Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 16.6.2015.


crnamamba

Recommended Posts

Evo ovako na ovo sam naišao na netu, pa da podijelim s Vama...

 

Italija - Portugal 1  2.30

 

Prijateljska utakmica, sa sjajnim koeficijentom na Italiju, jer realno Portugal je favorit ako uzmemo u obzir pojedinačnu kvalitetu, ali nakon ovih prijateljskih utakmica FIFA će po svojim koeficijntima odrediti tko će biti nositelji prije ždrijeba europskih kvalifikacija za SP 2018. Samo određivanje nositelja je vrlo čudno i ne previše logično, jer će se tako u prvoj jakosnoj skupini naći uz očekivane Njemačku, Belgiju, Nizozemsku, Englesku, Španjolsku i Portugal dvije reprezentacije koje tu nikako ne spadaju Rumunjska i Wales.

No, pustimo sad to, jer ono što je najzanimljivije jest da za posljednje mjesto u prvom potu se bore Italija i Hrvatska, pa tako ako Italija svlada Portugal ona će biti u 1 potu, a ukoliko ne pobijedi tu će biti Hrvatska.

Prijateljske utakmice nisu previše zahvalne za klađenje, ali uz ovaj koeficijent se može probati odigrati na Italiju koja će u svakom slučaju barem imati veći motiv od Portugala i probati doći do što bolje pozicije prije kvalifikacija. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Peya/Soares-Inglot/Murray 1 1.70 Marathon

 

Svi znaju tko su Peya i Soares u parovima. Njih dvojica igraju četvrtu sezonu zajedno i ostvarili su jednu uspješnu suradnju. Ove sezone odigrali su dosta turnira zajedno, a najbolji rezultati su im osvajanje Munchena, finale Stuttgarta, polufinala Rio de Janeira, Barcelone i Aucklanda i četvrtfinale Roland Garrosa. Na ovaj turnir dolaze sa finalom iz Stuttgarta (trava) koje su izgubili od Bopanne i Mergeae u tri seta. Peya i Soares svake godine igraju jako dobro na travi, pa su tako ovdje nastupali dva puta, prvi put došli do finala a prošle sezone su i osvojili turnir. Uz taj turnir prošle sezone su igrali i finale Eastboruna i četvrtfinale Wimbledona koje su izgubili od kasnijih osvajača Pospisila i Socka. Inglot i Murray igraju prvi put zajedno. Inglot je solidan igrač parova, ove sezone je većinom igrao sa Mergeaom a ovo mu je prvi turnir nakon Miamia 28.3. Murray je klasični single tenisač koji ponekad igra parove, a trenutno zauzima 361. mjesto. Igra jako slabo mečeve u parovima, većinom je to da se isproba podloga. Na travi u parovima nije igrao od 2012. Po meni su Peya i Soares na osnovu svega dosta bliži pobjedi, uigran par koji brani titulu protiv para koji igra prvi put zajedno, jedan nije igrao 3 mjeseca a drugi slabo igra parove i plus prije toga ima meč u singleu protiv Lua.

 

Janowicz-Cuevas 1 1.46 Marathon

 

Iako je Jano bomba u glavi danas ga moram odigrati. Jedan mi je od mržih tenisača za klađenje i spada u isti koš sa Fogninijem i Paireom. Ima potencijala ali sa njim nikada ne znaš. Najbolji rezultat sezone mu je finale Montpellierea koje je predao Guski nakon samo 3 gema. Trava mu je bila uvijek jedna od jačih podloga, ponajviše radi jako dobrog servisa a na njoj je ostvario i rezultat karijere prije 2 sezone kada je dogurao do polufinala Wimbledona koje je izgubio od Murraya u 4 seta. Prošli tjedan u Stuttgartu započeo je travnati dio sezone. Dobio je Browna u prvom kolu u tri seta a nakon toga ispao od Kohlia 6:4 6:4. Ovdje nekako više igram protiv Cuevasa nego na Janowicza. Cuevas je karijeru izgradio na zemlji, a izvan nje je teška taraba. Na travi je odigrao ukupno 6 mečeva u karijeri a meča nije dobio 6 godina. Prošle godine odigrao je jedan meč na Wimbledonu i izgubio lagano od Stepaneka, a prije toga na travi nije igrao od 2009. kada je na Wimbledonu ostvario neke pobjede a ni protivnici nisu bili nešto. Jano je dobio finu priliku za prolazak dalje, Cuevas je tenisač za sporije podloge i u ovakvim uvjetima se ne snalazi najbolje. Imat će posebno problema na returnu ako Janu krene servis.Mislim da će Jano iskoristiti ovu priliku i da prolazi dalje.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan..pošto u ponudi nema zanimljivih tipova,sportova,nisam u zadnje vrijeme aktivan,kad krene hokej i nogometna  sezona,onda ce to ici punom parom...Imam jedno pitanje:dali se netko od vas kladi livebetting na golove +0.5..ja sma se tkao kladio prije nekih 10 godina i od par stotina tisuca tipova,samo sam jednom pao..jesu kursevi mali,ali su isplativi...

