Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Petak 23.03.2012


baksuz45

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrav raja,

evo šta sam ja danas odigrao:

Melzer-Haase zg  9,5 (prvi set) 2 1,60

CSKA-Bilbao zbroj koševa 159,5  1  1,85

Angers-Guingamp      1   2,15

Tsonga-Malisse zg  20,5     2    1,85

Berdych-Mahut zg  19,5     1    1,85

zasad ne ide loše,vidjećemo....Veića sam zaobišao u širokom luku, taj nam može samo nesreću donijeti :D

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan listic nba kvota je odlicna 11 , vrijedilo bi probati.

(19.5)SAS - Parker T. 1 1.85

Igram da ce Tony Parker u danasnjem mecu izmedju San Antonia i Dallasa ubaciti manje od 20 poena.Parker igra na pozici playa i ima odlicnu tehniku.Sa Dallasom se susreo 3 puta ove sezone i redom je ubacivao 11,9,13 poena.Nakon par odlicnih utakmica gdje mu je prosjek bio 25 poena uslijedio je pad , dao je dallasu 13 a minesoti samo 2 poena.Veceras ce ga cuvati veteran Jason Kidd koji danas slavi 39 rodjendan i bit ce dodatno motiviran.Moje misljenje je da ce Parker veceras ici manje u prodore vise ce se bazirati na razigravanje suigraca.

San Antonio - Dallas 1 1.70

Vec u gore navedenom tekstu spomenuo sam da se San Antonio i Dallas veceras susrecu 3 put.San Antonio je prvu utakmicu doma pobijedio s 93-71 , zatim je u Dallasu izgubio nakon produzetaka  100-101 i proslu subotu je Dallas pobijedio 106-99.San Antonio ove sezone je samo 3 utakmice izgubio na domacem terenu , i mislim da je veceras favorit protiv Dallasa cija se igra najvise bazira na Nowitzkom.

194.5/Toronto - New York 1 1.90

New York je nakon dolaska novog trenera Woodsona zaigrao puno bolju kosarku i sada se bore za 8 mjesto koje vodi u playoff.Woodson je specijalist za odbranu.Vrlo je poboljsao odbranu svoje ekipe , to su pokazali u prosloj utakmici kada im je philadelphia ubacila samo 79 poena.Ova 2 tima ove sezone su odigrala 3 utakmice i ni jednom nisu presli ovu granicu.Mislim da ce tako ostati i veceras.

(17.5)TOR - Bargnani A 1 1.85

Andrea Bargnani clan je Toronto Raptorsa i talijanske reprezentacije.Odlican je suter ali ove sezone muku muci s ozljedom zbog koje nije igrao citavu veljacu.Sam je izjavio kako ga šut ne sluzi i da ce  vise odradjivati obrambene zadatke a uzimati manje suteva i da ce poksati uputiti sto vise dobrih paseva suigracima.Vec sam iznad napomenu kako je nyk poboljsao svoju odbranu  tako da to jos vise smanjuje Bargnanijeve mogucnosti da predje ovu granicu, a uz to ga cuva Chandler jedan od najboljih obrambenih igraca.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav raja,

evo šta sam ja danas odigrao:

Melzer-Haase zg  9,5 (prvi set) 2 1,60

CSKA-Bilbao zbroj koševa 159,5  1  1,85

Angers-Guingamp      1   2,15

Tsonga-Malisse zg  20,5     2    1,85

Berdych-Mahut zg  19,5     1    1,85

zasad ne ide loše,vidjećemo....Veića sam zaobišao u širokom luku, taj nam može samo nesreću donijeti :D

tri prošla, još Angers 1 i da Berdych lupi Mahuta i pare su moje...326 kn na 15 kn uloga

Link to comment
Share on other sites

Dolgopolov - Veić (3,5) h1 @ 1,45

Ovog Veića sam imao prilike gledati jednom ili dva puta i to je bilo na HRT 2, mislim da je bio turnir u Zagrebu i koliko se ja sjećam imao je neki "mutavi gay izgled"....ako ovo ne prođe barem sa 6:4 6:4 bolje da svi ne igramo kladionice.

T. Ito - Reix 1 @ 1,40

Analizu su već neki uradili maestralno  ;)

Fenerbahce - Aliaga Petkim (155,5) z2 @ 1,50

Kvota je pala sa 1,85 na 1,50...Fener zadnjih 4 ili 5 utakmica je išao lagano preko ove granice, a i puno defanzivnije ekipe poput npr. Banvita su ima zabijale bez problema oko 80 poena i ne vidim razloga zašto nebi i Petkim koji je dosta solidan u gostima sa omjerom 6-5.

