Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 28.04.2012


Zagreb-Fever

Recommended Posts

Pozdrav novi sam na forumu i pratim vas duže vrijeme, došao sam iz razloga kako bi vam približio i svoje mišljenje o raznim sportovima (sve osim nogometa)

Prvi par koji ću analizirati a koeficijent nije velik ali po meni dosta siguran, Rukomet Liga Prvaka Muški gdje se sastaju Barcelona i Kobenhavn.

Prva utakmica je završila sa rezultatom  29:23 za tadašnje domaćine dance, glavni igrači Barcelone su izjavili da nemaju šanse proći dalje ali ja smatram kako će oni dati sve od sebe i pobijediti,

Niti jedne novine ili sportski portal ne daju jako važne činjenice kao što je: igranje u Danskoj dvorani na 15 stupnjeva C. ili što je jako neobično i ne spominju neargumentirano ukidanje zabrane Hvidtu jer je dobio direktni crveni u prvoj utakmici te nije smio igrati

Po meni je Barcelona jedna od najjačih momčadi svijeta u top3 su sa Atl.Madridom i Kielom. Tako smatram da će sutra pobijediti najbolji igrać Rutenka je izjavio: "Navijači su naš osmi igrač. U svakoj nam utakmici pružaju maksimalnu potporu, a tako će biti i u subotu. Nemamo što izgubiti, znamo da neće biti lako, no sve je moguće. Zajedno s navijačima možemo uspjeti"

U prvoj utakmici bilo je jako važan nedostatak i ovakvoj prednosti gostiju danaca što jednostavno Barcelonini igrači nisu mogli pogađati gol, bilo je tu jako puno "kikseva", zicera koji nisu mogli zabiti ali smatram kako je Barcelona među najjačim klubovima u rukometu i da bi sutra mogli dostići 6 razlike, ali siguran sam da će pobijediti

Forma: formam.png

Hrvatska Lutrija daje 1.25 na pobjedu Barcelonu i smatram kako bi se to trebalo uzet

Za sve one ostale koji vole malo više rizika slobodno mogu pokušati hendikep.

Link to comment
Share on other sites

Juce Helmond-Dordrecht 1  @2.10 prosao..:) 

Evo danas svega ima...probrao sam nesto :)

Borussia M.- Augsburg  1  @1.60 

Kec iz prostog razloga sto Borussia ima jos sansu da dodje na 3.poziciju koja vodi u LP.

Dundee utd-Hearts  1    @2.00

Zadnjih 5 utakmica Dundee nije izgubio od Heartsa....PO formi su veoma dobri,jedan poraz i 4 pobjede u zadnjih 5 utakmica...dok je Hearts dosta slabiji.

Srecno :D

Link to comment
Share on other sites

Slaven Belupo-Zadar

0000000000359291_85_85.png0000000000359293_85_85.png

U 19:00 igra se utakmica u Koprivnici. Sudi Fran Jović.

Slaven Belupo ili Farmaceuti nakon prošlotjednog remija sa Šibenikom danas dočekuju Zadrane. Prema mom mišljenju pobjeditii su trebali i Šibenik, ali sudac Bruno Marić je imao nekoliko sumnjivih odluka te je čak isključio i trenera Ferenčinu. Pobjeda u ovoj utakmici im je definitivno imperativ i vjerujem da će pružiti dobru partiju. Pobjedom se cak priblizavaju drugoplasiranom Hajduku na samo jedan bod i postoji mogucnos da im preuzmu mjesto viceprvaka Hrvatske. Zadnji poraz je Slaven doživio prije 6 utakmica od prvaka Dinama na Maksimiru. Farmaceuti su veoma dobri domačini, gdje su u samo 2 domače utakmice primili 2 ili više gola, a u 7 utakmice im je mreža ostala prazna. Domači omjer im je 9 pobjeda, 2 nerješene i 2 poraza. Ferenčina najavljuje bespoštednu borbu svojih prvotimaca: "Bit će to sigurno snažna borba, ali naši su igrači spremni za svaki izazov. Vjerujem u pobjedu i nova tri boda koja jednostavno moramo osvojiti kako bismo bili još bliže izlasku u Europu. Zadrani će sigurno igrati zatvoreno i nastojat će nas iznenaditi iz kontri pa moramo biti jako oprezni." Od povratnika tu je kapetan Maras koji se oporavio od ozljede kao i napadač Bojan Vručina. Nedostaje im Bušić. Ostatak ekipe je spreman za utakmicu.

Zadar se nalazi na osmom mjestu prvenstva i zbog dobrih igara ovog proljeća imaju 5 bodova iznad zone ispadanja, te 3 kola prije kraja imaju dobru podlogu za ostanak u ligi. Iako teoretski postoji mogučnost da ispadnu vjerujem da se to neće dogoditi. Prošlo kolo pobjeda protiv Cibalije ih je lansirala u relativnu sigurnost sredine tablice. Zadrani kao gosti nemaju dobar skor. Jedna si od najlošijih gostujucih ekipa. Imaju omjer od 2 pobjede, 4 nerješena rezultata i 7 poraza i pri tome su dali 8 golova, a primili 20. Zadar je ove sezone u gostiam samo jednu utakmicu prošao, a da nije primio ni jedan gol. Zadrane čeka jako teško gostovanje posebice iz razloga jer Belupo i dalje lovi bodove jer još ništa nije sigurno riješeno. Nakon današnjeg kola mnogo toga će biti rješeno. Uz standardne izostanke, ovaj put neće biti ni "požutjelog" Jure Jerbića, a evo što je trener Zebić za eZadar rekao uoči susreta: "Zadovoljni smo pozicijom na kojoj se nalazimo, u dobrom smo ritmu i želimo nastaviti s dobrim rezultatima i do kraja lige. Igrači su dovoljno motivirani i vjerujem da ćemo biti dobri u preostalim ovosezonskim dvobojima." Danas im nedostaju: Bilen, Terkeš, Con (ozljede), Jerbić (kartoni).

