Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak, 26.04.2012. (Listić dana)


Analyzer

Recommended Posts

Panathin(h-24,5)-KolosRod  1  1,85

Kolosses je u zadnja dva gostovanja u Ateni izgubio sa 43 i 36 koševa razlike. Panathinaikos ima možda i najdužu klupu u Europi i ozljeda Batiste neće ih omesti u većoj mjeri. Batista je ionako zbog ozljede mišića desne noge u prošloj utakmici parket napustio već u petoj minuti. Razlika u kvaliteti je ogromna. Gosti će i ovu utakmicu samo odraditi i u mislima već biti u susretu protiv Panioniosa za treće mjesto tako da sam uvjeren da će Panathinaikos nastaviti sa serijom uvjerljivih pobjeda i bez velikih muka prestići marginu 24 koša.

Link to comment
Share on other sites

Panathin(h-24,5)-KolosRod 1,852

ode nemam sto za reci sve je receno vec

Manresa Bas.-Real Madrid 1,402

Real u samoj borbi za naslov u medjusobnim susretima 15 pobjeda Reala i sama forma Reala je odlicna

Nimes(h+6,5)-Montpell 1,701

- Za nas ne, jer u svakoj moramo ići na dva boda. Pa čak i protiv Montpelliera. Na dnu tablice je gužva, svi se moraju nositi sa svojim rasporedom, tako i mi. Ne bojimo se nikoga, a nemamo što izgubiti. izjavio je trener Nimesa,u zadnja dva susreta Montpell nije napravio hendikep veci od ovog razmjera a i forma Nimesa u domacim utakmicama govori da nece biti razvaljivanja.

GefleIF(rbg)-AIK Stockholm 1,902-3

Dvoboj dvije poprilično defanzivno orijentirane momčadi,zadnja dva susrtea su pokazala razmjer golova ia trenutna forma sugerira ovo ili pak sigunjrka pik x.

   

Link to comment
Share on other sites

vozdra ljudi evo pratim vas duze vrijeme pa da i ja nesto napisem.Po meni danas najsigurniji par je Nadal-Farah 15+ gemova iskren da budem prvi put vidim tako nisku granicu.Iako je to veliki Nadal na zemlji mislim da mu Farah moze uzeti 4 gema u mecu pogotovo nakon jucer prikazanog protiv favoriziranog andujara.Inace pratim faraha vec duze vrijeme i mislim da ovo mora proci..

Link to comment
Share on other sites

vozdra ljudi evo pratim vas duze vrijeme pa da i ja nesto napisem.Po meni danas najsigurniji par je Nadal-Farah 15+ gemova iskren da budem prvi put vidim tako nisku granicu.Iako je to veliki Nadal na zemlji mislim da mu Farah moze uzeti 4 gema u mecu pogotovo nakon jucer prikazanog protiv favoriziranog andujara.Inace pratim faraha vec duze vrijeme i mislim da ovo mora proci..

Supersport daje 1.set nadal 8.5 manje 1.40 više 2.50

Link to comment
Share on other sites

Panathin(h-24,5)-KolosRod 1,852

ode nemam sto za reci sve je receno vec

Manresa Bas.-Real Madrid 1,402

Real u samoj borbi za naslov u medjusobnim susretima 15 pobjeda Reala i sama forma Reala je odlicna

Nimes(h+6,5)-Montpell 1,701

- Za nas ne, jer u svakoj moramo ići na dva boda. Pa čak i protiv Montpelliera. Na dnu tablice je gužva, svi se moraju nositi sa svojim rasporedom, tako i mi. Ne bojimo se nikoga, a nemamo što izgubiti. izjavio je trener Nimesa,u zadnja dva susreta Montpell nije napravio hendikep veci od ovog razmjera a i forma Nimesa u domacim utakmicama govori da nece biti razvaljivanja.

GefleIF(rbg)-AIK Stockholm 1,902-3

Dvoboj dvije poprilično defanzivno orijentirane momčadi,zadnja dva susrtea su pokazala razmjer golova ia trenutna forma sugerira ovo ili pak sigunjrka pik x.

   

Molim te objasni nam di si nasao koeficjente na 3 decimale 1,402.... 1,701.....1,902..............u kojoj to kladionici ima????

