Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak, 11.05.2012.


moneyhunter

Recommended Posts

dajte molim vas profesionalci u teniskim prognozama napišite kakva je vjerojatnost da radwanska bude over 17,5 gemova? meni špurijus govori da je to dosta dobra oklada na over. kaj misle majstori o tome? za sada je tečaj u psk 1,75  , ali će padati do početka meča . hvala  ;D ;D

Lepchenko srvira vrlo dobro, tako da ako bude servirala prva.. postoji ogromna mogucnost da ovo ide over 17.5 gemova.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pozdrav svima , ako je netko upratio sinocnji nba mogao je nesto i zaraditi :D

Ja sam danas odigrao tiket s 4 para a ostalo cu igrati live tenis i slicno.

CSKA i Barcelonu ne trebam analizirati odradio je to Analyzer umjesto mene :D

Pro Recco - Vasas 1

Danas je u Rumunjskoj na rasporedu zavrsnica vaterpolske lige prvaka.Da ne duljim puno , vec i ptice na grani znaju da je Pro Recco odlicna i nepobjediva momcad.Puno se ulaze u njih i vec nekoliko godina su najbolja vaterpolska liga.Vasas je ovdje dosao kao iznenadjenje , u cetvrtfinalu su uspjeli izbaciti nas Jug.Mislim da oni danas nemaju sta traziti ovdje i da ce Pro Recco s 3-4 razlike mozda cak i vise proci u finale.

LA Clippers - Memphis (3:2) 1x

Danas nas ocekuje jako dobra utakmica u Los Angelesu koju bi preporucio svim zaljubljenicima u kosarku.Clippersi su do prosle godine bili jedna od slabijih ekipa i zatim su napravili odlican potez i izabrali Blakea Griffina na drafru i doveli Chrisa Paula.CP3 je stvarno svijet za sebe i jako me je fascinirao u ovoj seriji.Postize dosta poena i razigrava ekipu posebno Griffina koji atraktivno to rjesava.Memphis mi je takodjer draga ekipa sa odlicnom ekipom , tu su Marc Gasol Rudy Gay , O.J Mayo , Zach Randolph itd.Ove godine postigli su dobrih rezultata i uvijek su bila teska prepreka.Danas Clippersi ako dobiju idu u polufinale konferencije , a ako Memphis dobije produzavaju seriju i serija se seli u Memphis.Mislim da ce veceras biti jako zanimljiva utakmica i vrlo ne izvjesna ali da ce Clippersi iskoristiti prednost domaceg parketa i da ce proci u polufinale konferencije gdje ih ceka San Antonio.Napomenuo bih jos da se ovaj par ne igra bez x-a jer je lako moguce da utakmica bude odlucena tek na produzetke.

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

    radwanska-lepchenko više od 17,5 gemova

    st.louis-atlanta          više od 7,5 poena 

    ulog                                          200 kn

    ev.dobitak                              583,33 kn

Link to comment
Share on other sites

    radwanska-lepchenko više od 17,5 gemova

    st.louis-atlanta          više od 7,5 poena 

    ulog                                           200 kn

    ev.dobitak                              583,33 kn

2.10. U najaktivniji podforum, "Listić dana", zabranjeno je objavljivanje parova, listića i tipova bez objašnjenja, kao i komentiranje utakmica. Članovi koji se ne budu pridržavali istoga biti će upozoreni, a ukoliko nastave raditi iste prekršaje i sankcionirani.

Dakle, u podforum "Listić dana" dobrodošle su sve analize utakmica, te razmišljanja i novosti o istima. Analize ne moraju biti dugačke, međutim potrebno je, makar u dvije, tri, rečenice obrazložiti tip.

2.11. U podforumu "Live", u kojem će svakodnevno biti otvarana tema sa tekućim danom i datumom, dozvoljava se objavljivanje parova, listića i tipova bez objašnjenja, kao i komentiranje utakmica.

http://svijetkladjenja.com/forum/pravila-foruma/pravila-foruma/

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

čini mi se da je dosta i o tenisu napisano i o bejzbolu, tenis je počeo par minuta nakon što sam uplatio listić i nije potrebno više ništa previše reći o tome, i za st.louis sam napisao ukratko.  ;)

Link to comment
Share on other sites

Monaco-Troyes X    @ 3.00

Monaco obezbjedio opstanak,..Troji potreban barem bod da ostane na 3. mjestu...

Bastia-Nantes  3+  @  1.65

Cisto neka revijalna utakmica,Nant nije ekipa koja moze da nesto extra uradi protiv Bastie..ocekujem dosta golova.

Tours-Le Mans  1    @ 2.5

Tour sa ovom pobjedom ima sansu za 3.mjesto...Le mans obezbjedio opstanak.

