Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 28.5.2015.


Ivan1998

Recommended Posts

A stvarno užas, o naslovu im odlučuje, koef. su užasno mali i onda ne da jedan kiksa, nego oba, a 1,15 baš nevjerojatno... :/

a ovim iz Steaue bio dobar i remi u slučaju pobjede ovih mulaca jer im je gol razlika bolja, odigram par tenisa što je postavio kolega danas, parove ženske i dodiga i mela i reko smrde mi ti rumunji i samo sam ih stavio da podebljam malo tečaj i da bude lijepa svota jer sam 200 kuna igrao i oba mi unište dobitak. bude bolje drugi put ha da.

Link to comment
Share on other sites

gledo sam tekmu steaua je bila dosta bolja, a ovi imali srece i jos brutalnog golmana sreckovica i jbg, a ovi idioti kaj su doma igrali vidim statisticki ubijali i onda zgube u fenomenalnom prijelazu...peh bas..

hsv fino proso kao prognoza da ce dobit jedno poluvrijeme i tenisi razni pogotovo dodig di je bila odlicna kvota, al bit ce sutra bolje !

Link to comment
Share on other sites

Rangers vs Motherwell 

 

Apsolutno ne želim da prognoziram ovu utakmicu, ali ću podeliti informacije koje su mi poznate...

 

Ovo je prvi play-off duel za popunu SPL-a, drugi meč se igra već u nedelju. Za Rangers ovo je definitivno najbitinija utakmica u poslednjoj dekadi i sutra veče će imati pomoć preko 50000 navijača na Ibrox-u. Inače, oni su imali promenljivu sezonu u drugoj ligi u kojoj su bili treći na kraju sezone. Ipak, u baražu su izbacili i Queen of the South i Hibernian, i ekipa je u solidnoj formi otkad ih je preuzeo Stuart McCall (7-6-2) - koji je, by the way, od 2010 do kraja 2014 vodio upravo Motherwell. Imaće sve igrače na raspolaganju. 

 

Motherwell ima iza sebe očajnu sezonu s'obzirom da su prethodne dve godine ligu završavali na drugom mestu iza neprikosnovenog Celtic-a. Ove godine su pak završili na drugom mestu od dna i bili su najgori gostujući tim sa 3-1-15 skorom uz devet poraza na poslednjih deset tekmi van njihovog Fir Park-a. Tako da je jasno da im ozbiljno preti egzodus iz SPL-a, po prvi put posle 30 uzastopnih godina u društvu najboljih škotskih klubova. Oni takodje nemaju problema sa izostancima, a nekoliko bitnih igrača se vraća na teren pošto su odmarali prošlog vikenda.

 

Bell; Foster, McGregor, McCulloch, Zaliukas, Wallace; Vuckic, Murdoch, Shiels, Law; Miller

Long; Ramsden, O'Brien, McManus, Hammell; Grant, Law, Lasley, Johnson; Erwin, McDonald

 

1:3 za Well... Opet ce Gersi imati neki alibi kako se cela Škotska okrenula protiv njih  :lol:

Do sad sam sedeo sa igračem Bayern-ovog drugog tima (još jedan igrač sa naših prostora) koji veruje da Karlsruher ima mnogo veće šanse za ulazak u Bundes i da će HSV po prvi put u istoriji ispasti iz elite. Inače ja slabo pratim Švabe, ali ovaj je predvideo X, pa sam posle 3 piva to i odigrao... :ph34r:

1:1 uhvaćen čak i 2-X $13 u rmco... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use