Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Utorak 13/03/2012


Tennis

Recommended Posts

Evo da otvorim temu, žao mi što sam se naljutio ali mrzim kada netko gleda svaku sitnicu, napiso sam da parovi nisu ništa ozbiljno, ako ste gledali meč Simon - Wawrinka - Wawrinka nije iskoristio svoje prilike i ukupni zbroj gemova je bio 20, Boston kao što sam rekao je pobijedio.

Danas igram ozbiljnija 2 listića, a ovo su parovi:

Federer R.-Raonic M. 1 (1.20) Indian Wells 3 kolo, tvrda podloga. Igram na pobjedu Švicarca protiv mladog ali odličnog tenisača Raonića. Federer ima igru koja ne paše toliko Raonica, sa dosta slice lopti koji su raonicu zbog visine malo teze uloviti, potom forhend i bekend paralele koje će teže stizati, ali raonic ima odličan servis i forhend, Federer će ići na to da pokušava nešto iz drugog servisa. Ali smatram kako i on ima dobar retern te će čekat pogrešku kanadskog tenisača. Do sada nikad nisu igrali, Raonic u prvom kolu pobijedio Berloqa, a Federer Kudlu. Smatram kako ovo ide 2-0 za federera pa moguće čak i u TB-kove.

Bayern-FC Basel PROLAZ 1 (1.40) Ovdje ne igram na pobjedu već da će Bayern proč u daljnje natjecanje, prva utakmica je bila iznenađujuća 0:1 za Basel, ali tko je gledao mogao je viditi da je zapravo rezultat trebao biti 3:3, koliko su prilika imali obje momčadi. Obje momčadi su dosta dobre u svojim ligama, ali Liga Prvaka je nešto drugo gdje igrači daju sve od sebe. Smatram kako Baselova obrana neče moči izdržat pritisak i navijača ali i odlićnog napada Bayerna. Smatram kako idu dalje makar to bilo i na penale.

Liverpool-Everton HENDIKEP 0:1 X2 (1.20) Ovdje netrebam puno govoriti, dovoljno je da pogledate statisiku, Liverpool u katastrofalnoj formi dok sa druge strane Everton odlićan. Dobar je čak i u gostima gdje je od 6 utakmica samo 1 poražen. Everton ima čvrstu obranu ali i dobar napad, pojačan Jelavićem tako da smatram kako bi danas mogao Everton pobijedit koeficijent na X2 (2.00). I očekujem tvrdu utakmicu sa možda 1 ili 2 pogatka.

I ove parove neću prognozirati mislim da su itekako jasni  :

10,5/Nadal R.-M.Granollers ZBROJ GEMOVA 1. SET - manje 1 1,20

D.Ferrer-Istomin D.KLAĐENJE NA SUSRET 1 1,15

OVO SVE JE ODIGRANO SINOĆ, TAKO DA POSTOJI MOGUČNOST DA SU PALI KOEFICIJENTI, NISAM GLEDAO DANAŠNJE. Sretno

Link to comment
Share on other sites

Juče sam gledajući Bryane dva puta dobio mlade ..Međutim uspjeli su  nekako izvuć i sebe i mene ..Malo sam gledo ponudu pa mi se jedan par učinio posebno zanimljiv ..

Leicester - Birmingham    dvostruki pik  2  2.04  

Leicester je izgubio dvije zadnje utakmice,čini mi se da počinju polako padat i da će Birmingham ( inače momčad koja u gostima igra bolje nego doma ) iskoristit priliku .. Sa današnjom bi pobjedom Birmingham mogao skočit na 4-o mjesto tik uz Midllesbrough, dok se kod Leichestera ne bi puno toga promjenilo..Još jedna sitnica Birmingham je u zadnjih 6 utakmica u gostima zabio 14 komada ,od cega 1 i Chelseju (1:1) ,a primio 4.. Tako da sam siguran da će zabiti i danas..

Birmingham dg  1.30

Olimpija - Linz    konačni rez  1  2.05

Svi znamo da je Linz bolja momčad i sve to i da već vode 3:0  i da bi današnjom pobjedom mogli rješit stvar ..E baš zato sam se odlučio za 1 ..Jer niko ne može zakomplicirat nešto tako kao Linz (mogu žene tenis) ,oni žive od drame..