Link to comment
Share on other sites

Panathin(h-24,5)-KolosRod  1  1,85

Kolosses je u zadnja dva gostovanja u Ateni izgubio sa 43 i 36 koševa razlike. Panathinaikos ima možda i najdužu klupu u Europi i ozljeda Batiste neće ih omesti u većoj mjeri. Batista je ionako zbog ozljede mišića desne noge u prošloj utakmici parket napustio već u petoj minuti. Razlika u kvaliteti je ogromna. Gosti će i ovu utakmicu samo odraditi i u mislima već biti u susretu protiv Panioniosa za treće mjesto tako da sam uvjeren da će Panathinaikos nastaviti sa serijom uvjerljivih pobjeda i bez velikih muka prestići marginu 24 koša.

Preuzeto sa Dvoznak.com.......mislim da to treba napomenut ako se ne varam

Link to comment
Share on other sites

Panathin(h-24,5)-KolosRod 1,852

ode nemam sto za reci sve je receno vec

Manresa Bas.-Real Madrid 1,402

Real u samoj borbi za naslov u medjusobnim susretima 15 pobjeda Reala i sama forma Reala je odlicna

Nimes(h+6,5)-Montpell 1,701

- Za nas ne, jer u svakoj moramo ići na dva boda. Pa čak i protiv Montpelliera. Na dnu tablice je gužva, svi se moraju nositi sa svojim rasporedom, tako i mi. Ne bojimo se nikoga, a nemamo što izgubiti. izjavio je trener Nimesa,u zadnja dva susreta Montpell nije napravio hendikep veci od ovog razmjera a i forma Nimesa u domacim utakmicama govori da nece biti razvaljivanja.

GefleIF(rbg)-AIK Stockholm 1,902-3

Dvoboj dvije poprilično defanzivno orijentirane momčadi,zadnja dva susrtea su pokazala razmjer golova ia trenutna forma sugerira ovo ili pak sigunjrka pik x.

   

Molim te objasni nam di si nasao koeficjente na 3 decimale 1,402.... 1,701.....1,902..............u kojoj to kladionici ima????

to je 1.40 2(dvojka) samo nema razmaka :D

Link to comment
Share on other sites

Panathin(h-24,5)-KolosRod 1,852

ode nemam sto za reci sve je receno vec

Manresa Bas.-Real Madrid 1,402

Real u samoj borbi za naslov u medjusobnim susretima 15 pobjeda Reala i sama forma Reala je odlicna

Nimes(h+6,5)-Montpell 1,701

- Za nas ne, jer u svakoj moramo ići na dva boda. Pa čak i protiv Montpelliera. Na dnu tablice je gužva, svi se moraju nositi sa svojim rasporedom, tako i mi. Ne bojimo se nikoga, a nemamo što izgubiti. izjavio je trener Nimesa,u zadnja dva susreta Montpell nije napravio hendikep veci od ovog razmjera a i forma Nimesa u domacim utakmicama govori da nece biti razvaljivanja.

GefleIF(rbg)-AIK Stockholm 1,902-3

Dvoboj dvije poprilično defanzivno orijentirane momčadi,zadnja dva susrtea su pokazala razmjer golova ia trenutna forma sugerira ovo ili pak sigunjrka pik x.

   

Molim te objasni nam di si nasao koeficjente na 3 decimale 1,402.... 1,701.....1,902..............u kojoj to kladionici ima????

to je 1.40 2(dvojka) samo nema razmaka :D

strasno  :-))))

Link to comment
Share on other sites

Jucer smo dobro prosli, ajmo i danas..

Vecina tipova danas i prognose kao sto vidim su od dvoznak.com. Interesan sajt sa zanimlive informaciji, i vidim da mnogo od vas ga posetuju.

Juventud- Unicaja Malaga tip Unicaja +6.5 koef 1.9

Kvalitativno, Juventud zaostaje zad Unicaja i to je priznao i domaci trener, ali da je domacin ovde tolko golem favorit.. nije. Koeficient, i hendikep su tako postavleni zbog lose forme gostija, a ne zbog nekvalitet. Zadne 10 utakmice u svih natecajna gosti imaju 1-9 sto je katastrofa. Razlog zasto igram ovo je da goste su 2 pobjede udaljene od Plejof i imaju ova i jos 3 utakmici do kraja ako se nevaram po ono sto sam vidio. Oni ce danas dati 150% od svoje mogucnosti kako bi jedna od te 2 pobjede bila ostvarena danas, jer u sledece kola imaju teze protivnike.

