Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak, 16.04.2012.


Analyzer

Recommended Posts

Lodra:Fognini 1

Par koji su kladionice postavile jednake koeficijente što mi bas i nije logično. Međusobno su se dosada susretali samo jedno gdje je Lodra dobio 2:0 u setovima u 2010 godini. Lodra se nalazi na 47 mjestu dok je Fognini na 60 mjestu, to mi također daje prednost mojem odabiru. Za ovaj par također mislim kako spada među poklone kladionica , međutim kako idu rezultati unatrag dan dva nista nije sigurno.

Kvota ti ovakva jer koliko se ja razumijem u tenis Llodra nije zemljaš nikad bio i nikad neće biti... on je igrač koji igra servis-volej i koji puno ovisi o ubacivanju jakog i dobro plasiranog prvog servisa, a to baš na zemlji i ne dolazi do izražaja. s druge strane Fognini kao i svaki drugi Talijan je rođen na zemlji i živi za dio godine kad se igraju turniri na zemlji..  Tu sakupi bodove koji ga drže na ovakvoj poziciji koju ima sad.. on na ostalim podlogama i nemože do nekih rezultata... po meni definitivno par za izbjeć ili igrat na ovog talijana zemljaša.... tebi sretno, ali ja nikad nebi ovo odigrao..

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use