Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak, 27.04.2012. (Listić dana)


canca

Recommended Posts

E da zapocnemo danasnji dan :D

Ja sam odigrao jedan vrlo zanimljiv listic u kojem je potrebno dosta srece ali ovo je vise da pratim.Odigrao sam nekoliko zenskih tenskih meceva da nece biti tie breakova jer zene igraju vrlo malo TB-ova i nadam se da ce tako biti i danas.

TB/Radwanska A. - Li N. 2 1.30 (3-6 6-2 6-3)

TB/Azarenka V. - Barthel M. 2 1.30 - azarenka imala brejk u drugome setu i kod 5 5 imala 3 vezane bp , prva igracice svijeta sta vise reci  :-\

TB/Sharapova M. - Stosur S. 2 1.25

TB/Kvitova P. - Kerber A. 2 1.35

TB/Pous Tio L. - Johansson M. 2 1.30 (6-1 2-6 7-5) jedva  :D

TB/Halep S. - Bertens K. 2 1.15

Link to comment
Share on other sites

Inter Zaprešić-Hajduk 1  3,00

Hajduk nije mogao dobiti Lučko u Splitu. Oni već slažu momčad za novu sezonu a Inter se bori za ostanak (1 bod od zone ispadanja). Hajduk grca u dugovima,ne bih se cudio da su im ovi plastili da puste. Nije neka sigurica ali svakako bi vrijedilo pokušati u nekom sistemu.  ::)

Link to comment
Share on other sites

Malo i od mene koje pametne :P

Prvo,bravo za one koji su ispratili juce moj par Bilbao-Sporting 4-6 :)

Danas mi je za oko zapala jedna utakmica francuske 2.lige....

Istres-Arles 3+  @1.95

20.12.11 LIG Arles Istres 1 : 5

05.03.10 LIG Arles Istres 3 : 0

02.10.09 LIG Istres Arles 1 : 1

28.02.09 NAT Istres Arles 0 : 3

13.09.08 NAT Arles Istres 1 : 3

Evo tradicija sta kaze,i zadnjih 5 utakmica.Samo na jednoj nisu bila 3 gola...Kvota je i vise nego dobra za 3+.

Helmond-Dordrecht  1    @2.10

Helmond kod kuce u zadnjih 5 utakmica 1 poraz samo ima,dok Dordrecht kao gost 3 poraza i 2 nerijesena ishoda.Iako je Dordrecht dobio zadnje 2 utakmice,smatram da ce ovu da izgube.Helmond je u boljoj formi,a i motiv vise su mu ta zadnja 2 poraza u vecerasnjoj utakmici.

Srecno ko prati :)

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite o ovim utakmicama:

Troyes-Boulogne 1 @1.65

Troyes po onome sto ja vidim ovde apsolutni favorit, drze se na 3. mestu koje vodi u ligu vise, samo bod prednosti imaju nad Clermontom tako da im je neophodna pobeda ukoliko zele da ostanu 3. Dok je Boulogne predzadnji i zaostaje 7 bodova od sigurne zone. Iako Troyes nije pobedio u poslednja 4 meca izmedju ovih ekipa mislim da bi danas trebao sigurno resiti ovu utakmicu u svoju korist.

Toulouse-Montpellier X2 @1.45

Posto igram na veci ulog i treba mi siguran par igracu X2. Ovde je sve jasno Montpellier se bori za titulu sa PSG-om, imaju 2 boda prednosti i ne smeju da kiksnu. Toulose ima samo 3 boda manje od Lyona na poziciji koja vodi u evropu, tako da i oni imaju veliku zelju da dodju do pobede, ali mislim da ce Montpellier odneti bodove sa ovog meca.

Srecno svima   ;D

Link to comment
Share on other sites

Domzale - Maribor 2 @ 1,80 prolaznost 9/10

Domzale danas fale 3 kljucna igraca!!!!!

prvi gk Vidmar(gk28/0),Zec(df 13/1),sef obrane Knezevic(df 14/4 ,treci najbolji strijelac),Apatic(df 13/0),Hailovic(df 4/0),Krcic(mf 17/2),ZATKOVIC(mf 23/5 ,najbolji igrac i strijelac) ,Zivec(att 4/3),Pekic(att 24/4,drugi strijelac) i Vrhunac(att10/1)

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite o ovim utakmicama:

Troyes-Boulogne 1 @1.65

Troyes po onome sto ja vidim ovde apsolutni favorit, drze se na 3. mestu koje vodi u ligu vise, samo bod prednosti imaju nad Clermontom tako da im je neophodna pobeda ukoliko zele da ostanu 3. Dok je Boulogne predzadnji i zaostaje 7 bodova od sigurne zone. Iako Troyes nije pobedio u poslednja 4 meca izmedju ovih ekipa mislim da bi danas trebao sigurno resiti ovu utakmicu u svoju korist.

Toulouse-Montpellier X2 @1.45

Posto igram na veci ulog i treba mi siguran par igracu X2. Ovde je sve jasno Montpellier se bori za titulu sa PSG-om, imaju 2 boda prednosti i ne smeju da kiksnu. Toulose ima samo 3 boda manje od Lyona na poziciji koja vodi u evropu, tako da i oni imaju veliku zelju da dodju do pobede, ali mislim da ce Montpellier odneti bodove sa ovog meca.

Srecno svima   ;D

Nemoj da se zaleces sa Troyes-om.Pogledaj tabelu i vidices da ovde pola lige moze i da udje i da ispadne iz lige...Bolje odigraj na golove... 2-4...ili 3+...:)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use