Simo G-Sela tip Simon -5.5 koef 1.85

Simon je ovaj turnir osvajao 2007, 2008 godine i od tada nije igrao ovde. Prvi je favorit, i kao takav je bio slobodan u prvo kolo i zato je i relaksiran i odmoran. U sjajna je forma, i to je pokazao prosli tjedan u Monte Carlo gde je dosao do polufinale kad je izgubio od nedodirlivi Nadal.

Sela ne voli zemlja i ovo mu je prvi turnir na zemlja ova sezona, u prvo kolo je pobedio slabijasi Ungur.. Nikad nije igrao sa Simonom na zemlja , a ukupni omer mu je 0-3.

Link to comment
Share on other sites

Panathin(h-24,5)-KolosRod 1,852

ode nemam sto za reci sve je receno vec

Manresa Bas.-Real Madrid 1,402

Real u samoj borbi za naslov u medjusobnim susretima 15 pobjeda Reala i sama forma Reala je odlicna

Nimes(h+6,5)-Montpell 1,701

- Za nas ne, jer u svakoj moramo ići na dva boda. Pa čak i protiv Montpelliera. Na dnu tablice je gužva, svi se moraju nositi sa svojim rasporedom, tako i mi. Ne bojimo se nikoga, a nemamo što izgubiti. izjavio je trener Nimesa,u zadnja dva susreta Montpell nije napravio hendikep veci od ovog razmjera a i forma Nimesa u domacim utakmicama govori da nece biti razvaljivanja.

GefleIF(rbg)-AIK Stockholm 1,902-3

Dvoboj dvije poprilično defanzivno orijentirane momčadi,zadnja dva susrtea su pokazala razmjer golova ia trenutna forma sugerira ovo ili pak sigunjrka pik x.

   

Molim te objasni nam di si nasao koeficjente na 3 decimale 1,402.... 1,701.....1,902..............u kojoj to kladionici ima????

to je 1.40 2(dvojka) samo nema razmaka :D

strasno  :-))))

inače imaš kladionica koje imaju kvote na 3 decimale...recimo pinnacle ako si kad čuo za tu kladionicu...

Link to comment
Share on other sites

Chicago WS -Boston Red Sox under 8,5 1,85 6/10

Ovo ide na moj listić danas u singlu..

ulog:50kn

trenutno stanje banke: -419kn

Večeras se na U.S.Cellular Fieldu sastaju domaći White Soxi(10-8) i gostujući Red Soxi(7-10).

Neću pisat neke romane ovdje. Za domaće baca Philip Humber koji je ove sezone bacao dvije tekme i dozvolio samo 1 run kroz ukupno 14,1 inning. U to vrijeme imao 16 strike-outa. Riječ je o vrlo dobrom pitcheru.. Ove sezone baca odlično i mislim da je prvi pitcher ove sezone koji je ostvario No hitter game ili u prijevodu odbacao cijelu utakmicu a da nije protivniku dozvolio ni jedan hit tj. da osvoje bazu a kamoli koji run protiv Seatla u gostima i imao 9 strike outova u toj utakmici. Znači u odličnoj je formi i danas će ostat na terenu nekih 7 inninga ako bude sve uredu..

S druge strane baca Felix Doubront koji baš i nije neki prejaki bacač. Muči se ove sezone i dozvolio ukupno 7 runa kroz 16 inninga u tri utakmice. Imao je 20 strike outova. Samo je razlika u tome da je bacao protiv Yankeesa, Tampe i Toronta koje su objektivno jače udaračke ekipe od White Soxa. On će biti na terenu nekih 5 inninga. Nakon navedenih 5 i 7 inninga(po meni) dolaze na red zamjene koje bi trebale što manje štete napraviti da ovaj bet prođe jer računam do navedenih inninga jako malo runeva kod svake ekipe. White Soxi možda 1 run do 5. inninga, a Boston isto 1 do 7. inninga. Uglavnom Boston ima dosta problema s ozljedama i to je problem ovako lošeg ulaska u sezonu. Za sada još nema povratka ozljeđenih igrača i vjerujem da Papa Ortiz sam nemože i još uvijek će se mučiti. Ne vjerujem da Humber može ponoviti no-hitter danas, ali vjerujem da je dobio samopouzdanje i da će jako dobro odbacati. Po meni ovdje ne bi smjelo biti više od 6 ukupno runeva tako da mi ova granica prevelika i igram under. Moja procjena: 4-2. sretno

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav. Vec neko vrijeme pratim ovaj forum. Tu i tamo uzmem po koji par i nerijetko i prodjem zahvaljujuci dobrim analizama clanova foruma, posebno onih sa boljim statusom-karmom. Inace je moj nacin kladjenja drugaciji i forsiram igranje na vece kvote i vece uplate i do sada sam realno gledajuci u nekom blagom minusu jer u zadnje vrijeme 'nas' sve nesto slabo ide. Iako niko za to nije kriv, lopta je okrugla.

