Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak,04.01.2013.


Ptolemej

Recommended Posts

Evo nešto iz današnje ponude

Alba Volan - Salzburg 5,5 više @ 1,55 4/10

Dosada su se ovo pokazale kao izrazito otvorene utakmice,nijednom nije bilo ispod 9 golova u dosadašnja 3 ogleda...Salzburg je u savršenoj formi,pobjedjuju jednu za drugom nakon dovodjenja pojačanja iz NHL-a,dok je Alba u lošoj formi iz igre je u zadnjih 6upisala 1 pobjedu protiv slabašnog inssbrucka 0:1...Tako da sam ovdje sklon igrat i 2 po kvoti 2,00

Žalgiris - Unicaja 1 @ 1,35 6/10

Žalgiris ove godine igra vrhunski,svrstao bih ga u uzak krug favorita za final four.Prošlu utakmicu su izgubili poen razlike u grčkoj kod Panathinaikosa gdje su oduvijek padali i najveći .Treba napomenut da je domaćin postigao 67 poena kod kuće šta govori sve oobrani Žalgirisa iako je ove sezone pan. oslabljen.Žalgiris pokazuje izrazito dobru obrambenu košarku.Nedavno su napadački Efes ostavili na 53 poena,prije toga Caju na 45.U pravilu Unicaja protiv najjačih rijetko postiže preko 70,mislim da će tako i u ovom susretu bit.Jedina slabija utakmica kod kuće koju su pokazali je bila protiv Olympiakosa gdje su primili 77 poena dok u svim ostalim susretima protivnik nije doša do brojke 70...Istina Unicaja je u vrlo dobroj formi u zadnje vrijeme no protiv najjačih rijetko ide preko 70...

Dakle Unicaja (69,5) manje @ 1,85,isto tako Žalgiris H1 (-7,5) 1 @ 1,85

Alba(+10,5) - Cska h2 @ 1,85 5/10

Suvišno je trošit riječi,treba napomenut da je Alba u očajnoj formi,od Reala su izgubili 14 razlike,postigli 63 poena a treba reć da je CSKA obrambeno po meni jača momčad od Real Madrida tako da se nameće preko 10 razlike za Cska

Fenerbahče - Mon.Siena 1 @ 1,50 4/10

Šta reć silno pojačani neuigrani Fener i jako oslabljena ali igrom iznad očekivanja Mon. Siena.Ovdje igram 1 @ 1,50 jer mislim da Bogdanović i društvo ne mogu ponovit lošu partiju kao onu protiv Barcelone imislim da će silno motivirani uć uovaj susret dok je Mon.Siena pomalo neočekivano lako pobijedila Maccabi 10 razlike koji je pokazao jednu od lošijih partija ove sezone,ipak na gostovanju u turskoj mislim da će se vratit praznih ruku,momčad Fenerbahčea množe samo bit sve bolja kako odmiče sezona.

Vienna - Inssbruck h1 @ 1,40. 5/10

Mislim da tu ne triba puno trošit riječi jedino je upitno koliko će ozbiljno uć Vienna u ovaj susret prošli puta kod kuće je bilo 4:1 mislim da Vienna neće forsirat jer nadolaze iteže utakmice tako da bi utakmica mogla ić ispod 6,5 golova za što se plaća 1,90.Vrijedi probat

Nitra - Zvolen 2 @ 2,0 3/10 ili Nitra manje golova

U Nitri su svjesni da su u završnom mjesecu 2012. godine pokvarili dobar dojam koji su ostavljali od početka nove sezone, posebno se to odnosi na zadnje dvije utakmice koje su uvjerljivo izgubili, ali u tom klubu ne očajavaju previše. Cjelokupno gledajući, 2012. za njih je bila pozitivna, a bila bi i završena u pozitivnijem tonu da momčad Antonina Stavjane nisu malo pokosile ozljede. U posljednjoj utakmici godine za Nitru nisu nastupila četiri važna napadača - Chrenko, Kovačik, Jokila i Hamrak, a o njihovom je stanju progovorio i trener Stavjana: - Hamrak i Chrenko sigurno neće nastupati cijeli siječanj.Ja bih bio sretan da nam se vrate od kraja osnovnog dijela sezone. Za utakmicu sa Zvolenom imamo nekoliko upitnika, a tiču se napadača Bače, Jokile i Kovačika, te braniča Ordzovenskog.Izostanci njegovih napadača najviše se osjete na powerplayu, u zadnje dvije utakmice Nitra je na 0/10, a inače je druga momčad lige sa 21.2 posto.

