Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 12.06.2015


JackieJack

Recommended Posts

A. Bogut total rebounds under 8 @1.90 (manje skokova)   5/10

 

Ukratko:

Trener Golden State je najavio nisku petorku za ovaj mec. Taktika sa puno vise kruzenja lopte se pokazala efikasnom u zadnjoj cetvrtini proslog meca, pa verujem da ce trener opet isto forsirati veceras. Drugim recima, Bogutu ce minutaza biti smanjena. U prve 3 protiv Clevelanda je imao 7,10  i 6, medjutim vazno je napomenuti da je prve dve igrao po 25 minuta a trecu 17. Veceras moze ponovo biti na nekih petnaestak minuta jer je ovo utakmica od velike vaznosti za Golden State koji trazi brejk. 

 

Sretno!

Link to comment
Share on other sites

A. Bogut total rebounds under 8 @1.90 (manje skokova)   5/10

 

Ukratko:

Trener Golden State je najavio nisku petorku za ovaj mec. Taktika sa puno vise kruzenja lopte se pokazala efikasnom u zadnjoj cetvrtini proslog meca, pa verujem da ce trener opet isto forsirati veceras. Drugim recima, Bogutu ce minutaza biti smanjena. U prve 3 protiv Clevelanda je imao 7,10  i 6, medjutim vazno je napomenuti da je prve dve igrao po 25 minuta a trecu 17. Veceras moze ponovo biti na nekih petnaestak minuta jer je ovo utakmica od velike vaznosti za Golden State koji trazi brejk. 

 

Sretno!

jel ima togau bet365? btw ja bi igro LeBrona opet over covjek nije sa ove planete za nba.. i opet ce im zabiti nekih 40 ak komada ja mislim cak da ce i cleveland dobiti vcrs 

Link to comment
Share on other sites

jel ima togau bet365? btw ja bi igro LeBrona opet over covjek nije sa ove planete za nba.. i opet ce im zabiti nekih 40 ak komada ja mislim cak da ce i cleveland dobiti vcrs 

 

Ima, ali je granica 7.5. Ovo je uzeto sa marathonbeta. Sto se LeBrona tice, on uzima 30 + suteva tako da moze da prebaci u svakoj, ako ti je do dubla, ja bih ipak Boguta povezao sa konacnom pobedom Golden State-a

Link to comment
Share on other sites

Jučer double lagano, evo ukratko o po meni zanimljivim (za klađenje) utakmicama za drugi dan... Stavljam kvote iz kladionica koje trenutno ovo imaju u ponudi, sutra možda bude boljih/gorih kvota...


 


Hrvatska-Latvija (ki) 2 1.38 Betsson - o Hrvatskoj sam pisao jučer a i neki dan pa se neću ponavljati, a kao da nije bilo dovoljno problema, u utakmici protiv Rusije ozljedila se Ivezić već u prvoj minuti, u trećoj četvrtini ozljedila se Todorić, a 5 min do kraja i Džankić. Ne znam kakvo je stanje s njima ali bez njih je Hrvatska na samo 8 igračica. Latvija zna biti jako neugodan protivnik, protiv Srbije su prvo poluvrijeme igrale odlično ali u drugom nisu zadržale tempo. Mislim da će teško "osakaćena" Hrvatska iznenaditi danas. Kvota pada "krkanski" već neko vrijeme, počeo sam ovo sve pisati prije 15 min i tada je kvota bila oko 1.45 a sada je ovo najveća što ima na netu.


 


Mađarska-Švedska 2 1.62 Marathon - Mađarska je domaćin, drugačije vjerojatno i ne bi nastupila ovdje. Švedska je solidna repka, glavni cilj je domoći se OI. Odradile su jako dobro pripreme za razliku od Mađarske koja je u lošoj formi dočekala Eurobasket. Švedska je protiv Slovačke odlično krenula u utakmicu ali je na kraju izgubila u jako zanimljivoj završnici. Danas ovo moraju dobiti, kvalitetnije su i mislim da odnose 2 važna boda.


