Jump to content
Bet365 Otvori racun

Nova sezone Posljednje Šanse 2024/2025 počinje za:

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

utorak 4.06.2013


chelsea0076

Recommended Posts

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Postovani kolega,odobno mislim da je sloboda govora najvazniji temelj slobode svakog drustva.Ono sto je danas problem sto tvz "tolerantna drustva" pod krinkom "tolerancije i inkluzije" zatvaraju u zatvor one koji misle drukcije a sve to lijepo zapakirano u vrlo nedefinirani zakon o "govoru mrznje".Kao sto je W.Churchil rekao da ce se u buducnosti fasisti zvati antifasistima.Dakle,vase je pravo da se vi kako kazete "yebete s muskarcima" a moje je pravo da ne dozvolim nametljivoj lgtb populaciji da mi djecu maltretira sa lgtb gadarijama jer je to perfidan uvod u pedofiliju.Osim toga,vidimo sto se desava u "naprednoj" Svedskoj,Belgiji,Francukoj a kako "lose" zive u npr.Madjarskoj.Vidim,vas je to ocito prilicno sve skupa uzrujalo😀a mislim,to vam je demokracija,vase pravo da se kak vi velite "yebete s muskarcima" a moje da na to gledam kao na ruzan poremecaj😀  Bez uvrede.Lp P.s-zato i je zbog "divnog" zivota u Nizozemskoj pobijedila krajnja desnica.
    • Nizozemska - BiH 1 (1.18) ili Pobjeda Nizozemske sa 2+ golova razlike (1.53) bet365 Nizozemska je nakon prolaska kroz slabiji dio ždrijeba na Europskom prvenstvu ovog ljeta završila na trećem mjestu u Grupi D, pobijedivši Rumunjsku u osmini finala i Tursku, što ih je odvelo do polufinala protiv Engleske. Međutim, gol Ollieja Watkinsa i kontroverzno izjednačenje Engleske eliminirali su Nizozemce. Posljednji put Nizozemska se susrela s Engleskom 2019. godine u polufinalu Lige nacija, kada su slavili 3:1 nakon produžetaka, pod vodstvom aktualnog trenera Ronalda Koemana. Tada su u finalu izgubili od Portugala s 1:0 i završili četvrti na turiniru na kojem su bili domaćini. Ove godine, predvođeni kapetanom Virgilom van Dijkom, Koemanova momčad traži novi uspjeh. Osvajanjem grupe s Belgijom, Poljskom i Walesom, osigurali su plasman u završnu fazu. Međutim, plasman među prva dva mjesta u ovoj sezoni bio bi dovoljan za četvrtfinale. Ovoga tjedna očekuju ih okršaji s Bosnom i Hercegovinom i Njemačkom. Bosna i Hercegovina posljednji je put igrala protiv Nizozemske u prošlom izdanju Lige nacija, gdje su poraženi s 3:1 u gostima, ali su izborili remi na domaćem terenu. Unatoč dobrim rezultatima u Ligi B, Bosna i Hercegovina nije uspjela u kvalifikacijama za Euro 2024., završivši na petom mjestu u skupini. Novi izbornik Sergej Barbarez sada vodi ekipu, nakon prijateljskih poraza od Italije i Engleske u lipnju. S obzirom na situaciju u skupini, Barbarez se nada da će iz Eindhovena odnijeti barem bod, prije odlučujuće utakmice s Mađarskom. Mogući sastavi Nizozemska (4-2-3-1): Verbruggen; Dumfries, De Ligt, Van Dijk, Ake; Schouten, Gravenberch; Malen, Simons, Gakpo; Brobbey BiH (5-4-1): Pirić; Radeljić, Ahmedhodžić, Katić, Bičakčić, Kolašinac; Gigović, Krunić, Tahirović, Hajradinović; Džeko Nizozemci u ovaj susret ulaze kao favoriti, dok Bosna i Hercegovina, koja se nije uspjela kvalificirati za Euro, ima težak zadatak. Nizozemska bi trebala ostvariti uvjerljivu pobjedu s barem dva gola razlike, što će im osigurati dobar početak u skupini prije važnog susreta s Njemačkom. Bet365 kladionica