Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda, 9.5.2012


pajche

Recommended Posts

Evo ko je juce ispratio moj par...Empoli 2...prosao je :)

Moram na jutro koji par da postavim,kasnije nemam vremena...pa srecno svima koji isprate :)

Zeljeznicar-Slavija     X      @  4.00

IZ prostog razloga koji smo i ranije naveli sto Slavija kupuje utakmice...Zeljo je vec osvojio titulu..prema tome realno je da da barem jedan bod Slaviji.

Jablonec- Liberec  2    @  1.90

Iz razloga sto liberec ima sansu za titulu 2-3 kola prije kraja..tako da mora da pobjede ovu utakmicu kako bi osvojili titulu.

Norveski kup:

Arendal-Odd Grenland    4+     @ 1.50

nema puno filozofije,prvoligasi protiv nizeligasa...sta ocekivati osim dosta golova.

Fana-Stabaek      4+     @ 1.50

Isti razlog kao i sa prvom utakmicom,da se ne ponavljam.

Gjovik -Strömsgodset    4+   @  1.40

Vec je sve navedeno i gore.

HAm kam-Valdres     1     @ 1.30

GOsti bez sanse protiv ekipe koja je za jedno 4x bolja od njih.

Harstad-Rosenborg    p2+   @   1.60

Smijesno je ista govoriti,2 gola u prvom poluvremenu su realna...sampion norveske protiv bog zna koje ekipe :D

Stranraer-Queen's Park   3+     @1.50

Stranraer Queen's Park 2 : 3

25.02.12 DIV Queen's Park Stranraer 3 : 2

29.10.11 DIV Stranraer Queen's Park 2 : 3

13.08.11 DIV Queen's Park Stranraer 2 : 0

12.03.11 DIV Queen's Park Stranraer 3 : 3

Tradicija mnogo toga govori.

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

idemo dečki dok se još kladionice nisu probudile  :P ! danas je finale europske lige i to znači da i danas beremo "lovicu" i da će biti "kapenzi bite"  ;) . ja ću predložiti da oba atletica daju gol, kvota je 1.8 otprilike u svim "zemaljskim kladama". igrat ću to u singlu za soma kuna, danas je eto takav dan pa ću se počastiti JER IGRAJU ekipe koje zabijaju gol više. stavit ću i singlove da Llorente daje gol, da Falcao daje gol za 250 kn svaki. nemojte se ljutiti na ovako "opsežnom" osvrtu na ovu tekmu, ali svi koji prate sport i klade se onda znaju da se tu nema kaj previše reći. uživajmo i zarađujmo  :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

i da, za sve bejzbolaše SAN DIEGO-COLORADO igrajte više od 6,5 poena . toliko od mene za danas , sory pajche , nisam vidio da si otvorio temu , nekako smo ju istovremeno pisali. ne ljuti se, u žurbi sam. sretno danas svima  :)

Link to comment
Share on other sites

pozz raja..evo samo par nekih informacija koje sam onako "na prvu" zapazio.. u BiH kladionice na ponudu vecerasnjeg finala daju razlicite kvote na opciju "zbroj zutih kartona"..u kladionici SPORTPLUS na ponudi imamo 5.5 ž.k. under sa kvotom 2.1 dok u kladionici BHPLAY je kontra,tamo je over na 5.5 ž.k. kvota 2.1..tako da cu ja pokusati na neke srednje uloge ovo da iskoristim kombinujuci sa nekim parovima..sretno svima ako neko ovo pokusavao da iskombinuje

Link to comment
Share on other sites

pozzz svima :)

...jucer sam postavio par Liverpool -Chelsea oba daju gol i 3+ ...bilo je to moje prvo javljanje, USPJEŠNO! :) ...danas idemo malo više...