Ovo je moj prvi post i danas cu postaviti svoje vec odigrane tikete i naravno, pokusati analizirati i objasniti zasto sam se odlucio za te parove i tipove.

Naglasavam, ne snosim odgovornost za realno moguci pad, kao sto sam vec naveo, lopta je okrugla :)

161lq1h.jpg

Horsens - HB Koge 1 (1.55) DANSKA - DBU POKALEN 1/2 finala - Uzvrati

Prva utakmica u kojoj je Koge bio domacin je zavrsena nerijesenim rezultatom 2:2. Radi se o utakmici dvije ekipe izmedju kojih je velika razlika u kvaliteti. Na trenutnoj tabeli Danske Superlige nakon 27 utakmica Horsens je na solidnom trecem mjestu sa 45 osvojenih bodova, dok je HB Koge na 12-om odnosno posljednjem mjestu na tabeli sa osvojenih samo 15 bodova.

Do sada su ove dvije ekipe igrale tri puta medjusobno:

DBP HB Køge 2 - 2 Horsens

SUP Horsens 2 - 1 HB Køge

SUP Horsens 3 - 0 HB Køge

Misljenja sam da Horsens nece imati mnogo problema u ovom mecu i da ce bez puno muke pobijediti ekipu HB Koge te otici u finale kupa. Prema tome, pobjeda ekipe Horsens, odnosno pobjeda domacina.

Karabukspor - Fenerbahce 2 (1.9 -Super tip) TURSKA - KUP 1/2 finala - Jedna utakmica (Neutralan Teren - Ankara Ondokuz Mayıs Stadyumu)

U regularnoj Süper Lig sezoni Fenerbahce je zavrsio na drugom mjestu sa osvojenih 68 bodova (9 bodova manje od Galatasaray-a koji je regularni dio sezone zavrsio na  prvom mjestu), dok je ekipa Karabükspor-a regularni dio sezone zavrsila na 12-om mjestu sa 44 osvojena boda. Ovi podaci govore da je Fenerbahce, logicno, jaca momcad. Fenerbahce je u cetvrfinalu savladao ekipu Kayserispor-a pobjedom nakon penala (5:4), dok je regularni mec (90 minuta) zavrsen rezultatom 2:2 dok je Karabukspor u cetvrtfinalu savladao ekipu Boluspor-a koja inace igra u nizoj-drugoj Turskoj ligi rezultatom (1:0) i to pogotkom tek u 86 minuti (I. Parlak) .

Fenerbahce se inace bori i za prvo mjesto u Championship Group u Turskoj ligi i tek je 2 boda iza Galatasaray-a i trenutno su u dobroj formi. Cinjenica je da su najvise fokusirani da se domognu prvog mjesta a do kraja sezone imaju jos 4 meca a posljednji je upravo protiv Galatasaray-a). Svejedno, misljenja sam da nece zanemariti i vrijednost titule Kupa Turske i da ce u ovaj mec uci ozbiljno sa jasnim ciljem, a po kvaliteti su jaci od danasnjeg protivnika. Prema tome smatram da ce ekipa Fenerbahce-a danas pobijediti u regularnom vremenu i izboriti finale Kupa Turske gdje ce igrati protiv ekipe Bursaspora.

