Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 21.04.2012.


Majstor1987

Recommended Posts

N.Đoković - T.Berdych  2  2,9

Danas ću odigrat na Čeha(za manji ulog nego protiv Murraya) zato jer Nole previše oscilira u igri.To nisu znali iskoristiti prvo Dolgopolov,a jučer je čak i Robin Haase imao šanse za osvojit makar prvi set ali naravno previše je griješio pa ništa od toga.Jučer je Nole na svoj servis igrao jako loše,Haase to nije znao iskoristit pa mislim da ako Nole opet bude ušao s takvim pristupom i načinom igre Berdych bi to sigurno mogao iskoristit.Što se tiče Čeha,jučer je pobjedio kako sam i tipovao.Iako uz dosta muke izgleda,Berdych je potpuno zasluženo pobjedio.Na svoj servis nije dao puno šansi Murrayu da mu uzima poene što kaže i statistika da je u tri seta Andy imao jednu break loptu koju je i iskoristio.Dok je svoj servis dobro držao na njegov je radio pritisak i dokaz tome je 16 break lopti.Prvi set je izgubio isključivo radi neiskorištenih 7 break lopti i radi nesreće u tie breaku gdje se loptica čudno odbijala na njegovoj strani podloge.

Ako obojica ponove jučerašnju igru nevidim razlog zašto ovo nebi prošlo.Btw ja ću pričekat live ponudu i uzet Berdycha za veću kvotu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Brighton-Birmingham  pik  2  1.85

Gledajući malo njihove zadnje utakmice čini mi se da se brighton dosta uspavo i da su zadovoljni sa sadašnjom pozicijom za razliku od Birminghama koji nije izgubio zadnjih 6 utakmica i teži ka vrhu .. Ovdje mi se još kao najsigurnija oklada za veći ulog sviđa Birmingham daje gol  1.30 ( odličan koef s obzirom da su u zadnjih 6 tekmi zabili 15 komada i samo jednu manje od 2 )..

Link to comment
Share on other sites

N.Đoković - T.Berdych  2  2,9

Danas ću odigrat na Čeha(za manji ulog nego protiv Murraya) zato jer Nole previše oscilira u igri.To nisu znali iskoristiti prvo Dolgopolov,a jučer je čak i Robin Haase imao šanse za osvojit makar prvi set ali naravno previše je griješio pa ništa od toga.Jučer je Nole na svoj servis igrao jako loše,Haase to nije znao iskoristit pa mislim da ako Nole opet bude ušao s takvim pristupom i načinom igre Berdych bi to sigurno mogao iskoristit.Što se tiče Čeha,jučer je pobjedio kako sam i tipovao.Iako uz dosta muke izgleda,Berdych je potpuno zasluženo pobjedio.Na svoj servis nije dao puno šansi Murrayu da mu uzima poene što kaže i statistika da je u tri seta Andy imao jednu break loptu koju je i iskoristio.Dok je svoj servis dobro držao na njegov je radio pritisak i dokaz tome je 16 break lopti.Prvi set je izgubio isključivo radi neiskorištenih 7 break lopti i radi nesreće u tie breaku gdje se loptica čudno odbijala na njegovoj strani podloge.

Ako obojica ponove jučerašnju igru nevidim razlog zašto ovo nebi prošlo.Btw ja ću pričekat live ponudu i uzet Berdycha za veću kvotu.

Ja mislim da Nole ima preveliki motiv za danasnji mec.Umro mu je djed,zato je i oscilirao..To mu je i motiv da osvoji ovaj turnir..Posvetice djedu citav turnir i sve pobjede..Svjestan je i Nole da ne smije da oscilira,da mora danas sve dati od sebe...Treba igrati na vise gemova :)

Link to comment
Share on other sites

Njemacka regionalna liga,Zapad

Wuppertaler-Trier    4+    @2.35

19.11.11 REG Trier-Wuppertaler 3 : 1

22.02.11 REG Wuppertaler-Trier 1 : 3

20.08.10 REG Trier- Wuppertaler 2 : 4

Ekipe koje se nalaz medju najboljima po formi.Tradicija sve govori,standardno ove ekipe daju mnogo golova,trebalo bi i danas da dodje s obzirom da je ovo jedna amaterska liga,i da se igra na terenima minimalnih dimenzija.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

novi sam i ovo mi je prvi post. Nadam se da će ispasti dobro

1. QPR - Tottenham 1 @ 3,5 (HL)

Rangersi su dobili doma Liverpool, Arsenal pa ne vidim razloga zašto ne bi i očajni Totenham. Bore se za opstanak, imaju snažan motiv i pokazali su se u zadnjih nekoliko kola kao izvrstan domaćin dok je tottenham u katastrofa formi, gube sve što su čuvali čitavu sezonu, voda im je do grla i smatram da ulaze u tekmu u prevelikom grču. Za 3, 50 mislim da se i više nego isplati ispratiti za srednji 2/10 ili 3/10 za one hrabrije u kombinaciji sa:

prošlo, šteta za bedrycha koji je itekako imao svoju priliku uzeti meč

2. Đoković - Bedrych @2 3,5 (hl)

