Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda, 23. 05. 2012.


zekoslav0mrkva

Recommended Posts

Leotar - Željezničar 2   6,30

Jel moze netko ovo malo proanalizirat...pa jel je moguce da  je na prvaka lige koeficjent 6,30??

Jasno mi je da Leotaru trebaju bodovi za opstanak ali opet nije mi jasno da pred cijelim svjetom se takve stvari mogu desavat

Moj pick je 2 jel to jednostavno moram uzet a ulog je ogroman.

Druže koeficijent je takav jer Leotaru treba pobjeda za opstanak, tako da u našoj ligi sad sudije zarađuju užasno puno (inače sam ja iz Bosne, i veliki navijač Želje) ... Ja ću takođe tipovat na Želju, prvi razlog navijački, drugi razlog jer Željo ruši klupski rekord .. niz bez izgubljene utakmice ! Nek je sa srećom i tebi, i meni, a i Želji !  ;D

Link to comment
Share on other sites

Leotar - Željezničar 2   6,30

Jel moze netko ovo malo proanalizirat...pa jel je moguce da  je na prvaka lige koeficjent 6,30??

Jasno mi je da Leotaru trebaju bodovi za opstanak ali opet nije mi jasno da pred cijelim svjetom se takve stvari mogu desavat

Moj pick je 2 jel to jednostavno moram uzet a ulog je ogroman.

Druže koeficijent je takav jer Leotaru treba pobjeda za opstanak, tako da u našoj ligi sad sudije zarađuju užasno puno (inače sam ja iz Bosne, i veliki navijač Želje) ... Ja ću takođe tipovat na Želju, prvi razlog navijački, drugi razlog jer Željo ruši klupski rekord .. niz bez izgubljene utakmice ! Nek je sa srećom i tebi, i meni, a i Želji !  ;D

Vjerujem da mucki ima u lizi ali jednostavno nisam mogao odolit koeficjentu a sad gledam da u Favorit-u koef na pobjedu Želje pao na 3,30 a bwin ga je srusio cak na 2,90

Link to comment
Share on other sites

Leotar - Željezničar 2  6,30

Jel moze netko ovo malo proanalizirat...pa jel je moguce da  je na prvaka lige koeficjent 6,30??

Jasno mi je da Leotaru trebaju bodovi za opstanak ali opet nije mi jasno da pred cijelim svjetom se takve stvari mogu desavat

Moj pick je 2 jel to jednostavno moram uzet a ulog je ogroman.

Druže koeficijent je takav jer Leotaru treba pobjeda za opstanak, tako da u našoj ligi sad sudije zarađuju užasno puno (inače sam ja iz Bosne, i veliki navijač Želje) ... Ja ću takođe tipovat na Želju, prvi razlog navijački, drugi razlog jer Željo ruši klupski rekord .. niz bez izgubljene utakmice ! Nek je sa srećom i tebi, i meni, a i Želji !  ;D

U Premier kladionici par je skinut sa ponude i nemoze se vise igrati!!!

Link to comment
Share on other sites

Bome razprognozirašte se danas  ;D Ja ću vam nabaciti samo zicere.

DGuadalaj/odg - BarcaB (dg1)(1.50)

Neću previše filozofirati ovdje. Već ste mogli vidjeti po mojim prognozama da uvjek kad igra barca igram opciju oba daju gol i većinom prolazi, pogotovo u zadnjih par utakmica. Strašno efikasne momčadi, obje, a pogotvo barca. Inače na oba daju gol u španjolskoj drugoj nikad nebude tako niska kvota osim kad barca igra, a to vam govori o svemu. Ja je uzimam na veći ulog i očekujem golijadu s obje strane ovdje.

BrannBer(PiK) - Fredriks (pik1)(1.45)

Bran je dobra momčad i konačno je proradio na svom terenu . Zadnju su utakmicu kod kuće odigrali 5:0 a danas se sastaju sa momčadi koja nezna za pobijedu u gostima. Opcija poluvrijeme ili kraj se mora uzeti.

Link to comment
Share on other sites

Leotar - Željezničar 2   6,30

Jel moze netko ovo malo proanalizirat...pa jel je moguce da  je na prvaka lige koeficjent 6,30??

Jasno mi je da Leotaru trebaju bodovi za opstanak ali opet nije mi jasno da pred cijelim svjetom se takve stvari mogu desavat

Moj pick je 2 jel to jednostavno moram uzet a ulog je ogroman.

