Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 09.08.2015.


Goksim

Recommended Posts

Otvaram nešto ranije topic nego što je uobičajeno budući da je ponuda bogata, te budući da imamo odličan info za jednu okladu i koeficijent će sigurno drastično pasti...

 

 

Sport Loreto - Universitario

 

Vjerujem da mnogi posjetitelji nisu sigurni niti kojoj ligi ova dva tima pripadaju budući da su za većinu klubovi anonimni i nepoznati što nije niti čudo ako znamo da se radi o Peruanskoj prvoj ligi. Susret se igra u nedjelju s početkom u 23 sata a razlog zašto ovo ranije pišem jest vijest koja je maloprije objavljena.

 

Gostujući trener izjavio je da će odmarati cijelu prvu momčad te da će na ovo gostovanje ići sa rezernim sastavom. Gosti navodno imaju financijskih problema, prema komentarima igraju dosta loše a odluka da na ovaj put idu sa rezervnim sastavom donesena je prvenstveno iz razloga što se prva momčad odmara za Copa Sudamericana.

Prosjek godina B sastava gostujuće ekipe je oko 21, te navedeni igrači nemaju gotovo nikakvo iskustvo igranja u prvoj ligi. 

 

Koeficijent je do maloprije bio 2,00 te je u drastičnom padu...

Bet365 ima najbolji koeficijent trenutno...

 

YRKtG4E.jpg

 

 

Ako niste, pridružite nam se na forumu!

 

 


 

Bet at home svim korisnicima, koji naprave depozit do 17.8. daje 50% bonusa na svaku uplatu do maksimalno 200€ što je fantastično priika za napuniti račun sredstvima, prije nego nova sezone počne. Ovu promociju preporučam iskoristiti maksimalno (dakle na 400€ uplate dobije se 200€ bonusa) ili barem djelomično, tko je u mogućnosti jer kroz par mjeseci velika većina će sigurno uplacivati sredstva, pa bolje sada to napraviti i dobiti 50% nego uplačivati za 3 tjedna bez bonusa...

 

6cbA17Q.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kvota u Betu je sada 1.57, ne znam kada si je ti uspio uhvatiti vidim da u betu čitav dan pada, barem prema oddsportalu, šteta ali i dalje ima prihvatljivih kvota po kladionicama

 

Nisam niti ja uhvatio 2,00 jer sam tek maloprije uplatio a koeficijent je već bio u padu. Napisao sam da je koeficijent bio 2,00 misleći da je po tom tečaju otvoreno tržište, kako bi ljudi imali uvid koliki je pad koeficijenta a samim tim i značaj navedene informacije

Link to comment
Share on other sites

Analize sa portala...

 

 

Premier League: Arsenal - West Ham

 

http://www.svijetkladjenja.com/analize/premier-league-arsenal-west-ham/

 

 

Ligue 1: Toulouse - St. Etienne

 

http://www.svijetkladjenja.com/analize/ligue-1-toulouse-st-etienne/

 

 

HNL: Slaven Belupo - Osijek

 

http://www.svijetkladjenja.com/analize/hnl-slaven-belupo-osijek/

Link to comment
Share on other sites

Prvo kolo Lige 1 u Francuskoj,  Lyon i  Loriena. Tip 1 kof. 1,60

Domaćn Lyon doveo nekoliko pojačanja za novu sezonu: Kladuio Bouv, Jeremi Morel, ali najzvučnije ime desnog beka koga iz kluba Junajteda, jeste  Brazilca RAFAEL. 
Uz  jako dobro poznate stare igrače Gonalonsa, Lakazeta, Kone... A i po meni jedni od glavnih favoriti za osvajanje lige uz PSG.