1) Birmingham - Blackpool @1 1.90

prva utakmica je zavrsila 1-0 za Blackpool, ali su ovo dvije domaćinske ekipe pa mislim da nebi trebalo biti problema, jer će statistika ove sezone u pokazati dovoljno:

doma: Birmingham 23 13 9 1 37:14 48

vani:   Blackpool   23 7 8 8 37:38 29

2) Atl. Bilbao - Atl. Madrid @dg1 1.75

finale europske lige...2 ekipe koje dosta zabijaju i odlično igraju....zasluženo su u finalu. ja cu na taj par odigrati dg1 (oba tima daju gol) i vjerujem da ce to proci :)

3) Dinamo Zg - Osijek @1 1.40

mislim da netreba o tome puno :) Dinamo je 10x bolje ekipa i ide po dvostruku krunu :)

...to je to za sada. SRETNOOOOO :D

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

neću danas ništa puno pametovat :)

Parovi koje ću stavit , mislim da imaju prolaznost 50-60% ?

1. Dinamo Zagreb-Osijek f+2 @ 2,00 / Supersport

Mislim da ova tekma nema veze sa onom u Osijeku, danas mislim da Dinamo dobiva i to sa dosta razlike..

Tamo su bili otišli malo na izlet..pojeli si poslje tekme malo mesine i danas razvaljuju doma :D Lijepo je vrijeme, mislim da će biti lijepa tekma.

p.s. ovo nije navijački nego jednostavno tako mislim..

2. Washingt(6.ut)-N.Y.Rangers X@3,80 / Supersport

Jedan od tvrđih utakmica, Rangersi vode 3-2 u seriji i to samo pukom srećom.. tekme su stalno napete i pobjede su ili u OT-u ili sa 1 razlike..

Danas mislim da će u regularnom vremenu biti nerješeno , a šta će dalje u OT-u biti to mislim da sreća odlučuje..

Po meni je cijelu seriju Washington bio bolji, na kraju ove utakmice očekujem da će biti 3-3 i da će serija otići u 7. utakmicu! - napeto će biti, stoga igram X na kraju.

3. Atl.Madrid-Ath.Bilbao X@3,40 / Supersport

Danas mislim da će biti dosta golova na tekmi, bit će to velika borba, sumnjam da ćemo imati pobjednika na kraju 90.-e minute.. ići će se u produžetke po meni :)

Mislim da nema veze kako su do sada međusobno igrali niti išta drugo, ovo je finale i svaki igrač će dati 200 % za svoj tim!

Pozdrav :)

Link to comment
Share on other sites

LAL me sinoć ubio...

Danas u pobjede...

Li Na-Kerber 2 1,8

Nisam još na ovaj forum stavio ženski tenis,ali ovu Kerber u zadnje vrijeme pratim nonstop.Zašto,zbog odlične forme.Gledao sam sve njene mečeve od Kopenhagena u kojem je rasturila Wozniacki.Prekjučer je ubila V.Williams,u strašnoj formi iako Na Li nije loša ovo bi lako moglo otić u korist Kerber.

Žene...sad je pak dulje neću pratit

Isner J.-Čilić M. 2  2,3

Idem na iznenađenje jer Isner nije igrao od Houstona a to je bilo davno.Istina je da je do tada po Americi pokazao odličnu igru i da je dobio Đokovića i da je u Davis Cupu rasturio Francuze ali on je duže vrijeme pauzirao.Pripremio se na ovoj podlozi valjda je jer je imao dosta dana ali mislim da Čile uz nastavak dobrih igara može iznenadit i izbacit #10 s ovog turnira.

Kao što rekoh :D

Monfils G.-Andreev Ig. 1 1,3

Do sada odigrali 6 puta i Rus vodi 4-2.Po onome što su pokazali u prvom meču igram na Monfilsa koji je po meni kvalitetniji igrač i čini mi se s velikim motivima igra ovaj turnir.STORNO :P

Gasquet R.(h-3,5)-Troicki  1  1,7

Ono što sam vidio od Troickog u ponedjeljak je bilo po meni tako očajno na trenutke da mi je grijeh ne probat ovaj hendikep na Gasqueta.