Dortmund (am)  - Bochum (am)  3+    @ 1.45

11.12.11 REG Bochum (Am) Dortmund (Am) 0 : 3

23.04.11 REG Dortmund (Am) Bochum (Am) 2 : 1

31.10.10 REG Bochum (Am) Dortmund (Am) 2 : 1

02.05.09 REG Dortmund (Am) Bochum (Am) 2 : 0

02.11.08 REG Bochum (Am) Dortmund (Am) 3 : 2

tradicija sve govori....:)

Fortuna Köln-Moenchengladbach (Am)    3+    @ 1.50

Zadnje dvije utakmice dosle 3+..nadam se trecoj sreci :)

Cluj-Vointa  1i3+    @ 1.60

Sa pobjedom Cluj se vraca na 1.mjesto...a totalni je favorit..pa mislim da ce dati i dosta golova gostima koji su skroz losi.

Cordoba-Gimnastic  1  @ 1.40

GImnastic davno ispao,cordoba sa pobjedom ulazi u play off.

Srecno ! :D

Link to comment
Share on other sites

Texas Rangers- LA Angels under 8,5 1,80 Supersport

Prekinuo sam svoju pauzu radi ovog para. Mora da sam lud kad igram under na utakmice Texasa, ali danas jednostavno mora under proći. Razlozi su sljedeći.

Za Angelse baca C.J.Wilson. On uz Harena i Weawera čini okosnicu bacačkog djela ove ekipe i ta trojica su zadužena za pobjede. Riječ je o ljevorukom bacaču koji puno bolje baca na gostovanjima što i nije tolko uobičajeno. Njemu se možda tako i neke utakmice poklopile, ali gledao sam ga par puta ove sezone i stvarno je puno bolje izgledao na gostovanju..

On je vrsta bacača koji baš i ne dozvoljava puno udaranja loptice. On ima dosta strikeoutova ove sezone i tu je njegova snaga. Ima izvrsne off speed loptice uz vrlo dobar fastball. Protivnici dosta slabo udaraju protiv njega. Ljevoruku 0,174, a desnoruki 0,189. To je izvrstan postotak za bacača.. Istina danas mu s druge strane stoji Texas koji je među najboljim napadačkim ekipama lige, ali ako je uspio držati luđake Yankeese na samo 1 runu u 6 inninga na njihovom terenu onda je sposoban i Texasa da zadrži dosta nisko do zamjene. Vjerujem da će ostat vani minimalno 6 inninga. Vrlo vjerojatno 7-8. Za to vrijeme maksimalno 3 runa dozvoljava Texasu. Nakon zamjene Texas može do još 1 runa. Tako da po meni njihov maksimum danas 4 runa.

S druge strane za Texas baca odlični Japanac Yu Darvish. Texas je morao izdvojiti 111 milijuna dolara da bi ga doveli iz Japana. Pokazao se kao odličan izbor i osim vatrenog krštenja gdje ga Seatle ubio u dva inninga sa 5 runa kasnije se konsolidirao i baca odlično. Imao i u zadnjoj utakmici probleme s Clevelandom i njima dozvolio 3 runa kroz 6 inninga. On je također bacač koji više ide na strikeout nego koristi obranu. Uglavnom riječ je o izvanrednom mladom bacaču koji je doveden da pobjeđuje utakmice i on je također veliki razlog zašto Texas ima dobre rezultate. On ima problema malo sa backdoor sliderima koji se bacaju u jakom felšu i sa velikim lukom. Nikako da pogodi vrh strike zone gdje se gađa kad se bacaju takve loptice. To bilo kad sam ga ja gledao. ima izvrstan fastball i jako dobre off speed bacanja, samo da malo popravi ovaj navedeni slider i bude jako dobro. Angelsi su ušli u malu seriju protiv Minnesote i konačno ušli u sezonu(bar se nadam). Uglavnom Darvish će ostat vani također nekih 7 inninga i za to vrijeme ne bi smio dozvolit više od 2 runa gostima. Eventualno nakon zamjene ako Angelsi uspiju do još kojega runa, ali ne vjerujem baš u to. Tako da je njihov maksimum danas 3 runa iako baš ne vjerujem da će i toliko. Znači moja prognoza: 4-3

Ulog 100kn

MLB 2012 stanje:-640kn

sretno

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima , ako je netko upratio sinocnji nba mogao je nesto i zaraditi :D

Ja sam danas odigrao tiket s 4 para a ostalo cu igrati live tenis i slicno.

CSKA i Barcelonu ne trebam analizirati odradio je to Analyzer umjesto mene :D

Pro Recco - Vasas 1

Danas je u Rumunjskoj na rasporedu zavrsnica vaterpolske lige prvaka.Da ne duljim puno , vec i ptice na grani znaju da je Pro Recco odlicna i nepobjediva momcad.Puno se ulaze u njih i vec nekoliko godina su najbolja vaterpolska liga.Vasas je ovdje dosao kao iznenadjenje , u cetvrtfinalu su uspjeli izbaciti nas Jug.Mislim da oni danas nemaju sta traziti ovdje i da ce Pro Recco s 3-4 razlike mozda cak i vise proci u finale.

