Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja, 22.04.2012. (Listić dana)


Guest gremljin

Recommended Posts

Pozdrav,

nadam se i smatram ovo vrlo sigurnim parom:

1. Philadel(1.t1,5)-Pittsburg  2@1,45

Do sada je svaka tekma prelazila ovaj prag, čak i ova zadnja gdje se malo pripazilo na golove , gdje je under 6,0 golova bio , bila su 2 gola u 1. trećini.. danas mislim da bi over 1,5 golova u 1. trećini mogao proći!

----------

Za ovo nemam previše analize, rekao frend da odigram , slobodno NBA znalci neka objasne , ja ću ovo napisati, nadam se da se Admini ne ljute zbog toga kaj nema analize, da ne stavljam sada u (live) dio a dio ovdje..

NBA 04/22 01:30 Wizards @ Heat         Heat(-3) 1st Quarter @ 1.98

NBA 04/22 02:00 Blazers @ Grizzlies Grizzlies(-3.5) 1st Quarter @ 1.91

NBA 04/22 02:00 Mavs @ Bulls         Bulls(-2.5) 1st Quarter @ 1.95

----------

Gdje ima taj NBA i što je to, u super sportu nema u ponudi molim objašnjenje kužim da je prva trečina ali šta

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pozdrav,

nadam se i smatram ovo vrlo sigurnim parom:

1. Philadel(1.t1,5)-Pittsburg  2@1,45

Do sada je svaka tekma prelazila ovaj prag, čak i ova zadnja gdje se malo pripazilo na golove , gdje je under 6,0 golova bio , bila su 2 gola u 1. trećini.. danas mislim da bi over 1,5 golova u 1. trećini mogao proći!

----------

Za ovo nemam previše analize, rekao frend da odigram , slobodno NBA znalci neka objasne , ja ću ovo napisati, nadam se da se Admini ne ljute zbog toga kaj nema analize, da ne stavljam sada u (live) dio a dio ovdje..

NBA 04/22 01:30 Wizards @ Heat         Heat(-3) 1st Quarter @ 1.98

NBA 04/22 02:00 Blazers @ Grizzlies Grizzlies(-3.5) 1st Quarter @ 1.91

NBA 04/22 02:00 Mavs @ Bulls         Bulls(-2.5) 1st Quarter @ 1.95

----------

Gdje ima taj NBA i što je to, u super sportu nema u ponudi molim objašnjenje kužim da je prva trečina ali šta

cetvrtina *

Ovo su hendikepi prve cetvrtine ali je ovo sve sinoc igrano :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

nadam se i smatram ovo vrlo sigurnim parom:

1. Philadel(1.t1,5)-Pittsburg  2@1,45

Do sada je svaka tekma prelazila ovaj prag, čak i ova zadnja gdje se malo pripazilo na golove , gdje je under 6,0 golova bio , bila su 2 gola u 1. trećini.. danas mislim da bi over 1,5 golova u 1. trećini mogao proći!

----------

Za ovo nemam previše analize, rekao frend da odigram , slobodno NBA znalci neka objasne , ja ću ovo napisati, nadam se da se Admini ne ljute zbog toga kaj nema analize, da ne stavljam sada u (live) dio a dio ovdje..

NBA 04/22 01:30 Wizards @ Heat         Heat(-3) 1st Quarter @ 1.98

NBA 04/22 02:00 Blazers @ Grizzlies Grizzlies(-3.5) 1st Quarter @ 1.91

NBA 04/22 02:00 Mavs @ Bulls         Bulls(-2.5) 1st Quarter @ 1.95

----------

Gdje ima taj NBA i što je to, u super sportu nema u ponudi molim objašnjenje kužim da je prva trečina ali šta

cetvrtina *

Ovo su hendikepi prve cetvrtine ali je ovo sve sinoc igrano :)

Sorry,onda kasno palim..nisam mail gledao od kad je.. :s

Link to comment
Share on other sites

Genk - Standard (1)(2.05)

Genk je odlično počeo ligu za prvaka Belgije i nanizao tri impresivne pobijede zaredom a u zadnjem kolu su na gostovanju uvjerljivo svladali Anderlecta na gostovanju. S druge strane Standard je osrednje počeo doigravanje za prvaka i u 4 utakmice ubilježio je tri nerješene i jednu izgubljenu utakmicu. Ukoliko domaćin bude motiviran kao u tekmi protiv Anderlecta ni Standard se neće dobro provesti.

Flamengo - Vasco (dg1)(1.65)

Polufinale Brazilske carioca lige donosi nam susret dviju agresivinih i efikasnih momčadi. Jako kvalitetni sastavi s obje strane, posebice efikasni i napadački raspoloženi s obje strane. Očekujem da će oba tima sa lakoćom danas doći do zgoditka.

Link to comment
Share on other sites

Bosna i Hercegovina,Premier liga..

Prijedor-Slavija 2    @ 5.00

Posto zivim u BiH u gradu koji ima 3.fudbalska kluba gdje igra dosta mojih prijatelja cuo sam par stvari za ovu ligu.Iako oni igraju u 2.ligi,delegati su isti za njihovu i premier ligu.Delagati znaju sva desavanja,i rekli su da Slavija kupuje utakmice kako bi ostala u premier ligi.Ako pogledate nekoliko zadnjih utakmica uvjericete se.Kvota uveliko pada na Slaviju,pa ko stigne neka odigra.Inace pogledajte tabelu,vidicete da Prijedoru i ne treba,a Slavija se bori za opstanak.Srecno !

Bravo za ovo, nadam se da ce jos biti ovakvih informacija. Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Bosna i Hercegovina,Premier liga..

Prijedor-Slavija 2    @ 5.00

Posto zivim u BiH u gradu koji ima 3.fudbalska kluba gdje igra dosta mojih prijatelja cuo sam par stvari za ovu ligu.Iako oni igraju u 2.ligi,delegati su isti za njihovu i premier ligu.Delagati znaju sva desavanja,i rekli su da Slavija kupuje utakmice kako bi ostala u premier ligi.Ako pogledate nekoliko zadnjih utakmica uvjericete se.Kvota uveliko pada na Slaviju,pa ko stigne neka odigra.Inace pogledajte tabelu,vidicete da Prijedoru i ne treba,a Slavija se bori za opstanak.Srecno !

Bravo za ovo, nadam se da ce jos biti ovakvih informacija. Hvala :)

Nista,i drugi put :) 

Slaviju treba igrati do kraja prvenstva,sve je utakmice kupila..tako da :)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use