Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja, 25.03.2012. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

Sa zadovoljstvom objavljujem da smo otvorili SvijetKladjenja mailing listu!

Svrha ove mailing liste jest promptno obavještavanje o novim analizama na portalu SvijetKladjenja, većim greškama kladionica, kvalitetnim informacijama i novim promotivnim akcijama na vodećim online kladionicama.

Prijava na mailing listu je, kao i sve na portalu i forumu, potpuno besplatna, a sve sa ciljem što bolje informiranosti članova portala i foruma SvijetKladjenja.

Nadam se da Vam se sviđa ideja  ;). Prijaviti se možete putem donjeg obrasca.



Pred nama je na rasporedu druga utrka F1. Prema nekim najavama mogla bi biti kiša za vrijeme utrke, točnije pljusak. Samo se nadam da u tom slučaju utrka neće ,kao 2009. , biti prekinuta.

Za sada su Raikkonen, zbgo promjene mjenjača, i Kovalainen zbog nepoštivanja FIAinih pravila u prošloj utrci kažnjeni sa po 5 mjesta lošijim startnim mjestom od ostvarenog na kvalifikacijama. Naravno, sugeriram igrati duele protiv njih, s obzirom da neke kladinice još ovaj podatak nisu uračunale u koeficijnet. Ipak, sugeriram oprez zbog najavljene kiše, jer tada bi moglo biti svašta...

Link to comment
Share on other sites

FORMULA 1 - VN Malezije

Safety car-VN Malezije DA @ 1.65

S obzirom da se očekuje kiša, naravno očekujem i neoprezne vozače, uz ovaj bet preporučio bih i koji bet -OSTVARUJE PLASMAN da/ne pokojeg vozača...

...a evo i malo pregleda staze za one koje zanima... http://www.youtube.com/watch?v=IaZXGckhlaU

...i rezultati posljednjih treninga... http://www.formula1.com/results/season/2012/865/7088/

Link to comment
Share on other sites

Hajduk Split-Cibalia 1

Ako ovo hajduk izgubi ili odigra izjednaceno onda su stvarno za k***c

Dugopolje-HAŠK 1

2      Dugopolje

13      HAŠK

Jbga, reko sam nikad vise HNL al pokusat cu jos sutra...

FC Köln(PiK)-B.Dortmund

Mislim da ce bit da oba daju gol... al odo ja odigrat PiK2

IlcevMar-Dynamo Kyiv 2

Nema analize..

tečaj:3,1688

ulog: 200kn

dobitak: 603,59 kn

Sretno ako neko prati

btw. znam da mi je analiza prva liga! :D

Molio bi da neko prokomentira ove parove ako moze... Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

WBA - Newcastle  odg 1 1.70

Wba je u zadnjih 6 utakmica doma zabio 12 komada,primio 8  što ispada više od 3 gola po utakmici..Ncl je u gostima zabio 6 ,a primio 16  što ispada 4 gola po utakmici ..Ncl se dosta dobro drži ,na petom su mjestu , mislim da bi danas čak mogli i pobjediti ,al vjerujem da će i Wba zabiti bar 1..

Prošli susreti

Datum Turnir Utakmica Rezultat Detalji

21/12/2011 Premier Liga Newcastle vs. West Bromwich 2:3

22/05/2011 Premier Liga Newcastle vs. West Bromwich 3:3

05/12/2010 Premier Liga West Bromwich vs. Newcastle 3:1

23/01/2010 FA kup West Bromwich vs. Newcastle 4:2

18/01/2010 Championship Newcastle vs. West Bromwich 2:2

08/08/2009 Championship West Bromwich vs. Newcastle 1:1

07/02/2009 Premier Liga West Bromwich vs. Newcastle 2:3

28/10/2008 Premier Liga Newcastle vs. West Bromwich 2:1

Espanyol - Malaga 1  2.50

Ovdje mi se učinilo zanimljivo što su ove dvije momčadi do sada odigrale 18 utakmica 8 puta je dobio Esp ,a Malaga 10 ..Ni jednom nisu odigrali neriješeno ..Zanimljivo je da i jedni i drugi u zadnjih 10 tekmi u La ligi  imaju po samo jedan remi (Esp kao domacin,Malaga kao gost).. Za opciju 1 sam se odlučio zbog toga što mi se čini da Esp igra bolje doma nego Malaga u gostima ..Moglo bi se probat i nešto iskombinirat u singlu da pobjeđuju jedan ili drugi..