 

Kod gostujuće momčadi koja nema toliko skupe igrače i veliki zbor dobrih igrača kao lyon.
Najzvučnije ime i svakako najskuplji njihov igrač jeste lijevi bek Rafael Gerero, čija vrijednost iznosi nešto više od 5 miliona. Lorient je ekipa koja većinu svojih bodova skuplja kod kuće i mislim da kod lyona nemaju puno šanse

Ol.Lyon-Lorient - 1. kolo 

 

ned 21:00 1,60 3,70 5,60 1,15 2,25 1,25 2,60

Link to comment
Share on other sites

evo jedna analiza sa neta

Vaduz bi se ovih dana mogao zvati FC Bolnica ,bukvalno su terorisani povredama,suspenzijama za ovaj meč,pa tako u ovom momentu ne mogu da računaju na bukvalno jednu postavu,oko 10-tak igrača se nalazi na listi igrača koji danas nisu na raspolaganju,pa će strateg domaćih morati takoreći da izmisli toplu vodu i nekako sklopi sastav za ovaj duel.

Lista povrijeđenih je takva da sedam,osam igrača se vode kao starteri,imaju bukvalno garantovano mjesto u prvom timu sa obzirom na procenat odigranih mečeva,radi se o sledećim igračima:

Kuzmanović,Kabaljero,Šurf,Burgmejser,Suter,Unterse,da ne nabraljam dalje,inače bi lista bila još duža,sa tim da se toj listi za ovaj meč pridodaje još i Kaufman koji je pod znakom pitanja,malo je reći kako bi im trebao i sa jednom nogom takoreći sa obzirom na stanje u klubu,ali prosto veće su šanse da i on bude na tribinama nego li na terenu.Tragično gotovo stanje u Vaducu,a pritom su izmoreni i od mečeva u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope,dok je ovaj Sion ove sezone namjerio visoko se kotirati,a da se ne šali pokazao je zakazavši uoči sezone dvije super jake provjere naizgled,ali i oba meča je dobio i to velike klubove kakvi su Šahtjor i Lion,jesu doduše kombinovali dosta,ali i Sion je mora se reći,i te pobjede im zaista nikako ne treba omalovažiti,velika stvar koja potvrđuje kvalitet Siona.

Četiri boda iz tri meča za Sion,vrlo solidno,nisu nigdje kiksali takoreći,poraz od Bazela ne može biti kiks,sa druge strane Vaduc tek na bodu,mislim kako je Sion daleko bolja ekipa,moćnija u svakoj liniji,te da bi ovo trebala biti jedna sasvim lagana pobjeda sa obzirom na okolnosti i činjenicu da Vaduz ima gotovo dvocifren broj povrijeđenih igrača,te da će ovdje nastupiti sa može se reći skoro pa B timom,tek par igrača koji su standardno starteri će krenuti i u ovaj meč.

Miriše na dvojku,nadam se da će tako i biti,Sion je kvalitetniji klub sa jasno i većim ambicijama ove sezone.

Link to comment
Share on other sites

Vitez-Željezničar 2 1.80 Marathon 


 


Vitez i Željezničar danas igraju utakmicu u sklopu 3. kola PLBiH. Vitez se nalazi na 15. mjestu sa 0 bodova i gol razlikom 1:6 iz dvije utakmice. Prvo su u Bjeljini izgubili od Radnika 1:0, a nakon toga su otišli na još jedno gostovanje, ovaj put u Široki gdje su deklasirani sa 5:1. Vitez se prošle sezone nekako izvukao a mislim da ove godine nemaju šanse za ostanak u ligi pogotovo jer od ove sezone ispada 6 klubova. Željo se nalazi jedno mjesto ispred Viteza, #14. Imaju 0 bodova i 1:3 gol razliku iz prve dvije utakmice. Prvo su na gostovanju kod Borca poraženi 1:0 a zatim ih je Radnik neugodno iznenadio na domaćem terenu sa 2:1. Protiv Radnika se odmaralo i dosta igrača, imperativ je bila Europa radi koje je ispaštala liga.U četvrtak su ispali iz Europe, solidno su odigrali i imali su svoju priliku. Standard je imao veliku priliku preko Santinia i ovaj je 1 na 1 sa golmanom fulao zicer i tada je Željo počeo pritiskati još više. Najbolju priliku imao je Sadiković koji je pogodio stativu. Nakon gola Standarda, Željo je jako pao i psihički i to je bilo to. Danas idu po povratak samopouzdanja. Protivnik je taman po mjeri, igrali su međusobno 4 puta i Željo je slavio sva 4 puta: 0:1, 3:1, 2:1 i 1:4. Svakako su kvalitetniji od Viteza, hitno su im potrebni bodovi i mislim da dobijaju ovo. Strah me je jedino umora kod Željinih igrača, ali vjerujem da će dati sve od sebe jer i sami znaju koliko su im potrebni bodovi.


