Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak, 30.03.2012. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

ĐokovićN(h-6,5)-Monaco J. 2 1.45 SS

Monaco je u odličnoj formi što je pokazao razvalivši Fisha u prošlom kolu 6-1 6-3 i mislim da bi bez problema trebao pokriti ovaj hendikep.

Đoković na ovom turniru nije još nikog pobijedio sa 7 gemova razlike pa vjerujem da neće ni Monaca.

P.S. U Supersportu je koef. prije nekoliko minuta pao sa 1.60 na 1.45 za ovaj tip.

Joj jucer sam se isprepadao za Ferrera kad je bilo 5-4 i servis al ajde bilo je taman 5 hehe...ovo mislim odigrat u Fortuni kvota je 1,5

Jos jucer kazem frendu da se zajebo sto ej igro na Fisha i eto pomeo ga Monaco i nadam se da ce danas pruzit solidan otpor  :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Iskoristite ponudu Fortuna Win kladionice - poklanjaju vam 15 kn za registraciju: http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus

1. Registrirajte se

2. Upišite promo kod 52060000248311 u sekciji uplate

3. Vaš račun će biti nadoplaćen za dodatnih 15 kn

ffb804.jpg

fortunawinbonus358x2066.jpg

Pravila – „Bonus dobrodošlice do 200HRK/50€“

1.Svaki potencijalni korisnik mora biti stariji od 18 godina.

2. Ova promotivna ponuda vrijedi samo za nove klijente FortunaWin. Postojeći FortunaWin

korisnici ne ispunjavaju uvjete.

3. Određeni podnositelj zahtjeva može dobiti ovaj "Bonus" samo jednom.

4. Svaki novi korisnik, koji želi primiti ovaj "bonus" se prvo treba registrirati na

http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus i tijekom tog procesa registracije potvrditi interes za prijem "Bonusa".

To se radi u obrascu za prijavu označavanjem okvira: "Prijavi se za Bonus dobrodošlice".

5. Prva uplata mora biti izvršena od strane korisnika do 10 dana nakon registracije. Ako u

tom razdoblju ne bude nikakve uplate, zahtjev za "Bonus" će isteći.

6. Prva uplata korisnika, izvršena u navedenom razdoblju, će biti uvećana od strane

Fortunawin odmah za 50%. Maksimalni bonus koji se može steći je 200 kn *.

7. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus (zajedno) 5 puta sa min. koeficijentom 1,9 prije

izvršenja isplate.

8. FortunaWin zadržava pravo izmijeniti, poništiti, zatražiti povrat ili odbiti bilo koju

promociju prema vlastitom nahođenju.

9. U slučaju bilo kakvih sporova u vezi ovih uvjeta koji se odnose na odobrenje"Bonusa",

odluka donešena od strane Fortunawin je zaključna.

10. Sudjelovanje u ovoj promotivnoj ponudi je predmet ovih uvjeta te Općih uvjeta i odredbi.

11. „Bonus dobrodošlice je dostupan samo novim korisnicima koji se nalaze u slijedećim

državama: Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Makedonija, Slovenija“

12. Potrebno je okrenuti ovaj bonus u roku od 90 dana poslije prve kvalificirajuće uplate.

*za nove igrače koji su pri registraciji odabrali Euro kao valutu vrijedi 50% Bonus

dobrodošlice do 50 EUR. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus 5 puta sa min.

koeficijentima 3.00 prije izvršenja isplate.


Sa zadovoljstvom objavljujem da smo otvorili SvijetKladjenja mailing listu!

Svrha ove mailing liste jest promptno obavještavanje o novim analizama na portalu SvijetKladjenja, većim greškama kladionica, kvalitetnim informacijama i novim promotivnim akcijama na vodećim online kladionicama.

Prijava na mailing listu je, kao i sve na portalu i forumu, potpuno besplatna, a sve sa ciljem što bolje informiranosti članova portala i foruma SvijetKladjenja.

Nadam se da Vam se sviđa ideja  ;). Prijaviti se možete putem donjeg obrasca.

<script type="text/javascript" src="http://forms.aweber.com/form/22/442861322.js"></script>

Ako se za tih 15kn nešto i dobije i želi se isplatit,jel to moguće?

Link to comment
Share on other sites

Iskoristite ponudu Fortuna Win kladionice - poklanjaju vam 15 kn za registraciju: http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus

1. Registrirajte se

2. Upišite promo kod 52060000248311 u sekciji uplate

3. Vaš račun će biti nadoplaćen za dodatnih 15 kn

ffb804.jpg

fortunawinbonus358x2066.jpg

Pravila – „Bonus dobrodošlice do 200HRK/50€“

1.Svaki potencijalni korisnik mora biti stariji od 18 godina.

