Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!


Goksim

Recommended Posts

Analize sa SvijetKladjenja portala

 

Slovenija - Engleska

http://www.svijetkladjenja.com/analize/kvalifikacije-ep-slovenija-engleska/

 

Uz predloženo u analizi, kasnije je Unibet dodao u ponudu i dvije specijalne i zanimljive oklade. Jedna je da će na utakmici biti više od 2,5 zaleđa i koef. je 1,50. Granica je IMO smiješna, zadnjih par utakmica i jedna i druga ekipa u prosijeku imaju barem 2-3 zaleđa svaka, a i kada su igrali međusobno bilo je debelo više od 2,5 zaleđa tako da ću ovo osobno odigrati...

 

Druga zanimljiva oklada napisana je u analizi ;)

 

 

Rusija - Austrija

http://www.svijetkladjenja.com/analize/kvalifikacije-za-ep-rusija-austrija/

 

 

Kolumbija - Venezuela

http://www.svijetkladjenja.com/analize/copa-america-kolumbija-venezuela/

 

 

Brazil - Peru

http://www.svijetkladjenja.com/analize/copa-america-brazil-peru/

 

Link to comment
Share on other sites

Nieminen-Ito 2 2.30 Premier


 


U drugom kolu kvalifikacija za ATP Halle snage će odmjeriti Nieminen i Ito. U ovakvim slučajevima, meč može otići lako i na jednu i na drugu stranu pa ih ne volim igrati, ali mislim da je danas dosta toga na strani Ita. Nieminen ove sezone izgleda kao da je pri kraju karijere, ima očajnu sezonu. Najbolji rezultat mu je treće kolo Australian Opena koje gubi od Wawrinke, u Sydneyu je prošao 3 kola kvala pa ispao u prvom kolu od Andujara, a na ostalim turnirima nije uspio vezati dvije pobjede. Što se trave tiče na toj podlozi je kroz karijeru li la, a ove sezone je u Hertogenboschu nenadano izgubio od Copila 6:3 2:6 6:4, a jučer je u prvom kolu kvala dobio Krajinovića 7:6 7:5. 2006. je na ovom turniru dogurao do osmine finala, 2007. do polufinala a nakon toga u 4 nastupa nije prošao prvo kolo. Što se Ita tiče on je ove sezone više na challengerima bio, a najbolji rezultati sa ATP razine mu je osmine finala Chennaia i Hertogenboscha. Na challenger razini ima finale Hong Konga, polufinale Kyotoa i četvrtfinale Taipeia. Ito je tenisač za brže podloge, trava mu odgovara i imao je finih pobjeda kroz karijeru. Ovu travnatu sezonu započeo je jako dobro iako je izgubio prvi meč protiv Kravchuka u tri seta. Nakon toga seli u Hertogenbosch gdje je prošao tri kola kvala pobjedivši Sels, Reida, Hernycha, u prvom kolu dobija Berankinsa a zatim ispada od Karlovića u osmini finala 7:6 7:6, u tom meču je servirao odlično: 86 % prvog servisa i 75 % ukupnih poena na servis, nije ponudio bp ali u tb nije uspio iznenaditi Karla. Jučer je lakše od očekivanog dobio Harrisona sa 6:4 6:2. Ito je u finoj formi, dok se Nieminen slabo zadržava po turnirima i 5 mjeseci nije vezao 2 pobjede na turniru. Na osnovu svega, po ovoj kvoti moram probati Ita.


Link to comment
Share on other sites

5,5/Penezić A. (Hrv) 2 1.75 PSK
 

U sklopu kvalifikacija za rukometno SP u Danskoj (žene) danas će uzvratnu utakmicu odigrati Hrvatska i Švedska. Švedska je ostvarila dobar rezultat i sa pobjedom 24:23 vratila se u Švedsku. U toj prvoj utakmici Hrvatska je dominirala od početka utakmice, vodile su po 4-5 razlike već na samom početku. U drugom poluvremenu je uslijedio pad u igri koji je Švedska iskoristila i prelazi u vodstvo prvi put u utakmici tek 3 minute do kraja što je bilo dovoljno da odu sa pobjedom. Danas nas sigurno očekuje dobra utakmica jer se Hrvatska neće tako lako predati, a ako žele išta na nivou mora biti glavna šuterica Penezić.  Penezić je u prvoj utakmici zabila 6 golova, a danas će možda imati i lakši posao jer je sa druge strane neće čekati Oden.  Oden je glavna obrambena igračica Švedske koja je izlazila na Penezić, a oprostila se od repke prošli tjedan. Ako Hrvatska danas želi iznenaditi Penezić mora biti na razini i vidim je opet na barem 6 golova.  
Link to comment
Share on other sites