Ne vjerujem da će danas dobiti ,čisto zato jer su se sa tih 3:0 već dobrano osigurali.. još jedna utakmica više za njih znači samo više para ,a  i mislim da  tu 4 pobjedu čuvaju za doma pred svojim navijačima ..

Sretno svima koji danas tipujete na Bayern ..Sjetite se da je Basel izbacio Manchester..

Link to comment
Share on other sites

Gradski derbi u košarkaškoj ABA-ligi. Otkako je Repeša preuzeo Cibonu, itekako je vidljiv napredak u njihovoj igri, što je s obzirom na igrački kadar kojim raspolaže itekako važna činjenica (s obzirom da smo navikli na jači kadar u ciboni). Možda i nije ovo par koji bi svatko volio imati na listiću s obzirom na primamljiv koeficijent od 1.55 na Cibonu (favorit), jer ipak se radi o derbi utakmici, a što znači derbi tekma moglo se vidjet u utakmici Cibone i Cedevite (iako je bilo dosta izostanaka sa strane cedevite, ali i cibone). Statistika govori da Cibona na domaćem parketu igra jako dobro: u zadnjih 6 utakmica imaju 3 utakmice završeno neriješeno (cedevita, partizan, maccabi), te pobjede protiv jake Budućnosti i rutina protiv Zlatoroga, te poraz protiv Radničkog. Dok Zagreb s druge strane ima samo 1 pobjedu u gostima (i jedan neriješen protiv Budućnosti, koju su ipak izgubili u produžetku). E sad ono što statistika ne govori. Ponajbolji igrač Mrava, Kruno Simon, nakon nedoumica oko transfera u Unicaju ipak odlazi, što bi se trebalo dogoditi u narednih dan-dva, Mario Kasun još uvijek stoji pod upitnikom za večeras, a ako i zaigra, teško da će odmah moći odigrati na razini na kojoj zna i može kad je u kontinuitetu, Dario Šarić, mlada nada košarke zasigurno ne će večeras istrčati na parket. Kod Cibone pak se na parket vraća Davor Kus, koji je i trenirao s momčadi, ali i Žiža, no od njega se ne očekuje mnogo u ovoj tekmi, jer ipak je imao operaciju iza sebe. Iako je ovo gradski derbi, gdje se nedostatak može zamijeniti srcem i željom za pobjedu, mislim da bi Cibona morala ovo odnijeti. Repeša je jako iskusan trener i mislim da je u stanju svakom strancu u svojoj ekipi utuviti kolko je bitna tekma i pobjeda te "bacanje na glavu", dok (neka mi nitko ne uzme za zlo) Androić, osim što je u rodu s velikim Obradovićem, nema neke velike veze s košarkom u trenerskom smislu.

Dakle:

Cibona - Zagreb 1 @ 1.55 (Favorit)

Link to comment
Share on other sites

federer navodno bolestan ima temperaturu pa ga bolje izbjec ili kontra hendi.

"Popis zaraženih u Indian Wellsu i dalje raste

Aktualna wimbledonska pobjednica Petra Kvitova i Talijanka Francesca Schiavone nove su žrtve sve više rastućeg popisa tenisača i tenisačica u Indian Wellsu zahvaćenih želučanim virusom...

Kvitova je još u noći s nedjelje na ponedjeljak izgubila svoj susret 3. kola od domaće predstavnice Christine McHale (6-2, 2-6, 3-6), a razlog tome bila je mučnina i povišena temperatura zbog kojih se povukla iz daljnjeg natjecanja u igri parova s partnericom Viktorijom Azarenkom.

Francesca Schiavone predala je svoj meč trećeg kola Čehinji Lucie Šafarovoj nakon što je izgubila prvi set sa 6-2 pri čemu je izgledala potpuno nemoćno osvojivši tek tri poena protiv servisa.

Još otprije poznate žrtve nemilosrdnog virusa bili su Gaël Monfils, Jürgen Melzer, Philipp Kohlschreiber i Andreas Seppi kod tenisača, dok su kod žena stradale Vjera Zvonarjeva, Vania King, Magdalena Rybarikova te od danas Schiavone i Kvitova."

