Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak, 30.04.2012. (Listić dana)


Analyzer

Recommended Posts

Nitko ništa ne piše, hmmm .. kakvo je to zatišje ? :)

Danas idem malo riskantnije a pobjedama:

1. NYRanger(ki)-Washingt 2@2,10

Imam osječaj da će ovog puta Washington imati više sreće, previše su imali stativa i prečki prvu utakmicu i mislim da im se to neće danas ponoviti . Rangersi jesu odlična momčad ali Washington ih je nadigrao 1. utakmicu, jednostavno nisu imali sreće.. danas bi mogla biti pobjeda Capitalsa.

1a) Ovdje mislim da će biti još jedan under, čvrsta obrana Rangersa ne dozvoljava previše golova.. vjerujem u još jedan under @ 1,50

2. StLouis(2.ut)-L.A.Kings 2@2,70

Kingsi - jednostavno su bolji od St.Louisa i u velikom su naletu, nezaustavljivi . U st. louisu ima par ozljeđenih igrača, vrhunski obrambeni igrač Alex Pietrangelo se vjerovatno ne vraća na led ni ovu tekmu..

Powerplay igra kod St. Louisa ne funkcionira tako dobro protiv Kingsa kako je funkcionirala protiv San Jose-a. L.A. Kingsi imaju vrhunskog vratara na golu, jednog od najboljih u NHL ligi, 28 obrana od 29 udaraca. Frajer je u vrhunskoj formi i ako ga ne pokupi autobus ili ne strada, danas će opet donjeti prevagu i očekujem da će baš zbog njega i njegove forme danas Kingsi pobjediti i povesti 2:0 u seriji!

Fri 10/7    vs    NYR W 3-2 (OT) 63:59 2 26 24 .923 0 0

Thu 10/13    @    NJ        L 1-2 (SO) 65:00 1 37 36 .973 0 0

Sat 10/15    @    PHI        W 3-2 (OT) 61:38 2 34 32 .941 0 0

Tue 10/18    vs    STL W 5-0 60:00 0 27 27 1.000 1 0

Thu 10/20    @    PHX W 2-0 60:00 0 28 28 1.000 1 0

Sat 10/22    vs    DAL W 1-0 59:19 0 28 28 1.000 1 0

Eventualno za manji ulog 5/10 probati under  @ 1,50

Link to comment
Share on other sites

evo prvi puta i od mene nešta :)

Po meni danas zicer tenis  Baghdatis M / Youzhny M-Kohlmann M / Murray J      1    1.50

Razlog je taj jer Kohlmann i Murray danas prvi puta igraju zajedno dok su Baghdatis i Youzhny odigrali 5 mečeva zajedno i od toga 4 dobili.

Dubai, UAE, Parovi, Azija

27/02/2012 1/8 Baghdatis M / Youzhny M vs. Fyrstenberg M / Matkowski M 0:2 2:6 5:7

Zagreb, Hrvatska, Parovi, Europa

05/02/2012 Finale Baghdatis M / Youzhny M vs. Dodig I / Pavic M 2:0 6:2 6:2

04/02/2012 Polufinale Baghdatis M / Youzhny M vs. Erlich J / Ram A 2:0 6:2 6:4

02/02/2012 Četvrtfinale Baghdatis M / Youzhny M vs. Becker B / Waske A 2:0 7:6 7:5

01/02/2012 1/8 Baghdatis M / Youzhny M vs. Knowle J / Kohlmann M 2:1 6:4 5:7 10:5

Toliko od mene...sretno :)

Link to comment
Share on other sites

Silkeborg-Odense  3+    @ 1.50

05.03.12 SUP Odense Silkeborg 2 : 2

10.09.11 SUP Silkeborg Odense 1 : 3

08.07.11 CLU Odense Silkeborg 3 : 1

Zadnje tri utakmice su bile i vise od 3 gola,pa se nadam da ce se i nastaviti ovako :)

Vaduz-Chiasso  GG (oba tima daju gol)    @ 1.75

Oba tima u dobroj formi,sa dosta datih golova...dijeli ih par bodova na tabeli..mislim da bi trebali oba dati gol..sto je vrlo moguce :)

Link to comment
Share on other sites

Nitko ništa ne piše, hmmm .. kakvo je to zatišje ? :)

ubijaju ove analize za pisat ko je pravi kladionicar sve mu je jasno,ima zanimljivih parova od pon-pet;

ManCity/odg-Manchester Utd 1,70 da

Y.B.Bern/odg-FC Zürich 1,65 da

Juventus-US Lecce 1,20 1

AC Cesena(ibn)-Udinese 1,30 2

Twente/odg-SC Heerenveen 1,55 da

FC Barcelona-Málaga CF 1,25 1

AthBilbao(ibn)-Real Madrid 1,20 2

Link to comment
Share on other sites

;D

Sporting Lis. - Acad.Coimbra (1)(1.50)

Sporting nezna za poraz u prvenstvu na domaćem terenu više od 6 mjeseci. U zadnje vrijeme igraju sve bolje i bolje, to pokazuje i serija od 4 pobijede za redom, a najveća od njih ona u pretprošlom kolu nad Benficom. Coimbra se bori za ostanak, al danas protiv sportinga će morati zaboraviti na bodove jer je sportingu bitan svaki bod ukolik se želi zadržati u vrhu i osigurati euro natjecanje.