Nadal R.(h-8,5)-DavydenkoN 2 1,4

Podloga nije onako klasično spora kao i godina prije i mislim da sam pročitao kako se Nadal najviše protivio protiv plave zemlje.Ugl stari lopov Rus Davydenko bi trebao uzet makar 4 gema.Statistika na kako na tvrdim podlogama tako i na zemlji(crvenoj) kaže da Davyd nije nikad izgubio u njihovom dvoboju sa 9 gemova razlike.

Wawrinka S.(h-3,5)-Melzer 1 1,65

Ako je jedan Feliciano mogao ostvari 7 break lopti a na njih je tako loše odigrao onda jedan Wawrinka koji pokazuje odlične igre i sigurno ima kompletniju igru od Lopeza može to iskoristit.Danas neće biti propusta kakve je radio Lopez,te bi Švicarac uz nastavak jako dobrih igara mogao lako pobjedit uz break po setu.

Puno toga od mene danas,valjda se neće sve crvenit :P.

5/6 dobro je :D

Link to comment
Share on other sites

dinamo - osijek 1

za dinamo najvažnija utakmica sezone, čačić nema pravo na kiks. rezultat iz prve utakmice nije toliko povoljan te dinamo mora juriti pobjedu. kvaliteta i domaći teren su veliki uteg na dinamovu stranu. za dinamo neće igrati krstanović i rukavina.

nadal (-8.5) - davidenko 2

igram da nadal neće dobiti s više od 8 razlike, znači može biti 6:2 6:2. granica je stvarno jako visoka. davidenko je jedan od rijetkih tenisača koji sa nadalom ima pozitivan score (vodi 6:5), s time da je davidenko dobio 4 zadnja meča!!! ova podloga više nalikuje travi nego zemlji te se puno tenisača (većinom klasičnih zemljaša) buni, a najglasniji je upravo nadal. davidenko je jučer igrao i dobio karlovića dok nadal tek treba isprobati podlogu.

ovo dvoje mislim da je za veći ulog, dok dinamo spajam sa pro reccom (petak) i sa cityem za max ulog. sretno svima!

Link to comment
Share on other sites

dinamo - osijek 1

za dinamo najvažnija utakmica sezone, čačić nema pravo na kiks. rezultat iz prve utakmice nije toliko povoljan te dinamo mora juriti pobjedu. kvaliteta i domaći teren su veliki uteg na dinamovu stranu. za dinamo neće igrati krstanović i rukavina.

nadal (-8.5) - davidenko 2

igram da nadal neće dobiti s više od 8 razlike, znači može biti 6:2 6:2. granica je stvarno jako visoka. davidenko je jedan od rijetkih tenisača koji sa nadalom ima pozitivan score (vodi 6:5), s time da je davidenko dobio 4 zadnja meča!!! ova podloga više nalikuje travi nego zemlji te se puno tenisača (većinom klasičnih zemljaša) buni, a najglasniji je upravo nadal. davidenko je jučer igrao i dobio karlovića dok nadal tek treba isprobati podlogu.

ovo dvoje mislim da je za veći ulog, dok dinamo spajam sa pro reccom (petak) i sa cityem za max ulog. sretno svima!

Još bolje da Rukavina ne igra :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Corintias - Emelec (1)(1.35)

Domaćini su mnogo kvalitetnija momčad i dolaze iz kvalitetnije lige. Na redu je uzvratna tekma. U prvom susretu Corintias je dominirao al nije imao sreće i susret je završio 0:0. Copa Libertadores je jako bitan za sve južnoameričke klubove, a posebice za moćni Corintias koji je najavio pohod na naslov, i lako moguće da će po svojoj kvaliteti to i zasluženo ostvariti.

At.Madrid (2,5) - At. Bilbao (z2)(1.65)

Kao i svi ostali i ja očekujem susret sa mnogo golova, pa tako mislim da se isplati uzeti više od 2,5 golova na ovom susretu, a kvota od 1.65 nije za baciti.