Očekujem da će danas Slaven Belupo riješiti mnoge stvari i da će pobjednom zacementirati 3 mjesto i krenuti u lov na Hajduk i na drugo mjesto. Moje opredjeljenje na ovaj tip je pobjeda domačina, a hrabriji mogu probati i broj golova ekipe domačina 2+. Sretno svima.

;D ;D

FT 2:0  ;D

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ,

ja ću danas par komada:

1. Bayern/odg3+-VfB Stuttgart  1@1,85 STUTTGART nije uspio dati gol i bet pao, znao sam da će Bayern pobjediti ali jbg.. nadao sam se golu od gostiju!

Imam neki osječaj da će danas Bayern odigrati odličnu utakmicu, vjerujem da će pobjediti Stuttgart.. igrači su sretni i zadovoljni i puni samopouzdanja nakon Reala.. Znam da neće moći biti prvi ali bit će raspoloženi danas i mislim da bi moglo biti dosta golova na tekmi.. Uz 2-3 gola Bayerna nadam se da će i Stuttgart koji u posljednje vrijeme daje golove.. u zadnjih 7 tekmi dao barem 1 gol dati i danas Bayernu jednoga..

2. RSocieda-Rac.Santander 1@1,55 3:0 Zasada.. tako da prolazi :D

Jadni i nemotivirani Racing, nema baš neke šanse više da ostane u ligi.. ima teorijski ali u praksi mislim da ne može proći..

Real, ne-loša momčad, ima zadnje 4 tekme nerješeno i na sigurnoj je zoni od ispadanja.. vjerujem da su bolja momčad od jadnog Santandera i da će dobiti danas pred svojim navijačima.

3. Schalke 04-Hertha BSC  1@1,45 - Prošlo debelo :D 4:0

Hertha je u problemima, Shalke već 3 tekme nije pobjedio i vjerujem da bi danas mogli pobjediti sj.. Herthu..Čak ih je i K'lautern pobjedio u Berlinu zadnju tekmu..

4. AS Roma-SSC Napoli  2@2,70

Gledam ponudu i mislim si , koliko je ljudi Roma sj.. neki dan..  reko idem malo bolje pogledati kaj se događa.. Čini mi se da je Roma u velikim problemima, raspoloženje u svlačioni je katastrofalno.. Izgubili su zadnju tekmu doma od Fiorentine. Malo bolje sam pogledao i fale im sljedeći igrači:

Lamela

Attack [Regular player] [Appearances] 27 [Goals] 3 [suspension] [Matches missed: 1 Last start: 22.04.2012 (Juventus FC vs. Roma AS)] 1

Burdisso

Defense [Regular player] [Appearances] 10 [Goals] 1 [injured] [Matches missed: 24 Last start: 05.11.2011 (Novara Calcio vs. Roma AS)] 24

Juan

Defense [Regular player] [Appearances] 16 [Goals] 3 [injured] [Matches missed: 8 Last start: 04.03.2012 (Roma AS vs. Lazio SS)] 8

Cassetti

Defense [Regular player] [Appearances] 6 [Goals] 0 [injured] [Matches missed: 9 Last start: 26.02.2012 (Atalanta Bergamasca Calcio vs. Roma AS)] 9

Osvaldo

Attack [Key player] [Appearances] 25 [Goals] 11 [suspension] [Matches missed: 0 Last start: 25.04.2012 (Roma AS vs. ACF Fiorentina)] 0

De Rossi

Midfielder [Key player] [Appearances] 29 [Goals] 3 [suspension] [Matches missed: 0 Last start: 25.04.2012 (Roma AS vs. ACF Fiorentina)] 0

Stekelenburg

Goalkeeper [Regular player] [Appearances] 29 [Goals] 0 [injured] [Matches missed: 1 Last start: 22.04.2012 (Juventus FC vs. Roma AS)] 1

Osvaldo im je top scorer sa 11 golova..

Napoliju nitko prevažan ne fali , bacio sam pogled na tablicu i samo su 1 bod iza Lazia.. vjerujem da će sve od sebe dati danas kako bi došli na mjesto za  kvalifikacije za Ligu Prvaka

1 Juventus 34 20 14 58:18 74

2 Milan 34 21 8 5 64:27 71

3 Lazio 34 16 7 11 50:43 55

4 Napoli 34 14 12 60:41 54

Napoli dolazi u goste nakon dvije pobjede za redom i kad pogledate, već su pobjedili Romu u gostima 12/02/2011 Serie A Roma vs. Napoli 0:2

Mislim da ovaj par vrijedi probati bar u sistemu odigrati za tako lijepi koeficijent?

5. Stoke City(h1:0)-Arsenal  1@1,70 Rez 2:1 - Još jedna potvrda da povijesne međusobne tekme znače nešto !

Jedan zanimljivi par, Arsenal je dobar klub i sve stoji, nisu uspjeli rješiti Chelseu zadnje kolo kad su gosti igrali sa skoro pa rezervama.. :S

Stoke je prilično tvrd domačin, odlučio sam se za ovaj par pogledavši h2h

23/10/2011 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 3:1

08/05/2011 Premier Liga Stoke vs. Arsenal 3:1

23/02/2011 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 1:0

27/02/2010 Premier Liga Stoke vs. Arsenal 1:3

24/01/2010 FA kup Stoke vs. Arsenal 3:1

05/12/2009 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 2:0

24/05/2009 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 4:1

01/11/2008 Premier Liga Stoke vs. Arsenal 2:1

09/01/2005 FA kup Arsenal vs. Stoke 2:1

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ,

ja ću danas par komada:

1. Bayern/odg3+-VfB Stuttgart  1@1,85

Imam neki osječaj da će danas Bayern odigrati odličnu utakmicu, vjerujem da će pobjediti Stuttgart.. igrači su sretni i zadovoljni i puni samopouzdanja nakon Reala.. Znam da neće moći biti prvi ali bit će raspoloženi danas i mislim da bi moglo biti dosta golova na tekmi.. Uz 2-3 gola Bayerna nadam se da će i Stuttgart koji u posljednje vrijeme daje golove.. u zadnjih 7 tekmi dao barem 1 gol dati i danas Bayernu jednoga..

