utakmicu protiv Njemačke.


Link to comment
Share on other sites

Koponen over 10,5 1.60 Wwin/11,5 PSK 1.85 

 

Koponen je najbolji igrač Finske, ali na ovom prvenstvu ne siluje šut kao na proteklim turnirima i dijeli dosta asistencija. Francuskoj je zabio 15, Izraelu 3 i Rusiji 12. Jako važna utakmica, borba za prolaz, uz standardno dobre na ovom turniru Murphya i Salina, očekujem da Koponen odradi sličnu utakmicu kao protiv Francuske i da uzme svoju dozu šuteva i vidim ga na minimalno 12 poena. 

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima na forumu.

 

Da se nadovežem na poene: Što mislite na ova tri overa: Galinari 16.5, Nowitzki 15.5, Vesely 16.5- Sve SS. Nowitzki dvije za redom po 15 uz veoma loš šut 30ak posto iz igre.., danas jako bitna utakmica trebao bi preko, taljani igraju sa dosta poena, i tu vidim priliku za Nowitzkog kao i Galinarija kod italije( vidjeli smo jučer sa španjolskom, a i u prethodne dvije). Za češku bitna tekma, Veseli zadnju 19 uz loš šut, stoga mislim da bi danas trebao preko... uz to skroz se slažem za Gasola i Koponena, gdije se na zemaljskim već dosta margina podigla. Ima danas jos mozda i Casspi over 16.5, i Žorić bi mogao under 9.5, mogla bi biti lakša tekma, pa i Bilan da malo prilike dobije...

 

Molim za komentare,

 

LP

Link to comment
Share on other sites

BiH-Finska (ki) 2 1.50 Wwin 

 

Bosna i Hercegovina napravila je veliko iznenađenje prošlo kolo protiv Izraela. Ne želim umanjiti pobjedu BiH ali šta je Izrael odradio u toj utakmici to je za plakati. Ljudi su dominirali od početka, imali su pred kraj treće +12 i dopustili su BiH da se vrati u utakmicu. Pred kraj su imali solidnu prednost, BiH je pravila faule da se nekako održi u igri i da bi nakon svega Izrael napravio glupost u napadu i dopustio Kikanoviću da uzme jako tešku tricu koju je ovaj i pogodio. U produžetku su odmah napravili 7:0 seriju ali do kraja su dali samo 2 poena te su na kraju izgubili sa zvukom sirene (i neka). Fince sam igrao prošlu utakmicu kontra Rusije, u jednoj jako teškoj utakmici slavili su na kraju sa 2 razlike. Razočarali su protiv Izraela utakmicu prije, ali su u prvoj pružili dobar otpor Francuskoj koja je slavila tek nakon produžetaka. Finska je kvalitetnija ekipa, meni se nikako ne sviđa ekipa BiH i mislio sam da neće imati nijednu pobjedu, ali eto iskoristili su gluposti Izraela

Link to comment
Share on other sites

Severino C.E.-Ameal J.I  1   1.45 S.S. 16:30h

 

Futures u Argentini, Brazilac Saverino  517. protiv argentinca Ameala 658. Razlika u rankingu i nije neka ali trenutna forma je. Saverino osvojio 2 futuresa u nizu  a prije toga polu finale, igra odlicno zadnje vrijeme. Ameal dosta nestabilan, na zadnje prođe prvo a u drugom kolu ispada.. većinom prvo kolo imas protivnika oko 1000og mjesta kojeg dobije pa nakon toga ispada od igrača od oko 500-700mjesta. U prvom kolu Ameal jedva dobio Egeu 969-og u tri jako gusta seta, dok je Saverino imao lagana dva seta sa slabim 1269im argentincem Gutierezom 6-3, 6-1. Sve osim toga što s eigra u argentini mi govori u prilog tog tipa i kvota je solidna, smatram da valja probati..

