Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja 06.05.2012. (Listic dana)


wembley95

Recommended Posts

Newcastle United v Manchester City KO CET 14.30

Susret 5. plasiranih Svraka i 1. plasiranih Gradjana u kojem ce se odluciti (po meni) naslov prvaka Engleske. Domacin u sjajnoj formi, narocito napadac Papiss Cisse koji je dao

2 prekrasna gola na Stamford Bridge-u tijekom tjedna. Po meni, Svrake ce pokusati skinuti skalp trenutno vodecim Gradjanima i vjerujem da cemo danas gledati odlican nogomet na St. James park-u. Nikom nije lako kad dodje na sjeveroistok i vjerujem da ce i momcad i navijaci Svraka biti posebno motivirani, ipak je ovo zadnja utakmica doma.

Over 2.5 @ 1.70 bet365 5/10

Papiss Cisse to score anytime @ 2.30 bet 365 4/10

Newcastle United 1x @ 2.18 Germania Super ponuda @ 2.18 4/10

Link to comment
Share on other sites

Anderlecht - club brugge  1    @1.75

Anderlehet ima samo jedan poraz u zadnjih 5 utakmica,najbolja forma u ligi.Mislim da su dosta bolji od briza..

Fc Kopenhagen-Odense  3+    @ 1.40

30.10.11 SUP Odense FC Kopenhagen 1 : 3

23.07.11 SUP FC Kopenhagen Odense 2 : 2

25.05.11 SUP Odense FC Kopenhagen 3 : 0

17.10.10 SUP FC Kopenhagen Odense 5 : 0

08.08.10 SUP Odense FC Kopenhagen 2 : 3

Zadnje utakmice sve govore,a i danci sami po sebi daju dosta golova..trebalo bi doci i ovaj put.

Newcastle-Man.City  3+      @  1.60

19.11.11 PRE Manchester City Newcastle 3 : 1

26.12.10 PRE Newcastle Manchester City 1 : 3

03.10.10 PRE Manchester City Newcastle 2 : 1

28.01.09 PRE Manchester City Newcastle 2 : 1

20.10.08 PRE Newcastle Manchester City 2 : 2

Gledajuci tradiciju mislim da ce biti dosta golova,ali i formu Njukasla.najjacu formu imaju,na svakoj utakmici skoro daju gol,a siti mora do kraja sve da dobije ako hoce titulu...tako da mislim da ce biti jedna odlicna utakmica sa puno golova.

Valenciennes-PSG  3+    @ 1.60

I ovde iz istog razloga kao njukasl i siti.Zadnjih 5 utakmica sve je po 3 gola bilo,ali i za titulu je borba...a valensijen nije bas siguran za opstanak jer mogu jos da ispadnu.

Udinese-Genoa    1    @ 1.45

Kec zbog toga sto Udinese ne smije da kiksa ako hoce u Ligu sampiona sledece godine.

eto toliko od mene za danas,srecno ! :) 

Link to comment
Share on other sites

FC Kopenhagen-Odense BK 1 (1.35)

Kopenhagen je izgubio prošlu utakmicu od FC Nordsjaelland te sad imaju isti broj bodova, ali Kopenhagen ima utakmicu manje. Ukoliko danas pobijedi ponovno će pobjeći na tri boda prednosti.

Aston Villa-Tottenham 2 (1.90)

Ukoliko danas pobjedi Tottenham će prestić Arsenala na trećem mjestu čime bi prije zadnjeg kola imao poziciju s koje ide direktno u ligu prvaka iduće sezone.

Manchester Utd-Swansea 1 (1.20)

Mislim da se ovdje nema ta pun reć jer svi znamo ta manutd-u znači va utakmica. U zadnje dvije utakmice prosuli su sve dobro šta su napravili u ovoj sezoni i zato danas moraju pobijedit i ćekat kiks City-a kji je danas na vrućem gostovanju i nije nemguće daa će kiksati.

Udinese-Genoa CFC 1 (1.60)

Udinese se s jo 4 kluba bori za 3. mjesto, a samim tim i ulazak u kvalifikacije za ligu prvaka. Mislim da danas on ima najlakši posao od četvorke koja se bori za to treće mjesto i mislim da bi to trebao iskoristiti.