Sa 1:0 na 1:2

Napoli - Catania 1 1.6

I ova dva kluba su u međusobnim susretima rijetko kad remizirala ..Od 13 utakmica samo 2 puta ..Uglavnom uvijek pobjedi domaćin ..S obzirom na sadašnju formu Napolia mislim da bi trebalo proći i danas ..

sa  2:0  na 2:2 ..ma daj

Link to comment
Share on other sites

MUŠKI KUP POBJEDNIKA KUPOVA - 1/4 finala, uzvrati

BerMuri(rm)-Gummersbach  2   1,45     ;D

Prva utakmica završila je sa rezultatom 32:23 za Gummersbach, znači 9 razlike...

mislim da se neće opustiti nego će kontrolirati utakmicu i pobijediti.... utakmicu uzmite sa rezervom jer Gummersbach

prolazi dalje i sa porazom od 8 razlike....

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav drugari

jučer loš kladioničarski dan, danas u nove pobjede, evo šta sam ja odigrao danas:

Athletic B.-Sporting Gijon  1  1,60  (super tip)

ovo bi Bilbao trebao dobiti jer su puno kvalitetniji od Sportinga koji igra loše na gostovanjima, a na San Mamesu je svima teško igrati

West Bromwich-Newcastle odg1  1,65

ovaj par sam odigrao jer u njihovim utakmicama zadnjih godina redovno pada dosta golova, pa zašto prekidati tradiciju

Napoli-Catania   1   1,60

Napoli se bori za izlazak u Evropu, dok je Cataniji ova utakmica manje-više nebitna, moglo bi biti i 3+ golova,jer gosti igraju otvoreno

Ajax-PSV   1  2,20

veliki derbi holandske lige u kojem je uvijek sve moguće,ali zbog trenutne forme ne mogu da ne odigram 1, u PSV-u je došlo do promjene trenera, malo je haotična situacija i mislim da će to Ajax iskoristiti

Lagun Aro-Real Madrid  zbroj koševa(155,5)  2  1,85

domaćin je ekipa sa najviše pogođenih trica u ligi, dok Real ove sezone više misli na napad nego na odbranu, a kad se sastanu dvije ovakve ekipe koševa mora biti

ulog 20 kn, dobitak 343 kn

eto to je to za sad ljudi...sretno

Link to comment
Share on other sites

Evo moji parovi za danas

PSG-1 -hvata prvo mijesto

Hajduk-1-jednostavno mora poćeti igrati i dobivati

Juventus -1- konaćno poćeo igrati dvije pobjede za redom kup i prvenstvo zabio 8 kom oćekujem nastavak a

            Inter ne mogu smisliti

Ajax-PSV-oba daju gol

Nije neka analiza no šta se može ,nekako imam osjećaj da će Dortmund prekinuti niz i da će biti X sretno svima i pohvale za bejzbol svaka ćast

pozz

Link to comment
Share on other sites

Evo moji parovi za danas

PSG-1 -hvata prvo mijesto

Hajduk-1-jednostavno mora poćeti igrati i dobivati

Juventus -1- konaćno poćeo igrati dvije pobjede za redom kup i prvenstvo zabio 8 kom oćekujem nastavak a

             Inter ne mogu smisliti

Ajax-PSV-oba daju gol

Nije neka analiza no šta se može ,nekako imam osjećaj da će Dortmund prekinuti niz i da će biti X sretno svima i pohvale za bejzbol svaka ćast

pozz

niz ? Njima je vec prekinut niz protiv augsburga 0:0 odigrali , i dobili prosli tjedan werdera 1:0.Al nadam se da ces ti biti u pravu i da ce bar koln x izvuc pa da se bayern priblizi na 3 boda  :D

Link to comment
Share on other sites

Sorrento-Viareggio C1/A Italija.

Tip-1  @  1.70

Sorrento je 5. na tabeli i bori se da ostane u trci za playoff.Viareggio je na dnu tabele i tesko da moze sta da ucini protiv ovakve ekipe kao sto je Sorrento.