 


Italija-Grčka (ki) 1 1.88 Marathon - moram Talijanke uzeti po ovoj kvoti pa neka izgube i 20. Iznenadile su me u prvoj utakmici protiv Bjelorusije, odigrale su jako dobru utakmicu gdje su pale tek u produžetku, a očekivala se lagana pobjeda Bjeloruskinja. Sottana je odigrala odličnu utakmicu zabivši 19 poena. Grčka je je jedna od najlošijih ekipa na turniru. Solidno su počele pripreme dobivši Latviju a nakon toga jako loše, iako je Francuska uz Španjolsku glavni favorit za osvajanje očekivalo se puno bolje od -30, a protiv iste Francuske Italija je odigrala solidnu utakmicu iako su izgubile 15 razlike pale su tek u posljednjoj četvrtini (za neku usporedbu). Mislim da se po ovoj kvoti sigurno isplati probati na Italiju.


 


Slovačka-Litva (ki) 2 1.77 Marathon - Litva igra jako brzu košarku, ako ih krene šut mogu iznenaditi svakoga. Pripreme su odradile solidno, gubile su utakmice dok se ekipa još sastavljala a kada su se sve okupile počele su pružati fine rezultate. Slovakinje su jučer napravile odličan rezultat savladavši Šveđanke. Pripreme su odradile loše, ali nisu bile kompletne skoro čitave pripreme. Ipak i sami ističu kako je velik doseg bio i dolazak ovdje a onda naprave i fino iznenađenje. Litva je kvalitetnija repka, da Slovačka jučer nije iznenadila ova kvota bi bila dobro niža. Mislim da Slovakinje neće napraviti novo iznenađenje, Litva je jučer izgubila protiv Španjolske koja je prvi favorit za naslov što je bilo i očekivano, danas moraju dobiti ako žele išta učiti na ovom Eurobasketu.


Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/7g10ph

 

Hrvatska - Italia...dvoboj dviju momčadi koje će do kraja voditi bitku za prvo mjesto...u ovom novom sustavu nije bitno dali si prvi ii  drugi jer oboje idu direktno i jos najbolji treći... Kovačevi momci imaju 15-2 gol razliku i 13 bodova iz 5 utakmica dok Talijani 11 bodova i 8-4 gr. Kada se igralo na čizmi bilo je 1-1, tko zna možda bi i odnjeli sva 3 boda da nije bilo ispada "navijača"... Današnja utakmica je naravno pred praznim Poljudom, nažalost, ali kao uvertira u ovu tekmu mogao bi pisati više o događajima izvan terena, navijačima, politici, hns-u, prijavama razno raznih udruga na stetu nasih i ostalome...ali tome ovdje nije mjesto...

Obje repke su u problemima što se tiče ozljeda, Niko nemoze racunati na Luku Modrića, Dejana Lovrena i Vedrana Ćorluku, dok su Alen Halilović i Mario Pašalić ispali iz šireg sastava za ovu utakmicu...Talijani nemogu računati na De Rossi-a, Barzaglija, Chiellinija, nema ni Abatea, Antonellija i Santona...većinom su to obrambeni igrači sa obje strane... Očekujem čvrstu utakmicu, s malo golova, objema momčadima bi odgovarao X tako da je moj prijelog za danas PiK X uz to može i manje od 3 gola, 1x ili za hrabre čisto X...

 

A šta reći o  situaciji velike sile kao sto je Nizozemska, očajno stanje, a takvi igrači...trenutno su 3 u  grupi sa 7 bodova i 11-6 gol razlikom, sa 2 boda manje je Turksa, dok su Island i Češka na 13 tj 12 bodova...poredak najboljih 3 je također loš za Oranje, tu su na zadnjem mjestu sa 4 boda, Rusi i još nekoliko momčadi ima po 7 bodova...znači do kraja kvalifikacija moraju uzeti sve bodove i to sa što većom gol razlikom...danas gostuju u Latviji koja ima 3 boda, 2-11gr...pruzit ce dobar otpor, ali ako Nizozemska misli ići na EP onda mora pobjediti ovo sa hendikepom...

