Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 24.03.2012. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

Sinoć prošao listić...ulog 15 kn, dobitak 326 kn, tako da imamo finu zalihu za kockati  ;)

Ja nikad ne igram kvote ispod 1,50, a evo šta sam danas odigrao:

listić 1:

Milan-Roma 1 1,70

Milan nema šta kalkulisati,ispali su iz kupa, ovo im je možda najteža utakmica do kraja i ako dobiju blizu su titule...mislim da će to Ibracadabra riješiti

Borac Banja Luka-Široki Brijeg  1 1,90

Oba tima promijenila trenera,ali mislim da je prednost na strani Borca, naročito zbog domaćeg terena, derbi koji će dobiti domaćin

Chelsea-Tottehnam  1 1,90

Chelsea u mnogo boljoj formi, ovo im je prilika za hvatati priključak za Tottehnamom koji igra katastrofalno u zadnje vrijeme...moglo bi biti gusto,ali ipak tipujem na Chelsea

Anderson-Querrey zbroj gemova 9,5 (prvi set) 2  1,50

kad god igraju bude dosta gemova,naročito u prvom setu koji uglavnom završava u tie breaku, po meni zicer danas

Đoković-Bagdatis zbroj gemova 18,5  2  1,85

čini mi se da je Đoković u blagom padu forme, a sa Bagdatisom se uvijek mučio, iako ga je dobio svih 6 puta, ali nikad lako, tako da mislim da ovo prolazi

Ulog 20 kn, dobitak 380 kn

listić 2:

Mainz-Hertha   1  1,75

Mainz igra dobro u zadnje vrijeme, a Hertha vjerovatno u najgoroj formi u Evropi...ako ne bude nešto nepredviđeno ovo prolazi

Furth-Karlsruhe  3+  1,55

domaćin daje dosta golova kući,a i gosti igraju otvoreno, pa bi moglo biti golova

Zagreb-Metalurg  zbroj golova  47,5  2  1,85

mogla bi ovo biti drugačija utakmica od one prve koja je bila rat, mislim da Zagreb ide dalje,ali i da će biti više golova od ponuđene granice, nedavno u SEHA ligi bilo 30:25 za Zagreb

Đoković-Bagdatis hendikep 6,5  2  1,60

u prethodnom listiću objašnjeno, predviđam tijesan meč

Željezničar-Travnik  3+  1,75

Željo u najboljoj formi u Evropi, samo Braga ima veći niz pobjeda (12), u prošlom kolu u Prijedoru dali 5 komada Rudaru, što je za BiH ligu neobično, mislim da će nastaviti u tom ritmu

ulog 25 kn, dobitak 381 kn

nadam se da ću nekom biti od pomoći ;)... sretno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zagreb - Metalurg X @14

Vo prviot duel megu Metalurg i Zagreb vo Skopje se vide deka se izednaceni ekipi, so odlicni odbrani no so poslab napad. Psiholoskata prednost e na stranata na Metalurg bidejki Zagreb MORA da pobedi. Metalurg e iskusna ekipa i ke igra rastereteno, so golem motiv i bez pritisok. Ocekuvam dobro izdanie na Stanic i konecno Mojsovski da se vrati vo forma kako pred EP vo Srbija. Toa ke bide dovolno za nereseno duri i pobeda na Metalurg. A sto se odnesuva do golovite, 47.5 e isto taka visoka granica i ocekuvam POMALKU golovi.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima prvi post nadam se da ce biti ucinkovit.

palermo- udineze x2

Nadam se da udineze nece ovde kiksat ako zele ligu prvaka a velike su im sanse za to ako istraju.Kvalitetniji su od domacina i zato ovde igram dvoznak.

Montpellier - St. Etienne 1

Drugi su i ako zele prvo mjesto mislim da nema mjesta kiksu u ovoj utakmici.Psg im 2 boda bjezi i to bi trebala biti utrka do kraja.

Nice - Marseille 1x

Domacinu bodovi itekako znace dok marseju nisu toliko potrebni.Uzmemo li u obzir da igraju u srijedu sa bajernom u ligi sampiona mislim da se danas na ovoj utakmici nece pretjerano zalagati.

To bi bilo to od mene za pocetak sretno svima!

mislim da je nice vs marseille odgodjeno zbog nastupa marseille u LP

Link to comment
Share on other sites

Evo nešto malo riskantnije ali vrijedilo bi pokušati.