Philadelphija - NY Metz (1)(1.50)

Evo jedan kobni MBL iz prethodna dva dana. Phily je imao prednost u prvom inningu u oba susreta, da bi na kraju izgubili. ovo igram na instikt i po mojoj logici Philadelphija neće izgubiti doma tri za redom, a pogotovo ne očekujem od Metza da nanižu tri pobijede nad philadelphijom tek tako. Danas Philly konačno dobiva.

Washington (-6+) - NY. Rangersi (z1)(1.50)

Pri rezultatu 2:3 za goste nastavlja se doigravanje. svi znamo kako su susreti ovih momčadi tvrdi, odlični golmani s obje strane i meč jako bitan za Washington koji mora pobijediti u ovom meču u koliko želi izboriti sedmu utakmicu. Washington će imati težak zadatak jer Lundquist teško da će tek tako primiti gol.

Memphis - LA clipers (1)(1.45)

Iskreno rezultat u seriji u kojoj Memphis gubi rezultatom od 3:1 od clipersa je za mene pomalo iznenađujuć. Memphis je kvalitetna momčad i sigurno kvalitetnija od Clipersa, i publika i kritika očekivali su puno više od njih u ovom doigravanju, al jednostavno iako su dominirali u skoro svim susretima doigravanja šut ih nije išao i danas svi, pa tako i ja očekujem da će im i šut poć za rukom i očekujem laganu pobijedu Memphisa.

Link to comment
Share on other sites

Atl.Madrid - Ath.Bilbao  9.5.2012. 20:45  zbžk

Evo u SS-u nude   2.20 manje  1.6  više

       PSK             1.7  manje  1.9  više

Utakmicu sudi   W. Stark koji je u zadnjoj tekmi  Sporting 2:1Metalist podjelio 6 komada..S obzirom na važnost današnje utakmice i to da se igrači nemaju za što više čuvati očekujem da mu dodatno olakšaju poso..

Zadnju utakmicu koju su igrala ova dva kluba bilo je podjeljeno  7 , jednu prije nje  8 ..

Link to comment
Share on other sites

evo da dodam jos jedan par..nadam se da ce proci..rijec je o tenisu :)

Azarenka-Ivanovic      20.5gem.    20.5+      @1.85

Ivanovicka je odlicna na ovoj novoj podlozi,pocinje sa dobrim igrama..mislim da bi moglo ovde doci preko 20 gemova..moguce i da odigraju u 3 seta...

Link to comment
Share on other sites

Corintias - Emelec (1)(1.35)

Domaćini su mnogo kvalitetnija momčad i dolaze iz kvalitetnije lige. Na redu je uzvratna tekma. U prvom susretu Corintias je dominirao al nije imao sreće i susret je završio 0:0. Copa Libertadores je jako bitan za sve južnoameričke klubove, a posebice za moćni Corintias koji je najavio pohod na naslov, i lako moguće da će po svojoj kvaliteti to i zasluženo ostvariti.

At.Madrid (2,5) - At. Bilbao (z2)(1.65)

Kao i svi ostali i ja očekujem susret sa mnogo golova, pa tako mislim da se isplati uzeti više od 2,5 golova na ovom susretu, a kvota od 1.65 nije za baciti.

Philadelphija - NY Metz (1)(1.50)

Evo jedan kobni MBL iz prethodna dva dana. Phily je imao prednost u prvom inningu u oba susreta, da bi na kraju izgubili. ovo igram na instikt i po mojoj logici Philadelphija neće izgubiti doma tri za redom, a pogotovo ne očekujem od Metza da nanižu tri pobijede nad philadelphijom tek tako. Danas Philly konačno dobiva.