na ovu okladu daje kvotu od 1.53. Ako igrate samo pobjedu Nizozemske, bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Nizozemci povedu sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 7.9. u 10:02 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Holandija vs BiH, Liga Nacija, najava meca Hej kolege sa Foruma Pustite me jos samo danas da lupetam kao otvoren prozor, pustite me da kazem sve sto imam o ovom mecu, pustite me jos samo danas da napisem sto stranica teksta o kvotici od 1,18 a ja cu pristati da se promenim. Bicu pristojniji, kraci u postovima, drzacu se sustine, predlagacu za kladjenje i vece kvote od 1,20, necu nikoga vredjati i podsmevati se ... samo me pustite jos danas da izbacim iz sebe sve ono najgore sto imam u sebi. Pustite me da uzivam u ovom danu, za mene najlepsem danu na svetu. Bas ovako zamisljam raj na zemlji. Subota, najlepsi dan u sedmici, jos uvek traje leto, dani su jos uvek dugi, a more je i dalje toplo. Za desetak dana pocinje Liga Prvaka, za mesec dana Euroleague, za sedam dana sveta Poslednja Sansa, devojke jos uvek nose kratke haljine, a kladionice nude jedinicu na Holandiju po kvoti od 1,18 Ova danasnja utakmica izmedju Holandije i BiH kao da je stvorena bas za mene. Jedna od onih da odigrate ovu jedinicu, i da onda kazete zbogom kockanju, moja najveca ljubavi. Danas je jedan od onih dana, da odigrate ovu jedinicu, i kazete sebi, e sada je dosta, napustam sveto kockanje, i uvek cu ga se rado secati. Pa hajde onda svi zajedno da odigramo ovu jedinicu XXI veka, a posle mozemo i da umremo. Prihvatam sve kritike da bespotrebno "naduvavam analize", da vise lupetam nego sto se drzim sustine, da bi ono sto napisem na sto stranica teksta mogao da poslozim u jednoj recenici. Prihvatam i da je besmisleno pisati deset sati analize za meceve po kvotici od 1,16 ... sve prihvatam, sve priznajem, obecavam da cu se promeniti, ali samo me pustite jos danas, ili cu umreti ako ne napisem sta mislim o Holandiji i Bosni. Pustite me jos danas da "naduvam analizu", a vec od sutra cu se promeniti zauvek, i pisacu uspavanke kao kolega @IzudinB ali vas molim da me pustite jos samo danas da napisem sta sve mislim o ove dve zemlje. Ne bih mogao da se setim kada je poslednji put u ponudi bio neki ovakav mec, gde se iz aviona vide razlike koje dele ove dve zemlje, razlike u ljudima, mentalitetu, nacinu razmisljanja, stadionima, fudbalu, travi, navijacima, klimi, slobodi, nacionalnoj ligi, reprezentaciji ... Ok, jasno je svima da ne volim Bosnu, pogotovo ljude. Oduzmite od analize koliko god hocete na objektivnosti, oduzmite od analize deo gde cu izbaciti iz sebe sve ono najgore, samo mi dozvolite da kazem sta mislim, jer svaki Forum na svetu tome i sluzi. Sveta Holandija, raj na zemlji Od Holandije su po povrsini vece i Srbija i Bosna i Hercegovina i Hrvatska, pa cak i Island, ali to Holandiju uopste ne sprecava da bude jedan pravi mali raj na zemlji. Zemlja tolerancije, licne slobode, mogucnosti, toliko mala, a toliko ispred svih drugih zemalja, Jedna od najgusce naseljenih zemalja na svetu, sa preko 200 nacionalnosti koje zive u njoj, pa opet svi mogu da zive zajedno bez problema. Toliko mala, a svetska prestonica sireva, prostitucije, cveca, tolerancije, piva, svih vrsta slobode, biciklova, lala, tehnologija, hasisa ... Holandija jednostavno nema turiste koji prvi put dodju u ovu zemlju. Ili tamo nikada niste bili, ili odlazite uvek. Holandija je prva na svetu dozvolila prostituciju, prvi su na svetu ozvanicili istopolne brakove, prvi su na svetu dokazali da marihuana nije stetna, vec korisna, prvi su na svetu dozvolili eutanaziju, i prvi su na svetu dozvolili da dva muskarca mogu da usvoje decu, ili da dve zene mogu da budu i tate.  