Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

petak 4.5. ( Listić dana )


vedry99

Recommended Posts

danas opet ja po bejzbolu...

trenutno stanje: - 310kn

Kanzas-NY Yankees 2 1,55

Detroit-Chicago WS under 7,5 1,75

Milwaukee under 3,5 1,75

kvota: 4,75

ulog: 30kn

dobitak: 135 kn

NY Yankeese igram zato jer baca Sabatia koji je njihov najbolji bacač, iako ove sezone mu brojke nisu baš nešto, ali on je puno kvalitetniji od ovih brojki ove sezone. S druge strane Kanzas ima prosječnog bacača kojeg bi napad Yankeesa morao iskoristit i dobit ovu utakmicu lagano.

Detroit-WS under jer obje ekipe imaju odlične startne bacače postavljene i ne očekujem puno runova danas.

Milwaukee under 3,5 igram jer igraju u San Franciscu na onom velikom igralištu i još baca Lincecum koji je konačno dobio svoj fastball na željenu brzinu i sad će krenut onim svojim stopama kako je bacao prošlih sezona. njegove brojke su također loše ove sezone, ali to nije pravi pokazatelj njegove igre. Siguran sam da može držat Milwaukee ispod ove granice..

sretno

Link to comment
Share on other sites

Nantes-Arles  X    @ 3.10

Iz prostog razloga sto obje ekipe sa jednim bodom mogu da ostanu u ligi..iako su vise Arlu potrebni bodovi.

Le Mans - Bastia    1    @ 2.20

Bastia odavno osigurala ulazak u prvu ligu..le manu potrebni bodovi...Bastia bez imperativa pobjede..mislim da ce ih pustiti..

Toliko od mene i srecno...:)

I ako mogu da vas zamolim da malo ranije otvarate teme...mozda bi neko zelio i ujutru neke parove da postavi :) Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Po meni danas najsigurniji par je Seppi-G.Muller 2 3.45 kvota.klasicna navlakusa kladionice je ovde zaista mala kvota na seppia 1.25 koja nikako nema logike.G.Muller je u sjajnoj formi u zadnje vrijeme dok seppi ne blista pobjedjuje jedva po 2-1.Pratim tenis i zaista ovo bi bilo steta ne odigrati,ja sam cak isao sa vecim ulogum jer kvota 3.45 za ovakav par zaista vrijedi pokusati..

Link to comment
Share on other sites

Metz - Guingamp  1   1.9

Guingamp siguran na sredini table dok Metzu trebaju 3 boda da se osiguraju od ispadanja..Osim toga i statistika međusobnih susreta je na strani Metza (14-3-2 )

St.Raphael - Ivry  1  1.4  (rukomet Fra )

SR po meni bolja momčad,nalaze se na 3 mjestu,dosta dobro igraju doma,statistika im ide u korist,Ivry je samo jednom uspio dobit kada je Sr bio domacin..

Čekam jos od juče snooker Osullivana na 2 listica,to mi je bio prvi i zadnji put da sam se na to kladio..Igraju već 2 dana,ono,koji k? Do koliko se tu igra? Trenutni rez je  5:5..Mislite da bi mogo osullivan dobit,jel se trebam sikirat?

Link to comment
Share on other sites

Evo nešt i od mene  :o

Blackpool - Birmingham (dg1)(1.75)

Doigravanje za premijer ligu je počelo. Danas je na redu meč iznimno napadački orijentiranih momčadi koje primaju ali i zabijaju puno golova. Birmingham je u zadnjih deset gostovanja zabio i primio pogodak dok Blackpool na svom terenu svaku tekmu zabija ali često i prima golove. Oba daju gol uz odličnu kvotu isplati se uzeti. Za hrabrije preporučujem čistu dvojku na Birmingham jer su za nijansu kvalitetnija momčad od domaćina.

DerryCity (2,5) - StPatric (z1)(1.45)

Ovdje imamo tekmu dvije iznimno čvrste momčadi koje primaju jako malo golova ili skoro ništa. Kvota je jako mala, ali ovo se mora uzeti s obzirom da su obje momčadi čvrste u obrani.

