Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 01.08.2015.


canca

Recommended Posts

Bolelli//Fognini-Murray/Peers 2 2.42 pinnacle 

 

Bolelli otkazao single radi bolesti, ima još ove parove. Ne znam hoće li se ovo ikako odigrati ali mislim da se isplati. Murray i Peers su uigrana i dobra kombinacija, Bolelli ne bi otkazivao da nije neki veći problem. Fabio prije ima i polufinale singlea, tako da ako se ovo odigra mislim da je value.

Link to comment
Share on other sites

Dodig - Broady 2 4.00

Pecotic - Smith 1 3.50

Mislim da bi ovo valjalo probat.

Dodig nije igrao nakon Wimbeldona a i vise se orjentirao na parove i mislim da nije bas ovoliki favorit.

Pecotic igra vec neko vrijeme u americi i na hardu s prosjecnim rezultatima. Nije favorit al probat cu ovo s manjim ulogom. Ima sanse proci

Link to comment
Share on other sites

14:00Lokomotiv Jaroslavl-Kazan +5.5=2.02 8/10
Lokomotiv Jaroslavl-Kazan 1.trecina 1=2.89 4/10
Lokomotiv Jaroslavl-Kazan 1=2.45 7/10
U pripremnom periodu ekipa Jaroslavl odigrala je dva dosta teska susreta i kad je rasturila Petrohrad,mislim da bi danas opet trebala biti golijada i cista pobjeda Jaroslavl u 1.trecini i na kraju...Jaroslavl se ove sezone dosta kvalitetno pojačala,novi iskusni trener,pobjeda danas nebi smijela doci u pitanje nad Kazanom... ostali hokej tipovi na blogu..

Link to comment
Share on other sites

Ward-Zhang 2 2.14 Marathon

 

Ward je jako loš ove sezone, na hardu je odigrao 12 mečeva i na omjeru je 4//8. Predao je parove prije 2 dana radi problema sa lijevom nogom. Zhang igra samo po hardu, ove sezone odigrao na njemu 43 meča i na omjeru je 30/13. Zhang je u puno boljoj formi, kvalitetniji je ove sezone i mislim da ima veće šanse danas. Kvota je u finom padu. 

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Au koliko sreće, 21 udarac od kojih među posljednjih 5, 3 su bila iz ofsajda plus 2 koja su završila kod korner zastavice.
    • Barcelona - Inter 1 i oba daju (2.87) bet365 Katalonci lete visoko - tek što su ugrabili Kup kralja nakon ludnice protiv Reala (3-2), sad ganjaju i tu čuvenu trostruku krunu. Iako su u revanšu s Dortmundom fasovali 3-1, ukupno su ih prošli 5-3, pa dolaze s legit samopouzdanjem. S druge strane, Inter… pa, iskreno, malo su u banani. Jest da su izbacili Bayern zahvaljujući dobroj prvoj tekmi (4-3 ukupno), ali zadnje tri su sve redom izgubili, pa će morat dobro zagrabit ako misle izvuć nešto iz ove noći na Camp Nouu. Barca se nada da će im se Balde vratiti, al ako ne bude mogao, mladi Gerard Martin će opet uskočit. Nema ni Bernala ni Casada u sredini. Kod Intera problem u odbrani - Pavard je povrijedio zglob, dok bi se Dumfries i Zielinski mogli vratit nakon povreda. Barcelona: Szczesny; Kounde, Cubarsi, Martinez, Martin; De Jong, Pedri; Yamal, Olmo, Raphinha; Torres Inter: Sommer; Bisseck, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Martinez, Thuram Barca na domaćem terenu ne zna za poraz, a s ovakvim momentom i navijačima iza sebe, teško da će ih Inter zaustavit. Očekuje se otvorena tekma, puni gas s obje strane, ali prednost definitivno ide domaćinu. Dobra opcija je pobjeda Barcelone + oba tima daju gol – kvota 2.87 kod bet365. (Koeficijenti 29.4. u 12:32 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • 21:00 CET - Barcelona (Estadi Olímpic Lluís Companys) FC BARCELONA (ESP) - FC INTERNAZIONALE (ITA)  Sudac: Clement Turpin FRA
    • Uvijek su upitne dugorocne oklade.Tesko je predvidjeti kroz sezonu uspon i pad momcadi...
    • Arsenal - PSG 1 (2.15) bet365 Topnici žele iskoristit domaći teren i udarit temelje za finaleč Arsenal je u polufinale došao u stilu – nokautirali su Real u Madridu s 2:1, a ukupno ih ispratili s 5:1! Kod kuće su beton - tri pobjede, tri remija, bez poraza u zadnjih šest. I sad im dolazi PSG, ekipa koja zna igrat, ali se van svog stadiona često pogubi. Protiv Ville su jedva prošli, i to na gol-razliku, a zadnje dvije u gostima nisu osjetili pobjedu. Što se tiče sastava, Arsenal ima glavobolje - bez Havertza, Gabriela, Jesusa, Jorginha i još par bitnih igrača. Partey out zbog kartona. Ali Ben White bi mogao upasti, što je veliki plus za Artetu. PSG s druge strane dolazi skoro kompletan. Luis Enrique ima sve na raspolaganju, i najvjerovatnije će gurnuti istu postavu koja je zgazila Nicu. Kvaratskhelia, Dembele, Barcola - opasni su, ali nisu nezaustavljivi. Arsenal: Raya; Timber, Saliba, Kiwior, Lewis-Skelly; Odegaard, Rice, Merino; Saka, Trossard, Martinelli PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Pacho, Mendes; Ruiz, Vitinha, Neves; Barcola, Dembele, Kvaratskhelia Topnici su kod kuće prava mašina. Već su jednom ove sezone pobijedili PSG s 2:0, i nema razloga da ne ponove to večeras. Kvota 2.15 na Arsenal izgleda fino - vrijedi probati! (Koeficijenti 28.4. u 20:24 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use