2. RSocieda-Rac.Santander 1@1,55

Jadni i nemotivirani Racing, nema baš neke šanse više da ostane u ligi.. ima teorijski ali u praksi mislim da ne može proći..

Real, ne-loša momčad, ima zadnje 4 tekme nerješeno i na sigurnoj je zoni od ispadanja.. vjerujem da su bolja momčad od jadnog Santandera i da će dobiti danas pred svojim navijačima.

3. Schalke 04-Hertha BSC  1@1,45

Hertha je u problemima, Shalke već 3 tekme nije pobjedio i vjerujem da bi danas mogli pobjediti sj.. Herthu..Čak ih je i K'lautern pobjedio u Berlinu zadnju tekmu..

4. AS Roma-SSC Napoli  2@2,70

Gledam ponudu i mislim si , koliko je ljudi Roma sj.. neki dan..  reko idem malo bolje pogledati kaj se događa.. Čini mi se da je Roma u velikim problemima, raspoloženje u svlačioni je katastrofalno.. Izgubili su zadnju tekmu doma od Fiorentine. Malo bolje sam pogledao i fale im sljedeći igrači:

Lamela

Attack [Regular player] [Appearances] 27 [Goals] 3 [suspension] [Matches missed: 1 Last start: 22.04.2012 (Juventus FC vs. Roma AS)] 1

Burdisso

Defense [Regular player] [Appearances] 10 [Goals] 1 [injured] [Matches missed: 24 Last start: 05.11.2011 (Novara Calcio vs. Roma AS)] 24

Juan

Defense [Regular player] [Appearances] 16 [Goals] 3 [injured] [Matches missed: 8 Last start: 04.03.2012 (Roma AS vs. Lazio SS)] 8

Cassetti

Defense [Regular player] [Appearances] 6 [Goals] 0 [injured] [Matches missed: 9 Last start: 26.02.2012 (Atalanta Bergamasca Calcio vs. Roma AS)] 9

Osvaldo

Attack [Key player] [Appearances] 25 [Goals] 11 [suspension] [Matches missed: 0 Last start: 25.04.2012 (Roma AS vs. ACF Fiorentina)] 0

De Rossi

Midfielder [Key player] [Appearances] 29 [Goals] 3 [suspension] [Matches missed: 0 Last start: 25.04.2012 (Roma AS vs. ACF Fiorentina)] 0

Stekelenburg

Goalkeeper [Regular player] [Appearances] 29 [Goals] 0 [injured] [Matches missed: 1 Last start: 22.04.2012 (Juventus FC vs. Roma AS)] 1

Osvaldo im je top scorer sa 11 golova..

Napoliju nitko prevažan ne fali , bacio sam pogled na tablicu i samo su 1 bod iza Lazia.. vjerujem da će sve od sebe dati danas kako bi došli na mjesto za  kvalifikacije za Ligu Prvaka

1 Juventus 34 20 14 58:18 74

2 Milan 34 21 8 5 64:27 71

3 Lazio 34 16 7 11 50:43 55

4 Napoli 34 14 12 60:41 54

Napoli dolazi u goste nakon dvije pobjede za redom i kad pogledate, već su pobjedili Romu u gostima 12/02/2011 Serie A Roma vs. Napoli 0:2

Mislim da ovaj par vrijedi probati bar u sistemu odigrati za tako lijepi koeficijent?

5. Stoke City(h1:0)-Arsenal  1@1,70

Jedan zanimljivi par, Arsenal je dobar klub i sve stoji, nisu uspjeli rješiti Chelseu zadnje kolo kad su gosti igrali sa skoro pa rezervama.. :S

Stoke je prilično tvrd domačin, odlučio sam se za ovaj par pogledavši h2h

23/10/2011 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 3:1

08/05/2011 Premier Liga Stoke vs. Arsenal 3:1

23/02/2011 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 1:0

27/02/2010 Premier Liga Stoke vs. Arsenal 1:3

24/01/2010 FA kup Stoke vs. Arsenal 3:1

05/12/2009 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 2:0

24/05/2009 Premier Liga Arsenal vs. Stoke 4:1

01/11/2008 Premier Liga Stoke vs. Arsenal 2:1

09/01/2005 FA kup Arsenal vs. Stoke 2:1

Nemoj da se zeznes sa Romom :) pratim ih ja dugo,omiljeni su mi tim...iste probleme su imali i prethodnu utakmicu sa Napolijem...dobili 3-1 u gostima...Simplisio im je joker sa klupe..:) prije preskociti ovaj par..sigurnije je :)

EDIT: http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?id=5290  igraci za utakmicu sa Napolijem.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege , danas ima puno parova pa polako krenimo.Zao mi je sto nisam stigao postaviti raonica over 9,5 prvi set i over 21,5 ukupno ,a odigrao sam i nesto nba ali to cu tokom dana postaviti.

Bayern - Stuttgart x2 2.15 i prvo poluvrijeme x 2.35

Danas ja opet protiv svojih , a razlozi su sljedeci.Bayern je ovih nekoliko mjeseci igrao brzim tempom i raspored im je bio bas gust , liga liga prvaka i kup.Nakon sto su izgubili od Dortmunda i nerijesili s Mainzom izgubili su utrku za naslovom.U srijedu su igrali iscrpljujuci mec od 120 minuta s Realom i ocekujem da ce danas odmarati neke igrace.Vjerovatno ce priliu dobiti Petersen , Olic , Muller , Usami , Butt itd.Stuttgartu su potrebni bodovi zbog lige prvaka i ocekujem da ce danas napadati.Igram prvo poluvrijeme x kao i prosli tjedan protiv Werdera iz razloga sto ocekujem tvrdo prvo poluvrijeme i da nece biti puno golova , a da igra prvi tim bayerna ovo bi bio sigurni 1.

