Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak, 20.4.2012.


la50

Recommended Posts

Zasto ne pokusati danas ovo: Mjallby-Djurgarden 1 (ja odigrao jutros na 2.5,a sad je vec pala na 2.2 u nekim kladionicama)

Prosli mecevi ovih rivala:

 Djurgården-Mjallby 1 : 0

 Mjallby-Djurgården 3 : 0

 Mjallby-Djurgården 3 : 0

 Djurgården-Mjallby 1 : 0

 Djurgården-Mjallby 2 : 0

 Mjallby-Djurgården 1 : 0

Ovu su svi njihovi dvoboji od 2000.godine.Sretno ako neko isprati!

Link to comment
Share on other sites

Atlanta Hawks - Boston Celtics

Imal neko informacija o ovom mecu?

Kladionice bjeze od ovog meca?

Ako neko nesto zna neka napise.

Ja mislim da bi se Garnet trebao OVER veceras igrati al nema nista u ponudi!

Treba pobjeda i jednima i drugima zbog pozicije u play offu , atlanta ima poraz manje.Vjerovatno ce biti i manje koseva jer oba tima igraju na malo koseva ali su male granice.

Jesi upoznat za izostanke Celtics? Velike 3 samo je Garnet tu veceras Piirs je upitan?

Ne slazem se da ce ovo biti malo koseva ja bih igrao over 175,5 a toliko ce biti postavljeno!

2. stvar Irving igra veceras samo ne mislim da ce ga forsirati i da ce biti puno rotacija

i ovo je par veceras za MAX BET.

Evo pronasao sam nesto. allen veceras ne igra , rondo ima povredu ledja najvejrovatnije ni on ne igra , procito sam da njih 2 i pietrus nisu ni odputovali u atlantu mogao bi to 1 biti ?

Sto se tice Irvinga ma nek igra , opet bi ja mslm trebao to new york uzeti :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao NY na 100 E i

igrao OKL hendikep -9,5 2 kvota 1.85 za 50 E

mislim da su ova dva para veoma realna

malo me strah zbog Fisera otkaz pa reko da nije

mozda poremitilo ekipu mada ne bi trebalo!!

vrlo moguce , kvotu na atlantu vec obaraju u lutriji 1.27.

ja cu na jedan odigrat jamisona manje ,nyk i okc...a na drugi cu ponoviti ova 3 para i dodati dallasa,san antonia i atlantu.

Link to comment
Share on other sites

evo uz ona 4 gore navedena para dodajem i atlantu 1, vecina ih obara kvotu u lutriji je pala sa 1.55 na 1.27.

http://www.donbest.com/nba/injuries/ cini se da ne igraju ni rondo ni garnet ni pierce ni allen.

ne igraju Garnett, Pierce, Allen, Rondo, Pietrus, Green

ne igraju rondo, allen i pietrus, a pierce i garnett igraju ( u ponudi vidim samo njih dvojicu a i pišena stranici nba)

: http://www.nba.com/games/20120420/BOSATL/gameinfo.html?ls=gt2hp0021100938

Link to comment
Share on other sites

evo jednog zanimljivog para tipa odnosno dva tipa: Cleveland - New York zbroj koševa tim Cleveland - 70,5 više (1,85), tim New York 79,5 više (1,85)...ne znam jel je to neka greška ili kaj, al ovo mi se čini kao poklon (to je hattrick kladionica, dok sad vidim da u ostalim kladama broje koševa na domaće je 92,5 a na goste 101,5)zato brzo do hattricka ili CBC-a i trpajte na to dok stigente velike pare jer je to očito greška klade... rukomet:Nodessbo manje od 3,5 gola - zicer po meni... danas očekujm od vanjskih linija da zabijaju i krila..mislim da pivoti nikako neće ići preko...

Link to comment
Share on other sites

evo uz ona 4 gore navedena para dodajem i atlantu 1, vecina ih obara kvotu u lutriji je pala sa 1.55 na 1.27.

http://www.donbest.com/nba/injuries/ cini se da ne igraju ni rondo ni garnet ni pierce ni allen.

ne igraju Garnett, Pierce, Allen, Rondo, Pietrus, Green

ne igraju rondo, allen i pietrus, a pierce i garnett igraju ( u ponudi vidim samo njih dvojicu a i pišena stranici nba)

: http://www.nba.com/games/20120420/BOSATL/gameinfo.html?ls=gt2hp0021100938

http://www.csnne.com/basketball-boston-celtics/celtics-talk/Celtics-without-the-Big-Four-in-Atlanta?blockID=693250&feedID=3352

Link to comment
Share on other sites

evo jednog zanimljivog para tipa odnosno dva tipa: Cleveland - New York zbroj koševa tim Cleveland - 70,5 više (1,85), tim New York 79,5 više (1,85)...ne znam jel je to neka greška ili kaj, al ovo mi se čini kao poklon (to je hattrick kladionica, dok sad vidim da u ostalim kladama broje koševa na domaće je 92,5 a na goste 101,5)zato brzo do hattricka ili CBC-a i trpajte na to dok stigente velike pare jer je to očito greška klade... rukomet:Nodessbo manje od 3,5 gola - zicer po meni... danas očekujm od vanjskih linija da zabijaju i krila..mislim da pivoti nikako neće ići preko...

e jebeš sve kad su ispravili grešku u roku pola sata i nisam stigo stavit veće pare na zbroj koševa... mogo sam imat par hiljada u džepu sam tak (nit oral nit kopal) al jbg..gamadje ispravila svoju grešku...