Link to comment
Share on other sites

Gasquet-Federer UNDER 32.5.... 1.89 Unibet

Federer u proslom kolu protiv Iznera odigrao 38 gemova, ali tada je gradina bila 39.5. Ovde ocekujem mnogo laksi mac za Federera, servis ga sluzi, sa osnovne linije je solidan. Protiv Iznera je mogao mnogo lakse da pobedi ali je Izner svojim servisom spasavao nekoliko brejk lopti. Gledao sam mec izmedju Gasqueta i Berdycha i ako Gasquet bude servirao kao u tom mecu mislim da ce ga federer dobijati sa 2 brejka u setu. Gasquetov najbolji udarac naravno jednorucni bekhend kojim moze da pogodi mnogo toga. Mislim da ce Federer uci u ovaj mec ozbiljno i da ce slaviti sa 3:0 ispod 32.5 gemova. Za ovu granicu odgovara 6:7 3:6 4:6.....Srecno :D

Link to comment
Share on other sites

Patino-Pasha 2 1.90 Sportingbet/ 1.85 Wwin


 


Na zemljanom ITF-u u Kanadi danas će se susresti Patino i Pasha. Luis Patino trenutno je 707. tenisač. Ušao je jako loše u sezonu i do 4. mjeseca imao je samo 2 pobjede. Najbolji rezultati sezone su mu jedno polufinale i dva četvrtfinala Futuresa, a na ostalima je ispadao u prvom ili drugom kolu. Patinova najbolja podloga je hard i skoro samo na njemu igra. Prije ovoga turnira na zemlji je ove sezone imao 0/2, a prošle je imao1/3. U prvom kolu se neočekivano namučio protiv Pecka 6:0 6:7 6:2, Peck je domaći igrač bez rankinga i to mu je bio 4. meč u karijeri na zemlji i 14 meč u karijeri. Nathan Pasha trenutno je 1267. tenisač. On je odigrao jedan meč na početku godine i onda je imao pauzu 5 mjeseci (ne znam što). Odmah po povratku vezao je dva četvrtfinala Futuresa što su mu i najbolji rezultati sezone. Nakon mjesec dana na hardu vratio se na zemlju koja njemu više odgovara. Kvalifikacije je ovdje prošao lagano Siyyid 6:2 6:1, Sarkisov 6:2 1:0 predaja. U prvom kolu odigravši sjajan meč iznenadio je Hanka sa 6:0 6:4. Mislim da bi Pasha ovo trebao dobiti, Patino je skroz izbacio igranje na zemlji a i kada odigra nešto većinom se ne provede dobro, u prvom kolu se mučio protiv nekog anonimca koji mu je uzeo i set. Pasha odradio odlično kvalifikacije a onda rastavio Hanka u meču u kojemu je bio autsajder. Iako je glupo uspoređivati ovako, moram napisati, Pasha je ubio Hanka, a taj isti Hank je nedavno na hardu dobio Patina (njegova najbolja podloga) 7:5 6:1.


Link to comment
Share on other sites

 

Patino-Pasha 2 1.90 Sportingbet/ 1.85 Wwin

 

Na zemljanom ITF-u u Kanadi danas će se susresti Patino i Pasha. Luis Patino trenutno je 707. tenisač. Ušao je jako loše u sezonu i do 4. mjeseca imao je samo 2 pobjede. Najbolji rezultati sezone su mu jedno polufinale i dva četvrtfinala Futuresa, a na ostalima je ispadao u prvom ili drugom kolu. Patinova najbolja podloga je hard i skoro samo na njemu igra. Prije ovoga turnira na zemlji je ove sezone imao 0/2, a prošle je imao1/3. U prvom kolu se neočekivano namučio protiv Pecka 6:0 6:7 6:2, Peck je domaći igrač bez rankinga i to mu je bio 4. meč u karijeri na zemlji i 14 meč u karijeri. Nathan Pasha trenutno je 1267. tenisač. On je odigrao jedan meč na početku godine i onda je imao pauzu 5 mjeseci (ne znam što). Odmah po povratku vezao je dva četvrtfinala Futuresa što su mu i najbolji rezultati sezone. Nakon mjesec dana na hardu vratio se na zemlju koja njemu više odgovara. Kvalifikacije je ovdje prošao lagano Siyyid 6:2 6:1, Sarkisov 6:2 1:0 predaja. U prvom kolu odigravši sjajan meč iznenadio je Hanka sa 6:0 6:4. Mislim da bi Pasha ovo trebao dobiti, Patino je skroz izbacio igranje na zemlji a i kada odigra nešto većinom se ne provede dobro, u prvom kolu se mučio protiv nekog anonimca koji mu je uzeo i set. Pasha odradio odlično kvalifikacije a onda rastavio Hanka u meču u kojemu je bio autsajder. Iako je glupo uspoređivati ovako, moram napisati, Pasha je ubio Hanka, a taj isti Hank je nedavno na hardu dobio Patina (njegova najbolja podloga) 7:5 6:1.