CD Aves-SC Freamunde 1 (1.55)

Aves je kasni 1 bod za drugim mjestm koje ga vodi u prvu ligu. doma u zadnjih 6 utakmica imaju 4 pobjede i 2 remija i mislim da e danas pobijedit i dokopat se drugog mjesta

Link to comment
Share on other sites

Seppi A.-Paire B. 1   1,5

Talijan je ovaj tjedan pružio odličnu igru i zasluženo ušao u finale.Jučer je imao najtežeg protivnika,Nalbandiana,prvi set je loše odradio,u drugom vratio istim rezultatom i u trećem dramom pobjedio.Paire je prošao Nieminena u 3 seta koji je 2 sata prije njihovog meča igrao nastavak meča s Veićem 2 seta i sigurno je bio malo umoran.Polufinale pobjedio Andujara u meču u kojem je Paire dobivao break protivničke serve i spavašavao svoje break lopte kada je to bilo najpotrebnije.Samo u prvom kolu je igrao u dva seta protiv Fogninia koji je izgubio jer je dva dana prije igrao finale u Bukureštu.Po meni je Seppi puno kvalitetniji igrač i mislim da će slavit u prvom ovogodišnjem finalu na svojoj omiljenoj podlozi protiv nadam se umornog Pairea.

Del Potro J.M.-Gasquet R. 1  1,2

Ovdje se nema šta komentirat,Del Potro izraziti favorit i u ovakvoj formi danas brani prošlogodišnju titulu.

Čilić M.-Kohlschreiber P. 1  1,7

Čilić igra odlično,prvo kolo uvjerljivo pobjedio Bachingera bez pružene break lopte,u drugom većinu meča od 3 seta bio dominantiji i bolji od Južnog,i jučer u polufinalu opet uvjerljivo protiv T. Haas-a sa 5 izgubljenih poena na svom servisu u 2 seta!! Philipp također igra dobro(pred domaćom publikom),ali ono što sam vidio nije bilo ništa posebno.Protiv Matoševića nije ništa ekstra pokazao kolko je Marinko sam sebe porazio sa visokim brojem neforsiranih grešaka,također jučer Lopezova igra po meni nije bila nikakva(tu i tamo bi odradio poen kako valja i izvlačila ga je serva kad god je mogla).Ugl želim reći kako je Čilić imao nešto bolje(jače,teže) protivnike za savladat i to je odradio odlično i uz takvu pripremu u ova tri meča mislim da ga je spreman pobjediti na njegovom terenu po drugi puta(prvi put na ovom turniru 2009. uvjerljivo u dva seta) i izjednačiti se u međusobnim ogledima na 4-4.

Caglari - Juventus 2  1,3

Nakon što su me ubili u pojam kada je Bufon kiksao i na samom kraju utakmice primio gol za izjednačenje opet igram na njih.Caglari vjerovatno nema nikakvog motiva za pobjedit u ovom susretu,nemogu ispast iz lige a Juve ganja scudeto.Ako pobjede u ovoj utakmici prvenstvo će vrlo vjerovatno biti njihovo iako ništa nije gotovo i nebi bilo čudo da Milan pobjedi Intera i do zadnjeg kola ostane u utrci za naslov.Ugl Juve puno kvalitetnija ekipa,ganjaju prvenstvo,ekipa u sjajnoj formi bez poraza ove sezone.

NYKnicks-Miami 2 1,3

Ovdje se nema šta previše razglabat.Mislim da večeras Carmelu i ekipi večeras završava sezona.

Link to comment
Share on other sites

Bok ljudi!

Jučer ok dan, danas će biti bolji :D

1. Atalanta BC-SS Lazio 1x@1,35  / ili za hrabrije ili sistem 1@2,40

Laziu ne igra skoro cijela normalna postava. Napadać Klose i Rocchi , playmaker Hernanes i branič Radu su ozljeđeni. Ledesma, Biava, Marchetti ( golman ) i Dias su suspendirani.

Lazio igra katastrofalno u zadnje vrijeme i čak je i sramota da se imaju priliku kvalificirati za Ligu prvaka.. U gostima su vrlo često katastrofalni.

Atalanta igra vrlo dobro i nalaze se na sredini tablice , ako im dodamo 6 bodova koji su im oduzeti imali bi 52 boda , samo 4 manje nego Lazio . Lacio je pobjedio samo jednom u zadnjih 7 utamica ( 3-1 Napoli ) i danas ne igra 5 igrača koji su protiv naposlija igrali.

2. Manresa-Barcelona Reg. 2@1,30 + RealM-Joventut Badal. 1@1,25 ( 12:30 se igra )!!

Najjača Španjolska momčad u gostima kod prosječnog domačina.

28/12/2011 ACB Liga Barcelona vs. Manresa 74:61

27/03/2011 ACB Liga Manresa vs. Barcelona 64:72

28/11/2010 ACB Liga Barcelona vs. Manresa 70:57

04/04/2010 ACB Liga Manresa vs. Barcelona 73:73 82:87 (Prod.)