Schalke 04 - Hertha BSC 1 1.45

Schalkeu se nalazi na 3 mjestu koje vodi izravno u ligu prvaka a s 4 mjesta im prijeti Borussia M koja ima samo 2 boda manje od njih.Hertha ce najvjerovatnije ispasti iz lige , mozda bi se mogli i boriti ali imaju puno ozljeda.Prosli tjedan su izgubili doma od K'laurtena pa ocekujem da ce ih danas Schalke kojem su potrebni bodovi razvaliti.

21.5/Kvitova P. - Sharapova M. 2 1.90

Danas nas ocekuje vrlo zanimljiv dvoboj u Stuttgartu u kojem se susrecu druga i treca tenisacica svijeta.Kvitova je jucer pobijedila Kerber s 6-4 6-4 a Sharapova je u dramaticnom dvoboju savladala Stosur nakon sto je spasila nekoliko mec lopti.Ove 2 tenisacice do sada su do sada susrele 4 puta i trenutno je 2-2 a zadnji mec su odigrale ove sezone koji je dobila Sharapova u 3 seta.Tako nesto ocekujem i danas jer su obe u dobroj formi ali ipak mislim da ce mec otici na stranu Sharapove.

-5.5/Nadal R. - Verdasco F. 1 1.50

U drugom polufinalu Barcelone nas ocekuje spanjolski dvoboj.Nadal je apsolutni kralj zemlje sto je pokazao i proslo tjedan kada je osvojio Monte Carlo , trenutno je u odlicnoj formi i mislim da ga trenutno na zemlji moze dobiti samo Novak Djokovic.Verdasco ima pad u formi zadnje 2 sezone , najbolje partije po meni je pruzo 2010 godine kada je imo 22/7 na zemlji.Nadal je dobio sve medjusobne duele njih cak 14.Dobio ga je u Monte Carlu 2010 kada je Verdasco igrao bas dobro s cak 6-1 6-0.Danas ocekujem dominaciju nadala i da ce dobiti bar 6-3 6-3.

Ima jos mnogo zanimljivih parova ali ovo je za sada od mene bit ce kasnije NBA.

Link to comment
Share on other sites

Everton - Fulham

Početak: 16:00

Tip: gp1+ (prvonavedeni tim daje minimalno jedan gol na utakmici) Vrlo vjerovatno da će ga dati Nikica Jelavić.

Koeficijent: ( 1.10)

Everton u posljednih 7 utakmica je zabio minimalno jedan gol, dok ekipa Fulhama se muči sa Evertonom s kojim u posljednih 5 međusobnih susreta ima jedan neriješeni, i četiri poraza. Kao što sam naveo, ako ima negdje za kladit se stavite Nikica Jelavić daje gol sigurnost (80%)

Real Sociedad - Racing Santander

Početak: 18:00

Tip: 1

Koeficijent ( 1.55)

Iako Sociedad u zadnjih 5 utakmica nema poraz, to ne znači da je sve dobila, upravo suprotno, od tih 5 zadnjih utakmica zabilježili su 4 remija, i 1 pobjedu. Na tablici su definitivno iznad zone ispadanja, dok gosti su uvjerljivo zadnji i sigurni su putnik za Segundu Division. Domaćima će nedostajati mladi Inigo Martinez , a gostima Manuel Arana. Sociedad će vrlo vjerovatno krenuti u formaciji 4-2-3-1, a gosti također 4-2-3-1. Očekujem pobjedu domaćina jer gosti nemaju što tražiti jer su već ispali iz La lige.

Espanyol - Sporting Gijon

Početak: 18:00

Tip: 1

Koeficijent ( 1.65)

Nakon uvjerljive pobjede protiv Valencije, Espanyol se porazom protiv Atletica ponovno vratio lošim rezultatima. Zbog velike izjednačenosti španjolske lige momčad iz Barcelone još uvijek se nada nastupu u Europi sljedeće sezone, ali utakmicu protiv Sportinga označili su posljednjim vlakom u nastojanju da se navedeni cilj ostvari. Na obale Mediterana danas stiže Sporting iz Gijona koji je također u prošlom kolu uzeo tri boda i tako ostavio na životu nade o opstanku u Primeri. Četiri kola prije kraja Villarreal koji se nalazi na 17. poziciji bježi šest bodova što je dohvatljiva razlika.

Novost na listi prijavljenih igrača u odnosu na Atletico je slovački veznjak Vladimir Weiss. Na istoj se listi nisu našli Rui Fonte, Forlin i Javi Marquez, ali u sva tri slučaja radi se samo o trenerovoj odluci da ih izostavi.

Jedina novost u početnom sastavu gostiju u odnosu na ekipu koja je nastupila protiv Rayja jest bek Orfila koji će igrati umjesto Ayozea. Kako su Eguren, Carmelo, Canella i Ivan Hernandez još uvijek izvan pogona zbog ozljeda, Javier Clemente nije imao potrebe ništa mijenjati u ekipi koja je uzela tri važna boda pred sedam dana.

Palermo - Catania

Početak: 18:00

Tip: 1 ili 1X

Koeficijent 1 ( 2.30), 1X (1.25)

Četiri kola do kraja sezone Palermo i dalje ne može biti siguran da će i sljedeće sezone biti u elitnom talijanskom nogometnom razredu. U posljednja su četiri kola Muttijevi igrači osvojili tek dva boda, pa je tako njihova prednost nad davljenikom Lecceom šest bodova. Slijedi im sicilijski derbi s Catanijom u kojem im motiva sigurno neće nedostajati.

Mutti je pozvao 23 igrača za ovaj susret, a na toj listi nema ozlijeđenog reprezentativnog beka Balzarettija i veznjaka Della Rocce, te Loresa Varele i Alvareza koji već duže nisu u njegovim planovima. Manjih problema ima i dalje Pisano zbog čega je njegov nastup pod znakom upitnika.