Washington (-6+) - NY. Rangersi (z1)(1.50)

Pri rezultatu 2:3 za goste nastavlja se doigravanje. svi znamo kako su susreti ovih momčadi tvrdi, odlični golmani s obje strane i meč jako bitan za Washington koji mora pobijediti u ovom meču u koliko želi izboriti sedmu utakmicu. Washington će imati težak zadatak jer Lundquist teško da će tek tako primiti gol.

Memphis - LA clipers (1)(1.45)

Iskreno rezultat u seriji u kojoj Memphis gubi rezultatom od 3:1 od clipersa je za mene pomalo iznenađujuć. Memphis je kvalitetna momčad i sigurno kvalitetnija od Clipersa, i publika i kritika očekivali su puno više od njih u ovom doigravanju, al jednostavno iako su dominirali u skoro svim susretima doigravanja šut ih nije išao i danas svi, pa tako i ja očekujem da će im i šut poć za rukom i očekujem laganu pobijedu Memphisa.

Prima Lindquist golove.. danas će biti napeto i golmani će nositi sve kao i u mnogim tekmama.. mislim da under prolazi..

Baš sam htio napisati kako bi odigrao na Philadelphiju -1.5 čak jer sumnjam da će si dozvoliti da budu pometeni od Metza... :) Danas slijedi osveta :D

Link to comment
Share on other sites

evo da dodam jos jedan par..nadam se da ce proci..rijec je o tenisu :)

Azarenka-Ivanovic      20.5gem.     20.5+      @1.85

Ivanovicka je odlicna na ovoj novoj podlozi,pocinje sa dobrim igrama..mislim da bi moglo ovde doci preko 20 gemova..moguce i da odigraju u 3 seta...

Jako moguce , Azarenka je bila jako ne uvjerljiva u prvome kolu.

Link to comment
Share on other sites

evo da dodam jos jedan par..nadam se da ce proci..rijec je o tenisu :)

Azarenka-Ivanovic      20.5gem.     20.5+      @1.85

Ivanovicka je odlicna na ovoj novoj podlozi,pocinje sa dobrim igrama..mislim da bi moglo ovde doci preko 20 gemova..moguce i da odigraju u 3 seta...

Jako moguce , Azarenka je bila jako ne uvjerljiva u prvome kolu.

Ako je tako , ne bi bilo loše probat na Ivanovićku u singlu ,pogotovo ako joj stvarno paše podloga..Ja ću opalit 100 pa šta bude ..Sretno

Link to comment
Share on other sites

evo da dodam jos jedan par..nadam se da ce proci..rijec je o tenisu :)

Azarenka-Ivanovic      20.5gem.     20.5+      @1.85

Ivanovicka je odlicna na ovoj novoj podlozi,pocinje sa dobrim igrama..mislim da bi moglo ovde doci preko 20 gemova..moguce i da odigraju u 3 seta...

Jako moguce , Azarenka je bila jako ne uvjerljiva u prvome kolu.

Ako je tako , ne bi bilo loše probat na Ivanovićku u singlu ,pogotovo ako joj stvarno paše podloga..Ja ću opalit 100 pa šta bude ..Sretno

Ne bi ja igrao na Ivanovic jer je jako prevrtljiva Azarenka , proslo kolo se mucila protiv 117 igracice svijeta a danas jako moguce da razvali Ivanovic ili da odigra 3 duga seta.Sretno vama sto ce te igrati.

Link to comment
Share on other sites

Federer - Raonic 1 @1.45

Čudno mi je da je na Federera toliki koef, međutim čujem da je Raonic jako dobar server te da bi moralo proci 1 set vise 9.5 gemova  @1.80

Kaj velite?   ;D

Raonic jako dobro odigrao protiv Nalbandiana ali mislim da ce ga danas Federer dobiti ali ne na lak nacin.Treba sacekati i vidjeti tko ce prvi servirati ako to bude Raonic treba odigrati over prvi set , jer tesko da ce Raonic uzeti Federeru brejk a Raonic odlicno servira pa mislim da nece ni on izgubiti svoj servis a ako se to i dogodi samo jednom u prvom setu par prolazi :D

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use