2. Ova promotivna ponuda vrijedi samo za nove klijente FortunaWin. Postojeći FortunaWin

korisnici ne ispunjavaju uvjete.

3. Određeni podnositelj zahtjeva može dobiti ovaj "Bonus" samo jednom.

4. Svaki novi korisnik, koji želi primiti ovaj "bonus" se prvo treba registrirati na

http://tinyurl.com/fortuna-win-bonus i tijekom tog procesa registracije potvrditi interes za prijem "Bonusa".

To se radi u obrascu za prijavu označavanjem okvira: "Prijavi se za Bonus dobrodošlice".

5. Prva uplata mora biti izvršena od strane korisnika do 10 dana nakon registracije. Ako u

tom razdoblju ne bude nikakve uplate, zahtjev za "Bonus" će isteći.

6. Prva uplata korisnika, izvršena u navedenom razdoblju, će biti uvećana od strane

Fortunawin odmah za 50%. Maksimalni bonus koji se može steći je 200 kn *.

7. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus (zajedno) 5 puta sa min. koeficijentom 1,9 prije

izvršenja isplate.

8. FortunaWin zadržava pravo izmijeniti, poništiti, zatražiti povrat ili odbiti bilo koju

promociju prema vlastitom nahođenju.

9. U slučaju bilo kakvih sporova u vezi ovih uvjeta koji se odnose na odobrenje"Bonusa",

odluka donešena od strane Fortunawin je zaključna.

10. Sudjelovanje u ovoj promotivnoj ponudi je predmet ovih uvjeta te Općih uvjeta i odredbi.

11. „Bonus dobrodošlice je dostupan samo novim korisnicima koji se nalaze u slijedećim

državama: Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Crna Gora, Makedonija, Slovenija“

12. Potrebno je okrenuti ovaj bonus u roku od 90 dana poslije prve kvalificirajuće uplate.

*za nove igrače koji su pri registraciji odabrali Euro kao valutu vrijedi 50% Bonus

dobrodošlice do 50 EUR. Morat ćete okrenuti vaš depozit i bonus 5 puta sa min.

koeficijentima 3.00 prije izvršenja isplate.


Sa zadovoljstvom objavljujem da smo otvorili SvijetKladjenja mailing listu!

Svrha ove mailing liste jest promptno obavještavanje o novim analizama na portalu SvijetKladjenja, većim greškama kladionica, kvalitetnim informacijama i novim promotivnim akcijama na vodećim online kladionicama.

Prijava na mailing listu je, kao i sve na portalu i forumu, potpuno besplatna, a sve sa ciljem što bolje informiranosti članova portala i foruma SvijetKladjenja.

Nadam se da Vam se sviđa ideja  ;). Prijaviti se možete putem donjeg obrasca.

<script type="text/javascript" src="http://forms.aweber.com/form/22/442861322.js"></script>

Ako se za tih 15kn nešto i dobije i želi se isplatit,jel to moguće?

Moguće je da al moraš im poslat svoju sliku da oni vide kao jesi li to ti ili tako neke spike al ugl ako dođeš do nekog većeg iznosa zasto ne a za ove male iznose se ne isplati dizat i zajebavat s time

Link to comment
Share on other sites

Evo ljudi da vam skrenem paznju na nesto. Jeste ikad vidjeli prijelaz iz 2/1 da je kvota 5,0 ? Evo, dogodilo se. Nije moj izvor niti bilo kakva moja dojava,ali bio sam u kladionici u Zagrebu kad su ljudi uplatili dosta love na taj par, kvota je bila u tom trenutku 21,a početna je bila 27 ( tako sam vidio da je tečaj bio u SS). Kada sam ja uplaćivao, kvota je bila 15. Sad je par storniran u Supersportu , a i Fortuni, tj. ne moze se igrat vise prijelaz. Ostala je jedino ova opcija u HL-u, pa ko voli, nek izvoli.

Sretno svima koji uplate.

dva puta sam do sada igrao 2/1 po dojavi i oba puta su ljudi uplaćivali veliku lovu.....oba puta je završilo 1/1.....tak da ja više to ne igram....mada je čudno da se mijenjaju kvote ili blokira par....jer da je kladionica "pustila glas" onda bi držali kvotu na 25....