Sunderland - QPR

Da ne duljim Sunderland već u mislima ima utakmicu protiv Evertona u FA-a. Čak Sunderlandov trener je izjavio da imaju komfortnu situaciju u prvenstvu i da samo razmišljaju o toj utakmici FA kupa. No, ne smije se otpisati pobjeda Sunderlanda nikako iako čvrsto vjerujem da bi lako mogli utakmicu prepustiti slučaju. QPR traži bodove i mislim da imaju želje, volje i motiva pružiti dobru utakmicu domaćinima, a sjetimo se kako su prošlo kolo uzeli sva 3 boda Liverpoolu u samoj završnici utakmice.

Gosti nemaju nekih bitnijih izostanaka jer je momčad dobro pokrivena na svim pozicijama dok je vrlo vjerovatno da ćemo kod Sunderlanda danas vidjeti neka nova imena na travnjaku koja nisu dobivala neke šanse do sada.

Dakle ponavljam malo riskantnije ali logički odabirem X2 (1,60). Koeficjent je dobro pao u SS-a prije 2 dana s 1,75-(danas)1,60.

1,84 na X2 nam nudi Ladbrokes online kladionica pa ne bi bilo loše uplatiti tamo tko ima račun. Sretno  ;)

Link to comment
Share on other sites

poozz ljudi,

vidim da svi danas trpaju na Arsenal. Jest da igraju odlično i da su bili uvjerljivi u posljednjim utakmicama, ali upravo zato cu se maknuti od ovoga para. ne kažem da traba igrati x2 na Villu ali serija Arsenala mora negdje stati a mislim da Villa ima kvalitetu i igrače da je zaustvi.

ksanije cu izbaciti neke svoje tipove što sam igrao

Link to comment
Share on other sites

Bok svima,

evo jučer MLB prošao sav, hockey pao..

Danas igram - prvo MLB:

1. Baltimore-Washington  1@1,80 REZULTAT 12:3

Baltimore - prosječan klub sa 4-6 score-om doma i 2 pobjede za redom ( L10 4-4 ) dočekuje očajni Washington  koji ima očajnih 2-7 vani i devet poraza za redom ( L10 0-9 ).

2. Toronto-Atlanta  1@1,80 REZULTAT 9:0

Toronto - ODLIČAN u ovoj Grapefruit ligi .. predsezoni MLB-a.. Ima 5 pobjeda za redom, doma score 9-1,vani 8-3 (L10 8-2).. dočekuje Atlantu koja baš i nije predobar gost sa omjerom vani 3-8.. imaju 2 pobjede za redom ( L10 5-3 ).

3. NY Mets-St.Louis  2@1,80 REZULTAT 6:6

NY Metsi, katastrofalno otvorenje predzesone , zadnji u Grapefruit ligi sa zadnjih 10 tekmi ( L10 2-8 )..doma imaju score 3-6 a vani 2-7 ( ne znaš di su gori :D ).. dočekuju St. Louis koji ima šest pobjeda za redom ( L10 8-2 )..u gostima ograju odlično 6-4 kao i doma 6-2... mislim da je ovo pobjeda gosta!

4. LA Dodgers-Cleveland 1@1,75 REZULTAT 5:4

La Dodgersi, klub sa scorom 4-4 doma i 6-3 vani , zadnja tekma pobjeda ( L10 3-5 ) dočekuju slabašni Cleveland koji doma ima 4-6 a vani 2-6 score.., zadnju tekmu izgubili (L10 3-5)

5. Texas-LA Angels 2@1,95 REZULTAT 2:3

Ovo je zanimljiva oklada, na domačine je 1,85 stavljeno a stvarno loše doma igraju sa scorom 1-9, vani su tak tak sa 5-5, zadnju tekmu pobjedili ( L10 3-7 ) dok im dolaze gosti LA Angelsi koji su doma 7-3 u gostima 5-5, dobili 3 tekme zaredom ( L10 6-3 ) - mislim da bi ovo mogla biti pobjeda Anđela sa 1,95 koef koji je skroz ok..

Ovo gore možete odigrati i 4/5 sistemček..

--------------------------------------------

Zapalo mi je za oko i ovo:

6. Kazan(6.ut)-Tr.Celjabinsk (2:3) - Inače sam odigrao kao i cijeli tjedan ( manje od 5.5 golova ) jer niti jedna tekma nije prešla 5.5 ( jedna samo prešla 3 gola :D )...