Columbus - Carolina x2 @ 1,40

Columbus je najlošija ekipa NHL- a i ovo se mora odigrati. Hrabriji neka probaju i čistu dvojku. Zadnjih 6 tekmi Carolina 4-2 (zadnje 4 tekme sve su dobili), Columbus 1-5, a treba napomenuti da je Carolina i dalje u borbi za play off.

Sretno ko prati!! 

još sam zaboravio dodati peti par Tsonga - Malisse (5,5) hp2 @ 1,45  POGOĐEN

Dologopolov  POGOĐEN

čeka se još fener over 155,5....1/4 (23:23) ide dosta dobro za sada, Ito i Carolina x2  ;D

Link to comment
Share on other sites

19:00 Parndorf - Neusiedl 2 @6.25 Stanleybet

ovaj par cu cisto probati jer mislim da igraju 3 za 3

Fri 23/03/12 REG Parndorf

19 : 00

Neusiedl More info

Fri 26/08/11 REG Neusiedl

0 - 2

Parndorf View events More info

Thu 24/03/11 REG Parndorf

2 - 0

Neusiedl View events More info

Fri 03/09/10 REG Neusiedl

4 - 2

Parndorf View events More info

Fri 26/03/10 REG Neusiedl

4 - 2

Parndorf More info

Sat 22/08/09 REG Parndorf

6 - 1

Neusiedl More info

Fri 17/04/09 REG Parndorf

4 - 0

Neusiedl More info

Fri 19/09/08 REG Neusiedl

2 - 0

Parndorf More info

koji je to par, jer ja ga ne vidim nigdje u ponudi?

Nasao, Austrija regional...probacu i ja...

Momci zasad guraju fino, 0:1 trenutno..ovo ako prodje jedan od sladjih dobitaka...nema ljepse nego uzeti ih na ovakvu kvotu....

Link to comment
Share on other sites

Danas opet ruska ma*ija i -St. Peterb.. koji nas je mnoge zeznuo prekjučer.. mislim da ću ih danas ipak preskočit jer tko više zna kako će to završiti a preporučam i svima da izbjegavaju taj par prem da je St. Petersbourg mnogo bolja momčad ali opet tko zna tko sve ima prste umješane u tu tekmu :)

Danas ima izglednog MLB-a koji bi mogao proći pa ću to post-ati nešto kasnije.. :)

Ne znam za ostale ali ja sam u dobrom plusu od ovog St.Petersburga. Kad sam već forsirao do sada zašto ne i danas.

Trenutni omjer je 2:3 u korist gosta tj. St.Petersburga. Koliko god sumnjive utakmice bile danas na 1,70 jednostavno moram probati.

Mislim da će ova utakmica riješiti sva pitanja glede prolaza dalje. Ako ne sljedeća hoće sigurno  ;D

Evo malo statistika od prošle utakmice: Ekipa iz St. Petersburga uputila je čak 42 udarca, dok je protivnike limitirala na samo 13.

Domaćine je na životu držao vratar Barulin. Od Atlanta i danas očekujem sličan pristup u igri samo što im 2 bitna igrača neće nastupiti danas.

Koliko god bio nerealan prošli poraz SKA danas i sumnjiv opet igram na njih. Sretno svima danas  :)

Evo ga sjetili su se igrat i dobili 4-0.

Koeficjent sa 1,70 pao na 1,60 negdje pola sata nakon moje objave pa tko je stigao uplatit stigao je iako 1,60 nije niti malo loše.

Link to comment
Share on other sites

Evo od mene nešt za ljubitelje posljeponoćnih listića.

Nadal R.(1.s9,5) - Giraldo S (1, manje)(1.65)

Ovaj meč neće u prvom setu preći devet gemova, nevjerujem da će nadal dopustiti giraldu više od maksimalno 2 gema. Ipak je Nadal zvijer.

Norfolk - Albany Devils (1)(1.65)

Huhuuu ovo je parčina i pol. Svi koji prate AHL znaju o kakvom se ziceru radi. Inače nije uobičajeno naletiti na ovakav nizak koeficjen u ovoj ligi, a kad je ispod 1.80 uvjek prolazi. Norfolk je daleko najmoćnija momčad AHL lige koja gazi sve pred sobom. Imaju nevjerovatan niz od 18 pobijeda zaredom i danas im doazi u goste tek osrednja momčad Albanyja koju Norfolk ima da razmontira. Tko god želi zaraditi isplati se igrati singl za veće pare.