30/12/2009 ACB Liga Barcelona vs. Manresa 65:45

ISta stvar vrijedi i za Real.

3. Dundee Utd-Celtic Glasgow  2@1,90

Celtic uvjerljivo prvi, Dunde gore na tablici na može..

Ovo će biti jedan utakmica izgleda za razonodu...

Prošla je tekma bila Dundee-u za razonodu pa ih je Glasgow nakantao 5-0 :D

Već DUUGO nije Celtic od Dundee-a izgubio tako da smatram da se za ovaj koeficijent isplati odigrati 2-ca :)

11/03/2012 Škotski Kup Dundee United vs. Celtic 0:4

14/01/2012 Premier League Celtic vs. Dundee United 2:1

04/12/2011 Premier League Dundee United vs. Celtic 0:1

13/08/2011 Premier League Celtic vs. Dundee United 5:1

01/05/2011 Premier League Celtic vs. Dundee United 4:1

13/02/2011 Premier League Dundee United vs. Celtic 1:3

4. Srry ljudi kaj ne stignem analyzer pisati ali odigrat ću danas još:

- Man. City

- Tottenham

- Juventus

- Man Utd.

- Milan - mislim da su bolji od Intera i da bi danas mogli pobjediti!

- L.A. Kingse 1 Trećina ili kraj - Misilm da su puno bolja momčad i imaju bolju igru i boljeg golmana od St. Louisa.. prošlu sam mislio da će st. Louis neke napraviti ali su me razočarali tako da danas idu doma :D

- Devilsi stvarno dobro igraju, kako god sam mislio da su Flyersi bolji tako mi Devilsi iz tekme u tekmu pokazuju kako dobro igraju tako da sam danas odigrao 1tr. - kraj X @ 1,90!

Pozdrav i sretno ljudi!

Link to comment
Share on other sites

Newcastle United v Manchester City KO CET 14.30

Susret 5. plasiranih Svraka i 1. plasiranih Gradjana u kojem ce se odluciti (po meni) naslov prvaka Engleske. Domacin u sjajnoj formi, narocito napadac Papiss Cisse koji je dao

2 prekrasna gola na Stamford Bridge-u tijekom tjedna. Po meni, Svrake ce pokusati skinuti skalp trenutno vodecim Gradjanima i vjerujem da cemo danas gledati odlican nogomet na St. James park-u. Nikom nije lako kad dodje na sjeveroistok i vjerujem da ce i momcad i navijaci Svraka biti posebno motivirani, ipak je ovo zadnja utakmica doma.

Over 2.5 @ 1.70 bet365 5/10

Papiss Cisse to score anytime @ 2.30 bet 365 4/10

Newcastle United 1x @ 2.18 Germania Super ponuda @ 2.18 4/10

Pff kakav je to rezon da newcastle pobjedi City.a ili izvuce bod ovo mozes staviti na sistem ispod fiksni jedino tako ili moras imati dojavu hahah :) .. Sretno sa 1X ja igram na city i united na 120 Eura !

Link to comment
Share on other sites

Ja bi ovak rekao za danas  ;D

Wolvs - Everton (2)(1.90)

Ovo je utakmica koja ništa ne mijenja i nakon utakmice već je znano da su Wolvsi novopečeni drugoligaš, a Everton ostaje na sedmom mijestu. Baš iz toga razloga obje momčadi će igrati rasterećeno, a i sami znamo da je Everton mnogo kvalitetnija momačad sa odličnim napadačima predvođena našim Jelavićem. Očekujem laganu pobijedu Evertona danas za potvrdu sedmog mijesta.

Herenveen - Feynord (dg1)(1.55)

Po običaju ovdje se očekuje golijada. Herenveen je u odličnoj formi i drži četvrtu poziciju, dok Feynord drži drugu poziciju i treba je osigurati danas iako u to nevjerujem jer protiv Herenveena koji je u odličnoj formi to mu neće biti nimalo lako. Oba daju gol prolazi bez problema.

Seppi - Paire (1)(1.45)

Po meni zicer dana. Svi sami znamo u kakvoj je formi Seppi i kakve je pobijede nanizao tako da mu anonimac Paire neće predstavljati nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

Newcastle United v Manchester City KO CET 14.30

Susret 5. plasiranih Svraka i 1. plasiranih Gradjana u kojem ce se odluciti (po meni) naslov prvaka Engleske. Domacin u sjajnoj formi, narocito napadac Papiss Cisse koji je dao

2 prekrasna gola na Stamford Bridge-u tijekom tjedna. Po meni, Svrake ce pokusati skinuti skalp trenutno vodecim Gradjanima i vjerujem da cemo danas gledati odlican nogomet na St. James park-u. Nikom nije lako kad dodje na sjeveroistok i vjerujem da ce i momcad i navijaci Svraka biti posebno motivirani, ipak je ovo zadnja utakmica doma.