Sorrento kao domacin nije izgubio u zadnjih 5 utakmica i po formi su druga ekipa u prvenstvu. Mislim da bi trebalo lako doci danas. :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav

Čuo sam da je danas veliki zicer neki par u hrvatskoj odbojci. Zna li tko možda koji?

Hvala

Znam ja,ali zadnji put kad sam odigrao na rijeku protiv murse za 3,55 koji je prošao 3-1 nitko nije pratio.Danas "derbi" Rovinj - Mursa koji ne ovisi o prvom mjestu jer ga je rovinj zacementirao,osječani u zadnjem kolu izgubili od siska,a rovinj slavio protiv slabašne opatije.Vidio sam da su kvote bile 2,3 u bwinu na rovinj ali valjda više nema te utakmice u ponudi.U prvom susretu ove sezone ako se ne varam rovinj je s lakoćom svladao osječane u Osijeku 3-0.Jedina stvar je dali će danas trener Poropat odmarat glavne igrače za playoff protiv rijeke koji počinje već u utorak tako da nebi pretjerivao s ulogom.

Još jedan par naše muške lige danasa je zanimljiv a to je dvoboj Centrometala i Varaždina.Prema tablici ako Varaždinci danas pobjede mogli bi ostat u ligi.To su dva susjedna grada i nebi se čudio kad bi im črečani kojima 5 mjesto nigdje ne bježi pustili utakmicu.Ako ne bude tako nemojte se čuditi razvaljivanju varaždina jer je centrometal za njih klasa više.

Link to comment
Share on other sites

jucerasnji listic proso...idemo opet sa svabama  ;)

Stuttgart-1.FC Nürnberg 1 - po meni je ovdje jedina opcija pobjeda domacina...Stuttgart mora izvuci bar neshto iz ove sezone,koju ce htjeti zaboravit sto prije! Danas Stuttgart igra bez Vedada Ibisevica,sto je po meni i bolje jer sansu dobija Cacau koji mi je dosta bolji igrac,vjerujem da ce danas bas on presuditi Nurnbergu...

1.FC Köln-B.Dortmund h (1:0) 1x - Dortmun je pokazao da moze igrat na visokoj razini dosta dugo i borit se ravnopravno s Bayernom za naslov prvaka Bundeslige,ali kao sto je vec neko spomenuo red bi bio da malo uspore i oni,tempo je dosta tezak,igraci su umorni,sve ce to danas utjecati na konacni rezultat. Koln je s druge strane krenuo dosta lose u proljetni dio sezone...skupili su samo 7 bodova (dvije pobjede i jedna nerjesena --- cak 6 poraza). Mislim da bi Podolski i Novakovic mogli danas napravit pomutnju u obrani Dortmunda i zabit gol. Ja igram da nece izgubiti s vise od jednog gola razlike,a volio bi da Koln izvuce bar X...ako pobjedi niko sretniji od mene  ;D

2.85 ss sretno

Rangers-Celtic Glasgow 2 @ 2.25 - singlirat za srednji ulog...Celtic ce izaci kao pobjednik u mozda i posljednjem OLD FIRMU...sretno

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

znate kako kažu, nije dobro nekoga hvaliti jer kad ga pohvališ, odmah se pokvari :D

Nadam se da neće tako biti i samnom danas :D

Na vama je izbor da li ćete igrati parove koje postavim ili ne :D

Uglavnom , da počnem sa MLB-om :D koji me još iznevjerio nije :D..

Danas mi se sviđaju 2 para jako i 1 tak.tak..

1. Toronto-Boston 1@1,80 REZULTAT 6:5

Toronto, klub dobar i doma i u gostima.. doma čak i bolji sa scorom 10-1 ( vani ima 8-3 ), šest-sedam pobjeda za redom ( L 10 8-2 ) dočekuje osrednji Boston koji je bolji gost nego domačin sa scorom 5-3 , zadnja tekma pobjeda ( L10 3-5 ).. mišljenja sam da će Toronto pobjediti danas.