Link to comment
Share on other sites

Gradski derbi u košarkaškoj ABA-ligi. Otkako je Repeša preuzeo Cibonu, itekako je vidljiv napredak u njihovoj igri, što je s obzirom na igrački kadar kojim raspolaže itekako važna činjenica (s obzirom da smo navikli na jači kadar u ciboni). Možda i nije ovo par koji bi svatko volio imati na listiću s obzirom na primamljiv koeficijent od 1.55 na Cibonu (favorit), jer ipak se radi o derbi utakmici, a što znači derbi tekma moglo se vidjet u utakmici Cibone i Cedevite (iako je bilo dosta izostanaka sa strane cedevite, ali i cibone). Statistika govori da Cibona na domaćem parketu igra jako dobro: u zadnjih 6 utakmica imaju 3 utakmice završeno neriješeno (cedevita, partizan, maccabi), te pobjede protiv jake Budućnosti i rutina protiv Zlatoroga, te poraz protiv Radničkog. Dok Zagreb s druge strane ima samo 1 pobjedu u gostima (i jedan neriješen protiv Budućnosti, koju su ipak izgubili u produžetku). E sad ono što statistika ne govori. Ponajbolji igrač Mrava, Kruno Simon, nakon nedoumica oko transfera u Unicaju ipak odlazi, što bi se trebalo dogoditi u narednih dan-dva, Mario Kasun još uvijek stoji pod upitnikom za večeras, a ako i zaigra, teško da će odmah moći odigrati na razini na kojoj zna i može kad je u kontinuitetu, Dario Šarić, mlada nada košarke zasigurno ne će večeras istrčati na parket. Kod Cibone pak se na parket vraća Davor Kus, koji je i trenirao s momčadi, ali i Žiža, no od njega se ne očekuje mnogo u ovoj tekmi, jer ipak je imao operaciju iza sebe. Iako je ovo gradski derbi, gdje se nedostatak može zamijeniti srcem i željom za pobjedu, mislim da bi Cibona morala ovo odnijeti. Repeša je jako iskusan trener i mislim da je u stanju svakom strancu u svojoj ekipi utuviti kolko je bitna tekma i pobjeda te "bacanje na glavu", dok (neka mi nitko ne uzme za zlo) Androić, osim što je u rodu s velikim Obradovićem, nema neke velike veze s košarkom u trenerskom smislu.

Dakle:

Cibona - Zagreb 1 @ 1.55 (Favorit)

ja bi to 1x .. i jednima i drugima trebaju pare ..A oko x-a i kon.ishoda se lako dogovorit  :)

Link to comment
Share on other sites

Gradski derbi u košarkaškoj ABA-ligi. Otkako je Repeša preuzeo Cibonu, itekako je vidljiv napredak u njihovoj igri, što je s obzirom na igrački kadar kojim raspolaže itekako važna činjenica (s obzirom da smo navikli na jači kadar u ciboni). Možda i nije ovo par koji bi svatko volio imati na listiću s obzirom na primamljiv koeficijent od 1.55 na Cibonu (favorit), jer ipak se radi o derbi utakmici, a što znači derbi tekma moglo se vidjet u utakmici Cibone i Cedevite (iako je bilo dosta izostanaka sa strane cedevite, ali i cibone). Statistika govori da Cibona na domaćem parketu igra jako dobro: u zadnjih 6 utakmica imaju 3 utakmice završeno neriješeno (cedevita, partizan, maccabi), te pobjede protiv jake Budućnosti i rutina protiv Zlatoroga, te poraz protiv Radničkog. Dok Zagreb s druge strane ima samo 1 pobjedu u gostima (i jedan neriješen protiv Budućnosti, koju su ipak izgubili u produžetku). E sad ono što statistika ne govori. Ponajbolji igrač Mrava, Kruno Simon, nakon nedoumica oko transfera u Unicaju ipak odlazi, što bi se trebalo dogoditi u narednih dan-dva, Mario Kasun još uvijek stoji pod upitnikom za večeras, a ako i zaigra, teško da će odmah moći odigrati na razini na kojoj zna i može kad je u kontinuitetu, Dario Šarić, mlada nada košarke zasigurno ne će večeras istrčati na parket. Kod Cibone pak se na parket vraća Davor Kus, koji je i trenirao s momčadi, ali i Žiža, no od njega se ne očekuje mnogo u ovoj tekmi, jer ipak je imao operaciju iza sebe. Iako je ovo gradski derbi, gdje se nedostatak može zamijeniti srcem i željom za pobjedu, mislim da bi Cibona morala ovo odnijeti. Repeša je jako iskusan trener i mislim da je u stanju svakom strancu u svojoj ekipi utuviti kolko je bitna tekma i pobjeda te "bacanje na glavu", dok (neka mi nitko ne uzme za zlo) Androić, osim što je u rodu s velikim Obradovićem, nema neke velike veze s košarkom u trenerskom smislu.