Link to comment
Share on other sites

Holandija 2.

Sparta-Apeldoorn  4+   @ 1,65

04.11.11 EER Apeldoorn Sparta Rotterdam 0 : 6

24.01.11 EER Sparta Rotterdam Apeldoorn 3 : 3

15.04.05 EER Sparta Rotterdam Apeldoorn 3 : 1

Sta reci za Holandjane...iznenadjenje je ako ne bude vise od 3 gola na utakmici.

Sparta,2.ekipa prvenstva..kandidat za ulazak u Erdevisie uz Zwolle.Vrlo efikasna ekipa.

Apeldoorn,predzadnja ekipa prvenstva..dijele je 3 boda od zadnje pozicije..

Tradicija dosta govori,uvijek dosta golova izmedju ova dva tima.Smatram da ce i ovaj put biti vise od 4 gola.

Srecno svima! :)

Link to comment
Share on other sites

royala.png

Evo jedna utakmica "koja se vec ponovila" milion puta. Ovdje cemo vidjet da sve, ama bas sve ide u prilog pobjede domacina. Da skratim, znaci, medjusobni dueli, pozicija na tablici, trenutna forma i trenutna potreba. Domacin bi i matematicki rijesio opstanak sa pobjedom a gosti su u sredini gdje ne mogu" ni vrit ni mimo" pa pretpostavimo da ce igrati sa igracima koji nisu imali sansu tokom sezone. Zadnje gostovanje za Tubize je protiv Charleroi pa nije bas neka prilika za izvlacenje ako veceras kiksaju. A kako vidimo ovi davljenici iza njega tuku sve redom.

royal22.png

A moram pokazat i tablicu da se vidi o cemu se radi...

royal3333.png

Ako se sjecate, zadnje kolo u belgijskoj prvoj ligi je bilo upravo onako kako je trebalo biti za sve potrebe, i jos nesto, jucer je kvota na ovu utakmicu bila 1.95 a danas 1.70. E pa sad ako ovo ne prodje, ne znam vise sta bi moglo...

Tubize ,  1  1.70

..sad sam vidio ali mi se ne da ispravljati, izvinjavam se sto nisam sredio okvire i zauzeo toliki prostor!!! :'(

 

Link to comment
Share on other sites

Evo i jedan noćni zicer.

Tigre - Olimpo (1)(1.60)

Tigre odlična momčad, za sada u samom vrhu gdje drže četvrto mijesto Argentinske primere. Domaćinu je forma u uzletu što pokazuje i zadnja pobijeda u prvenstvu protiv favorizirane Boce Juniors. Na svom terenu Tigre uvjek pokazuje šta zna i jedan je od čvršćih domaćina u ligi.

S druge strane nalazi se maleni Olimpo, ispod prosječni klub koji pokušava nešta al nemože ništa, i većinom služi za nabijanje gol razlike drugim klubovima, što potvrđuje njegovo zadnje mjesto na ljestvici i gol razlika od 12:21 i samo osvojen jedan bod u zadnjih 6 utakmica. Za hrabrije preporučujem hendikep na domaćina.

Link to comment
Share on other sites

Pierce vise od 19.5 mislim da je zicer veceras, sa Allenom i Rondom vani, u top formi je zadnje dvije je isao 43 i 29.. u ovo sam 90 % siguran, a vidim nema ponuden hendikep na Boston, barem nisam nasao, Atlanta zna oscilirati, a Boston iako vidno oslabljen mislim da se moze nositi s njima, 4.2 za 2 za oprobati nije lose, a i Kevin Grnett ce vjerovatno isto vise od 15.5..

Link to comment
Share on other sites

Pierce vise od 19.5 mislim da je zicer veceras, sa Allenom i Rondom vani, u top formi je zadnje dvije je isao 43 i 29.. u ovo sam 90 % siguran, a vidim nema ponuden hendikep na Boston, barem nisam nasao, Atlanta zna oscilirati, a Boston iako vidno oslabljen mislim da se moze nositi s njima, 4.2 za 2 za oprobati nije lose, a i Kevin Grnett ce vjerovatno isto vise od 15.5..

Jbg ne igra ni Pierce ni Garnett ovo je 1 ko kuca haha :P

Link to comment
Share on other sites

Pierce vise od 19.5 mislim da je zicer veceras, sa Allenom i Rondom vani, u top formi je zadnje dvije je isao 43 i 29.. u ovo sam 90 % siguran, a vidim nema ponuden hendikep na Boston, barem nisam nasao, Atlanta zna oscilirati, a Boston iako vidno oslabljen mislim da se moze nositi s njima, 4.2 za 2 za oprobati nije lose, a i Kevin Grnett ce vjerovatno isto vise od 15.5..

Jbg ne igra ni Pierce ni Garnett ovo je 1 ko kuca haha :P

pa naravno , ja sam slao linkove danas procitaj gore malo gdje se najavljivalo da nece igrati velika cetvorka

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use