Druže koeficijent je takav jer Leotaru treba pobjeda za opstanak, tako da u našoj ligi sad sudije zarađuju užasno puno (inače sam ja iz Bosne, i veliki navijač Želje) ... Ja ću takođe tipovat na Želju, prvi razlog navijački, drugi razlog jer Željo ruši klupski rekord .. niz bez izgubljene utakmice ! Nek je sa srećom i tebi, i meni, a i Želji !  ;D

Vjerujem da mucki ima u lizi ali jednostavno nisam mogao odolit koeficjentu a sad gledam da u Favorit-u koef na pobjedu Želje pao na 3,30 a bwin ga je srusio cak na 2,90

To su dva kluba koja imaju zajednicku istoriju davanja bodova, sad je pitanje ko je kome dužan. Možete probati za manji ulog. Sarajevo je izgledan 1 iako im je dovoljan x za evropu, moraju se oprostiti od navijaca koji su im svasta zamjerili ove sezone a i neki ljudi pokusavaju da Sarajevo ne dobije licencu. Tako da ce biti vrlo napeto i siguran sam da ce igraci dati sve od sebe da pobjede. Ako vec igrate na iznenađenje probajte Široki -Olimpik  2, jer jer upravo predsjednik olimpika Gracic jedan od ljudi koji pokusava sjeb... Sarajevo da bi oni izasli malo do evropskih takmicenja

Link to comment
Share on other sites

Almagro N. - Roger Vasselin E. 2:0 1.25

Almagro kao i uvijek svoj najbolji dio sezone odradjuje na zemlji.Ove godine ima scor 16/6 na zemlji , osvojio je turnir u Sao Paolu i igrao finale Buenos Airesa.Roger Vasseline ne igra puno meceva na zemlji , ove godine ima scor 4/5.Ova 2 tensiaca susrela su se nedavno kada je Almagro pobijedio s 2:0 u setovima.Mislim da ce Almagro danas pobijediti bez izgubljenog seta jer je u dobroj formi i Roger Vasseline mu ne bi trebao praviti previse problema.

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

Danas mi veli neki makedonac da je tekma Vardar - Met. Skopje namještena i da će proći iz X/1 poluvrijeme kraj malo sam zakasnio da velim to jel je počelo u 17h, a vjerujem da i bolje jer ja nevjerujem u te kao "dojave" al budemo vidjeli kak će proći.

nek sljedeću tekmu javi na vrijeme ( htel bi si kredit otplatiti  ;D )
Link to comment
Share on other sites

Danas mi veli neki makedonac da je tekma Vardar - Met. Skopje namještena i da će proći iz X/1 poluvrijeme kraj malo sam zakasnio da velim to jel je počelo u 17h, a vjerujem da i bolje jer ja nevjerujem u te kao "dojave" al budemo vidjeli kak će proći.

nek sljedeću tekmu javi na vrijeme ( htel bi si kredit otplatiti  ;D )

eto dobra dojava nije ni X na poluvremenu a za sada ni 1 na kraju!

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

Danas mi veli neki makedonac da je tekma Vardar - Met. Skopje namještena i da će proći iz X/1 poluvrijeme kraj malo sam zakasnio da velim to jel je počelo u 17h, a vjerujem da i bolje jer ja nevjerujem u te kao "dojave" al budemo vidjeli kak će proći.

nek sljedeću tekmu javi na vrijeme ( htel bi si kredit otplatiti  ;D )

eto dobra dojava nije ni X na poluvremenu a za sada ni 1 na kraju!

al morti si ti krivo čul  :o  da nije rekel 2/1  ::)  to mi je nekak bolje simpa  ;)
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima

evo jedan par od mene

rumunjski kup, finale na 1 utakmicu

Rapid Bukurešt- Dinamo Bukurešt - tip x, gledao sam sinoć njihove statistike, u zadnjih 4 ili 5 utakmica završilo je neodlučeno, i to rezultatima najčešće 0-0, dakle igraju tvrdo, a danas bi isto tako moglo biti jer je riječ o finalu i ulog je dosta velik, u super sportu kvota je 3,10,

sretno svima. ;)

Link to comment
Share on other sites

Danas mi veli neki makedonac da je tekma Vardar - Met. Skopje namještena i da će proći iz X/1 poluvrijeme kraj malo sam zakasnio da velim to jel je počelo u 17h, a vjerujem da i bolje jer ja nevjerujem u te kao "dojave" al budemo vidjeli kak će proći.

HVALA BRATE. Kada sam ovo procitao bila je vec 75' sa kotom na jedinicu od 34 :) pa sam uplatio neku siću ( 1,5€ ) ali i dobio 51 EVRIĆ  ;D

Možda nije bila prava dojava al se nesto zaradilo :)

01will.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

danas igram:

St.Louis i Anglese 1. half... pošto još Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt nije stavio tu opciju u ponudu neznam kvote. A nisam baš siguran da ću imati vremena kasnije da pišem kad dođu kvote..

Uglavnom obje ekipe imaju veliku prednost u početnim bacačima. St.Louis ima puno bolji napad, a vrijeme je da i Angelsi nekoga dobe, a kad će nego kad za njih baca najbolji bacač...

sretno

Ulog:20 eura

trenutno stanje: -550kn

ostao sam vam dužan kvote i rezultate ovi utakmica...

St.louis- San Diego 1. half 1 1,43  5-3

Oakland- LA Angels 1. half 2 1,60 0-1

kvota:2,28

ulog:20 eura

dobitak: 45,6 eura

+25,6 eura= 200kn

trenutno stanje: -350kn

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use