Dakle:

Cibona - Zagreb 1 @ 1.55 (Favorit)

ja bi to 1x .. i jednima i drugima trebaju pare ..A oko x-a i kon.ishoda se lako dogovorit  :)

Može i jedan 1x, koef je 1.50 (favorit), ali u "Specijalu"..  ;D

Link to comment
Share on other sites

MUŠKI EUROCHALLENGE KUP

ArtlanDr(1.ut)-Besiktas CT 2 2.0

Od proteklih šest utakmica njemački je klub slavio u samo dvije. U tom periodu doživio je nekoliko teških poraza. Alba (-24), Triumph (-17), Bayern (-27). Sve su te utakmice Zmajevi odigrali u gostima, dok su kod kuće u zadnjem kolu Bundeslige uspjeli svladati Göttingen i tako barem malo popraviti dojam.No Göttingen je zadnji sastav lige tako da i to nije preveliki uspjeh,tim više jer je Gottingen mogao čak i slaviti.

Bešiktaš je tim koji je građen za nastup u Eurokupu. Tu su odlični igrači o kojima ne trebamo trošiti riječi kao što su Arroyo, Morrison i Mensah-Bonsu.To su sve igrači koji su igrali u NBA ligi. Njihov roster znatno je skuplji od bilo kojeg u njemačkoj ligi.Bešiktaš ne krije da im je cilj osvojiti Eurokup a da bi uopće prošli prvu prepreku zvanu Artland moraju ostvariti pobjedu u gostima.

Bit ce tesko ali ja mislim da bi ovo moglo proci,ako neko ima jos koju inforamciju za ovaj par nek sam napise.

Link to comment
Share on other sites

Helios D. - (17,5) Maccabi  H1 @ 1,85 POBJEDA MACCABI-A 18 RAZLIKE,OVAJ HELIOS PRESMJESNA EKIPA

Sastaju Domzale i Macabi.Domzale se grcevito bori za opstanak u ABA ligi.Nalaze se u dobroj formi u zadnjih 4 meca 3 su dobili.Dobili su 2 puta Zlatorog pa onda iznenadjujuce dobili Radnicki u Kragujevcku i zadnji mec su izgubili od Krke kuci sa 92-82.Oni su bili ravnopravan rival sve do zadnje cetvrtine gdje su pali dosta u igri i tu su cetvrtinu izgubili sa 26-15.Sto se tice Macabija do sada su dozivljeli samo 1 poraz u ABA ligi.Ovo ce njima biti 3 utakmica u poslednja 4 dana.Sigurno ce biti umorni a i neki igraci nisu krenuli na put:Blutental,Schortsanitis,Smith i Papaloukas.To su veoma bitni igraci za igru Macabija.Macabi je i bez ovih igraca veliki favorit za pobjedu u ovom mecu.Ocekujem da ce Bllat od pocetka igrati sa najacim sastavom a onda kad napravi neku razliku odmoriti bitnije igrace.Sigurno je da ce veci motiv na utakmici imati Helios i mislim da pod ovim okolnostima nebi trebalo da izgube od 17 koseva razlike ..

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa, moj prvi post tu pa da vam odmah pokazem moj izbor za danas.

Liverpool - Everton X2  1,79

Doncaster - Reading 2  1,95

COlchester - Sheffield Utd.  dg1i3+  2,30

Crawley - Aldershot  1  1,65

FC Dundee - Ayr  dg1i3+  2,10

Darlington - Luton  dg1

Ovaj zadnji par mi je krivo upisano, trebalo je biti Gremble - York ali eto...