Pored svega, u prilog na ovaj tip ide u cinjenica da je zadnji susret izmedju ove dvije ekipe zavrsen pobjedom Karabükspor-a (2:1) ali na njihovom-domacem terenu. A male su sanse da se ovaj ishod ponovi pogotovo ako pogledamo prethodne meceve izmedju ove dvije ekipe:

SÜL Karabükspor 2 - 1  Fenerbahçe

SÜL Fenerbahçe 1 - 0 Karabükspor

SÜL Karabükspor 0 - 1 Fenerbahçe

SÜL Fenerbahçe 2 - 1 Karabükspor

SÜL Karabükspor 0 - 0 Fenerbahçe

SÜL Fenerbahçe 4 - 1 Karabükspor

SÜL Fenerbahçe 2 - 0 Karabükspor

Elfsborg - GAIS 1 (1.65) ŠVEDSKA - 1. LIGA

Elfsborg je odlicno otvorio novu sezonu. Nakon 5 utakmica nalaze se na prvom mjestu sa osvojenih 12 bodova (4 pobjede i 1 poraz). GAIS je na 9-om mjestu sa 6 bodova (1 pobjeda, 3 nerijesene i 1 poraz). Elfsborg je, prema svemu sudeci trenutno u boljoj formi i smatram ih kvalitetnijom momcadi. Danas igraju na domacem terenu gdje su od dvije odigrane utakmice, obje pobijedili. Sto se tice medjusobnih duela ove dvije ekipe situacija u zadnje vrijeme i nije u korist ekipe Elffsborga:

CLF Elfsborg 0 - 0 GAIS

ALL Elfsborg 1 - 3 GAIS

ALL GAIS    0 - 2 Elfsborg

CLF Elfsborg 2 - 0 GAIS

ALL Elfsborg 1 - 0 GAIS

ALL GAIS    0 - 2 Elfsborg

ALL Elfsborg 2 - 2 GAIS

Upravo zbog toga sto Elfsborg nije pobijedio u posljednja dva susreta i sto je prosle sezone porazen od ekipe GAIS-a sa 1:3 na svom terenu, danas igram na pobjedu domacina, tj. ekipe Elfsborga jer je nakon dvije utakmice vrijeme da pobijede danasnjeg protivnika, a pored toga, trenutno su u boljoj formi.

Valencia - Atl.Madrid  GG3+ (2.05) UEFA - EUROPSKA LIGA 1/2 finala - Uzvrat

Kada je rijec o ovoj utakmici necu se puno baviti statistikom, tabelama i prethodnim susretima osim ovoga zadnjeg na kojem je Atl.Madrid u prvoj utakmici doma savladao Valenciu sa 4:2 i tim rezultaom realno dosao je veoma blizu do plasmana u finale. Svejedno, Valencia, iako je vjerovatno vise fokusirana na naredni mec u Primera División-u gdje ide u goste ekipi Malage koja je svega tri boda iza Valencie koja drzi trece mjesto sa 55 bodova (koje vodi u Ligu Pravaka naredne sezone), nece se u vecerasnjem susretu tek tako predati jer i dalje imaju sanse, ali realno slabe, za plasman u finale. Prema tome, zbog velikog broja

golova u prvom mecu, slicno ocekujem i veceras. Mnogi prognoziraju i 4+, ali ja sam se u ovom mecu odlucio za kombinaciju GG3 sto znaci da oba tima moraju postici gol ali isto tako mora biti zbroj golova 3+. Znaci odgovarajuci rezultati su 2:1, 2:1 i veci. Jasno je, naravno.

Ath.Bilbao - Sporting L. VG2 (2.10) UEFA - EUROPSKA LIGA 1/2 finala - Uzvrat

Ocekujem tvrdu utakmicu. Rezultat proslog meca gdje je Sporting slavio sa 2:1 daje sportingu realne sanse i nadu za plasman u finale, ali isto tako, ako povucemo paralelu sa sinocnjom utakmicom izemdju Reala i Bayern-a, jasno je da je ovo otvoren rezultat. Mislim da ce sinocnja utakmica biti neki vodic obojici trenera ekipa u vecerasnjem u susretu i da i jedni i drugi svjesni kvalitete protivnicke ekipe, nece tek tako srljati u ovaj mec. Prema tome, ocekujem da ce u ovom mecu pasti vise golova u drugom poluvremenu. Znaci moj tip za ovaj mec VG2 (vise golova u drugom poluvremenu).

