Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda, 9.5.2012


pajche

Recommended Posts

vidio sam da je netko napisao za filadelfiju hendikep protiv Metsa... Uglavnom danas je ista situacija kao i onog dana kad je bacao Halladay. DAnas baca Cliff Lee koji je odličan pitcher, baš kao i Halladay i on ne dozvoljava baš runove, a i ima veći broj strike-outova.. ima gadnije loptice, dok je Halladay više pitcher koji koristi obrambene igrače što se tiče fly balla i groundballa.. Lee više ide na strike-out... uglavnom ja se definitivno slažem s time.. i nadam se da neće biti rezultat kao i kad je Halladay bacao... S druge strane ovaj bacač Metsa nije nešto posebno... tako da bi to "moralo" proći...Još sam ja na pauzi od kladionice tako da ti i to razlog više da ovo prođe...:D

Link to comment
Share on other sites

Malo zurim ali evo ostavit cu vam svoj tiket nba za veceras:

Miami 1 1.15

Memphis 1 1.50

Griffin-Gay 2 2.00

Mislim da New York nema sta traziti u Miamiu.Miami je trenutno bolja i efikasnija i mislim da ce danas zakljuciti seriju.Memphis danas mora pobijediti da bi ostao u seriji , proslu utakmicu u Los Angelesu izgubili su na produzetke.Dobra su ekipa i dobro igraju na svome terenu i mislim da ce danas uzeti pobjedu i produziti ovu seriju.Ako Memphis zeli pobjedu Gay mora biti na svojoj razini znaci bar 22 , 23 poena.U ovoj seriji me do sada nije iznevjerio nadam se da nece ni veceras kada ga igram u duelu protiv Griffina.Griffin jako lose igra ovu seriju samo je proslu utakmicu dobro odigrao.Jako lose sutira slobodna bacanja , uzima oko 15-ak suteva i manje od pola ulazi.Ocekujem da ce Gay biti na visini svog zadatka veceras i da ce dati vise poena od Griffina za kojeg mislim da nece ponoviti onako 2 dobre utakmice za redom.

Link to comment
Share on other sites

Zeljeznicar-Slavija     X      @  4.00

IZ prostog razloga koji smo i ranije naveli sto Slavija kupuje utakmice...Zeljo je vec osvojio titulu..prema tome realno je da da barem jedan bod Slaviji.

ili su pare u pitanju ili politika...mada vise politika..jbg :D

izgleda da je Slaviji love ponestalo....   ???

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use