2. LA Angels-Texas  1@1,80 REZULTAT 6:5 ( WOW kakav kraj :D )

Anđeli vrlo dobri, ( L10 6-3 ) sa 4 pobjede za redom.. doma također odlični kao i Toronto ( 7-3 ) u gostima (6-5) dočekuju Texas koji je bolji u gostima ( 5-5 ) nego doma (1-10), zadnje tekme ( L10 3-7 )... mislim da Texas ipak nije dovoljno jak da bi pobjedio LA Angelse danas.

------------

NE PREPORUČAM ali ako netko slaže sistem može probati ubaciti.

3. Cleveland-Chicago Cubs  2@2,0 REZULTAT 2:6

Cleveland - osrednji klub koji je doma bolji (4-6) nego vani (2-7), izgubio 2 zaredom (L10 3-6) dočekuje Cubs-e koji su trenutno puno bolji gosti (8-3) nego što su domačini (2-10) - imaju zadnju tekmu poraz (L10 4-5).Mogli bi danas Cubsi pobjediti Cleveland na kojeg je koef 1,80  a na Cubse 2,0..vrijedi probati u sistemu!

------------

Znam da mi zadnjih dana ne ide baš Hockey,ali za manji ulog ću probati odigrati:

4. Pittsburgh-N.J.Devils  1@1,85

Idem sad spat: 1. trećina PIT vodi golom u 1. minuti :D hehe..rasturit će ih nadam se!

Kad neki klub voliš moraš biti uz njega :D Tako ja volim pingvine i danas očekujem pobjedu nakon jučerašnjeg fijaska 8-4 kod Senatora :)

17/03/2012 NHL New Jersey vs. Pittsburgh 2:5

05/02/2012 NHL New Jersey vs. Pittsburgh 5:2

08/01/2012 NHL Pittsburgh vs. New Jersey 1:3

31/12/2011 NHL New Jersey vs. Pittsburgh 3:1

23/10/2011 NHL Pittsburgh vs. New Jersey 4:1

06/04/2011 NHL Pittsburgh vs. New Jersey 4:2

Ja ću ih staviti za manji ulog pa ćemo vidjeti :)

5. Mannheim(3.ut)-HambFre (2:0)  1@1,65  /  Mannheim(h-1,5)-HambFre 1@1,90 REZULTAT 1:2 ( ne kužim kak ali neka... da sam bar tekmu gledao! )

Mannheim se pokazao PUNO boljim klubom u prve dvije utakmice i danas igram na njih, inače su odlični i po meni puno bolji od Hamburga!:

23/03/2012 DEL Doigravanje Hamburg Freezers vs. Adler Mannheim 1:8

21/03/2012 DEL Doigravanje Adler Mannheim vs. Hamburg Freezers 4:0

6. Eisbaren(3.ut)-Kölner Haie (2:0) 1@1,50 / Eisbaren(h-1,5)-KolnerH 1@1,75 REZULTAT 3:1

Još jedna tekma iz Njemačke danas - Eisbaren po meni najbolji hockeyaški klub u njihovoj ligi.

Vodi 2 nula ne tako slabi Kolner ali očito nedovoljno jak za Eisbaren u play-off-u:

22/03/2012 DEL Doigravanje Kölner Haie vs. Eisbären Berlin 2:4

20/03/2012 DEL Doigravanje Eisbären Berlin vs. Kölner Haie 5:1

7. Ingolsta(ki)-DEGMStars 1@1,62 REZULTAT 3:2 OT

Nisam ovo mislio odigrati ali kad sam vidio dosadašnje utakmice, jednostavno moram to odigrati :D pa ću staviti konačni ishod.. Pogledajte međusobne igre, Ingolstadt ERC jednom samo doma izgubio od DEG-a i to 03/10/2010 ( Update: OK i prije 5 godina :D ) :

23/03/2012 DEL Doigravanje DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt 5:1

21/03/2012 DEL Doigravanje ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars 5:3

24/02/2012 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        5:4

03/01/2012 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars         3:3 4:3 (Prod.)

25/11/2011 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        3:1

28/10/2011 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        2:2 2:2 (Prod.)3:2 (NJ)

09/03/2011 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        5:1

07/01/2011 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        7:3

21/11/2010 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        3:2

03/10/2010 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        2:4

12/01/2010 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        5:2

04/12/2009 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        2:2 3:2 (Prod.)