Link to comment
Share on other sites

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Jel prati netko možda hokej, ja baš i ne i ova mafija gore me zaj.. za mnogo love prije tjedan dana, al eto, opet me vuče neki vrag na njih da odigram, pa bi me samo zanimalo od vas koji pratite, kolko je izgledan ovaj par? Hvala!  ;D

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Gledao sam zadnju utakmicu i sve što mogu reći jest da je SKA bio pokraden od strane sudaca. Stvarno su dobro igrali kao i svaku utakmicu i imali to vodstvo, ali loše odluke sudaca i malo bizaran rasplet su odlučili utakmicu. Danas igraju doma i ne vjerujem da će ovo kiksati. 1,65 se definitivno isplati igrati. Još da napomenem gostima fali par igrača dok u SKA jedino fali Semenov koji je isključen zbog suspenzije. Igram ovo s niskim ulogom!

Link to comment
Share on other sites

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Jel prati netko možda hokej, ja baš i ne i ova mafija gore me zaj.. za mnogo love prije tjedan dana, al eto, opet me vuče neki vrag na njih da odigram, pa bi me samo zanimalo od vas koji pratite, kolko je izgledan ovaj par? Hvala!  ;D

St. Petersburg-OHK Dinamo Moskva

Gledao sam zadnju utakmicu i sve što mogu reći jest da je SKA bio pokraden od strane sudaca. Stvarno su dobro igrali kao i svaku utakmicu i imali to vodstvo, ali loše odluke sudaca i malo bizaran rasplet su odlučili utakmicu. Danas igraju doma i ne vjerujem da će ovo kiksati. 1,65 se definitivno isplati igrati. Još da napomenem gostima fali par igrača dok u SKA jedino fali Semenov koji je isključen zbog suspenzije. Igram ovo s niskim ulogom!

Hvala na info. Probat ću vjerojatno za niži ulog. Vidim da je u lutriji pala kvota na 1.55.

Link to comment
Share on other sites

Bok svima!

Ja ću danas odigrati:

1. BDortmund/odg-Stuttgart 1 ( DA ) @ 1,70 Rezultat 4:4

Mišljenja sam kako je Stuttgart u vrlo dobroj formi u zadnje vrijeme .. Uglavnom daje golove na utakmicama i međusobna h2h igra još više ovo potvrđuje.. za Dortmund ne moram previše govoriti jer su u super formi i dat će jedan gol 100%.

29/10/2011 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 1:1

22/01/2011 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 1:1

29/08/2010 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 1:3

31/01/2010 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 4:1

22/08/2009 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 1:1

07/03/2009 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 2:1

27/09/2008 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 3:0

06/05/2008 Bundesliga Borussia Dortmund vs. VfB Stuttgart 3:2

01/12/2007 Bundesliga VfB Stuttgart vs. Borussia Dortmund 1:2

Samo jedna tekma 2008 bila da nisu dali oba kluba golček.. mislim da bi moglo proći oba daju danas!

2. Dobro me je izribao ovaj znalac MLB-a tu na forumu :D

Stvarno je sve ispravno što je rekao i sve stoji , također stoji da igraju te kaktus i grejp lige po kampovima i posvuda ali opet moram nekako objasniti tj. navesti da su domačini ili gosti ako ih klade tako tretiraju? Kaj ne ?:D

Ako je tip 1 - onda je to domačin :D:P

Uglavnom, danas ću odigrati..

Colorado-Texas 1@1,85

LA Angels-Arizona 1@1,70

Cincinnati-Cleveland 1@1,80

Pingvini su danas.. ova tekma protiv NY Islandersa me stvarno koštala živaca i love.. Stvarno mi nije jasno kako , da sam bar gledao utakmicu, bilo bi mi lakše shvatiti zašto su izgubili?

Još 5 utakmica do kraja i početka playoffa.. Pingvini će teško sustići Rangerse , za petama im je Phily i kaže trener Pinvina:

"We're in Buffalo (Friday), and we have big games with Philly, New York, Boston and Philly again," Penguins coach Dan Bylsma said. "We're going to try to win every one of those games."

Ipak mislim da danas preskačem Buffalo - Penguins tekmu.. ne sviđa mi se kako igra ( DOBRO ) Buffalo .. tukli su Rangerse nedavano i u stvarno dobroj su formi.. Braniča Kris-a Letanga još uvijek nema kod pingvina.. Crosby je dobio u nos - možda opet neki potres mozgića ima :D .. vratio se bio u igru protiv Islandersa ali nije to to.. Od te tekme je ok možda da Malkin daje gol 2.40 kad već nema u ponudi da gol daje g. Pascal Dupuis :) a on je super igrač koji bi mogao zabiti danas..