 

Sretnooo

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska-Italija X2(1.70)

 

U 7 međusobnih susreta,bile to prijateljske ili utakmice velike važnosti Italija nikad u povijesi nije pobijedila Hrvatsku,mislim da je taj omjer protiv uvijek dobre reprezentacije Italije za velike respect.

Ova utakmica najvjerojatnije odlučuje tko će biti na prvoj poziciji u grupi,Hrvatska je trenutno u prednosti,ima 13 bodova dok Italija ima 11,eventualnom pobjedom Italija ide na prvo mjesto,a svaki ostali rezultat više odgovara Hrvatskoj koja bi zadržala 1. poziciju.Prvi kvalifikacijski susret igran u Italiji završen je 1:1 i tu je Hrvatska pokazala dosta dobre kvalitete ali u ovom meču ima par izostanaka i veliki hendikep u vidu igranja pred praznim tribinama što je za Split i Poljud blago rečeno katastrofa.Hrvatskoj su zbog ozljeda otpala 3 vrlo važna igrača,standarni duo u obrani Ćorluka i Lovren te Modrić i ja tu vidim velike probleme za Hrvatsku iako imaju adekvatne zamjene u veznom redu iako je jednog Modrića jako teško zamijeniti,u obrani ću ovi izostanci biti itekako vidljivi i osjetni na terenu.Talijani također imaju dosta problema sa ozljedama tako su im otpali Veratti,De Rossi,stoperi Chiellini i Barzagli i napadač Zaza.

 

Ovih 1.70 na dvoznak mi ima dobru vrijednost(value) i ja ću ovo uzeti,oko izbornika Conte-a se u zadnje vrijeme vrte neke afere oko namještanja utakmica ali mislim da to ne bi trebalo imati nikakvog utjecaja na ovu utakmicu,s obzirom da je Hrvatska 90% na Euru i da su dosad odradili odličan posao u kvalifikacijama ovdje ih vidim u nekom opuštenijem pristupu samoj utakmici i to što nema navijača ide ovome u prilog,nema ih tko nositi atmosferom,Talijani ko Talijani uvijek zajebani i mislim da ovdje mogu doći bar do neriješenog rezultata.

Link to comment
Share on other sites

nastavljamo sa košarkom 
prvi pick dana za mene

Crvena Zvezda - Partizan ( + 7,0)   -  2   @ 1,85   William Hill 

Znaci igramo da partizan ne gubi sa 8 ili vise razlike. Danas je na rasporedu prva utakmica finala i kladionice po meni malo previše favoriziraju Zvezdu. Bila je ovo jako duga sezona za njih , ovo im je 78 utakmica sezone i sigurno su teske noge pomalo. Druga stvar je što zvezda ima problema sa ozljedama. Za veceras su upitni Marjanovic i Jović . Oba dva igraca itekako bitna u rotaciji zvezde. Ukoliko bobi izostane iz rostera za ovaj mec, na poziciji petice ostaje samo njemac Zirbes i mladi (premladi ) Kaplanović , u tom slucaju ocekuje se maksimalna minutaza njemca. Kako sezona ide prema kraju , zvezda kao da sve slabije igra, nema one uvjerljivosti i sigurnosti sa pocetka sezone. S druge strane , Partizan nakon katastrofalnog pocetka sezone donekle dolazi k sebi i hvata pravu formu. Cjela momčad je itekako napaljena na ovo finale kako bi se revanširali za ABA ligu. Uostalom partizan je 13.godina zaredom prvak drzave. Iskreno mislim da je ovo duel podjednakih ekipa trenutno pogotovo ako ce izostat jovic i bobi kod zvezde, ovo je večiti derbi , ovdje nema zabrane gostujucih navijaca u dvorani kao u aba ligi i ovdje ce odlucivat nijanse. 