Nisam neki veliki pratitelj tenisa ali Đoković je zrel za poraz. Pokazuje to i zadnji meč protiv Hassea i Dolgopolova. Njih dva nisu bili spremni uzeti meč a smatram da bi Bedrych danas mogao. Nedavni smrtni slučaj u obitelji može ići u korist ovoga ali isto tako može i prevagnuti na stranu Noleta kao dodatan motiv za pobjedu. Ja ću pokušati oba para za 2/10 @ 12,25 u HL. Sretno  8)

pad. ne znam tko je pratio meč, imao je bedrych u drugom setu priliku dva puta za break, to je propustio a kasnije je to nole rutinirano priveo kraju. inače đoko je griješio i to puno, ali očito da bedrych nije imao moći to iskoristiti

Link to comment
Share on other sites

Zagreb CO-Kiel 19:15 tip 2 (oko @ 1,45)

Iskreno neznam uopce sta da napisem vezano za ovaj par,toliko sam bio razocaran Zagrebovom igrom u polufinalu Seha lige,da pred domacom publikom odigraju tako neprofesionalno,podcjeniti protivnika uzas.odma sam rekao Kiel ce ih ubit.Zagreb stvarno ne briljira nekom igrom,kad stane taj vanjski sut Kopljara,nekako tesko zabijaju golove,sve na pivota nesto preko krila al mi dosta neuvjerljivo to sve izgleda,trenutno najbolje mi kod zagreba najbolje izgleda Spiler.

za Kiel ne zelim trosit rijeci,ekipa sa iskustvom,pobjednickim mentalitetom,vec niz godina u samom vrhu europe,po meni jedna od najboljih momcadi.Imena su strasna Jicha,Anderson,Palmarson,Ilic,Narcise, Omeyer vrhunski igraci.po meni je bundesliga najjaca rukometna liga a tamo su bez poraza 28 pobjeda!!!

na pocetku tjedna gledao sam tecaj 1,5 je bio,sad je 1,45 al ocekujem super ponudu. h2h je nebitan jer je Zagreb sa puno boljom ekipom tesko igrao sa Kielom.jedino sto je lose u cijeloj prici da slucajno Kiel i izgubi golom minusa on ce to nadoknadit ali ocekujem ozbiljan nastup.rijec zicer ne volim,ali Kiel je objektivno kvalitetnija ekipa,ima vecu sirinu kvalitetnih igraca,ima isksutvo,pobjednicki mentalitet,poletniji su,fizički jači,imaju puno vise zahtjevnih utakmica,zagreb ne briljira i po meni bi ovo trebalo proć...

slažem se, tu stvarno nebi smjelo biti iznenađenja, kiel je drugi svijet za zg. od rukometa se može uzeti i atletico protiv slovenaca. također prevelika razlika u kvaliteti

Prijatelji moji,ja bih to preskočio! Nije ni nedavno briljirao pa je srušio Barcu,i mislim da je pola Hrvatske palo na tome paru. Pusti ti njih,znate kakavi su naši rukometaši,od repke pa do klubova. Vrlo često iznenade,kao i repka ubiju Francuze a protiv Srba kao da nisu došli na utakmicu. Tak je i Zagreb izgubi u SEHA ligi a ode u Barcelonu i dobije ih. Bolje preskočiti ovaj par.