KalmarFF /odg3+ - GAISGote (2/ne)(1.50)

Sudar dviju momčadi kojima nogomet i nije samo baziran na zabijanju golova nego na dokazivanju čvrstoće u obrani. Kalmar kući ima gol razliku 4:4 dok Gais u gostima 3:5 i ova opcija da neće otići prek tri gola i da neće oba postići gol po meni mora proći danas.

Link to comment
Share on other sites

Nantes-Arles   X     @ 3.10

Iz prostog razloga sto obje ekipe sa jednim bodom mogu da ostanu u ligi..iako su vise Arlu potrebni bodovi.

Le Mans - Bastia     1    @ 2.20

Bastia odavno osigurala ulazak u prvu ligu..le manu potrebni bodovi...Bastia bez imperativa pobjede..mislim da ce ih pustiti..

Toliko od mene i srecno...:)

I ako mogu da vas zamolim da malo ranije otvarate teme...mozda bi neko zelio i ujutru neke parove da postavi :) Hvala :)

pa možeš otvorit temu i ti i svaki drugi član ovog foruma... Dođeš tamo na listić dana i ideš Nova tema i napišeš naslov teme( današnji datum i u zagradi listić dana)...

primjetio sam i ja ove francuze, ali je mene strah ovog Metza.. igrao ih već ja par puta u zadnjih par kola i imam neki osjećaj kao da im i nije volja osigurat ovaj ostanak.. i to su imali loše rezultate protiv ekipa iz sredine tablice..

Link to comment
Share on other sites

Čekam jos od juče snooker Osullivana na 2 listica,to mi je bio prvi i zadnji put da sam se na to kladio..Igraju već 2 dana,ono,koji k? Do koliko se tu igra? Trenutni rez je  5:5..Mislite da bi mogo osullivan dobit,jel se trebam sikirat?

Cekam i ja, igraju ko prvi do 17

igraju do 17.. ma igrat će oni još bar dan-dva... to su obojica odlični igrači i jako teško da završe prije nedjelje... trenutno kolko vidim Ronnie vodi 7-5 i trenutno igra puno smirenije i bolje.. ali kako se igra više dana po dva put na dan uz stanke može biti puno promjena u formi... zajebana stvar... ali vjerujem da Ronnie ovo dobiva...

Link to comment
Share on other sites

Nantes-Arles   X     @ 3.10

Iz prostog razloga sto obje ekipe sa jednim bodom mogu da ostanu u ligi..iako su vise Arlu potrebni bodovi.

Le Mans - Bastia     1    @ 2.20

Bastia odavno osigurala ulazak u prvu ligu..le manu potrebni bodovi...Bastia bez imperativa pobjede..mislim da ce ih pustiti..

Toliko od mene i srecno...:)

I ako mogu da vas zamolim da malo ranije otvarate teme...mozda bi neko zelio i ujutru neke parove da postavi :) Hvala :)

pa možeš otvorit temu i ti i svaki drugi član ovog foruma... Dođeš tamo na listić dana i ideš Nova tema i napišeš naslov teme( današnji datum i u zagradi listić dana)...

primjetio sam i ja ove francuze, ali je mene strah ovog Metza.. igrao ih već ja par puta u zadnjih par kola i imam neki osjećaj kao da im i nije volja osigurat ovaj ostanak.. i to su imali loše rezultate protiv ekipa iz sredine tablice..

oke,hocu ubuduce :)

Ma francuzi su najgori za prognozu,ali kontam da nisu bas toliko jadni i sugavi da ne mogu po bod uzeti za opstanak u nekoliko zadnjih kola..sta bude bude :D

Link to comment
Share on other sites

Čekam jos od juče snooker Osullivana na 2 listica,to mi je bio prvi i zadnji put da sam se na to kladio..Igraju već 2 dana,ono,koji k? Do koliko se tu igra? Trenutni rez je  5:5..Mislite da bi mogo osullivan dobit,jel se trebam sikirat?