Link to comment
Share on other sites

Pohvale članovima na aktivnosti, vidim već par odličnih parova koje nebi uočio da drugi nisu pisali... Hvala

 

Meni jučer koma dan, a što je najgore veliku većinu parova sam pogodio, kao i drugi na forumu :) , ali zato su me Chelsea i kasnije Dinamo (sramota kako su odigrali) koštali jer su bili na velikom broju listića... :(

 

 

Danas jako vjerujem Arsenalu, mislim da će teško kiksati na Bilićevom debiju u Premiershipu... O Sport Loretu sam ranije pisao, a još se dvoumim oko Rapida, Az Alkmaara i Ajaxa (over) jednostavno ekipe gaje napadački stil igre, utakmica se igra u 12:30, pričekam postave pa odlučim...

 

Nishikori - Isner over 9,5 u prvom setu, jedino koeficijent kod Lutrije je samo 1,30... Potražim negdje nadam se veći koef... 

 

 

 

Btw. bit će zanimljivo u Marseilleu sljedećih dana...

http://www.svijetkladjenja.com/vijesti/cijeli-svijet-prica-o-potresu-u-olympique-marseilleu/ (Open in new tab)

Link to comment
Share on other sites

Arsenal-West Ham 1 1.35 PSK/SS

 

Danas u Londonu očekuje gradski derbi između Arsenala i West Hama. Ovo je vjerojatno najbolja ekipa Arsenala posljednjih godina i mislim da s pravom najavljuju borbu za titulu. Cech, Giroud, Sanchez, Ramsey, Welbeck itd. , meni jako dobra ekipa. Pripreme su odradili odlično, dobili su Evertona 3:1, zatim osvojili Emirates Cup pobjedivši Lyon 6:0 i Wolfsburga 1:0. Igrali su i Superkup protiv Chelsea prošli tjedan i zasluženo su uzeli već prvu titulu u sezoni. Odigrali su dobru utakmicu i slavili sa 1:0 golom Oxlade-Chamberlaina. Danas bi out trebali biti Welbec, Rosicky i Wilshare. Što se tiče West Hama, oni su doveli novog trenera, hrvatskog stratega Slavena Bilića. Bilić nije najbolje započeo novi posao. Prvo su u EL jedva prošli Birkirkaru, a zatim su ispali od Astre. Jeste da je Billić odmarao igrača, posebno u drugoj utakmici ali opet smiješno. Doveli su nešzo solidnih igrača za sada: Obiang, Maiga, Lanzini, Ogbonna itd.  Valencia se ozljedio što će biti veliki udarac za West Ham jer je se radi o dobrom napadaču, a out je i Caroll što znači da će West Ham imati problema sa napadom. West Ham  protiv Arsenala nije uzeo boda u posljednjih 5 godina, Arsenal je dobio čak 10 vezanih utakmica. Arsenal je kvalitetnija ekipa,  puno toga ide na njihovu stranu. Očekujem dosta od njih ove sezone i nadam se da će krenuti u novu sezonu sa pobjedom. 