 

Slažem se u potpunosti, gledavši ponudu  futturesa upalo mi i to u oko.. opcenito Pasha je ok, dobio i esteveza nedavno  koji je solidan, ne baš lagani porazi od escobara, kinga i bolta... jest da su bili na hardu ali ipak, mislim i da se na hardu igra pasha bi imao sansu, a ovako ovaj par vidim skroz kao odlican izbor!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima !

Može li mišljenje u vezi para Hezonja over 7,5 ?

Čini mi se kao vrlo izgledno, uz moguću lakšu utakmicu danas, Peras bi mogao odmoriti one najvažnije, pa tako dati više minuta igračima iz drugog plana i Hezonji, koji je i uz punu minutažu udarnih snaga 2 puta prelazio zadanu granicu od 7 poena (jedino ostao ispod jučer protiv Makedonije, ali i odigrao uvjerljivo najmanje minuta)

Link to comment
Share on other sites

Nowitzki over 15,5 1.85 Wwin

 

Njemačka se ne nalazi u dobroj situaciji, nalaze se na 5. mjestu u grupi sa jednom pobjedom i dva poraza. Otvorili su turnir pobjedom nad Islandom 71:65, a nakon toga gube od Srbije u posljednjim sekundama 66:68 i jučer od Turske 75:80. Turska je jučer u prvoj četvrtini pogodila sve što je gađala i zabili su čak 31 poen i dobili tu četvrtinu 20 razlike, Njemačka se nikako nije uspjela priključiti u utakmicu, tek su na kraju ublažili poraz. Danas igraju protiv Italije koja je iznenađujuće na 2. mjestu u grupi, iako kruže priče o tankiranju Španjolaca sinoć što me ne bi čudilo. Dirk Nowitzki svakako je prvo ime Njemačke, zanimljivo da je u sve 3 utakmice zabio 15 poena, a mislim da je vrijeme da danas pređe granicu. Italija igra brzu košarku i na dosta poena tako da bi danas trebali očekivati još jednu overašku utakmicu, Dirk je jučer i igrao manje, kada se vidjelo da ne mogu stići Tursku odmorio je,  imao je i loš šut 2-7, a Ilyasova je igrao finu obranu na njemu tako da je bilo dosta teških šuteva.  Danas očekujem da Dirk preuzme stvari u svoje ruke, moraju dobiti utakmicu, Tale napaljene i u dobroj formi.. mislim da nas čeka dobra utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima !

Može li mišljenje u vezi para Hezonja over 7,5 ?

Čini mi se kao vrlo izgledno, uz moguću lakšu utakmicu danas, Peras bi mogao odmoriti one najvažnije, pa tako dati više minuta igračima iz drugog plana i Hezonji, koji je i uz punu minutažu udarnih snaga 2 puta prelazio zadanu granicu od 7 poena (jedino ostao ispod jučer protiv Makedonije, ali i odigrao uvjerljivo najmanje minuta)

slažem se, gledao sam i ja ovaj par, Perasović bi trebao odmarati Bogdanovića,Šarića, Simona i ostatak ekipe koji se istrošio zadnjih dana, Hezonja je jučer igrao malo, Perasović je bio ljut na njega radi loše obrane tako da očekujem od njega da dodatno povuče i vrati povjerenje.