18/10/2009 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        1:5

04/09/2009 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        5:2

27/01/2009 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        1:3

11/01/2009 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        5:3

07/12/2008 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        6:3

05/10/2008 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        2:2 3:2 (Prod.)

02/03/2008 DEL Liga DEG Metro Stars vs. ERC Ingolstadt        5:3

20/11/2007 DEL Liga ERC Ingolstadt vs. DEG Metro Stars        2:6

8a. SSC Napoli-Catania 1 - Inače izbjegavam digiće ali Napoli mi se sviđa kao klub, ima dušu klub i niti jednom gostu nije lako kod njih doma.. Žao mi je kaj su protiv ČELZIJA prokockali lijepu prednost i ispali iz lige prvaka.. REZULTAT 2:2 - Vodio 2:0 i onak u 75 i 86 min dobi golove .. loše!

8b. Pacos Ferreira-FC Porto 2 - Borba za 1. mjesto se u Portugalu nastavlja..Porto djeli to 1. mjesto na tablici sa Benficom .. Braga koja sutra igra ( ja mislim ) zaostaje 1 bod za njima..s tim da Porto i Braga imaju tekmu manje..Ukoliko danas pobjede prvi su s najviše bodova.  - Rezultat 1:1 - Sad će ispast da kenjam ALI prije nego sam navećer išao gledat rezultat mislim si, mogao bi Porto sj.. jer sam se sjetio kako je u petak Benfica sjebala i fakat 1-1 Porto odigrao.. SUTRA očekujte isto od BRAGE !!! Nerješeno!

Link to comment
Share on other sites

Jučer skinem redom:  Bayern,Zagreb,Chelsela 1x,Southampton,Greuth.Furth,Milan preko 1.5,Barcelonu,Federera kontra hendi 6.5 i Li Na...I po neznam koji put me ubije ženski tenis!!! Tocnije ona Barthel koja je kolko ranije ubila Jankovic. Pa nikak prestat igrat ženski tenis kreten mutavi  >:(

tak da nemam bas danas volje za neke analize... Igram ovo pa mozd nekom pomogne,provjerio sam malo samo da bas ne bacim novce bezveze pa si vi pregledajte detaljnije ako cete igrat.

Tolouse-Auxerre  1  (1.75)

Tipsarević-Dolgopolov 1 (1.60)

Ajax-PSV  preko 2.5  (1.60)

Hajduk Kula-Partizan  2  (1.30)

Koln-Dortmund  h2:0  1 (1.50)

W.B.A.-Newcastle  preko 1.5  (1.25)

Link to comment
Share on other sites

Stuttgart - Nurnberg tk1 @ 1,50 (tk= tim sa više kornera)

Napoli - Catania tk1 @ 1,3

Analiza za oba meče je već gore napisana...mislim da je puno sigurnije odigrati na kornere nego hvatati čiste kečeve, jer i Napoli i Stuttgart će sigurno danas više napadati jer im trebaju bodovi za evropu.

De Graafschap - Feyenoord 2 @ 1,40

De Graaf je jako lošoj formi (zadnjih 12 mečeva 1-1-10), a danas im fali pola ekipe tako da mi je ovo zicer dana. Feyenoord je u potjeri za ligom evrope i mislim da neće kiksati. Dobili si ih ove sezone 4:0 kod kuće, sličan scenario očekujem i danas.

Tipsarević - Dolgopolov 1 @ 1,55 (super tip)

Iako je tipsarević 9, a dolgopolov 18 igrač svijeta...razlika u kvaliteti je velika. Dolgopolov jedva pobijedio "mutavog" Veića u prošlom kolu, dok je Tipsa vratio Nalbandianu za poraz u Indian Wellsu. Po meni bar 6:3 6:4 za Tipsu.

Nishikori - Rosol 1 @ 1,25

Nishikori je na ovom turniru postavljen za nositelja tako da mu se otvara prilika za dosta bodova. Nishikoriju odgovara tvrda podloga što se nikako ne može reći za Rosola koji ima na hard-u omjer 5-20 i njemu više odgovara zemlja...tamo je kao nešto "bolji" gdje ima 5-7.

Sretno ko prati!!!  ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use