Link to comment
Share on other sites

Ukratko jer nisam baš s vremenom...

 

Troicki u odličnoj formi, dolazi pun samopouzdanja i po 1.50 ga moram odigrati.

Nishikori brani polufinale, solidna forma dok sa druge strane Thiem igra jako loše na travi.

Nadal odlično odigrao prošli tjedan, iznenadio me posebno na servisu. Dolgi nije u formi i mislim da ne može iznenaditi.

Muller je tenisač za ovakve podloge, Youzhny nije u formi a posebno problema imat će na servisu Mullera.

Lopez prošle godine odigrao vrhunski ovaj dio sezone, brani finale i igra protiv Souse koji nije nešto na travi i vjerujem da može do pobjede.

 

NXzM2dt.png

Link to comment
Share on other sites

Sela je znao odigrati jako dobrih partija na travi, Ymer je pravi prašinar, slab je na bržim podlogama a ovo mu je prvi meč na travi u karijeri.

 

Dodig bi trebao osvojiti ovaj turnir, ima igru za travu. Karatsev odigrao dva meča u karijeri na travi i oba izgubio.

 

Ebden solidan tenisač na travi, prošli tjedan je bio odličan. Millman ima problema sa ozljedom i nije igrao na travi tri godine.

 

4oUuLs6.png

Link to comment
Share on other sites

Evo i od mene par pickova dana, ja sam ih sve licno odigrao plus trenutacno radim razradu za vecerasnji MLB, koliko vidim ima vrhunskih parova koji bi definitivno trebali u 99% slucajeva proci ali opet pitanje je <_<  :ph34r:  danas pucam jedno desetak listica (singlovi + sistemi) sa vrlo velikim ulozima i ocekujem vrlo velike dobitke inace sam upropasten  :lol: Ovih dana me prati izuzetna sreca i nakupila je se solidna banka na racunu stoga sam odlucio malo zaciniti sve ovo, nadam se nastavku  pozitivnog niza i danas/veceras i barem polovicnoj prolaznosti od 50% koja bi mi donijela lijepe novce  ;)

 

Svicarska - Kamerun, 1, 1,70

Paragvaj - Jamajka, 1, 1,80

Cleveland - Golden State, (194,5), manje, 1,85

Trenkwalder - Sassari, 1, 1,65

 

MLB prijedlozi (ja sam ih igrao 2-3 para po listicu obicna oklada/sistem)

 

St. Louis - Minnesota, 1, 1,55

Houston - Colorado, 1, 1,60

Boston - Atlanta, 2, 2,35

San Diego - Oakland, 2, 1,90

San Francisco - Seattle 2, 1, 95

Tampa Bay - Washington, 1, 1,80

Texas - LA Dodgers, 2, 1,70

Pittsburg - Chicago, 1, 1,60

Baltimore - Philadelphia, 1, 1,50

Detroit - Cincinnati, 1, 1,65

 

Ovo su samo moji prijedlozi tj. oklade koje sam za sada odigrao danas (random rasporedjeni po listicima) pa cemo da vidimo hoce li na kraju dana biti  :)  ili  :(  :angry: Ako tko misli ovo da prati neka igra prema svojoj savjesti. Sretno.

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan..pošto u ponudi nema zanimljivih tipova,sportova,nisam u zadnje vrijeme aktivan,kad krene hokej i nogometna  sezona,onda ce to ici punom parom...Imam jedno pitanje:dali se netko od vas kladi livebetting na golove +0.5..ja sma se tkao kladio prije nekih 10 godina i od par stotina tisuca tipova,samo sam jednom pao..jesu kursevi mali,ali su isplativi...

Welcome back ;)  tvoji prijedlozi prije par tjedana su mi donijeli lijepe novce, nisam zaboravio to :)  slobodno se aktiviraj sa prijedlozima  :D

Link to comment
Share on other sites

Evo i od mene par pickova dana, ja sam ih sve licno odigrao plus trenutacno radim razradu za vecerasnji MLB, koliko vidim ima vrhunskih parova koji bi definitivno trebali u 99% slucajeva proci ali opet pitanje je <_<  :ph34r:  danas pucam jedno desetak listica (singlovi + sistemi) sa vrlo velikim ulozima i ocekujem vrlo velike dobitke inace sam upropasten  :lol: Ovih dana me prati izuzetna sreca i nakupila je se solidna banka na racunu stoga sam odlucio malo zaciniti sve ovo, nadam se nastavku  pozitivnog niza i danas/veceras i barem polovicnoj prolaznosti od 50% koja bi mi donijela lijepe novce  ;)

 