Over 2.5 @ 1.70 bet365 5/10

Papiss Cisse to score anytime @ 2.30 bet 365 4/10

Newcastle United 1x @ 2.18 Germania Super ponuda @ 2.18 4/10

Pff kakav je to rezon da newcastle pobjedi City.a ili izvuce bod ovo mozes staviti na sistem ispod fiksni jedino tako ili moras imati dojavu hahah :) .. Sretno sa 1X ja igram na city i united na 120 Eura !

podržavam i također sam uzeo 1x!

1. razlog 1x 66% šanse za bolji kof

2.razlog svrake love LP,pa njima je bitnije igrat LP,ne zamaraju se kome će naslov,u formi su,dobili chelsea

3.city je dobio manču na domačem terenu,ali nisu neki ubojiti gosti

city je možda neki favorit,ali imaju pritisak sigurno na sebi,a što se tiće toga da ti igraš to za 120€,bilo je masu puta kad su tzv favoriti morali pobjedit pa nisu...

Link to comment
Share on other sites

Evo ovak. Mali lov na iznenađenja i jako realno.

Valencienes - Paris S.G. (1X)(1.80)

Valencienes je na svom terenu među boljim domaćinskim momčadima sa deset pobijeda. S druge strane Paris koji bi kao trebao potvrditi drugu poziciju za čega mu je dovoljan i neriješen rezultat. Paris je u gostima tek prosječna momčad koja igra puno neriješenih utakmica kao gost i gotovo sam uvjeren da će i danas izvući samo jedan bod iz ove utakmice i faktički potvrditi drugo mijesto.

Cagliari - Juventus (h1X)(1.85)

Cagliari na svom terenu ima samo tri poraza uz mnogo neriješenih utakmica, igraju vrlo čvrsto kao domaćini  i Juvetu će biti jako teško upisati pobijedu protiv njih. Mislim da će juve ipak uspijeti ali će se i namučiti, tako da predviđam da i ako juve odnese pobijedu ona će biti samo sa jednim golom razlike i opcija da hendikep 1X je u ovom susretu sasvim realna.

Link to comment
Share on other sites

frende moguce je da bude i 1  i x i 2  i sve da bude,ali ne mozes napisat da se psg bori za 2 mjesto ,montpelier igra takodjer u gostima ako se ne varam u ponedjeljak kod rennesa,a rennes se bori za europu,tako da je borba za prvo mjesto tu u pitanju a ne druga pozicija! ja cekam jos psg i milano za soma kn,psg mi je kritican...vidjet cemo sto ce bit :)yaya toure zmaj od igraca :)

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

evo od mene jedan bejzbol: kansas-yankees više od 9,5 poena. dovoljan je podatak da su na meniju dva loša bacača i možda nije loše pokušati inig na yankeese, ali over MORA PROĆI !!!

Link to comment
Share on other sites

nisam jučer imao vremena nažalost da stavim neke analize za bejzbol.. nisam ni gledao nijednu tekmu ni nemam pojma o rezultatima.. nadam se da ste pogodili ono što ste igrali jučer...

Trenutno stanje MLB 2012 : -340kn...

Uglavnom za danas igram:

NY Yankees 1. inning 3,20

ulog:50kn

dobitak:152kn

Kanzas-Yankees over 9,5 1,90

Houston-St,Louis over 7,5 1,80

Seatle-Minnesota over 7,5 1,85

kvota:6,30

ulog:50kn

dobitak:300kn

Što se tiče Yankeesi oni moraju iskoristi lošeg Hocevara i po mojem Jeter, Granderson, Texeira i Rodriguez koje minimalno očekujem u 1. inningu da udaraju, vrlo vjerojatno će još i Cano doći na red. uglavnom ovo je ono najbolje što imaju Yankeesi i ako oni ne probiju Hocevara već u 1. inningu onda neznam tko i oće.. Mali je problem i to da i Yankeesima baca loš bacač i on će vjerojatno imat komplikacija u 1. inningu, ali ipak vjerujem da ovaj napad može poentirat više od Kanzasa u 1. inningu.

Što se tiče ovog drugog listića na svim utakmicama se poklopilo da se nađu svi loši bacači( usudio bi se reći i najslabiji od svake ekipe) i tu svugdje očekujem jako puno poena...Tako da igram ovakav listić..

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use