Otkako je Catania osigurala ostanak u ligi primjetan je manjak motivacije kod Montellinih igrača koji se osjeti i na rezultatima. U posljednjih šest susreta Catania je pobjedila tek Atalantu, a u prošlom su kolu teško poraženi od Cagliarija. Činjenica je da motivirana Catania može pobjediti svakoga, no kada im nedostaje motiva onda im se događaju situacije kao protiv Cagliarija.

Gostima i dalje nedostaju Potenza, Izco i Ebagua, a upitno je hoće li moći zaigrati ključni veznjak Almiron i vrlo dobri ofenzivac Barrientos. Njihov je nastup pod znakom upitnika zbog problema s ozljedama. Na gol Catanije se poslije dva susreta suspenzije vraća prvi vratar Carrizo.

Roma-Napoli

Početak: 20:45

Tip: dg1 (još jedanput za one koji neznaju ovo je isto kao gg, samo se drugačije piše)

Koeficijent ( 1.60)

U završnici je sezone Roma ušla u rezultatsku krizu. Konstantne oscilacije Rimljane su udaljile od borbe za Ligu prvaka, a nakon posljednjih poraza od Juventusa i Fiorentine momčad Luis Enriquea u igri za treću poziciju i Ligu prvaka drži matematika.

Španjolac uistinu ima mnogo problema s izostancima pred ključan ogled s Napolijem. Zbog suspenzija ne računa na nositelja igre De Rossija i napadače Osvalda i Lamelu, a zbog ozlijeda i dalje nema stopera Burdissa i Juana. Tome treba dodati i probleme s ozlijedama ponajboljih vratara Stekelenburga i Lobonta čiji je nastup u ovom susretu pod velikim znakom upitnika.

Napoli je nakon rezultatske krize ostvario važne pobjede nad davljenicima Novarom i Lecceom i Mazzarrijeva je momčad ponovno stigla tik do željene treće pozicije koju drži Lazio, a koja donosi nastup u kvalifikacijama za Ligu prvaka.

Pobjednička momčad se ne mijenja, pa tako Mazzarri u ovom susretu namjerava napraviti samo jednu izmjenu. Ozlijeđenog bi braniča Campagnara trebao zamijeniti Fernandez. Mazzarriju se na raspolaganje vraćaju napadači Lavezzi i Pandev, no ovaj bi dvojac početak susreta trebao dočekati na klupi.

Karlovac-Šibenik

Početak: 16:30

Tip: 2/1, ili 1/2

Koeficijent 2/1 (27.0), 1/2 ( 30.0)

Oba dvije ekipe su već ispali u drugu ligu, tako da ode igraju za prestiž, a i mogli bi namjestiti ovako utakmicu, jer je financijska situacija u obe momčadi katastrofalna. Sretno tko ovo bude igrao.

Dinamo Zagreb - Istra 1961

Početak: 20:00

Tip: X2

Koeficijent ( 3.55)

Dinamo se protiv Rijeke spasio u posljednjim minutama pogotkom mladog Pivarića. Ipak, bilo bi pogrešno kazati da je taj bod bio nezaslužen, jer najbolji igrač na terenu je bio riječki vratar s nekoliko fantastičnih obrana. No, Modri se nisu dugo bavili tom utakmicom, te su već mislima okrenuti Istri.

Istra je dobrim rezultatima na proljeće došla nadomak ostanka u prvoj ligi. U posljednjem susretu su potpuno zasluženo pobijedili Split. Iako je protiv Dinama, osobito u gostima, teško računati na bodove, Puljani nemaju razloga za strah. Ovo proljeće su obje međusobne utakmice (kup) odigrali neodlučeno.

Dva su važna izostanka u njihovim redovima. Zbog kartona nema Bačelić-Grgića, dok je zbog ozljede do kraja sezone izgubljen napadač Primorac. Od prve minute se očekuje nastup Stivena Rivića, povratnika iz Bundeslige.

A i Dinamo je već osigurao prije naslov prvaka, pa im ova utakmica ništa ne znači, i mislim da bi mogli pustit Istri da ostane u ligi.

Cleveland - LA Angels

Početak: 19:05

Tip: 1

Koeficijent (2.05)

Baseball

Cleveland je jučer slavio u vrlo izjednačenoj utakmici i tako negativnu seriju Angelsa produžio na pet utakmica. Osim toga Indiansi su svoj skor u utakmicama koje su odlučene sa samo jednim runom razlike poboljšali na 6:0.

Ekipa iz Kalifornije je u četvrtom inningu imala dva poena prednosti, no tu je stala njezina ofenzivna produktivnost. Indiansi se bude u sedmoj izmjeni, izjednačuju rezultat te u posljednjoj dionici utakmice dolaze do velike pobjede.

Napadački su domaćini bili daleko uvjerljiviji od gostiju. Omjer hitova iznosio je 15:4 u njihovu korist. Kod Angelsa se može izdvojiti samo učinak Toriija Huntera koji je ostvario dva RBI-ja i jedan home run. Starter gostiju Jered Weaver odbacao je solidnih šest inninga. Nije prepustio niti poen protivnicima, ali bullpen je kasnije pokvario dojam.

Cleveland će se danas pouzdati u Jeanmara Gomeza koji trenutno bilježi jednu pobjedu i ERA-u od 1,93. U posljednjem startu protiv Athleticsa taj dešnjak je zadržao protivnike na samo jednom runu i četiri hita u nešto manje od šest izmjena. Inače, Gomez je odslužio pet utakmica suspenzije zbog namjernog gađanja lopticom Mikea Moustakasa, igrača Kansas Cityja.

Dobra vijest za domaćine je da su u posljednjih osam startova Gomeza zabilježili samo jedan poraz, a na omjeru su 6:0 u šest ogleda protiv momčadi koje imaju negativni omjer.

Indiansi i dalje ne mogu računati na bitnog outfieldera Gradyja Sizemorea koji bi se mogao vratiti tek u srpnju, a day-to-day status ima desni outfielder Shin-Soo Choo.