Igrat ću danas NY RANGERSE doma 1@1,70 koji opet pobjeđuju..3 zaredom and counting :)

Link to comment
Share on other sites

iako se cini dobra oklada isto necu igrat kontra noleta jer sam gledao jucer mec monaca i fisha.Monaco je cisto odigrao onako solidno dok fish nije mogao pogoditi teren 2-3 udarca u nizu.vecinu brejkova mu je fish doslovno poklonio,monaco je toga bio svjestan i u svakoj izmjeni je samo prebacivao lopticu i cekao fishov promasaj.to danas nece biti situacija sa novakom tako da nisam toliko siguran u taj par iako je 6.5 ogroman hendikep

Link to comment
Share on other sites

4020 20:00 Emmen - Helmond Tip 2 1,50

10034 20:45 Verona - Cittadella Tip 1 1,75

15014 19:30 Mannheim - Hamburg Tip 1        1,65

4052 20:00 Fortuna S. - Veendam Tip 1 1,50

5601 20:45 2.5/Cork City - Bray Wand. zbroj golova Tip + 2,00

3230 20:30 Dortmund - Stuttgart oba daju gol Tip DA 1,70

46 20:05 Shamrock R. - Bohemians Tip 1 1,45

Ukupan tečaj 32,03

favorit.hr

ne da mi se pisat analize, prosurfah nešto sitno, spizdih par klikova po statistici, a ionak je sreća glavna kod pogođenih tiketa i dobitaka... ovi Turci šta se vrte s prijelazom... jebeno bih htio da uleti, da oni koji su uplatili maznu lovu kladionicama... ali skeptičan jesam... nisam sto posto siguran da bi ekipa koja je platila tekmu, na sva usta razglasila dogovor, plus se lijenčine iz uefe nešto uzvrpoljili u zadnje vrijeme, pa istražuju namještaljke...

Link to comment
Share on other sites

Evo ljudi da vam skrenem paznju na nesto. Jeste ikad vidjeli prijelaz iz 2/1 da je kvota 5,0 ? Evo, dogodilo se. Nije moj izvor niti bilo kakva moja dojava,ali bio sam u kladionici u Zagrebu kad su ljudi uplatili dosta love na taj par, kvota je bila u tom trenutku 21,a početna je bila 27 ( tako sam vidio da je tečaj bio u SS). Kada sam ja uplaćivao, kvota je bila 15. Sad je par storniran u Supersportu , a i Fortuni, tj. ne moze se igrat vise prijelaz. Ostala je jedino ova opcija u HL-u, pa ko voli, nek izvoli.

Sretno svima koji uplate.

Eh za početak smatram da se rasprave trebaju voditi pod drugim temama...npr zato postoji Prijedlozi i pitanja, jer se ovako nepotrebno zatrpava tema Listič dana-Petak...

Pa dakle svi vode borbu oko ovoga prelaza gdje ima, gdje nema...i po kojoj kvoti, a koliko vidim sve "Početnici" kako ih ja nazivam...pa da nastavim...prvo što želim reći nemam apsolutno ništa protiv prelaza, niti protiv ovakvih informacija, u redu je napisati, pa ko voli nek izvoli...

...čitam ove raznorazne postove i doslovno ljudi "žive" u kladionici tražeći gdje ima prelaz ovaj za odigrat po visokoj kvoti...no pitanje za sve...jeste li uzeli u obzir i ostatak ponude...npr...ukoliko dolazi prelaz...dakle dolazi i GG, dolazi i 1.poluvrijeme...dolazi i GG3+...i otvorim ponudu i vidi čuda...

Dakle Supersport... GG @ 1.85 // 1.poluvrijeme 2 @ 4.00 // Gost daje gol @ 1.60 cca i u ostalim kladionicama slične kvote...u nekima manje, u nekima veče...

...zanimljivo kako je na prelaz toliko pao koeficjent...a na sve ostalo "relativno" dobro stoji...

...dakle napominjem ko voli nek izvoli...no ukoliko igrate tako nešto uzmite u obzir i ostale stavke...te ne forsirajte nepotrebno već analizirajte parove...

A za one koji još uvijek žele i traže da uplate po visokoj kvoti...Unibet nudi za prelaz kvotu 25.00...

...i uz sve to koliko sam vidio dosta kladionica će imati Live klađenje na ovaj par...pa Sretno Vam svima bilo...i molim Vas da se barem malo održi red na forumu...jednostavnije ga je pratiti...

Pozzzz

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use