Cekam i ja, igraju ko prvi do 17

Ovo je svjestsko prvenstvo u snooker u i mec se igra najmanje 2 dana , a ovo je polufinale i najvjerovatnije ce se tek sutra zavrsiti nekad.

Link to comment
Share on other sites

SK/(9.5)BOS - Garnett K. 2 1.75

Danas nas ocekuje 3 dvoboj playoffa izmedju Bostona i Atlante.Moj tip u ovom mecu je da ce Bostonov prvi centar Kevin Garnett imati vise od 9 skokova.Garnett je dugo godina bio najbolji obrambeni igrac koji neda protivnickim igracima da se šeću po reketu.Vecinu svog obrambenog zadatka provodi u reketu pa tako i kupi vecinu lopti.U prva 2 susreta playoffa imao je 12 skokova.Danas sam jos sigurniji u ovaj tip jer za Atlantu najvjerovatnije ne igra Josh Smith koji se u proteklim utakmicama borio s  Garnettom ispod kosa.

Uz ovaj par dodao bi i Bostona 1 kojem se vraca Rondo a mozda i Allen.Veliki hendikep za Atlantu je neigranje Josha Smitha i vecina zadatka ostaje na Johnsonu kojeg ce igraci Bostona pokusati zatvoriti.

-9,5/Philadelphia-Chicago 2 1.25

ovo je po meni jedan od zicera danas.Philadelphia ih je iznenadila prosli put , vecina govori da su ih dobili zbog neigranja Rose-a ali bez njega su igrali skoro citavu sezonu i opet su prvi zavrsili.Mislim da ce danas Chicago cak pobijediti 2.15

Link to comment
Share on other sites

Po meni danas najsigurniji par je Seppi-G.Muller 2 3.45 kvota.klasicna navlakusa kladionice je ovde zaista mala kvota na seppia 1.25 koja nikako nema logike.G.Muller je u sjajnoj formi u zadnje vrijeme dok seppi ne blista pobjedjuje jedva po 2-1.Pratim tenis i zaista ovo bi bilo steta ne odigrati,ja sam cak isao sa vecim ulogum jer kvota 3.45 za ovakav par zaista vrijedi pokusati..

ja ispratio... sretno nam bilo...:D imaš pivu ako prođe.. ;D

Link to comment
Share on other sites

Evo nešt i od mene  :o

Blackpool - Birmingham (dg1)(1.75)

Doigravanje za premijer ligu je počelo. Danas je na redu meč iznimno napadački orijentiranih momčadi koje primaju ali i zabijaju puno golova. Birmingham je u zadnjih deset gostovanja zabio i primio pogodak dok Blackpool na svom terenu svaku tekmu zabija ali često i prima golove. Oba daju gol uz odličnu kvotu isplati se uzeti. Za hrabrije preporučujem čistu dvojku na Birmingham jer su za nijansu kvalitetnija momčad od domaćina.

DerryCity (2,5) - StPatric (z1)(1.45)

Ovdje imamo tekmu dvije iznimno čvrste momčadi koje primaju jako malo golova ili skoro ništa. Kvota je jako mala, ali ovo se mora uzeti s obzirom da su obje momčadi čvrste u obrani.

KalmarFF /odg3+ - GAISGote (2/ne)(1.50)

Sudar dviju momčadi kojima nogomet i nije samo baziran na zabijanju golova nego na dokazivanju čvrstoće u obrani. Kalmar kući ima gol razliku 4:4 dok Gais u gostima 3:5 i ova opcija da neće otići prek tri gola i da neće oba postići gol po meni mora proći danas.