 

Dolgopolov(-4,5)-Falla 2 1.55 SS/PSK

 

Za svoj drugi par izabrao sam duel drugog kola kvalifikacija za Masters u Montrealu, u kojemu će snage odmjeriti Dolgopolov i Falla. O obojici sam pisao jučer tako da neću pametovati nego ću kopirati neke dijelove.F alla trenutno je 122. tenisač. Posjeduje fin servis, a hard mu najviše odgovara. Najbolji rezultati sezone su mu četvrtfinale Aucklanda, osmine finala Quitoa, Hallea i Newporta, i treće kolo Miamia. Sa challenger razine najbolji rezultat mu je polufinale turnira u Leonu. Jučer je odigrao odličan meč protiv Warda i bez većih problema slavio sa 6:2 6:4. Alexandr Dolgopolov trenutno je 73. tenisač svijeta.  Nekada top 15 tenisač jako je nazadovao na ATP ljestvici. Tome su dosta kumovale ozljede i lošiji rezultati jer on nakon nakon Hamburga prošle sezone nije igrao 3 mjeseca, pa se vratio ali nije uradio ništa. Loše je ušao i u novu sezonu ali se nakon Delray Beacha malo probudio. Najbolji rezultati sezone su mu polufinale Nottinghama, četvrtfinala Delray Beacha i Acapulca, osmine finala Miamia i Washingtona. Prošli tjedan je u Washingtonu odigrao odlično prva dva kola kontra Smyczeka i Karlovića, u osmini dobija prvi set 6:2 protiv Zvereva i nakon toga se raspada. Jučer se dobro namučio u prvom kolu protiv Sele. Prvi set je dobio 6:2 ali u drugom pada u igri. Sela uzima lagano drugi set i u trećem pravi break, koji Dolgi vraća i nekako izvlači meč.  Falla i Dolgi igrali su 2 puta i obojica su dobila po jedan meč. Falla me svojom igrom kupio jučer tako da moram odigrati kh na njega. Servis je služio, bio je dobar i na returnu. Dolgi ima dosta oscilacija u posljednje vrijeme, jučer me razočarao jer sam mislio da ide rutinska pobjeda kada ono.. Mislim da Falla može namučiti Ukrajinca danas a ako ne i iznenaditi. 

Link to comment
Share on other sites

Čujem da Bosanci imaju jednu gresku kladare u bh-play ...rijec je o tekmi rukometu mladih...njemacka venecuela.....na njemacku je koef 1.01, a raspon golova u razradi imaju na domacine vise od 33,5 a na goste vise od 32,5 ...trpajte :)

 

Stvarno, svaka čast, šteta da nisam u BIH trenutno :D

 

Dakle, broj golova domacina, donosno Venecuele U19 ispod (manje) od 32,5. Očekuje se pobjeda Njemačke na koju je koeficijent 1,01 od 20ak golova razlike, a Venecuela će teško preći i 20 golova a kamoli 32,5. Na ovo bi koeficijent trebao biti 1,01 a ne 1,85 i ovo je poklon! Toplo preoručam ovu okladu svima koji su u mogućnosti odigrati...

 

0Iv5ktC.png

Link to comment
Share on other sites

Slask Wroclav-Lechia Gdansk 1 @ 2.44

 

4. kolo poljske 1. lige. Glavni razlog zašto igram Slask je stoper Lechie Mario Maloča. Jednostavno čim netko dovede takvu prevaru od igrača mora bit jedan od glavnih kandidata za ispadanje. Lechia je u predhodna 3 kola skupila samo 1 bod a Slask 4. U predhodnih 5 međusobnih utakmica je  pobijedio Slask pa iako ne pratim baš Poljsku ligu tovi razlozi su mi bili dovoljni da napadnem jedinicu po 2.44 na pinnacleu

 

 

Slaven Belupo-Osijek 1 @ 2.10 bet365

 

Slaven je u dosadašnja 4 kola skupio samo 3 boda ali imali su dosta težak raspored. Trener Koprić je njih dosta dobro posložio. Igraju atraktivan nogomet s puno golova i mislim da će doma oni Osijeka tuć

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use