Link to comment
Share on other sites

Zagreb CO-Kiel 19:15 tip 2 (oko @ 1,45)

Iskreno neznam uopce sta da napisem vezano za ovaj par,toliko sam bio razocaran Zagrebovom igrom u polufinalu Seha lige,da pred domacom publikom odigraju tako neprofesionalno,podcjeniti protivnika uzas.odma sam rekao Kiel ce ih ubit.Zagreb stvarno ne briljira nekom igrom,kad stane taj vanjski sut Kopljara,nekako tesko zabijaju golove,sve na pivota nesto preko krila al mi dosta neuvjerljivo to sve izgleda,trenutno najbolje mi kod zagreba najbolje izgleda Spiler.

za Kiel ne zelim trosit rijeci,ekipa sa iskustvom,pobjednickim mentalitetom,vec niz godina u samom vrhu europe,po meni jedna od najboljih momcadi.Imena su strasna Jicha,Anderson,Palmarson,Ilic,Narcise, Omeyer vrhunski igraci.po meni je bundesliga najjaca rukometna liga a tamo su bez poraza 28 pobjeda!!!

na pocetku tjedna gledao sam tecaj 1,5 je bio,sad je 1,45 al ocekujem super ponudu. h2h je nebitan jer je Zagreb sa puno boljom ekipom tesko igrao sa Kielom.jedino sto je lose u cijeloj prici da slucajno Kiel i izgubi golom minusa on ce to nadoknadit ali ocekujem ozbiljan nastup.rijec zicer ne volim,ali Kiel je objektivno kvalitetnija ekipa,ima vecu sirinu kvalitetnih igraca,ima isksutvo,pobjednicki mentalitet,poletniji su,fizički jači,imaju puno vise zahtjevnih utakmica,zagreb ne briljira i po meni bi ovo trebalo proć...

slažem se, tu stvarno nebi smjelo biti iznenađenja, kiel je drugi svijet za zg. od rukometa se može uzeti i atletico protiv slovenaca. također prevelika razlika u kvaliteti

Prijatelji moji,ja bih to preskočio! Nije ni nedavno briljirao pa je srušio Barcu,i mislim da je pola Hrvatske palo na tome paru. Pusti ti njih,znate kakavi su naši rukometaši,od repke pa do klubova. Vrlo često iznenade,kao i repka ubiju Francuze a protiv Srba kao da nisu došli na utakmicu. Tak je i Zagreb izgubi u SEHA ligi a ode u Barcelonu i dobije ih. Bolje preskočiti ovaj par.

e pa baš zato jel mi smo nar koji se busa,dobili smo barcelonu to je to,vrhunska ekipa a barceloni nije bila utakmica od značaja...a onda kad treba pobjeda zagrebu onda ništa od toga

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro,

Rijeka-Dinamo

Pripazio bi na ovaj par jer Dinamo je osigurao prvenstvno i nemaju nikakav imperativ,a Rijeka mora ostati u ligi jer ih je kupio talijanski poduzetnik Gabriele Volpi,pa bi bilo glupo ispasti iz lige a ulozeno je dosta novaca,zna se i da Mamić voli poduzetne ljude kao Volpi,pa mi se value bet tu cini 1x,moram to pokusati odigrati jer je dinamo tako odigrao i sa Zadrom

LP

Link to comment
Share on other sites

Pooz  svima! Ja sam jucer ostvario profit od 135 Eura na parovima koje sam

objavio nadam se da je neko ispratio ono sto sam napisao!

Pa zbog toga danas odmaram. (inace ne volim subotu jer ima toliko parova

da one najbolje jednostavno ne vidis!). Ako nekome treba pomoc pri

analizi nekog para rado cu pomoci... Pooz svim kladionicarima

i naravno puno srece da danas oderete kladionice..I jos jedna stvar

ovaj FORUM je ZAKON!!! :D sve pohvale...

Link to comment
Share on other sites

N.Đoković - T.Berdych  2  2,9

Danas ću odigrat na Čeha(za manji ulog nego protiv Murraya) zato jer Nole previše oscilira u igri.To nisu znali iskoristiti prvo Dolgopolov,a jučer je čak i Robin Haase imao šanse za osvojit makar prvi set ali naravno previše je griješio pa ništa od toga.Jučer je Nole na svoj servis igrao jako loše,Haase to nije znao iskoristit pa mislim da ako Nole opet bude ušao s takvim pristupom i načinom igre Berdych bi to sigurno mogao iskoristit.Što se tiče Čeha,jučer je pobjedio kako sam i tipovao.Iako uz dosta muke izgleda,Berdych je potpuno zasluženo pobjedio.Na svoj servis nije dao puno šansi Murrayu da mu uzima poene što kaže i statistika da je u tri seta Andy imao jednu break loptu koju je i iskoristio.Dok je svoj servis dobro držao na njegov je radio pritisak i dokaz tome je 16 break lopti.Prvi set je izgubio isključivo radi neiskorištenih 7 break lopti i radi nesreće u tie breaku gdje se loptica čudno odbijala na njegovoj strani podloge.