Link to comment
Share on other sites

Nowitzki over 15,5 1.85 Wwin

 

Njemačka se ne nalazi u dobroj situaciji, nalaze se na 5. mjestu u grupi sa jednom pobjedom i dva poraza. Otvorili su turnir pobjedom nad Islandom 71:65, a nakon toga gube od Srbije u posljednjim sekundama 66:68 i jučer od Turske 75:80. Turska je jučer u prvoj četvrtini pogodila sve što je gađala i zabili su čak 31 poen i dobili tu četvrtinu 20 razlike, Njemačka se nikako nije uspjela priključiti u utakmicu, tek su na kraju ublažili poraz. Danas igraju protiv Italije koja je iznenađujuće na 2. mjestu u grupi, iako kruže priče o tankiranju Španjolaca sinoć što me ne bi čudilo. Dirk Nowitzki svakako je prvo ime Njemačke, zanimljivo da je u sve 3 utakmice zabio 15 poena, a mislim da je vrijeme da danas pređe granicu. Italija igra brzu košarku i na dosta poena tako da bi danas trebali očekivati još jednu overašku utakmicu, Dirk je jučer i igrao manje, kada se vidjelo da ne mogu stići Tursku odmorio je,  imao je i loš šut 2-7, a Ilyasova je igrao finu obranu na njemu tako da je bilo dosta teških šuteva.  Danas očekujem da Dirk preuzme stvari u svoje ruke, moraju dobiti utakmicu, Tale napaljene i u dobroj formi.. mislim da nas čeka dobra utakmica. 

A gallinari i belinelli?? nowitzkog si potvrdio sto mi se svidja..

Link to comment
Share on other sites

tek sada vidim onaj post gore, mislim da bi i gallinari i vesely trebali, a belinelli ne znam hoće li ponoviti onakvu utakmicu, ne bi dva igrača iz iste repke na tiket, prije bi gallinaria igrao

Ne bi ni ja, zato cu samo galinarija, a sada i shengelia iz gruzije je iso sve preko 15, a daju ga na 12.5 s tim da je danas utakmica koju mogu dobiti, a ce opet puno lopti uzeti..., ne znam koja 4 para bi odabrao..

Link to comment
Share on other sites

slažem se, gledao sam i ja ovaj par, Perasović bi trebao odmarati Bogdanovića,Šarića, Simona i ostatak ekipe koji se istrošio zadnjih dana, Hezonja je jučer igrao malo, Perasović je bio ljut na njega radi loše obrane tako da očekujem od njega da dodatno povuče i vrati povjerenje.

istina da, djeluje mi kao dobra prilika za njega, može imati par otvorenih šuteva i poneku kontru, tak da mislim da se isplati po ovoj granici

Link to comment
Share on other sites

 

Gasol under 18,5 1.85 unibetarrow-10x10.png 

 

Mislim da je vrijeme da Pau malo odmori. Čovjek igra većinom sam na ovom prvenstvu. U prvoj utakmici protiv Srbije loše je ušao ali je pred kraj digao igru i vratio Španjolce što nije bilo dovoljno, na kraju je zabio 16 poena. U drugoj utakmici Španjolska je razvalila Tursku, Pau je za 24 minute zabio 21 poen. Sinoć je protiv Italije odigrao brutalnu utakmicu, za 32 minute ubacio je 34 poena i dodao 10 skokova i 5 asistencija. Doslovno je sam igrao, Mirotić je bio jedini dvoznamenkasti suigrač i to je pred kraj prešao 10 poena. Vjerujem da je Pau istrošen nakon sinoćnje utakmice, mislim da će danas više odmarati jer ih čeka slabi Island i da će se Gasol čuvati za posljednju utakmicu protiv Njemačke.