Columbus - Carolina (z1)(1.70)

Evo zadnjih par dana skidam ove zbrojeve golova u NHL-u ko lud. Primjetio sam da 80% tekmi nikad ne pređe zadanu granicu od 6 golova. Po meni danas ovdje kao što je već netko prognozirao bi trebala biti dvojkica jer je Columbus je najlošija momčad u NHL ligi, al bi se nadovezao na ovo da Columbus nikad kod kuće nije potopljen sa nekom velikom razlikom a Carolina je momčad koja ne trpa baš puno golova, stoga moja prognoza za ovaj par je manje od 6 golova i očekujem da to laganini prolazi.

Link to comment
Share on other sites

Danas opet ruska ma*ija i -St. Peterb.. koji nas je mnoge zeznuo prekjučer.. mislim da ću ih danas ipak preskočit jer tko više zna kako će to završiti a preporučam i svima da izbjegavaju taj par prem da je St. Petersbourg mnogo bolja momčad ali opet tko zna tko sve ima prste umješane u tu tekmu :)

Danas ima izglednog MLB-a koji bi mogao proći pa ću to post-ati nešto kasnije.. :)

Ne znam za ostale ali ja sam u dobrom plusu od ovog St.Petersburga. Kad sam već forsirao do sada zašto ne i danas.

Trenutni omjer je 2:3 u korist gosta tj. St.Petersburga. Koliko god sumnjive utakmice bile danas na 1,70 jednostavno moram probati.

Mislim da će ova utakmica riješiti sva pitanja glede prolaza dalje. Ako ne sljedeća hoće sigurno  ;D

Evo malo statistika od prošle utakmice: Ekipa iz St. Petersburga uputila je čak 42 udarca, dok je protivnike limitirala na samo 13.

Domaćine je na životu držao vratar Barulin. Od Atlanta i danas očekujem sličan pristup u igri samo što im 2 bitna igrača neće nastupiti danas.

Koliko god bio nerealan prošli poraz SKA danas i sumnjiv opet igram na njih. Sretno svima danas  :)

Evo ga sjetili su se igrat i dobili 4-0.

Koeficjent sa 1,70 pao na 1,60 negdje pola sata nakon moje objave pa tko je stigao uplatit stigao je iako 1,60 nije niti malo loše.

DA , ovaj put nisu zaj...  aaa, daj ga znaj više.. :S

Ako si ih odigrao, bravo!

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav raja,

evo šta sam ja danas odigrao:

Melzer-Haase zg  9,5 (prvi set) 2 1,60

CSKA-Bilbao zbroj koševa 159,5  1  1,85

Angers-Guingamp      1   2,15

Tsonga-Malisse zg  20,5     2    1,85

Berdych-Mahut zg  19,5     1    1,85

zasad ne ide loše,vidjećemo....Veića sam zaobišao u širokom luku, taj nam može samo nesreću donijeti :D

čeka se još Berdych-Mahut...nedavno je bilo 6-3, 6-4 za Berdycha na turniru u Montpellieru...nek se ponovi i svi zadovoljni  :D

Link to comment
Share on other sites

Evo za danas moji fix-evi:

Kerber - J.Zheng 1 1.35

Ivanović - V.King 1 1.35

Authom - Chvojka 1 1.85

G.Dimitrov - Chela 1 1.35

Na netu sam naletio na ovo ,vjerovatno si i ti vidio isto..Mislim da je dobro znati ..

-Chvojka je ljevoruku kanađanin i valjda je u ovom meču favorit samo zato jer se ovaj turnir igra u Kanadi. Chvojka na indoorsima igra dosta rijetko (omjer 6-5 na challenger razini i 18-17 na futuresima), a u uvodna 2 kola ovdje je imao lagane protivnike - Haydna Lewisa i Michaela Lammera koje je obojicu dobio u 2 seta. Authom na indoorsima ima 13-10 na challenger razini i 56-31 na futuresima. Ovdje se do ovog četvrtfinala prošetao jer j u 1. kolu samljeo britanca Bogdanovića 6-1 6-2, a u drugom je vodio 3-0 protiv sunarodnjaka Gigouna kad mu je ovaj predao meč. Authom u karijeri ima fantastičnih 18-4 protiv ljevorukih suparnika i ja ga u ovom meču ne vidim kao autsajdera. Publika će biti na strani Chvojke, ali ovo je ipak challenger gdje tribine ipak nisu sjajno popunjene. -

Da još dodam u trenutku kad sam vidio post koef je bio 2.00 ..

jel to kopija od payingsafer.com  ....tj. od Hašeka ? ???

Jeste..Mislio sam da je informacija jako dobra i da je trebam podjeliti.. Čini se da par prolazi

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use