Zanimljivo je kod ovog para to kaj su tekme "tvrde" tako da bi danas bilo ok probati i X@4,20

7. Ottawa-Pittsburgh Peng.  2@2,20

Za kraj moj voljeni Pittsburgh pobjeđuje kod slabašne i ne u najboljoj formi Ottawe.. da budem iskren ja sam odigrao Ottawa(h+1,5)-Pittsburgh 2 na Pingvine jer je koef 3,0 i očekujem da će danas satrat Ottawu u gostima :)

Kod ovog para je dobro i odigrati da igrač Malkin E.-Ota-Pit  DAJE gol @ 2,40 jer lik stvarno igra fenomenalno, zadnjih 6 tekmi zabio po gol.. zadnju zabio i 2 gola čak i prvi je po score u natjecanju golova u NHL-u!

Nogomet neću ni pisati jer ima dosta ljudi ovdje kaj analiziraju nogač.. samo ću reći da izbjegavam digiće i podržavam Arsenal ( običnu 1-dinicu ) , Chelseinu pobjedu očekujem i Shalke-ovu, Barceloninu čistu 2 i od njemaca Bayern mislim hendy i BM'gladbach 1 jer su doma skroz dobri!

- Koma Njemci!! i mutavi Chelsea ni gola..

Link to comment
Share on other sites

eh raja danas mi je posljednja sansa, evo neka 3 para koja sam odabra pa ako ima neko info o njima nek napise

stoke-city 2 1,6 -eh kol'ko mi je samo zivaca povadio ove sezone city da se ne moze povjerovat, ali iako je stoke digao blago formu u zadnjih par utakmica, onaj preokret protiv chelsea daje nadu da city danas moze a i mora uzeti, imaju mnogo tezi raspored od uniteda tako da ovo je biti ili ne biti tekma za njih, onakav igracki kadar bi trebao uzeti.

werder-augsburg 1 1,7 augsburg drugi najlosiji gost ove sezone, jest da se bore za opstanak, ali i werderu je ovo utakmica za spas sezone, kako su imali los start dobro su iscupali i ovo sesto mjesto, tako da ne vjerujem da ce olako ispustit

milan-roma 1, 1,6  slicno kao i kod citya, nema milan mnogo sta kalkulisat, ispali su iz kupa imaju solidan igracki kadar, roma i nije ekipa za gostovanja, imali su mnogo kikseva

sve mi ovo izgleda kao moguc prolaz, ali nisam zaista upoznat sa detaljima utakmica, mislim da se pjanic vraca u romu, tako da svaka dodatna info zlata vrijedna

evo samo veznao za Werder... igraci koji danas nece nastupiti  Tim Wiese, Philipp Bargfrede, Aaron Hunt, Tim Borowski, Sebastian Prödl, Marko Arnautovic i kartonirani Pizzaro...A izgleda da za danas nece bit spremni ni Marko Marin i Mehmet Ekici

Link to comment
Share on other sites

Evo uz tu kako kažeš namještenu može se odigrati i x :D na reala :D hahahaa.. baš me zanima tko danas ima muda staviti na pobjedu Reala :D

oba daju gol kao ovdje npr.he he he

18.03.2012

TEČAJ: 12,9276 ULOG: 50,00 kn DOBITAK 615,61 kn

Udinese/odg-SSC Napoli (18.03. 20:45) da1,80 1 : 0(da)

Real Madrid/odg-Málaga CF (18.03. 21:30) da 1,90 1 : 0(da)

BarcB/odg-Alcorcon AD (18.03. 19:45) da1,80 1 : 0(da)

Lille(-2+)-Valenciennes (18.03. 21:00) Više2,10 0 : 1(Više)

TEČAJ: 12,9276DOBITAK 615,61knULOG: 50,00kn ( 47,62kn + 2,38kn ( 5% MT ))

Link to comment
Share on other sites

evo da i od mene bude neke koristi...sto se tice kladjenja,vecinom pratim nogomet (Njemacke lige...) stoga i sljedeci prijedlozi

SC Freiburg-1.FC K'lautern 1 - utpoljenik K'lautern je prije par dana promjenio trenera,nadajuci se da ceih izvuci iz krize u koju su upali i sada im prijeti ispadanje,nalaze se 6 bodova od spasa (naravno da niko ispred ne osvoji bodove onda se mozda izvuku,ali to je gotovo nemoguce)! Balakvo je novi trener (po meni nebitno)...ova sezona je gotova za goste,domacini fataju bolju formu i u prednosti su danas!