 

 

 

ovo sam i ja igrao 

 

e35jzYi.png

 

Rasukjica ne briljira baš na ovom prvenstvu. Igra u prosijeku 17 minuta i zabija 8 poena. Jučer je protiv islanda malo poboljšao statistiku jer je zabio 13 a inače jačim protivnicima španjolskoj 4 i njemačkoj 7 poena. danas igra protiv turaka koji igraju dobru obranu. erden je dobar obranbeni i nebi se raduljica danas trebao nazabijat

 

jRuFkFG.png

 

bjelica je najkompletniji igrač srbije. jučer je fino odmorio protiv islanda i danas ga ponovno očekujem na 30ak minuta i bar 15ak poena. na ovom prvenstvu samo u 1. kolu protiv španjolaca je išao preko ove margine al danas iako nema baš lagan matchup s iliasovom ga očekujem preko

 

QCYg9Fp.png

 

jučer sam ga igrao izdominirao je. on ima po utakmica 10 slobodnjaka i u jakim utakmicama ide oko 30. danas igra protiv njemaca i nez ko bi ga mogao čuvat od njih. možda benzing al ne vjerujem baš uspiješno

 

6zrVreo.png

 

Shengelia je na ovom prvenstvu najbolji igrač gruzijaca. danas ako izgube sigurno ispadaju prosijek na prvenstvu mu je 19 poena i u svakoj utakmici je išao preko ove granice

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa,

 

svaka čast na aktivnosti foruma u zadnje vrime. Dugo sam već član foruma, ali nisam bio dosta dugo aktivan, samo sam čitao i pratio prognoze. Svake pohvale Canci i Goksimu(doduše počeo sam se i kladiti na kartone po uzoru na Goksima) na svakodnevnom uloženom trudu i prolaznosti analiza i ostalim dečkima tipa marsovac i ivan1998 i bravo jackijack posebice za jučer. Idem na konkretne stvari.

 

Vidio sam gore da ste analizirali Hezonju, po meni over 7,5 koliko stoji u SS se mora uzeti. Iz razloga koji su već navedeni slažem se sa ostalim članovima, ta margina je za njega jednostavno premala, jučer je odigrao lošiju partiju uz manju minutažu al s obzirom o kakvom se talentu i igraču radi danas bi to trebao proći bez problema ukoliko bude imao dostojnu minutažu, a sve navodi na to da hoće jer nas nadam se čeka napokon "lakša utakmica",

 

Malo sam gledao par Wawrinka - Anderson i sve se mislim da li odigrati na švicarca. Inače meni jedan od dražih igrača i općenito obožavam jednoručne backhandaše. Tvrda je podloga i Anderson je serviser što ne ide u prilog okladi, kao i pobjede u zadnja 4 međusobna Andersona, ali vuče me dobra kvota, a znamo da se Švicarci znaju nositi sa serviserima. Zanima me savjet od nekog sa foruma, ponajviše Cance ko je malo bolje pratio dosada igre na turniru od obojice.

Link to comment
Share on other sites

 

Malo sam gledao par Wawrinka - Anderson i sve se mislim da li odigrati na švicarca. Inače meni jedan od dražih igrača i općenito obožavam jednoručne backhandaše. Tvrda je podloga i Anderson je serviser što ne ide u prilog okladi, kao i pobjede u zadnja 4 međusobna Andersona, ali vuče me dobra kvota, a znamo da se Švicarci znaju nositi sa serviserima. Zanima me savjet od nekog sa foruma, ponajviše Cance ko je malo bolje pratio dosada igre na turniru od obojice.

Iskreno, Wawa nisam pretjerano gledao na ovom turniru, ali me Anderson oduševio. Igra stvarno fino i ja preskačem taj meč, ali ako bi igrao odigrao bi na Wawa koji je iskusniji i bolji tenisač, Anderson igra dobar turnir ali mislim da nije "sposoban" otići u polufinale Grand Slam turnira. Ipak, preskačem, samo gledam večeras :D

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, Wawa nisam pretjerano gledao na ovom turniru, ali me Anderson oduševio. Igra stvarno fino i ja preskačem taj meč, ali ako bi igrao odigrao bi na Wawa koji je iskusniji i bolji tenisač, Anderson igra dobar turnir ali mislim da nije "sposoban" otići u polufinale Grand Slam turnira. Ipak, preskačem, samo gledam večeras :D

a bome ja se sad necu slozit s tobom ja sam odigro da ce ga anderson dobit pa kud puklo ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use