Ako obojica ponove jučerašnju igru nevidim razlog zašto ovo nebi prošlo.Btw ja ću pričekat live ponudu i uzet Berdycha za veću kvotu.

Ja mislim da Nole ima preveliki motiv za danasnji mec.Umro mu je djed,zato je i oscilirao..To mu je i motiv da osvoji ovaj turnir..Posvetice djedu citav turnir i sve pobjede..Svjestan je i Nole da ne smije da oscilira,da mora danas sve dati od sebe...Treba igrati na vise gemova :)

Djelim mišljenje jer bi ovo lako moglo u tri setova,ovo sam ja odigro jer je Nole bio taj koji je više oscilirao na prošlim mečevima a Berdych ima kvalitetu za to iskoristit.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc zeznuo new york za vece novce ali je prosao sporedni listic gay,nowitzki,anthony underi , dallas i san antonio.

Sto se tice danasnjih parova vidim vec se dosta analiziralo pa cu ja preskocit kiel i barcelonu sto se tice analiza , analizirat cu koji par sa sporednih listica.

Glavni listic:

Barcelona - Real Madrid 1x

Zagreb - Kiel 2 1.50

Shakhtar D. - Tavriya 1 1.15

Lowen - Goppingen 1 1.15

Werder - Bayern (1.p) x 2.30

Bayern je prije 2 kola izgubio prvenstvo i tako su se okrenuli ligi prvaka i finalu kupa.Danas ocekujem da ce odmarati neke igrace poput Gomeza Kroosa i sl.Werder je imao puno ozljeda ali im se vratila vecina igraca i probat ce zaprijetiti Hanooveru i drustvu i izboriti europsku ligu.Danas ocekujem tvrdu utakmicu prvo poluvrijeme i da je ovo sasvim fina kvota i da vrijedi probati.

1.FC Koln - Stuttgart oba gol 1.50

Danas se susrecu 2 vrlo napadacka tima.Obe ekipe puno daju i puno primaju golova tako i ocekujem danas.Ocekujem da ce danas igrati jos vise napadacki jer su bodovi potrebni i jedinma i drugima.

Ne volim pisati bas analize na nogomet pa evo ovo za sada , a evo jos koji moguci par a bit ce nba najvjerovatnije koja analiza kasnije ;)

Hoffenheim - Leverkusen oba gol , Hertha BSC - Kaiserslautern x2 , Široki B. - Sarajevo (1.p) x , Cimos Koper - Atl.Madrid 2 ...

Link to comment
Share on other sites

ja sam odigrao par listica po 20 kn a glavni mi je za 150 kn a na njemu sam igrao

sahtjor-tavria 1.15 sahtjor veliki favorit

zagreb -kiel 2 1.50 svi pricaju o superlativima o kielu ,i favorit je ,dosta je receno u vezi kiela pa necu pisat

barcelona-real 1 1.85,znamo da je barcelona favorit,moze bit svega ali sam ipak se opredijelio na 1

montpelier.valencieses 1.45  domacini moraju pobijedit,gosti nemaju rezz imperativa

paris sg-sochaux 1 1.35 gosti se bore za opstanak,makar bi volio da montpelier bude prvak ,mislim da nece psg kiksat

wolves-city 2 1,35 ,city mora dobit zbog kvalitete,i svi se bore za pocetnih 11,na ljeto se najavljuju pojacanja igracka i svi pruzaju maksimum

i stavio sam jos u utorak prolaz barcelone protiv chelsea koef 1.45

dobitak mi je 1650 kn ,neznam sto bi mogao promasit,ovi parovi su mi poprilicno sigurni,ali se nikad nezna,isao sam u mali rizik ..ugodan dan svima i da svi dobijemo ,makar mali plus :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Rijeka - Dinamo 2  1.9

Ne znam je li to neka šala , sprdnja ili mućka , ne znam kako su Dinamovci proveli noć sa pet na sub ,ali znam kako su moji Riječani ,bar njih 60 %.. Za njih sam 100 % siguran da će danas biti gadno mamurni ( mislim na igrače)  ;)

Osim toga Rijeka je u zadnjih 6 utakmica zabila 1 gol i to iz penala ..