Werder Bremen-FC Augsburg - za Werder sam vec prije spomenuo da im fali skoro cijel prva postava...Bez Pizzara Werder tesko dolazi do pogotka a bez Marina i Ekici ce rijetko doci i do prilike protiv Augsburga,ekipe koja ce mozda danasnjom utakmicom sigurno uzet bod a mozda i 3 boda vazna za spas ove sezone...vjerujem da ce uspjeti...

@ 3.40 ss sretno

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav! Evo moji prijedlozi za danas.Juce mi je bila prolaznost 3/4,a nadam se da ce danas biti jos bolja...

Del Potro - Karlović(1.set) 9,5 vise 1.55

K.Anderson - Querrey(1.set) 9,5 vise 1.5

Monfils - S.Bubka(1.set) 9,5 vise 1.75

Mirza/Vesnin - Pavlyu/Safar 1 1.4

Mallorca - Barcelona 2 1.3

Sporting - Feirense 1 1.3

Wrexham - Forest Green 1 1.45

Del Potro i Karlovic su igrali dva puta u karijeri,i oba puta je u prvom setu vidjen tie-break.Posljednji put je to bilo prosle godine u Parizu.Slican rasplet ocekujem i sada.

Anderson i Querrey su igrali 7 puta.U posljednja 4 meca je u prvom setu vidjen tie-break,a prije toga je po jednom bilo 7:5,6:4 i 6:3.Posljednji mec su igrali ove godine u Memphisu i Querrey je dobio 7:6,6:4.

Monfils i Bubka se do sada nisu sastajali.Medjutim mislim da ce ovaj tip da prodje zbog odlicnog servisa Bubke,koji ove godine igra odlicno.U prvom kolu je pobjedio Gulbisa 2:0.Tesko ce danas uzeti Monfilsa,ali mislim da ce pruziti vrlo neizvjestan mec.

Mirza i Vesnina su odlicne doubl igracice.Mirza je sedma,a Vesnina osma na double rang listi.Pavlyuchenkova je u zaista katastofalnoj formi.U prvom je kolu lako porazena od Makarove,i time je pokazala da je totalno van forme.Kao doubl igracica nalazi se na 89.mjestu,bez nekih posebnoh rezultata.A Safarova je kao doubl igracica na 118.mjestu.Mislim da je ovim sve jasno...Ocekuje se sigurna pobjeda Mirze i Vesnine.

Za Barcu i Sporting nemam sta pisati,osim da su veliki favoriti,i bodovi su im potrebni.Barci trebaju da pokusa stici Reala,a Sportingu da stigne Maritima koji je cetvrti.

U Engleskoj konferenciji samo jedan tim ide u visi rang.Posto je Wrexham drugi i zaostaje za prvim 6 bodova,ali ima i dvije utakmice manje,ovaj mec mora dobiti,ako zeli da se nada plasmanu u cetvrtu ligu.Forest Green je siguran u sredini tabele,i ovaj mec mu nista ne znaci...Sretno svima koji odigraju neke od ovih mojih parova!!!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima! Evo lijep subotnji dan, rucao pa odlucio postaviti ovdje neke svoje prijedloge  :)

15:30  Bayern-Hannover   h1 1,65   -- bayern u vrhunskoj formi, hanover nije loš u zadnje vrijeme, ali vjerujem da će bayern ovo s lakoćom rijesiti i vjerujem da će to biti sa 2 ili više golova razlike

18:00  NK Varaždin-Dinamo   h2    1,70   -- varaždin zadnji na tablici, totalno rasulo u klubu... dinamo u dobroj formi, danas će dobit priliku neki igrači koji inače dobivaju manju minutažu, tako da će se svi htjeti dokazati treneru... vjerujem da će dinamo to dobitii s 2 ili više golova razlike

18:00  Mallorca-Barcelona 2 1,30  -- tu se nema što pričati, guardiola rekao i sam da je prednost reala na tablici jos uvijek velika, ali da je dostižna.. smatram da barca tu negdje može pronaći svoju šansu i probati se približiti realu..

20:15  Zagreb C.O.-Metalurg S.     1      1,30 -- metalurg dolazi u goste s jednim golom prednosti... danas će zagreb dokazati da je bolji što je već dokazao i u SEHA ligi... ako bude i gusto, vjerujem da će zagreb imati i sudačku naklonost tako da pobjeda, po meni, nedolazi u pitanje...