Ne bih htio da ispadne da glumim generala poslije bitke, žao mi je što prije nisam bio tu da te "upozorim"... Ali samo da si otvorio statistike međusobnih omjera vidio bi da su im rezultati na Kalmarovom terenu slijedeći:

Kad god su sastajali na Kalmarovom terenu bilo je 3 i vise golova:

23/06/2011 Allsvenskan Kalmar-GAIS 2:1

18/09/2010 Allsvenskan Kalmar-GAIS 3:1

17/10/2009 Allsvenskan Kalmar-GAIS 2:2

14/04/2008 Allsvenskan Kalmar-GAIS 4:0

16/09/2007 Allsvenskan Kalmar-GAIS 2:2

14/04/2006 Allsvenskan Kalmar-GAIS 1:2

17/06/2001 Superettan Kalmar-GAIS 6:1

A od mene za danas:

20:15h Slovan Liberec(h0:1)-Slovacko 1@1,70

Liberec koji se digao u drugom dijelu sezone ima 4 boda prednosti ispred Sparte, samo 3 kola prije kraja i sam odlučuje o svojoj sudbini. Danas imaju priliku napraviti veliki korak prema osvajanju Češkog prvenstva. U goste im dolazi 9. ekipa lige, koja si je osigurala ostanak i ova utakmica za njih nema nikakvog značaja. Kako sve danas ovisi o Liberecu, više"pažnje" treba posvetiti njima. U zadnjih 6 utakmica imaju 5 pobjeda i samo jedan poraz, onaj od Sparte na domaćem terenu. U zadnjih 6 domaćih utakmica su dali čak 15 golova, gotovo 3 po utakmici. Koliko su "moćni kod kuće" govori činjenica da su od 6 službenih utakmica ove godine njih 4 dobili sa hendikepom. Stoga, moj današnji izbor je pobjeda sa hendikepom domaćina. Razlika u kvaliteti i važnost ovog susreta su mi dovoljni za ovaj tip. Favorit i Hrvatska Lutrija daju kvotu 1,70. Sretno!

Link to comment
Share on other sites

01:05 Washington-Philadelphia 2 2,75

        Washington under 4,5 1,80

Ovakvu kvotu na Philadelphiu jednostavno moram uzet iako je ovdje ona skoro pa realno postavljena.

Idemo prvo riješiti zašto je kvota realna. Za Washington baca mladI Strasburg o kojem sam ovdje već pisao i još uvijek stojim iza svega napisanog o tom dečku. On baca po 6-7 inninga na tekmu i ako dozvoli koji run je protivnik sretan. Cubsima 1 run, Houstonu 2, Dodgersima 1. Miami i Metsi bez runa. Odlično baca, ali ovdje osim Dodgersa nije bilo nekih pretjerano dobrih ofenzivnih ekipa. Malo ima problema s noćnim utakmicama(kao što bude i ova danas) i tu dozvoljava malo više hitsa i koji run. Uglavnom Filadelfija ima napad koji ga može dobro namučiti. još pogotovo sad kad se Rollins vratio u sastav nakon ozljede. Znači ako odmah u prvom inningu Rollins, Polanco i Victorino uspiju uzet bar hit i dođe na red i Pence i ako se Strasburg nađe u problemima pitanje je kako će dalje bacati. Ako ipak ne onda se gadno piše Philliesima. S druge strane za Filadelfiju će bacat njihov najslabiji bacač u rotaciji Kyle Kendrick. Pitanje je kako će i on bacat. On uglavnom baca još nekoliko utakmica i ako ne dođe do neke željene razine izgubit će mijesto startera i završit u bullpenu tako da je od sada njemu svaka utakmica finale. On je neki solidan pitcher kojemu je realna ERA oko 4,00-4,50.. teško da može ispod toga. Napad Washingtona ima za sada vrlo dobru sezonu i to me malo čudi jer ipak nisu oni nešto prekvalitetni. Drži ih taj neki pobjednički niz na domaćem terenu i jednostavno nikako da izgube. Philadelphia je odlična momčad i vjerujem da može danas namučit Strasburga i malo mu pokvarit statistiku. Na ovakvu kvotu jednostavno moram probat uzet pobjedu Filadelfije iako jako puno toga ide protiv njih na ovoj utakmici.