Hej @Marko15 zamolio bih te da me samo danas pustis da kazem sta god hocu. Ako kazem da u Holandiji gej populacija ima prava da zivi, reci ces mi da se yebem sa muskarcima. Ako kazem da u Holandiji kurve imaju ista prava kao i casne sestre, reci ces mi da sam verovatno zarazen nekom venericnom bolesti. Ako kazem da je Holandija jedina zemlja na svetu gde kanabis ili hasis moze nesmetano da se pusi na ulici, reci ces i da se drogiram. Ako napisem da se u Holandiji u odnosu na broj stanovnika, popije najvise piva po glavi stanovnika, vise cak i od svete Nemacke, reci ces mi da sam alkoholicar. Ako napisem da u Holandiji ima tri puta vise bicikala nego stanovnika, verovatno ces reci da se yebem i sa biciklima. Sta god da napisem, reci ces da sam bolesna osoba, kao sto verovatno mislis i za holandjane, cim sebi dozvoljavaju toliki stepen slobode i tolerancije. Ali, ja sam samo hteo da kazem, da su jos pre petsto godina, najveci evropski filosofi i drustveni teoreticari toga doba kada su pisali nesto protiv drzave ili crkve, sva svoja dela  objavljivali u Holandiji, jer je jos pre petsto godina, Holandija bilo drustvo slobode misli i drustvo bez progona jeretika ili neistomisljenika. Zato i ne treba da cudi, da danas petsto godina kasnije, osobe zeljne svakojake slobode, idu bas u Amsterdam da je pronadju. Holandija je jedina zemlja na svetu gde se slobodno od nasilja i osude osecaju dame koje svoju ljubav naplacuju u gotovini i odmah, homoseksualci, protivnici crkve ili konzumenti lakih i pametnih droga. I na kraju, holandsko drustvo je bilo multikulturalno, tolerantno, hrabro i slobodno mnogo pre nego sto su teoreticari izmislili te pojmove. Kada vidite u sred Holandije da se dva muskarca drze za ruke i vode svoje dete, kada vidite da vam prostitutka iz izloga mase rukom kao da se znate sto godina, kada jednoga dana osetite osecaj kako je to zapaliti dzoint na sred trga ili u coffe-shopu, kada vidite da kraljevska porodica na prijeme dolazi biciklima, a holandska princeza svoje dete vozi u skolicu takodje biciklom, kada vidite da u Holandiji uopste ne postoje zavese, i kada vidite taj koncept zivota da svako moze da vas posmatra dok u svojoj kuci vecerate sa ljubavnicom, perete sudove, ucite sa decom u dnevnoj sobi ili masturbirate, vi cete verovatno reci da su holandjani bolesni ljudi, a meni koji se divi toj naciji, cete reci da se verovatno yebem sa muskarcima. Sta god vi ili ja mislili, Holandija ce nezvisno od toga uvek biti zemlja reda, sklada, mira, lepote, tolerancije i slobode, a Amsterdam najludji, najneverovatniji, najlepsi, najmagicniji i najslobodniji grad na svetu. Bosna i Hercegovina Dovoljno je reci samo jedno. U Usa su pucali na John Fitzgerald Kennedy-a, pucali su na Reagan-a, pucali su na Trampa, ali ako zelite da pucate na Predsednika Bosne i Hercegovine, mozete samo da se yebete. To je nemoguce, jer je Bosna jedina zemlja na svetu koja ima tri