Ukupan koeficijent : 4,74

Evo analize nisu nešto posebno, ali nema se tu puno šta pričati kod odabira ovakvih parova.. nadam se da će nekom pomoći koja analizica i da ćemo danas ( u mom slučaju konačno ) obrnuti neku paru.. svima nam sretno i lijep pozdrav!  :D

Link to comment
Share on other sites

pozz.

mala inf.za prijatelje iz hrvatske,,koji prate bh ligu,da danas izbjegavaju zeljeznicar,..jeste da je zeljeznicar danas veliki favorit protiv travnika ,al gosti su se pojacali pred proljetni dio prvenstva,sa 2 brazilca i jos par kvalitetnih igraca,pa im mjesto u ligi na kojem su sada i nije odraz kvalitete ekipe koju imaju,,gosti su prvo teskom mukom porazeni od zrinjskog u gostima,a zrinjski je jedna od kvaliltetnijih ekipa u bh ligi,,pa su onda kuci dobili olimpik koji je cak i kvalitetniji od zrinjskog(olimpik je doveo fudbalera koji je igrao sa iniestom u omladinskog pogona barce,a svi znamo kakvu skolu fudbala ima barca)ako ce te vec nesto igrat onda igrajte borac-siroki b 1x,veca kvota a i sigurniji bet..toliko...

Link to comment
Share on other sites

Jucer Wolfsburg hokejasu...0-7 od Straubinga..omg to me je kostaloo..

Aj danas da probamo nesto novo..

Beauvais Oise -FCO Ajaccio tip 1 koef 1.7  3-2 ft

Francuska odbojka. Sve je vec jasno. Sledece godine domacini ce igrati u Vtora francuska liga.. da tako je. Klub koj je u tri sezoni igrao i liga prvaka i sve, sada odlazi u drugoj ligi kako vec nema mu spasa odkad je zagubio zadna utakmica koja je morao dobit. Domacini prije pocetka su bili jedni od top 5 klubovima koji su trebale da se bore visoko, sa ogled na imena koji imaju i sa ogled na budzet sa koj raspolagaju.. ali nisto od to nije poslo za rukom. Citava sezona su imale povredzene bitne igrace, nisu imali puno sreca i eto ih sad vec u druga liga. A gosti su se spasili iako su i oni zadno kolo izgubili, danasni domacin sa njegov gubitak u zadno kolo im je osigurao opstanak u najjace Francuska odbojkaska liga. I danas oni dolaze u goste neoptereceni, mozda i u sarenom sastavu, i potpuno relaksirani da igraju onoliko koliko im treba. Domacini se sa pobjedom zele oprostiti od prva liga i ne sumnjam da ce je ostvariti nad relaksirani Ajaccio.

Madrid- Sosiedat tip Madrid -1.5 koef 1.47    5-1 ft

Nakon dve remija , Madrid je smanjio prednos nad Barse od samo 6 bodova. U madridu su gnevni zbog golova koji su primili na isti nacin  zadne dve utakmice a to je iz slobodnih udarca, a i jos gnevnije su zbog katastrofalno sudzenje u proslo kolo. Danas ce svoj gnev isturiti nad Sosiedat koj ne blista i nije u dobra forma zadnih mesec dana, i mislim da ce da primi dobri 3-4 komada. Iako fale Ozil, Di Marija, Pepe.. ipak Real je prejak za da se isturi vrz Sosiedat koj "ni kriv ni duizan "ce osetiti Realov gnev...

Link to comment
Share on other sites

evo da i od mene bude neke koristi...sto se tice kladjenja,vecinom pratim nogomet (Njemacke lige...) stoga i sljedeci prijedlozi

SC Freiburg-1.FC K'lautern 1 - utpoljenik K'lautern je prije par dana promjenio trenera,nadajuci se da ceih izvuci iz krize u koju su upali i sada im prijeti ispadanje,nalaze se 6 bodova od spasa (naravno da niko ispred ne osvoji bodove onda se mozda izvuku,ali to je gotovo nemoguce)! Balakvo je novi trener (po meni nebitno)...ova sezona je gotova za goste,domacini fataju bolju formu i u prednosti su danas!

Werder Bremen-FC Augsburg - za Werder sam vec prije spomenuo da im fali skoro cijel prva postava...Bez Pizzara Werder tesko dolazi do pogotka a bez Marina i Ekici ce rijetko doci i do prilike protiv Augsburga,ekipe koja ce mozda danasnjom utakmicom sigurno uzet bod a mozda i 3 boda vazna za spas ove sezone...vjerujem da ce uspjeti...

@ 3.40 ss sretno  "Werder Bremen-FC Augsburg x2 "

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use