Svicarska - Kamerun, 1, 1,70

Paragvaj - Jamajka, 1, 1,80

Cleveland - Golden State, (194,5), manje, 1,85

Trenkwalder - Sassari, 1, 1,65

 

MLB prijedlozi (ja sam ih igrao 2-3 para po listicu obicna oklada/sistem)

 

St. Louis - Minnesota, 1, 1,55

Houston - Colorado, 1, 1,60

Boston - Atlanta, 2, 2,35

San Diego - Oakland, 2, 1,90

San Francisco - Seattle 2, 1, 95

Tampa Bay - Washington, 1, 1,80

Texas - LA Dodgers, 2, 1,70

Pittsburg - Chicago, 1, 1,60

Baltimore - Philadelphia, 1, 1,50

Detroit - Cincinnati, 1, 1,65

 

Ovo su samo moji prijedlozi tj. oklade koje sam za sada odigrao danas (random rasporedjeni po listicima) pa cemo da vidimo hoce li na kraju dana biti  :)  ili  :(  :angry: Ako tko misli ovo da prati neka igra prema svojoj savjesti. Sretno.

Hvala  ovako je mnogo bolje i da znash pratim te ali samo one parove sa ulozima  1000kn lol jer su ti sigurniji

Link to comment
Share on other sites

 

Ukratko jer nisam baš s vremenom...

Lopez prošle godine odigrao vrhunski ovaj dio sezone, brani finale i igra protiv Souse koji nije nešto na travi i vjerujem da može do pobjede.

Sela je znao odigrati jako dobrih partija na travi, Ymer je pravi prašinar, slab je na bržim podlogama a ovo mu je prvi meč na travi u karijeri.

Malo sam te ispratio, zao mi je samo sto nisam s vecim ulogom ali svaki dobitak veseli :)

b6akpx.png

 

Peya/Soares-Inglot/Murray 1 1.70 Marathon

Svi znaju tko su Peya i Soares u parovima. Njih dvojica igraju četvrtu sezonu zajedno i ostvarili su jednu uspješnu suradnju. Ove sezone odigrali su dosta turnira zajedno, a najbolji rezultati su im osvajanje Munchena, finale Stuttgarta, polufinala Rio de Janeira, Barcelone i Aucklanda i četvrtfinale Roland Garrosa.

I jos jedan od jutros, ajmoooo :)
2qkl7xl.png
 
Svaka cast jos jednom na vrhunskim teniskim prognozama, u zadnjih par dana si mi donio solidne novce uz mozda jedan listic koji nisam skinio
Link to comment
Share on other sites

Hvala  ovako je mnogo bolje i da znash pratim te ali samo one parove sa ulozima  1000kn lol jer su ti sigurniji

Pa ne bih rekao da su sigurni 1000% jer nista danas nije sigurno ali da bi trebali biti prolazni, trebali bi, kod mene je malo kriva taktika u kladjenju, umjesto da sve novce usmjerim na jedan ili dva para koji su bas prolazni i zaradim malo ozbiljnije novce, ja ih rasporedim na 7-8 listica, srecom uvjek je tu nekakav prosjek od 50-60% prolaznosti pa mi se na kraju dana kada zbrojim sve uplate i isplate stanje uvjek nadje u nekakvom minimalnom minusu ili malo "vecem" plusu ovisno o danu, ja sam za sad zadovoljan s ovim stilom kladjenja znam da nije dobro ni razumno ali sto da radim :lol: drzim da nemogu u 3-4 dana pogubiti sve moguce uplacene listice (a to je malo poveci broj) i ostati bez svega iako nikad ne reci nikad.

Link to comment
Share on other sites

Završilo se sa 6 žutih kartona i oklada je WIN što je najbitnije. Čak je i komotno prošlo. Lijepo se zaradilo a jako mi je drago da su i drugi uspjeli uplatiti i da je analiza pomogla i drugima što je i svrha svega ovoga... Inaće sudac mi je pokidao živaca koliko je tolerantan bio i u koliko situacija nije dao karton što bi u Europi sigurno bilo žuti, bez razgovora...

 

Sad malo odmora, sutra ću laganije i sutra stavim neki od dobitnih, nadam se da će i drugi ;) 

 

GKQpZRC.png

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan..pošto u ponudi nema zanimljivih tipova,sportova,nisam u zadnje vrijeme aktivan,kad krene hokej i nogometna  sezona,onda ce to ici punom parom...Imam jedno pitanje:dali se netko od vas kladi livebetting na golove +0.5..ja sma se tkao kladio prije nekih 10 godina i od par stotina tisuca tipova,samo sam jednom pao..jesu kursevi mali,ali su isplativi...

 prevarantu jedan....

 

sve sto postujes ovde si uzeo sa mog bloga http://cruzerbetting.blogspot.com/

 

sramoto jedna...svasta bih ti rekao,ali se trudim da budem uctiv..

imate u rubrici "objave..." obrazlozenje ovog mog posta...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use