predsednika. Osim toga, recite vi meni, mozete li vi, kolege sa Foruma, da zamislite Milorada Dodika kako vozi bicikl kao holandska kraljevska porodica ????? Holandija vs BiH jedinica kao kuca Mislim sta reci. Weghorst ili Edin Dzeko? Simons ili Hajradinovic, Koeman ili Sergej Barbarez? De Ligt ili Sead Kolasinac? Eredivisie ili ona lopovska liga? Holandska kraljevska porodica ili Milorad Dodik? Jedinica po 1,16-1,18 ili dupla sansa X2 po kvoti od 5,00? Neka svako za sebe odluci. Ja cu samo reci da je reprezentacija BiH u zadnjih dvanaest svojih utakmica, deset puta izgubila, a samo dva puta pobedila i to Lichtenstein, a da su izgubili i sve prijateljske utakmice. Dobro, kvotica na jedinicu je svakako smesna, ali sta mislite da li kladionice znaju sta rade, ili grese? Ako vam je malo 1,18, da li vam je malo da ovu jedinicu vezete sa predlogom da ce Bayern dati vise od gola Dinamu u Ligi Prvaka po 1,18, a Real Madrid isto tako dati vise od jednog gola Stuttgardu po kvoti od 1,25 i tako dobijete ukupnu kvotu od 1,75. Sta mislite, moze li Holandija dati vise od jednog gola na utakmici po kvoti od 1,28 i moze li Arsenal da ugura Tottenhamu barem jedan gol u sred Londona po kvotici od 1,15 sto daje ukupnu kvotu od 1,47, a ako mislite i da Psv, trenutno najbolja ekipa u Evropi, moze ugurati vise od jednog gola Nec-u, mozete se dovuci i do ukupne kvote od preko 2,00 Kome je kvotica od 1,18 mala, uz malo maste, moze napraviti cuda od kockanja. A ako vam je zao sto niste uplatili ovu jedinicu kada je kvota bila preko 1,25 kontaktirajte kolege @Fitoz ili @unkdy, oni ce vam sigurno naci neku cigansku kladionicu gde cete jedinicu moci da odigrate po 1,80. Sta mislite da kolega @Fitoz ne bi nasao jedinicu na Holandiju po 1,20, jedinicu na ManCity protiv Brentforda po takodje 1,20 i dvojku na Bayern protiv Kiela, takodje po 1,20 i sve to stavio zajedno u sveti Guts-Leonardo Kup? Sta ako padnemo danas, i BiH ne izgubi? Pustite me jos samo danas da uzivam u ovom mom najlepsem danu u zivotu, molim vas. Ako danas Bosna ne izgubi, nema veze, budimo slobodni i tolerantni, barem delic toga koliko je Holandija zemlja slobode i tolerancije. Nema svadje, nema ljutnje, nema vredjanja, ako padnemo veceras i Holandija ne pobedi, i treba da padnemo. Dozvolite mi jos samo danas da kazem sve sto mislim, dozvolite mi slobodu, a ja evo necu predloziti cak ni X, nereseni ishod da se branimo, a sutra (ako padnemo) necu predloziti ni tri dana zalosti i minut cutanja na ovom smesnom Forumu. Dobro, stvarno sam "naduvao" ovu analizu, i ako vas to ljuti molim vas da pre pocetka utakmice, udjete u Dnevnu Temu od 21.03.2024 i vidite sta su tamo napisali kolege @furyshaa @IzudinB i @McGarrett u vezi sa utakmicom Bosne i Hercegovine protiv Ukrajine u kvalifikacijama za Evropsko Prvenstvo i to u sred Zenice. Procitajte sta su oni tamo napisali, a oni su gradjani Bosne i Hercegovine, a ja nisam.    
    • Shimizu - V-Varen OVER 2,5 Goals @1.63 GL!
    • Samo da se nadovezem na kolegu. Italija ima najgoru reprezentaciju u svojoj istoriji. Oni uopste me mogu ni da se priblize francuskoj reprezentaciji po kvalitetu, kada bi se igralo na papiru, a ne na terenu, ili kada bi se igralo u zivot. Problem je samo ovaj qurac od takmicenja, zvani Liga Nacija.  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use