HaasT/PetzschP - BachinM/Mos (1)(1.40)

Njemačka kombinacija parova na domaćem terenu u Munchenu. Ovo bi po svemu sudeći trebala biti jedinica jer je kvaliteta na strani domaćina.

Link to comment
Share on other sites

Guest gremljin

možda bi bilo dobro uzeti više od 152 koša na cedeviti...a kaj se tiče tekme između manchestera onda smatram da je dosta dobro riješenje uplaćivati recimo isključenje sa cedevitom koševi , kazneni udarac sa cedevitom koševi i rooney daje gol. u prosjeku tečaj je oko 4,5 po uplatama, a sve mi sugerira da cedevita danas bude puno koševa. moj način nije nekakvo veliko filozofiranje, uglavnom uplaćujem kvote oko 2 po susretu i to je za mene jedina kombinacija koja mi donosi neku zaradicu. probao sam sve moguće sisteme , ali ništa mi nije išlo jer igram na osjećaj i za drugo nisam očito sposoban ili se nemrem koncentrirat na filozofiranje sa pet ili deset parova, uvijek nađem jednog do dva kaj me eliminiraju i za to nemam živaca ni vremena. ako se ima za nešto osjećaj , onda to treba i igrati. to je velim meni jedina dobitna kombinacija, malo parova, veći ulog i biram parove na kojima su tečajevi od 1,8 pa na više. jer svaki promašaj koji se desi , ako ne dupliram kvote vodi me samo u daljnji gubitak. zbog toga izbjegavam male tečajeve. sretno svima :) pozz

Link to comment
Share on other sites

Veliki pozdrav kolege , za danas sam spremio jedan listic NBA ,a prije toga zelim spomenuti da sam probao Man.City - Man.Utd. x/x u sistemu mozda bi cak moglo proci haha :D

Miami - New York (1:0) 1 1.20

Danas nas ocekuje druga utakmica plaoffa izmedju Miamia i New Yorka.Miami je proslu utakmicu razbio New York s 100:67 ali danas ocekujem pobjedu s malo manjom razlikom.Miami je u dobroj formi odmarao je svoj veliki trojac Bosh LBJ i Wade do playoffa i to se pokazao kao dobar potez.Sto se tice New Yorka dugu su borbu vodili da udju u playoff i na kraju su uspjeli.Proslu utakmicu su odigrali katastrofalno i njihovi glavni igraci primjera Anthony i Stoudomier nisu bili na svojoj razini.Danas mislim da ce Miami opet uzeti pobjedu jer su trenutno u boljoj formi i da ce otici u New York s 2 pobjede u dzepu.

(25.5)NYK - Anthony C. 2 1.85

Svima je poznato da je Anthony najbolji igrac New Yorka i kada ga krene nezaustavljiv je i moze postici i oko 50 poena.Razlog zbog kojega ga igram danas je jer je proslu utakmicu odigrao jako lose i ubacio je samo 11 poena i zbog toga su kladionice sputile granicu na 25,5.Moje misljenje je da Carmelo ne moze odigrati tako lose 2 utakmice za redom i veceras ne bi smio dopustiti da njegov tim opet izgubi s onakvom razlikom.

(16.5)MIA - Bosh C. 1 1.85

Ovaj tip igrao sam i proslu utakmicu u kojoj je Bosh na kraju dao 9 poena a razlozi su sljedeci.Bosh treba voditi veliku borbu u reketu sa sjajnim obrambenim igracem Stoudemireom.To znaci da ce do koseva probati dolaziti sutom sa distance ali ako bude  njegova losa vecer ni sut ga nece da valja sluziti i zavrsit ce oko 5-6 poena.Veceras se za NYK vraca i Chandler odlican ombrambeni igrac kojem ce takodjer biti zadatak da pomogne cuvati Bosha i mislim da bi ovo trebalo proci.

(9.5)IND - Hibbert R. 2 1.85

Ovdje tipujem kao i u subotu na vise skokova Hibberta.To je ogromni crnac visok 2,18 koji kupi sve lopte.U timu Orlanda nema Howarda tako da vecinu lopti pokupi upravo Hibbert.U prosloj utakmici imao je 13 skokova , danas moze i 3 manje :D

(17.5)NYK - Stoudemire A. 1 1.85

Ovo bi takodjer trebalo proci jer se vodi velika borba izmedju Bosha i Stoudemirea i ocekujem da ce obojica biti underi.U prosloj je zabio 9.

Link to comment
Share on other sites

Danas nije bilo tenisa po mom pa nisam ništa ni stavljao,bio sam odigrao uživo sitne pare na svog hercegovca Dodiga u trećem setu kad je gubio 3-0 i to mi je cijeli dan.

Odigrat ću ManC - ManU oba daju gol i 3+ jer bi ovdje moglo biti svašta,nadam se golijadi s obje strane.Gledao malo statistiku i zadnja 3 puta je prošao ovaj tip...

A za večeras ću uzet canca od tebe Miami i Melo +25,melo je neki dan stvarno katastrofa odigrao,u jednom trenutku tekmu mu je fg bio 0-8,nevjerujem da se to može ponovit.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use