Zvolen je u zadnje vrijeme imao uspona i padova u svojoj igri, ali i kod njega je to bilo u određenom dijelu povezano s izostancima zbog ozljeda. No, protiv Banske Bystrice nedostajao je samo napadač Hunady, pa je i igra dobila one obrise koji su momčad Petera Mikule i promovirali u najbolji sastav lige. Zvolen je i u regionalnom derbiju pokazao da u efikasnosti leži njegova najveća snaga. Imali su samo 26 udaraca na gol, ali su čak četiri puta bili precizni (15.4 posto uspješnosti), što je još bolje od prosjeka za sezonu (12.3 posto točnih šuteva). Također, ono zbog čega ih je pohvalio i protivnički trener Orszagh, njihova je igra u powerplayu. I u tome su prvi u ligi sa 23.6 posto uspješnosti, a protiv Banske Bystrice su bili nemilosrdno okrutni. Od pet isključenja gostiju, dva su pretvorili u pogotke (40 posto iskoristivosti powerplaya).

- Za nas je rezultat protiv Banske dobar, a presudila je igra u powerplayu. Jer, kad smo bili s jednakim brojem igrača, igra je bila ravnopravna - ističe trener Mikula.

Dobar susret ponovo je odradio vratar Šimko koji je obranio nekoliko opasnih šuteva kad se lomila utakmica, a utakmicu je završio sa 92.6 posto obrana (25/27). Takav postotak imao je otprilike u zadnjih pet utakmica u kojima ni u jednoj nije primio više od dva gola, a protiv Poprada je upisao u shutout. Za trenera Mikulu dobro je saznanje da mu je vratar u vrlo dobroj formi kad se susreće s momčadi koja ima ofenzivnih problema poput Nitre, pa bi Šimkove obrane mogle biti presudne u zaustavljanju oslabljenog Nitrina napada.

Kloten - Fribourg (6,5) manje @ 1,55 4/10

Trenutno ga muče izostanci napadača na centarskim pozicijama. Ranije je ostao bez Laicha, Sannitza i Linigera, a u posljednjem susretu se ozlijedio i Walser. K tome, taj posljednji susret su i glatko izgubili.Nisu problemi samo u napadu, muče ih izostanci na braničkim pozicijama. Du Bois je sigurno out, dok se utorak očekivao povratak von Guntena no od toga nije bilo ništa. Ne postoji nove vijesti koje bi potvrdile njegov povratak u večerašnjem susretu.

Kako to izgleda kada u susret uđeš opušteno i 'bahato' vidjeli su igrači Fribourga protiv Rappija u utorak. Već u trećoj minuti su gubili 2:0 i povratka više nije bilo. Istina, stvarali su ogroman pritisak na suparnički gol, u drugoj trećini uputili 25 udaraca (sve skupa 44), no loš početak im se obio o glavu.

- Ne treba ovaj poraz doživljavati kao katastrofu. Na početku se osjetio umor sa Spenglera, no na kraju nismo niti odigrali toliko loš susret. Pogodili smo vratnicu, promašili na kraju kazneni udarac, moglo je to sve i drugačije završiti - rekao je trener Kossmann.

Problem Fribourgu predstavljaju ozljede dvojice igrača na Spengleru. Dok je Loeffel zbog potresa mozga izgubljen vjerojatno još nekoliko utakmica, Gamache bi se mogao vratiti i prije. Uz njega, skoro bi na led mogao i kapetan Jeannin koji ipak daje ton njihovoj igri, osobito u napadačkom segmentu.