ukratko cu o jos dva para koja cu odigrat
nazalost sve mi se vise cini kako ce i danas Hrvatska zenska reprezentacija na eurobasketu upisat uvjerljiv poraz. svaki dan se sve vise cudim koliko su neorganizirani i šta sve rade jadnim curama. izasla je vijest da su navodno na eurobasket otisli bez ljecnickog tima. Jad i bijeda, kao ljubitelj košarke stvarno mislim da je to zalosno sta rade. 
hendikep od 9 koseva mislim da ce pokrit latvijke , koje su odlicno odigrale protiv srbije jucer , ako znamo da su uspjele odmorit najbolje igracice za danas i one su na 100%

također mislim da ce crnogorke dobit sa 20+ razlike protiv rumunjki. Smatram da su za dvije klase bolja momcad. Sve vam govori stvar da su Rumunjke na natjecanju samo zato sto su domacin. Crnogorke s velikim motivom na ovom natjecanju i ocekujem dobru partiju kao i jucer!

Sretno ko prati

Link to comment
Share on other sites

Cork City - Bray Wanderers

St. Patricks - Limerick

Ovo su definitivno dva najsigurnija keca iz Irske večeras, ali kvote su zaista mizerne. Veći hendikep preporučujem pak kod drugog para.

 

Sligo Rovers - Dundalk

Treći izvesni pobednik je ovaj gost koji mora da se vadi posle prošlonedeljnog poraza (najveće iznenadjenje do sad).

 

Bohemians - Shamrock Rovers

Najveći derbi na otoku je nezahvalan za prognoziranje, ali tamo ne bi trebalo da bude mnogo golova.

 

Drogheda Utd - Derry City

Longford - Galway Utd

Oba meča su mi no bet, kad bih morao uzeo bih golove.

 

Teško kolo da se nadje value, za sada jedina jača uplata otišla na ST Pats win & over 3,5  $2,75 rmco, ostali tipovi u kombinacijama...

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam ako je netko pratio danas, stvarno su loši rezultati bili. Jbg, sve gluplji od glupljeg pad ali nije to neko opravdanje, popravit ćemo mi to...

mene samo zanima zašto kladionica stavlja dotične parove kao favorite, ja ne znam kako itko može biti favorit u ženskoj košarci kad je opće poznato da žene i sport ne smiju ići u istu rečenicu. strašno na šta sam pao danas, evo i sad ću na švedsku pasti. katastrofa

Link to comment
Share on other sites

po meni ce jos biti ovdje zuti na tekmi cro-ita ja sam igrao over 4,5 na 2.2 pa ako je 5.5 sada moglo bi i to proci..

inace i ovo sam igrao..al posto radio do 20:30 nisam nista ni pisao..

Italy to miss a penalty @  34.00    4e

Croatia to miss a penalty @  26.00    4e

Italy to score a penalty @  13.00       4e

Croatia to score a penalty @  10.00       4e .. 

bilo mi puno 10 e staviti,jbg..

Link to comment
Share on other sites

po meni ce jos biti ovdje zuti na tekmi cro-ita ja sam igrao over 4,5 na 2.2 pa ako je 5.5 sada moglo bi i to proci..

inace i ovo sam igrao..al posto radio do 20:30 nisam nista ni pisao..

Italy to miss a penalty @  34.00    4e

Croatia to miss a penalty @  26.00    4e

Italy to score a penalty @  13.00       4e

Croatia to score a penalty @  10.00       4e .. 

bilo mi puno 10 e staviti,jbg..