Za goste će na moundu krenuti Dan Haren. Bacački as ove sezone još uvijek ne zna pobjedu, no nije to njegova krivica. Tri puta je taj igrač napuštao igru s prednošću na strani Angelsa, no sva tri puta bullpen je prokockao to vodstvo. U zadnjem nastupu protiv Baltimorea bacao je jako dobro. U nešto više od sedam izmjena prepustio im je dva runa i ostvario je devet strikeouta.

Hagen - Giessen

Početak: 20:00

Tip: 1

Koeficijent ( 1.55)

Košarka-Njemačka 1. liga (M), 34. kolo

Ne treba trošiti previše riječi na važnost ovog susreta. Ulog je najveći mogući. Koja momčad izgubi, ispada u drugu ligu. Tko pobjedi, ostaje dio elitnog društva njemačke košarke. Hagen je navikao na ovakav završetak sezone. Lani je scenarij bio sličan. Izvukao se u zadnjem kolu, a kasnije je snimljen dokumentarac o njegovoj borbi za opstanak koja je završila sretno. Hoće li svjetlo dana ugledati nastavak tog dokumentarca ovisi o današnjoj utakmici.

Hagen je povezao dvije pobjede koje su mu omogućile da danas sve drži u svojim rukama. Prvo su svladali rasterećeni Bayreuth, a u zadnjem kolu u gostima su se poprilično lako obračunali protiv Göttingena, kluba koji je odavno izgubio sve šanse za ostankom u prvoj ligi.

Hagen je silovito ušao u susret. U maniri izrazito napadačke momčadi već u prvoj četvrtini je postigao gotovo 30 poena i stekao solidnu prednost. Početkom drugog dijela malo je popustio u obrani, ali u zadnjoj dionici ponovno podiže tempo i dolazi do super važna dva boda.

Situacija je ozbiljna i trener Ingo Freyer maksimalno je suzio rotaciju. Igraju samo oni najbolji, a tako će biti i danas. Davin White protiv Göttigena je postigao 22 poena, a Maurice Tristan Blackwood pridodao je 15. Hagen je ubacio 12 trica od 28 pokušaja. Osim sjajne predstave bekovske linije, ohrabrujuće je za domaćine da su se od ozljeda oporavili svi centri. Jordan Hasquet tako je postigao 16 poena, a solidnu je izvedbu pružio i Edward Seward.

Giessen je trenutno na omjeru 9:24, odnosno na kontu ima pobjedu manje od današnjih protivnika. No, s obzirom da ih je u prvom ovosezonskom sučeljavanju porazio u svojoj dvorani, ukoliko bi slavio i danas, automatski bi imao bolji međusobni skor pa bi unatoč jednakom broju bodova bio ispred na tablici.

Dok je Hagen zadnje dvije utakmice riješio u svoju korist, Giessen je pokazao u protekla dva kola jako slabu formu. Pogotovo je u napadu djelovao loše. Prvo je Würzburgu postigao 57 poena, a u zadnjem kolu Telekom ga je limitirao na 56 i priuštio mu poraz od 20 poena razlike. Giessen je katastrofalno ušao u utakmicu. Nakon prve četvrtine gubio je 13:30 i bilo je jasno da neće moći izbjeći novi poraz.

Centar Elvir Ovčina nije bio u potpunosti zaliječen i postigao je tek dva poena, a zbog lakše ozlijede loše je odigrao i prvi play Radenko Pilčević. Kako su odigrali najbolje govori činjenica da su zabilježili 16 izgubljenih lopti i samo devet asistencija.

Loša vijest za goste je da su zbog teže povrede definitivno ostali bez beka šutera Alberta Nolena. Giessen već duže vrijeme igra bez svojeg najboljeg strijelaca Mauricea Jeffersa.

Telekom Bonn - DB Skyliners

Početak: 20:00

Tip: 1

Koeficijent ( 1.70)

Košarka- Njemačka 1. liga (M), 34. kolo

Regularni dio sezone za Telekom i Frankfurt završava na najdramatičniji mogući način. I jedni i drugi su na omjeru 17:16 i jasno je da će pobjednik osigurati nastup u doigravanju dok će za poraženi sastav ova sezona biti završena.

Telekom je sve brige oko ulaska u doigravanje mogao prebrinuti još u srijedu da je svladao Braunschweig. No, nije uspio i protivnici su kolo prije kraja čekirali kartu za playoff. Sastav iz Bonna bolje je otvorio susret. Vodio je nakon prve četvrtine, da bi prvo poluvrijeme završilo izjednačenim rezultatom. Ključna je ipak bila treća četvrtina koju Braunschweig dobiva +11 i osigurava ključnu pobjedu.

Kod Telekoma na pravoj razini odigrali su samo litavski šuter Benas Veikalas (20 poena) te djelomično play Jared Jordan koji je ubacio 17 poena, no nije ekipu razigravao kao inače te je ostvario samo četiri asistencije. Šuterski to nikako nije bila dobra utakmica današnjih domaćina. Za tricu su šutirali 7/21 (33,3 posto), a ukupno iz igre 35 posto. Ukupno je Telekom zabilježio samo devet asistencija.

Inače, statistika je uvjerljivo na strani domaćina, budući da su u zadnjih osam domaćih utakmica protiv Frankfurta upisivali pobjede.

Gosti su u zadnjem kolu upisali poraz pred svojim navijačima od Tübingena. Bilo je to poprilično iznenađujuće budući da je Frankfurt do te utakmice bio u seriji od pet uvjerljivih pobjeda. Obrana je glavno oružje tog tima, no protiv Tübingena primili su 82 poena u regularnom vremenu. Ipak su nekako izvukli produžetke u kojima su ostali limitirani na samo 7 poena i njihova pozitivna serija je završila.

Bek šuter Jimmy McKinney postigao je 28 poena, a veliku pomoć imao je u vidu playa Davina Gibsona koji je pridodao 20. Trener Muli Katzurin rotirao je samo osam igrača, a oni s klupe ukupno su prikupili tek pet poena. Iako su izgubili, to ih nije posebno pogodilo, budući da bi im ionako danas trebala pobjeda.

Problem gostima zadaje ozljeda ramena razigravača Michaela Thompsona te je upitan za današnji susret.