118om4k.jpg

Ath.Bilbao - Sporting L - Tacan rezultat 2:1 (8) UEFA - EUROPSKA LIGA 1/2 finala - Uzvrat

Na drugom listicu sam izbacio susret Elfsborg - GAIS i promijenio jedan par tj. umjesto VG2 na susretu Ath.Bilbao - Sporting L sam igrao na tacan rezultat (2:1). Da li je to utisak od sinocnje utakmice ali nekako imam filing da bi ova utamica mogla otici u produzetke, za sto je uslov isti rezultat kao u prvom mecu. Vec sam naveo da ce utakmica biti tvrda i da ce Sporting L. zbog inace otvorenog napadackog nacina igranja ekipe Ath.Bilbao-a uspjeti postici pogotak kao i Ath. Bilbao i da ce rezultat od 1:1 biti aktivan do nekog 70-og ili 80-og minuta ako ne i pred sam kraj meca i da ce domaci onda postici pogotak. U tom slucaju bi obje ekipe smirile igru i sacekali produzetke i konstatacije svojih trenera.

Ostale parove na ovom listicu nema potrebe analizirati jer sam vec to uradio na prethodnom lisicu, jer su parovi ostali isti.

Sretno ko isprati.

Link to comment
Share on other sites

Valencia-Atl.Madrid  4+    @3.50

Glavni razlog je taj sto Valencia ako oce da prodje mora dati 2 gola kako zna.E sad,ako valencia otvori utakmicu kako treba i da jedan gol u prvih 20ak minuta,igrace napadacki i otvoreno,sto Atleticu daje sansu za kontre u kojima su dobri jer imaju Falcaa koji ce sigurno postici gol veceras (barem ja tako mislim) jer je covjek jedan od najboljih napadaca svijeta i najbolji je kad je najpotrebnije. :)

Atl.Bilbao-Sporting 4-6    @4.50

Razlog za ovoliko golova je taj sto je i Bilbao kao u Valenciji potrebno da daju golove veceras kako bi prosli.Ako se dobro otvori utakmica moze biti svasta...Ako je Salke primio 4 komada od Bilbaa,a po meni je Salke dosta bolji od Sportinga..onda razmislite sta ce se desiti sa Sportingom veceras...

Mozda je malo ludo ovo sto govorim,ako ko odigra srecno mu :D

Ja znam da cu odigrati :D

Link to comment
Share on other sites

CF Valencia-Atl.Madrid/Prolaz Atletico Madrid 1,30

(Atletico daje gol 1,40)

Momčad iz Madrida je pokazala u 1. utakmici koliko su dobri ofanzivno i odličnom igrom zabili čak 4 gola,no na njihovu žalost primili su gol na samom kraju 1. poluvremena i u 90. minuti zbog (valjda) pada koncentracije. Mislim da su bolja momčad od Valencie i da će danas opet zabiti i proći u finale Europske lige.

VLPesaro(h+5,5)-MoSiena 1 1,85

(VL Pesaro-Montep.Siena 1 2,80)

31. kolo 1. talijanske košarkaške lige. Montepasci je vodeća ekipa par kola prije kraja dok bi Pesaro pobjedom došao do 2. pozicije. Posljednju utakmicu u Sieni dobila je Pesara 75-78 i pokazala svoju snagu jer Siena je jedna od najboljih europskih ekipa. Danas je Siena bez Kaukenasa,Rokačevića i Mossa, 3 bitna igrača i mislim da će se namučiti protiv odličnog protivnika.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje:

igrao sam na tenis nadal:farah -7.5 (hendikep gemova ) 2 ( odnoso vise ) kako je zavrsilo 6:2 i 6:3 znaci li to da sam dobio ili izgubio?

dobio

dobio si druze,ali si pogrijesio u razmisljanju..1 je vise od 7,5 a 2 je manje..ti si ovdje farahu vec dao 7,5 gemova na pocetku..znaci da je rez 12:12,5 i ti si prosao tu dvicu..kontas me???

Link to comment
Share on other sites

Pitanje:

igrao sam na tenis nadal:farah -7.5 (hendikep gemova ) 2 ( odnoso vise ) kako je zavrsilo 6:2 i 6:3 znaci li to da sam dobio ili izgubio?

dobio

dobio si druze,ali si pogrijesio u razmisljanju..1 je vise od 7,5 a 2 je manje..ti si ovdje farahu vec dao 7,5 gemova na pocetku..znaci da je rez 12:12,5 i ti si prosao tu dvicu..kontas me???

Znači tvoje ovako izgleda Nadal(-7,5)- Farah 2 i na rezultat 6-2 6-3 si taman pogodio.. ali kao što drug kaže krivo si odigrao od onog što si mislio...:D

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use