Evo i od mene par prijedloga

 

Slovenija(-2+)-Engleska, v./t., 1,40

Po meni jedan vrlo prolazan tip sa "solidnom" kvotom za veci ulog, minimalno dva gola su vise nego izgledna i po meni ovo bi trebalo biti prolazno

 

HEilat(4.ut)-Macc.Tel Aviv (1:2), 2, 1,40

Maccabi je svijet za sebe, nema tu puno price, sve osim pobjede bi bilo preveliko iznenadjenje, vrijeme je da  zakljuce ovu polufinalnu pricu 

 

I jedan kockarsko hazarderski pick za malo hrabrije

Grčka(rm)-Belgija (25:30), 2, 3,40 ili X2 s kvotom 2,70

Rukometni uzvratni susret kvalifikacijske utakmice za EP, u prvoj utakmici Belgijanci se lako obracunali sa Grcima, po meni Grci igraju jako lose, s nicim posebno neodusevljavaju i vrlo je izgledno da i ovu utakmicu izgube, pogotovo ako lose udju u utakmicu 

Link to comment
Share on other sites

A za sve one koji imaju novaca na bacanje a i pamet im smeta jedan pick s kvalifikacijske utakmice za SP - Concaf

 

Sv.Lucija-Antigva i Barbuda (3:1), tip 1 s kvotom 5,70 ili X1 s kvotom 2,40

 

Totalna egzotika od nogometa i drzava za mene ali treba probati, prvu utakmicu na gostujucem terenu Sv. Lucija pobjedila Barbudu s 3:1, u uzvratnoj utakmici kod kuce bi trebali onda izvuci barem X iako nam bookmakeri govore drugacije, uglavnom malo zbunjujuca situacija barem za mene

Link to comment
Share on other sites

Evo jedna zanimljiva i lijepa greška kladionica, a jedini način da ovo ne prođe je storno od strane kladionice, koji je lako moguć budući da su umjesto 1,05 stavili čak 7,50...

http://www.svijetkladjenja.com/analize/ogromna-greska-kladionica/

 

 

A inaće, dosta mi s esviđa i oklada na to da će Neymar biti najbolji strijelac a Brazil osvojiti Copa America. Koeficijent mi je predobar, osobno mislim da Neymar ima najveće šanse biti najbolji strijelac i to smo pisali na http://www.svijetkladjenja.com/dugorocne-oklade/video-analiza-najbolji-strijelac-copa-americe/

 

JWduNFQ.png

 

Za sad su i Messi i Aguero na jednom pogotku, dakle nitko nije baš odskočio a vjerujem da bi Neymar danas mogao dati barem jedan ako ne i više golova. U Brazilu se sve vrti oko njega, dok je Argentina napadački fantastično pokrivena i šanse, uzdarci i sl. se više raspoređuju između igrača...

Link to comment
Share on other sites

Slovenija - Engleska

http://www.svijetkladjenja.com/analize/kvalifikacije-ep-slovenija-engleska/

 

Uz predloženo u analizi, kasnije je Unibet dodao u ponudu i dvije specijalne i zanimljive oklade. Jedna je da će na utakmici biti više od 2,5 zaleđa i koef. je 1,50. Granica je IMO smiješna, zadnjih par utakmica i jedna i druga ekipa u prosijeku imaju barem 2-3 zaleđa svaka, a i kada su igrali međusobno bilo je debelo više od 2,5 zaleđa tako da ću ovo osobno odigrati...

 

 

Pogođeno već nakon 20ak minuta igre ;)

 

2FDqPBa.png

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use