Stavio sam 10 parova iskombinirajte si nešto ;) SRETNOO SVIIIMAA ;) ! ! ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska Lutrija daje 1.25 na pobjedu Barcelonu i smatram kako bi se to trebalo uzet

Za sve one ostale koji vole malo više rizika slobodno mogu pokušati hendikep.

Pozdrav,dobro došao na forum!  ;)

slažem se u u potpunsoti da je Barca top 3 ekipe,po meni čak ispred Ciudad Reala,rame uz rame sa Kielom,igraju kod kuće,publika 8 igrač sve ok,ALI za 1,25 ne nikako!!!

Danci su u naletu,ekipa se gradi,sljedeće sezone dolazi Kim Anderson,Hansen je izjavio da želi sve posovajat.neznam jel se vratio na gol odlični norveški golman Ege.sve u svemu za 1,25 ni u ludilu,pa ako već igrat 1 onda rađe hendi.ja sam osobno uzeo h2 5,5,jer danci po meni prolez dalje,igraju super,Hansen je luđak i 1,85 kad upsoredim sa 1,25 smješno komentirat.možda braca razvali,ali mislim da neće bit baš samo tako...

Link to comment
Share on other sites

pozdrav ljudi evo novi sam ovdje ali kao i većina pratim forum već duže vrijeme i danas iman potribu napisat jedan par koji po meni 99% prolazi,a nitko ga ne spominje nigdi možda netko ima bolje informacije.

NK Split-NK Zagreb

Tip:1

Koeficijent:2,00

razlog zašto igrati 1 po meni jer je split dosta jača momčad od zagreba i split ima još (teoretske) šanse da uhvati treće mjesto i put u europu,a zagreb niti ima strah od ispadanja niti može šta bolje uradit ove sezone.Citiram riječi njihova trenera Bašića:"Protiv Zagreba nema alternative, samo tri boda!"

po meni sasvim uredna kvota i probat ću ovo na srednji ulog,ako netko ima šta protiv neka iznese svoje mišljenje :D

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav novi sam na forumu i pratim vas duže vrijeme, došao sam iz razloga kako bi vam približio i svoje mišljenje o raznim sportovima (sve osim nogometa)

Prvi par koji ću analizirati a koeficijent nije velik ali po meni dosta siguran, Rukomet Liga Prvaka Muški gdje se sastaju Barcelona i Kobenhavn.

Prva utakmica je završila sa rezultatom  29:23 za tadašnje domaćine dance, glavni igrači Barcelone su izjavili da nemaju šanse proći dalje ali ja smatram kako će oni dati sve od sebe i pobijediti,

Niti jedne novine ili sportski portal ne daju jako važne činjenice kao što je: igranje u Danskoj dvorani na 15 stupnjeva C. ili što je jako neobično i ne spominju neargumentirano ukidanje zabrane Hvidtu jer je dobio direktni crveni u prvoj utakmici te nije smio igrati

Po meni je Barcelona jedna od najjačih momčadi svijeta u top3 su sa Atl.Madridom i Kielom. Tako smatram da će sutra pobijediti najbolji igrać Rutenka je izjavio: "Navijači su naš osmi igrač. U svakoj nam utakmici pružaju maksimalnu potporu, a tako će biti i u subotu. Nemamo što izgubiti, znamo da neće biti lako, no sve je moguće. Zajedno s navijačima možemo uspjeti"

U prvoj utakmici bilo je jako važan nedostatak i ovakvoj prednosti gostiju danaca što jednostavno Barcelonini igrači nisu mogli pogađati gol, bilo je tu jako puno "kikseva", zicera koji nisu mogli zabiti ali smatram kako je Barcelona među najjačim klubovima u rukometu i da bi sutra mogli dostići 6 razlike, ali siguran sam da će pobijediti

Forma: formam.png

Hrvatska Lutrija daje 1.25 na pobjedu Barcelonu i smatram kako bi se to trebalo uzet

Za sve one ostale koji vole malo više rizika slobodno mogu pokušati hendikep.

samo bih htio ispravit jednu stvar ovdje.. Nisu igrali u dvorani već na nogometnom stadioniu od Kopenhagena..:D

Link to comment
Share on other sites

Samo bih se htio nadovezati na ovu analizu Cleveland-LA Angels od kolege...

Kolega se jako puno u analizi okrenuo Clevelandu a jako malo je rečeno o Anglesima.. Riječ je o ekipi koja ove sezone pretendira na osvajanje World Seriesa i u tome bi mogli imati jako velike šanse jer su se pojačali Alberton Pujolsom, koji je bio prošle sezone najbolji igrač St.Louis Cardinalsa i veliki razlog što su osvojili prošle sezone ligu je bio baš on. Ove sezone otkad je promjenio sredinu nikako da nađe tu neku pobjedničku formu. Loše udara i nekad iz frustracije radi erore gdje ne bi trebao. Pod tim mislim krive procjene do koje baze se može stići i slično.. Njegova igra na prvoj bazi je dobra kao i uvijek i on je jedan od najboljih igrača na prvoj bazi u ligi. Ostatak ekipe je također dobar i uz pitchere poput Jareda Weawera, C.J. Wilsona i Dana Harena oni stvarno mogu jako puno napraviti ove sezone. Navedeni pitcheri su najbolji u rotaciji i iako ove sezone Haren nema pobjedu, ali to je kako je kolega već rekao zbog loše podrške napadačkog dijela. On je puno bolji pitcher nego ove brojke ove sezone govore o njemu. On je uvijek bio snaga Angelsa i oni su dobivali redovito utakmice kad je on bacao. Pitanje je kako je moguće da tako dobra ekipa ima ovako loš početak. Jednostavno oni moraju proraditi jer su prekvalitetni i samo je pitanje vremena kada će krenuti njihova velika serija. Slažem se da i cleveland ima dobru ekipu i starni bacač je vrlo dobar ove sezone i ovo će biti jako napeta utakmica. Ja nebi tražio ovdje pobjedu Clevelanda iz razloga jer su ovi prekvalitetni i samo je pitanje vremena kad će eksplodirati.