LA Clippers - Memphis (3:2) 1x

Danas nas ocekuje jako dobra utakmica u Los Angelesu koju bi preporucio svim zaljubljenicima u kosarku.Clippersi su do prosle godine bili jedna od slabijih ekipa i zatim su napravili odlican potez i izabrali Blakea Griffina na drafru i doveli Chrisa Paula.CP3 je stvarno svijet za sebe i jako me je fascinirao u ovoj seriji.Postize dosta poena i razigrava ekipu posebno Griffina koji atraktivno to rjesava.Memphis mi je takodjer draga ekipa sa odlicnom ekipom , tu su Marc Gasol Rudy Gay , O.J Mayo , Zach Randolph itd.Ove godine postigli su dobrih rezultata i uvijek su bila teska prepreka.Danas Clippersi ako dobiju idu u polufinale konferencije , a ako Memphis dobije produzavaju seriju i serija se seli u Memphis.Mislim da ce veceras biti jako zanimljiva utakmica i vrlo ne izvjesna ali da ce Clippersi iskoristiti prednost domaceg parketa i da ce proci u polufinale konferencije gdje ih ceka San Antonio.Napomenuo bih jos da se ovaj par ne igra bez x-a jer je lako moguce da utakmica bude odlucena tek na produzetke.

http://www.nba.com/playoffs/2012/westseries4/?v=/video/channels/playoffs/2012/05/10/20120509_mem_lac_gm6_preview.nba&ls=iref:nbahpt1

Clippersi po ovome igraju bez Griffina i Chrisa Paula znaci x2 ko kuca

Link to comment
Share on other sites

Texas Rangers- LA Angels under 8,5 1,80 Supersport

Prekinuo sam svoju pauzu radi ovog para. Mora da sam lud kad igram under na utakmice Texasa, ali danas jednostavno mora under proći. Razlozi su sljedeći.

Za Angelse baca C.J.Wilson. On uz Harena i Weawera čini okosnicu bacačkog djela ove ekipe i ta trojica su zadužena za pobjede. Riječ je o ljevorukom bacaču koji puno bolje baca na gostovanjima što i nije tolko uobičajeno. Njemu se možda tako i neke utakmice poklopile, ali gledao sam ga par puta ove sezone i stvarno je puno bolje izgledao na gostovanju..

On je vrsta bacača koji baš i ne dozvoljava puno udaranja loptice. On ima dosta strikeoutova ove sezone i tu je njegova snaga. Ima izvrsne off speed loptice uz vrlo dobar fastball. Protivnici dosta slabo udaraju protiv njega. Ljevoruku 0,174, a desnoruki 0,189. To je izvrstan postotak za bacača.. Istina danas mu s druge strane stoji Texas koji je među najboljim napadačkim ekipama lige, ali ako je uspio držati luđake Yankeese na samo 1 runu u 6 inninga na njihovom terenu onda je sposoban i Texasa da zadrži dosta nisko do zamjene. Vjerujem da će ostat vani minimalno 6 inninga. Vrlo vjerojatno 7-8. Za to vrijeme maksimalno 3 runa dozvoljava Texasu. Nakon zamjene Texas može do još 1 runa. Tako da po meni njihov maksimum danas 4 runa.

S druge strane za Texas baca odlični Japanac Yu Darvish. Texas je morao izdvojiti 111 milijuna dolara da bi ga doveli iz Japana. Pokazao se kao odličan izbor i osim vatrenog krštenja gdje ga Seatle ubio u dva inninga sa 5 runa kasnije se konsolidirao i baca odlično. Imao i u zadnjoj utakmici probleme s Clevelandom i njima dozvolio 3 runa kroz 6 inninga. On je također bacač koji više ide na strikeout nego koristi obranu. Uglavnom riječ je o izvanrednom mladom bacaču koji je doveden da pobjeđuje utakmice i on je također veliki razlog zašto Texas ima dobre rezultate. On ima problema malo sa backdoor sliderima koji se bacaju u jakom felšu i sa velikim lukom. Nikako da pogodi vrh strike zone gdje se gađa kad se bacaju takve loptice. To bilo kad sam ga ja gledao. ima izvrstan fastball i jako dobre off speed bacanja, samo da malo popravi ovaj navedeni slider i bude jako dobro. Angelsi su ušli u malu seriju protiv Minnesote i konačno ušli u sezonu(bar se nadam). Uglavnom Darvish će ostat vani također nekih 7 inninga i za to vrijeme ne bi smio dozvolit više od 2 runa gostima. Eventualno nakon zamjene ako Angelsi uspiju do još kojega runa, ali ne vjerujem baš u to. Tako da je njihov maksimum danas 3 runa iako baš ne vjerujem da će i toliko. Znači moja prognoza: 4-3

Ulog 100kn

MLB 2012 stanje:-640kn

sretno

Eto pošto si ti prekinuo svoju "šutnju" neklađenja ja te ispratio i Cancu x2 za par desetaka čuna :) GL NAM BILO :D

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use