Link to comment
Share on other sites

22:45 Tipsarević-Nalbandian 1 @ 1.75

Tipsarević i Nalbandian susret između dvaju dobrih udarača.Igram na Jnaka Tipsarevića zbog toga što je konstantniji na tvrdol podlozi,ali i mislim da će Nalbandian dosta griješiti i da će to presuditi meč u korist Tipsarevića koji je sigurno bolji server od Nalbandiana.Tipsarević je odigrao barem po statistici dobar meč protiv Mullera bio je nedodirljiv na servisu a brejknuo je Mullera 3 puta dok je David Nalbandian imao bitku u 2 tie breka protiv Čilića.Gledao sam Nalbandiana i on je imao dosta neforsiranih grešaka prvi set je bezveze odveo u tie break imao je vodstvo od 5-2.Tipsarević mora pobijediti Nalbandiana jest da neće biti lagan meč,ali ja mislim da će Tipsarević opravdati ulogu favorita.

Link to comment
Share on other sites

ovako ferer-istomin (+5,5) hp2 1.8 kvota, meni istomin igra solidno u zadnje vrijeme prije nekolko sedmica dobio i rodika jest da rodik nije u formi u zadnje vrijeme al eto, ferer ko ferer na svakoj podlozi dobar al sljaka mu lezi najvise pa tako mislim da ce istomin odbranit danas ovih 5,5 a kvota lijepa

bagdatis-dolgopolov vise od 21.5 gema sta reci kome posluku porati haha u zadnja njihova cetri meca samo jedna isao u 3 seta pa kako lose igraju u zadnje vrijeme i jedan i drugi red je da ide u tri i ovaj

i molim one koje se razumiju u tenis da prokometarisu ova dva para i par del potro verdasco mislim da verdasco polako ulazi u formu i da bi moglo ici preko gemova i to

davidenko beluci.....davidenko je usljo usljivi

Link to comment
Share on other sites

England » Blue Square Premier

20:45 Ebbsfleet - Wrexham

------------------------------------------------

Ebbsfleet se trenutno nalazi nesto malo ispod sredine tabele, ali opet na sigurnom bez bojazni od ispadanja. S obzirom na preostale utakmice, mogu se opustiti jer je za njih sezona gotova. Sto se tice rezultata, uzeli su bodove slabim ekipama, dok su nizali poraze protiv jacih (npr u zadnjih desetak Southport, Fleetwood, Mansfield, York, Grimsby) Za danasnju utakmicu vracaju im se obrambeni Joe How i Yado Mambo, dok je vezni Michael West upitan. Isto tako vraca se i prvi golman nakon suspenzije.

Wrexham..sta reci osim da su nemilosrdni; isao sam kontra njih protiv Lutona s obzirom na odlicnu kvotu, no rastavili su ih s 2-0. Igraju fenomenalno i uz Fleetwood u konferenciji im trenutno nitko nije ravan. Danas ce biti bez napadaca Danny Wrighta i veznog Jay Harrisa zbog suspenzije. Obrambeni Mark Creighton je i dalje na listi izostanaka, dok je vezni Jamie Tolley upitan.

Bez obzira na izostanke, Wrexham je za klasu jaci od ostalih ekipa. Mozda ce neki reci da kvota u gostima nema vrijednosti, ali Wrexham u 36 odigranih utakmica ima samo 5 poraza i motivirani su da sustignu Fleetwood koji im bjezi 5 bodova, ali ima odigranu utakmicu vise, tako da bi danasnjom pobjedom izravnali broj utakmica i smanjili bodovni zaostatak na -2... predlazem pobjedu Wrexhama @ 1.70 (bet365) 3/10

0-5 FT

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • dvoboj rumunjske druge lige. domaćini su posljednji na tabeli sa katastrofalnim učinkom i čak 21 primljenim zgoditkom u 7 kola. s druge strane targoviste nešto bolje plasirano ali sa mnogo boljim sveukupnim dojmom. očekujem pobjedu gosta (ne bi ni prijelaz iz 1 u 2 isključio) i barem 2 gola na utakmici
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use