Ja na ovoj utakmici igram under 8 runa koje Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt plaća sa 1,83. u slučaju točno 8 runa ide kvota 1,00 tako da mi to bolja opcija nego kod naših kladionica gdje je u ponudi 7,5 i kvota 1,85 na under... zato rađe igram u expektu jer vidim neki value u odnosu na naše kladionice. Uglavnom sretno nam obojici...

Link to comment
Share on other sites

Danas noć:

1. StLouis(-6+)-L.A.Kings 1@1,50 ili StLouis(TiK)-L.A.Kings X@1,90

Ove godine igrali 2 puta :

Los Angeles St. Louis 1:0OT- 23.03.2012

St. Louis Los Angeles 1:0 - 04.02.2012

Svakako se nadam , s obzirom na odličnim golmanima  da će biti Under.

Mislim da su podjednako jaki s toga danas igram nerješeno, kao sigurnjaka sam uzeo nerješeno.. ovo bi mogla biti serija sa puno nerješenih..

2. NYRanger(-6+)-Washingt 1@1,50  ili NYRanger(TiK)-Washingt x@1,90

Također oba kluba odlična, Rangersi doma igraju, jaki su sa odličnim golmanom.. Washington , momčad koju nitko nije mislio da će proći Boston pa su ipak uspjeli ... pošto su izbacili Boston , napeto će biti i sa Rangersima.. Ne očekujem previše golova s obzirom na odličnu formu oba golmana..

Ove godine odigrali :

NY Rangers Washington 1:4 -08.04.2012

NY Rangers Washington 3:2 -12.02.2012

Srry na kratkim objašnjenjima , ne stignem opet preko cijele strane pisati..

Link to comment
Share on other sites

Samo bih se htio nadovezati na ovu analizu Cleveland-LA Angels od kolege...

Kolega se jako puno u analizi okrenuo Clevelandu a jako malo je rečeno o Anglesima.. Riječ je o ekipi koja ove sezone pretendira na osvajanje World Seriesa i u tome bi mogli imati jako velike šanse jer su se pojačali Alberton Pujolsom, koji je bio prošle sezone najbolji igrač St.Louis Cardinalsa i veliki razlog što su osvojili prošle sezone ligu je bio baš on. Ove sezone otkad je promjenio sredinu nikako da nađe tu neku pobjedničku formu. Loše udara i nekad iz frustracije radi erore gdje ne bi trebao. Pod tim mislim krive procjene do koje baze se može stići i slično.. Njegova igra na prvoj bazi je dobra kao i uvijek i on je jedan od najboljih igrača na prvoj bazi u ligi. Ostatak ekipe je također dobar i uz pitchere poput Jareda Weawera, C.J. Wilsona i Dana Harena oni stvarno mogu jako puno napraviti ove sezone. Navedeni pitcheri su najbolji u rotaciji i iako ove sezone Haren nema pobjedu, ali to je kako je kolega već rekao zbog loše podrške napadačkog dijela. On je puno bolji pitcher nego ove brojke ove sezone govore o njemu. On je uvijek bio snaga Angelsa i oni su dobivali redovito utakmice kad je on bacao. Pitanje je kako je moguće da tako dobra ekipa ima ovako loš početak. Jednostavno oni moraju proraditi jer su prekvalitetni i samo je pitanje vremena kada će krenuti njihova velika serija. Slažem se da i cleveland ima dobru ekipu i starni bacač je vrlo dobar ove sezone i ovo će biti jako napeta utakmica. Ja nebi tražio ovdje pobjedu Clevelanda iz razloga jer su ovi prekvalitetni i samo je pitanje vremena kad će eksplodirati.

Ja na ovoj utakmici igram under 8 runa koje Expekt' target='_blank' style="text-decoration:underline;">Expekt plaća sa 1,83. u slučaju točno 8 runa ide kvota 1,00 tako da mi to bolja opcija nego kod naših kladionica gdje je u ponudi 7,5 i kvota 1,85 na under... zato rađe igram u expektu jer vidim neki value u odnosu na naše kladionice. Uglavnom sretno nam obojici...

očekivano teška i neizvjesna utakmica u kojoj prolaz ovog undera i nije dolazio u pitanje kroz cijelu.. Nijanse su odlučile, ali danas je bolja ekipa pobijedila, a to su bili LA Angelsi.. tako da mi žao kolege što je pao, ali ako je gledao utakmicu mu je jasno da Cleveland baš i nije imao neke šanse protiv raspoloženog Harena koji je odbacao 8 inninga i dozvolio samo 1 run i 4 hitsa...

FT Cleveland-LA Angels 1-2

Link to comment
Share on other sites

Danas noć:

1. StLouis(-6+)-L.A.Kings 1@1,50 ili StLouis(TiK)-L.A.Kings X@1,90>

Ove godine igrali 2 puta :

Los Angeles St. Louis 1:0OT- 23.03.2012

St. Louis Los Angeles 1:0 - 04.02.2012

Svakako se nadam , s obzirom na odličnim golmanima  da će biti Under.

Mislim da su podjednako jaki s toga danas igram nerješeno, kao sigurnjaka sam uzeo nerješeno.. ovo bi mogla biti serija sa puno nerješenih..

2. NYRanger(-6+)-Washingt 1@1,50  ili NYRanger(TiK)-Washingt x@1,90

Također oba kluba odlična, Rangersi doma igraju, jaki su sa odličnim golmanom.. Washington , momčad koju nitko nije mislio da će proći Boston pa su ipak uspjeli ... pošto su izbacili Boston , napeto će biti i sa Rangersima.. Ne očekujem previše golova s obzirom na odličnu formu oba golmana..

Ove godine odigrali :

NY Rangers Washington 1:4 -08.04.2012

NY Rangers Washington 3:2 -12.02.2012

Srry na kratkim objašnjenjima , ne stignem opet preko cijele strane pisati..

weee

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use