Što se tiče ovog tipa gdje igram Washington under 4,5 to mi puno realnije i mislim da su ovdje bookmakeri malo pretjerali. Realno je 3,5. Teško da Washington može do 5 poena. Kendrick mora odbacat nekih 4-5 inninga u kojima je realno očekivat da dozvoli 1-2 runa. Nakon toga dolazi na red bullpen Filadelfije koji je dosta kvalitetan da zadrži utakmicu na nekih 3-4 runa. Jako teško da može preko, osim ako Kendrick ne odbaca katastrofalno i dozvolio već 4 runa do 4-5. inninga, ali ne vjerujem. Više mi realnija ova prva opcija.

Uglavnom Washington je danas favorit, ali kvote i granice su malo ipak pretjerane pa ih zato uzimam.. sretno

Link to comment
Share on other sites

01:05 Washington-Philadelphia 2 2,75

        Washington under 4,5 1,80

Ovakvu kvotu na Philadelphiu jednostavno moram uzet iako je ovdje ona skoro pa realno postavljena.

Idemo prvo riješiti zašto je kvota realna. Za Washington baca mladI Strasburg o kojem sam ovdje već pisao i još uvijek stojim iza svega napisanog o tom dečku. On baca po 6-7 inninga na tekmu i ako dozvoli koji run je protivnik sretan. Cubsima 1 run, Houstonu 2, Dodgersima 1. Miami i Metsi bez runa. Odlično baca, ali ovdje osim Dodgersa nije bilo nekih pretjerano dobrih ofenzivnih ekipa. Malo ima problema s noćnim utakmicama(kao što bude i ova danas) i tu dozvoljava malo više hitsa i koji run. Uglavnom Filadelfija ima napad koji ga može dobro namučiti. još pogotovo sad kad se Rollins vratio u sastav nakon ozljede. Znači ako odmah u prvom inningu Rollins, Polanco i Victorino uspiju uzet bar hit i dođe na red i Pence i ako se Strasburg nađe u problemima pitanje je kako će dalje bacati. Ako ipak ne onda se gadno piše Philliesima. S druge strane za Filadelfiju će bacat njihov najslabiji bacač u rotaciji Kyle Kendrick. Pitanje je kako će i on bacat. On uglavnom baca još nekoliko utakmica i ako ne dođe do neke željene razine izgubit će mijesto startera i završit u bullpenu tako da je od sada njemu svaka utakmica finale. On je neki solidan pitcher kojemu je realna ERA oko 4,00-4,50.. teško da može ispod toga. Napad Washingtona ima za sada vrlo dobru sezonu i to me malo čudi jer ipak nisu oni nešto prekvalitetni. Drži ih taj neki pobjednički niz na domaćem terenu i jednostavno nikako da izgube. Philadelphia je odlična momčad i vjerujem da može danas namučit Strasburga i malo mu pokvarit statistiku. Na ovakvu kvotu jednostavno moram probat uzet pobjedu Filadelfije iako jako puno toga ide protiv njih na ovoj utakmici.

Što se tiče ovog tipa gdje igram Washington under 4,5 to mi puno realnije i mislim da su ovdje bookmakeri malo pretjerali. Realno je 3,5. Teško da Washington može do 5 poena. Kendrick mora odbacat nekih 4-5 inninga u kojima je realno očekivat da dozvoli 1-2 runa. Nakon toga dolazi na red bullpen Filadelfije koji je dosta kvalitetan da zadrži utakmicu na nekih 3-4 runa. Jako teško da može preko, osim ako Kendrick ne odbaca katastrofalno i dozvolio već 4 runa do 4-5. inninga, ali ne vjerujem. Više mi realnija ova prva opcija.

Uglavnom Washington je danas favorit, ali kvote i granice su malo ipak pretjerane pa ih zato uzimam.. sretno

4-3 završilo nakon produžetaka... malo falilo sreće da prođe i ovo iznenađenje.. ovaj realniji tip prošao i malo mi izvukao inače loš dan...

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use