Oprez kod HNL-a tko zna što li je ovdje po pitanju, Volpi ima para a trebaju mu bodovi za spas od ispadanja...uz to možda na ljeto pokoji igrač Rijeke završi u Dinamu ako danas Rijeka pobjedi...

p.s. gazzete je več lijepo odgovorio...:D

Link to comment
Share on other sites

iako sam na pauzi ovaj vikend od klađenja jer sam u nekoj gadnoj crnoj seriji imam par prijedloga što se tiče MLB-a danas pa tko želi neka odigra... ja neću igrat pa mu to šansa više da prođe.. ;D

San Diego- Philadelphia 2 1,70

prevelika kvota na goste. baca Halladay koji je priznao da ga još uvijek muči fastball jer ne postiže još realnu brzinu i to mu dosta problema donijelo u utakmici s San Franciscom, ali se u maniri vrhunskog pitchera izvukao iz toga.. ta kriza je trajala 2 inninga i onda je kasnije odbacao skoro perfektno.. vjerojatno će i dans testirat svoj fastball i ako neće ići morat će koristit puno više ostala bacanja, ali riječ je o prekvalitetnom pitcheru da dozvoli danas slabašnom San Diegu nekih 2-3 runa.. ovisi o tome kolko će odbacat loptica ovisi i to kako dugo će ostat na terenu. po meni nekih 7-8 inninga sigurno. Filadelfija ima dobar bullpen i mogu mirno privest kraju utakmicu dok bi napad gostiju morao iskoristit svoje šanse i donijet ekipi i Halladayu još jednu pobjedu.

LA Angels-Baltimore under 7,5 1,80

Weawer je standardno odličan bacač kod angelsa i tu nema puno problema.. Arrieta je dokazao protiv Yankeesa da je u odličnoj formi i ovdje nebi trebalo biti puno poena...

Houston-LA Dodgers 2 1,55

Kershaw je garancija da Houston neće dobit više od 2-3 runa danas dok je Weiland još premlad i preslab pitcher po meni nedovoljno kvalitetan za ovu ligu tako da Kemp i društvo moraju ovo iskoristit... lako moguće i hendikep...

Pitsburgh-St.Louis under 7,5 1,90

Pitsburgh inače teška underaška momčad, st.louis također nije napadački nešto pretjerano dobar.. neka sredina.. osim toga Westbrook za st.louis ima odličnu sezonu za sada. držao cincinati bez runova kroz 7 inninga dok je cubsima za isto vrijeme dozvolio samo jedan. pitsburgh napadački nema nekih pretjeranih rješenja osim Mcknutchena, ali on sam nemože danas izvest neko čudo da ovo ode u over. S druge strane za pitsburgh starta Correia koji ima također odličnu sezonu za sada. dozvolio Dodgersima i San Franciscu po 1 run kroz 6 inninga u svakoj tekmi. St.Louis napadački nema kvalitetu Dodgersa i po meni teško da mogu i oni nešto previše danas. Po meni čisti under. čudna mi kvota.. al dobro..

I ako netko nađe u ponudi utakmice Detroita i Texasa neka na drugoj po redu utakmici odigra na Detroit jer baca Verlander. Detroit i Texas danas igraju dvije utakmice zaredom jer je jučerašnja odgođena(vjerojatno kiša.. neznam točno).. tako da ona utakmica koja će se igrat u noćnom terminu je na strani Detroita, a ova prva nekako više vuče na Texas...

sretno ako netko bude šta od ovog igrao...

Link to comment
Share on other sites

Evo par dobrih parića:

Montpellier  - Valencienes (1)(1.50)

Domaćini odlično igraju na svom terenu i ni najjači im tu nemogu parirati. U interesu im je svaki bod ukoliko žele osvojiti naslov prvaka i danas im je pobijeda imperativ, što vjerujem da će lako ostvariti uz podršku svojih navijača.

Barcelona - Real M. (dg1)(1.65)

Poznato je da većina El Classica završava sa velikim brojem golova. Po napadačkoj formi može se zaključiti da će i danas biti tako. Obje momčadi imaju lepezu golgetera na korištenje i očekujem odličan meč u kojem će oba kluba postići gol.

B.Dortmund - B.M'gladbach (1)(1.45)

Današnjom pobijedom Dortmund bi i matematički osigurao naslov prvaka, i ovo im je odlična prigoda za to i vjerujem da će to i realizirati jer s druge strane dolazi Mgladbach koji pomalo iznenađuje ove sezone ali im je trenutno forma u padu i mislim da ovdje nemaju šta tražiti.

FC Sevilla - Levante (1)(1.60)

Po kvaliteti igrača sevilja zaslužuje puno višlju poziciju u prvenstvu ali njihova forma je imala veliku oscilaciju i konačno su im se sve kockice posložile u zadnjih par utakmica i to potvrđuju i pobijedama. Levante će biti pravi suparnik kojega će domaćin lako svladati i nastaviti grabiti u pravom smijeru.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use