Futsal,Talijanska liga

Acqua Sapone -Montesilvano X @ 4,80 1/10

Nevjerojatno je kako ove dvije momčadi obožavaju igrat neodlučeno kad je domaćin Aqua i to identičnim rezultatom 2:2.Za mene dosta sumnjivo,moguće da je slucajnost

Košarka,Talijanska 2. liga

Veroli - Verona x 15,00 1/10

Isto nevjerojatno zvuči da su zadnje dvije medjusobne utakmice kod domaćina završile obe nerješeno.Jedna 2010,jedna 2012,u 2011 nisu igrali

Link to comment
Share on other sites

Bok ekipa, danas previse parova.. :-)

Ja cu danas :

1. Medvedi 1@1,90

Mislim da ovog trena igraju vrhunski hockey i da vise vole jake goste od slabijih jer pobjedom nad tako nekim jacim dobivaju dodatni stimulans. Sta reci od KACu..odlican klub ali mislim da nece danas nista uspjeti.

2.DEG - Hannover 2@2.2o

Degom nisam uopce impresioniran ,igra mi se ne svidja...vjerujem da danas Hannover uzima pobjedu i mislim da su trenutno u boljoj formi.

3. Tig-Zug 2@1,75

Definitovno bolji klub od slabasnog domacina..na jednom sam listicu i hendy odigro.. Zug stvarno dobro igra i dobri su gosti, Langnau je po meni banana...nikak se uigrati...

Od ostalih ikram jos Krefeld,Koeln i Kalpu-odlicni klubovi, u super formi... sto reci vise.

P.s. sa moba sam vam ovo napisao pa nemojte zamjerit

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Sanja svinja kukuruz…. Gdje ti ovdje vidis hendikep ja neznam… ja value vidim bas u kvoti za Slovenija 3.0 kvota je za svekako za uzet… ovdje imas kandidate koji cejo najvjerovatnije nastupit za Slovenijo (https://www.rokometna-zveza.si/si/novice/2025/03/11575-Slovenski-rokometasi-v-pricakovanju-peklenskega-vzdusja). Sami kvalitetni igracije… jedi i hendikep je to da su skupa napravili samo jedan trening… ali svejedno… individualna kvaliteta sam siguran da je na Slovenskoj strani… Ja uzimam pobjedu za Slovenijo. LP.
    • https://www.mozzartsport.com/ostalo/vesti/balkanski-derbi-u-skoplju-slovence-boli-glava-od-otkaza-makedonci-trljaju-ruke/507167
    • Odlican post. Postoje padovi koji nemaju nikakve veze sa onim ko se kladi. Postoje padovi na koje kockar uopste ne moze da utice. Problem je kako sacuvati nerve posle ovakvih padova. A ove recenice “… uspijem postaviti oba prijedloga sa kojima sam bas prezadivoljan…” i “… ne bih ih mijenjao ni da znam da cu oba pasti …” treba uvesti u sve knjige o kockanju. Samo napred kolega, pad jeste bolan, zaboravio sam da kazem da sam golove na Liverpoolu protiv Psg-a igrao i ja u realnom kladjenju, ali je sada najvaznije sacuvati mir i razum. Ja te podrzavam, iako ni sam ne mogu da verujem sta govorim, samo napred, padace i ove kolege iznad tebe, u to budu siguran, a ne zaboravi da imas i kraljicu fore. Neka pocivaju u miru sve opklade na golove na utakmici izmedju Liverpoola i Psg-a  
    • Prije bih rekao da bacas uroke  jer ovaj pad over 1.5 jucer na Liverpool-Psg je meni u rangu onog fenomenalnog makedonskog rusenja Italije, i odlazak Makedonije na prvenstvo. Ali iskreno i osjecao sam da necu proci oba tipa, ali ne bi ih mjenjao ni da znam da cu oba pasti, sta se tu ima mjenjati, a pri tome da dodam da se 1.20 na over 1.5 Liv-Psg  jucer nije moglo naci nigdje, jedino da se zbroje kvote iz 2-3 kladionice majko moja milosna, a stopostotnih sansi je bilo koliko na nekim utakmicama nema ni dodavanja, bas tuzno. Al ko me yebe, i ko mi je kriv sto stavim Barcelonu, a njima umre klupski lijecnik (pokoj mu dusi) i odgode utakmicu, pa ti biraj dva para. I to uspijem postaviti oba s kojima sam bas prezadovoljan, ali sta da se radi sada, idemo dalje, a ti uroke bacaj po ovima oko mene, mene pusti
    • Umem odlicno da predvidjam i ljubavni zivot, ako je neko od kolega sa Foruma zainteresivan.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use