bome kvota 26 i 13 pale huhu

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Dortmund - St. Pauli - Pobjeda Dortmunda sa 2+ razlike (1.72) bet365 Borussia Dortmund je neposredno prije reprezentativne pauze poražena s 1-2 u gostima kod Union Berlina. Bio je to drugi poraz u posljednja tri ligaška susreta, unatoč ranijim uvjerljivim pobjedama protiv Bochuma i Celtica, gdje je Borussia postigla čak 11 golova. Novi trener Nuri Sahin može biti zabrinut zbog obrambenih nedostataka svoje momčadi na početku sezone. Dortmund nije uspio sačuvati mrežu netaknutom u posljednja četiri susreta u svim natjecanjima. Dovoljno govori i činjenica da su primili dva pogotka protiv Union Berlina u prošlom kolu. Večeras Borussia Dortmund otvara 7. kolo Bundeslige domaćim dvobojem protiv novog prvoligaša St. Paulija. Gosti imaju najgori napadački učinak u ligi, postigavši tek četiri pogotka u prvih šest kola. U ovaj susret ulaze nakon bolnog domaćeg poraza od 0-3 protiv Mainza, koji je uslijedio nakon senzacionalne pobjede od 3-0 u gostima kod Freiburga. Ozljede i izostanci Borussia Dortmund će u nadolazećoj utakmici biti bez nekoliko ključnih igrača. Yan Couto, Julien Duranville i Giovanni Reyna neće biti dostupni do početka studenog, dok se povratak napadača Karima Adeyemija očekuje tek krajem istog mjeseca. Trener Nuri Sahin također ima dvojbe oko nastupa braniča Niklasa Sülea i napadača Maximiliana Beiera. S druge strane, St. Pauli se suočava s brojnim izostancima, posebno među vratarima. Soren Ahlers, Sascha Burchert i Ben Alexander Voll neće biti u mogućnosti braniti, pri čemu se Voll još uvijek oporavlja od prijeloma čeljusti. Krilni napadač Elias Saad i napadač Simon Zoller također će propustiti utakmicu. Očekivani sastavi Borussia Dortmund: Kobel; Ryerson, Anton, Schlotterbeck, Bensebaini; Sabitzer, Gross; Malen, Brandt, Gittens; Guirassy St. Pauli: Vasilj; Wahl, Smith, Mets; Saliakas, Irvine, Wagner, Ritzka; Afolayan, Eggestein, Guilavogui Unatoč nedavnim problemima, Borussia Dortmund zaostaje samo četiri boda za vodećim Bayernom. Na domaćem terenu su savršeni s četiri pobjede iz četiri susreta u svim natjecanjima, postigavši pri tome 17 golova. Borussia je veliki favorit protiv St. Paulija, koji se nalazi na 15. mjestu ljestvice s četiri poraza u prvih šest kola. Dortmund ima šest pobjeda i tri remija u posljednjih devet domaćih susreta protiv St. Paulija, što im dodatno ide u prilog. Očekuje se da će domaćini slaviti s dva ili više golova razlike, a kvota na tu opciju je 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 17.10. u 23:14 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • @Goksim, @furyshaa, @nenosk, @zeko1088, @darko56, @nutrija, @jansavc, @soyer567, @Marko15, @smrcak888, @ante16, @nuki01, @vjekos, @Dejvid, @mesrine, @Humanic, @Kiks77, @misterija, @ara008, @tome1993, @sestincan,  @pena29, @Ipoje4, @mester, @Ivan98, @zmajo, @ForzaItalia, @blacky44, @Leedsfan, @bruno34, @majstorchina, @jeneri29, @prlito, @Mudrinho, @bozicso Postavite svoje tipove za 11. kolo Druge lige Posljednje Šanse za period od 18.10 (petak) do 21.10. (ponedjeljak) sa minimalnim koeficijentom od 1.20. Teme za Posljednju Šansu će biti otvorene za postavljanje tipova 24 sata od otvaranja teme. Raspored Lige i Kupa dostupan je u tablici natjecanja Toplo sugeiram svim natjecateljima da izdvoje par minuta vremena i pročitaju Pravila Posljednje Šanse 2024/2025. NAPOMENA: S obzirom da smo u prvih 5 kola tolerisali objavljivanje tipova i screenshotova za druge članove, to više neće biti slučaj u nastavku sezone. Svako mora objaviti svoj tip u formatu kako je regulisano pravilom iz članka 10. ili neće biti priznat. Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljeni u sljedećem formatu: DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA SCREENSHOT OBRAZLOŽENJE KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.     Članak 20. Kladionice S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024/2025, odnosno od šestog kola na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente. Iznimno, isključivo u prvih pet ligaških kola Posljednje Šanse, biti će prihvaćene oklade iz svih kladionica. Od šestog kola Posljednje Šanse na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.    Članak 28. Gospodsko natjecanje Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja.   TABLICA Ukoliko uočite neku grešku na tabeli, molim vas javite se u inbox ili temu predviđenu za greške OVDJE!
    • @LeonardoDrugi, @Fitoz, @fic, @Iblaz93, @unkdy, @noja57, @josip123, @Joker93 i @COLT postavite svoje tipove za 11. kolo Posljednje Šanse za period od 18.10. do 21.10. Teme za Posljednju Šansu će biti otvorene za postavljanje tipova 24 sata od otvaranja teme. NAPOMENA: S obzirom da smo u prvih 5 kola tolerisali objavljivanje tipova i screenshotova za druge članove, to više neće biti slučaj u nastavku sezone. Svako mora objaviti svoj tip u formatu kako je regulisano pravilom iz članka 10. ili neće biti priznat. Prema članku 10. tipovi trebaju biti prijavljeni u sljedećem formatu: DATUM | SPORT | TIP - KOEFICIJENT - KLADIONICA SCREENSHOT OBRAZLOŽENJE   KLADIONICE U KOJIMA JE MOGUĆE IGRATI PAROVE SU: Bet365, 22bet, unibet, William Hill, Betfair, pinnacle, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.    Članak 20. Kladionice S ciljem što pravednijeg natjecanja, od sezone Posljednje Šanse 2024/2025, odnosno od šestog kola na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), limitiranjem broja kladionica osigurat ćemo da svi natjecatelji gledaju ponudu istih kladionica, te eliminitirati mogućnost prijavljivanja tipova iz manje poznatih kladionica upitnog renomea, od kojih neke često znaju imati nerealne koeficijente. Iznimno, isključivo u prvih pet ligaških kola Posljednje Šanse, biti će prihvaćene oklade iz svih kladionica. Od šestog kola Posljednje Šanse na dalje (uključujući Guts-Leonardo kup), oklade je moguće prijaviti isključivo u sljedećim kladionicama, koje su rezultat demokratskog glasanja sudionika natjecanja u prvom i petom kolu Posljednje Šanse: Bet365, 22bet, unibet, William Hill , Betfair, pinnacle, SuperSport, SuperSport, PSK, Hrvatska Lutrija, Wwin, Lutrija BIH, Premier Kladionica, Mozzart, Meridijanbet, Snai.    Članak 28. Gospodsko natjecanje Administratori natjecanja zadržavaju pravo upozoravanja, ili kažnjavanja sudionika natjecanja oduzimanjem određenog broja bodova, u slučajevima koji nisu pokriveni pravilima natjecanja a gdje sudionik natjecanja poduzima akcije koje nisu u dugu gospodskog natjecanja. TABLICA Ukoliko uočite neku grešku na tabeli, molim vas javite se u inbox ili temu predviđenu za greške OVDJE!
    • Hej kolege Iako sam u dubokoj zalosti, ja danas idem opet sa turcima, yebem li im majku. Fenerbahce bi morao do kraja zivota da ne izgubi, da  bi mi vratili sav novac koji sam izgubio igrajuci na njih protiv Crvene Zvezde. Danaa igraju protiv Albe koja nije krs od prosle godine, ali je i dalje jedna od najgorih ekipa u Euroleague. Ko hoce sa mnom, treba da zna da se pola kladim iz imata, a pola iz ubedjenja.  Sledece kolo Fenerbahce igra kod kuce sa prvakom Evrope Panathinaikosom.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use