Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 12/03/2012 Listić Dana


Tennis

Recommended Posts

Evo da otvorim temu sa ponedjeljkom, ponuda katastrofa kao i inače, ima samo tenisa i košarke... Pa sam našao dva para čisto za ispratiti tijekom dana

22,5/Simon G.-S.Wawrinka ZBROJ GEMOVA - više 1,85 Prvi par je over gemova, Simona i Wawrinke, oba tenisača se znaju i smatram kako ovo ide over i setovi i gemova u setovima. Nebude tu bilo previše iznenađenja, jer se obojca dobro znaju imaju slicnu igru i tu nebude bilo previše brejkova.

-12,5/LA Clippers-Boston HENDIKEP - 2 1,25 i drugi par Boston ne gubi od LA Clippersa sa 13 razlike Clipersi su jućer igrali i smtram kako će tu biti mali umor, izgubili su kao i Boston prošlu ali prije 2 dana protiv Lakersa sa minimalnu razliku od 3 koša. Smatram kako će danas društvo Boston-a izvuć pobjedu ako ne barem ovih 12.5 koševa razlike  :)

Lijep Pozdrav, Sretno svima

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nicolas Almagro - Santiago Giraldo 1 1,50      ;D

Almagro je dosada 3 puta igrao protiv kolumbijca....

Almagro je odnio sve 3 pobjede, na 3 različite podloge...

zadnji susret dogodio se 01/2012 u Aucklandu, rezultat je bio 2:0 (6:4 6:2) dok su dva prijašnja meča bila nešto teža i išla u 3 seta...

  -crvena zemlja    7:6 5:7 6:4

  -beton dvorana   7:6 6:7 6:3

Najprije sam htio igrat 1.set 9,5 više, jer su sva tri puta išli prvi set preko,i to dva puta 7:6 i treći put 6:4, mislio sam kako će koeficijent biti veći, no granica na 9,5 više u PSK je samo 1,60, pa sam se ipak odlučio igrati na meč, čisto da ne bi opet bio tie break gdje je sve moguće....     ;D

Ja bih još jednom zamolio one koji postavljaju svoje parove da postave barem neku analizu da vidimo zašto igraju to što igraju a ne samo da napišu nekoliko prognoza na forum i umisle si kako su vrhunski kladioničari ....  ;D ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

22,5/Simon G.-S.Wawrinka ZBROJ GEMOVA - više 1,85 Prvi par je over gemova, Simona i Wawrinke, oba tenisača se znaju i smatram kako ovo ide over i setovi i gemova u setovima. Nebude tu bilo previše iznenađenja, jer se obojca dobro znaju imaju slicnu igru i tu nebude bilo previše brejkova.

na tvojem postu koji me zaintrigirao da odigram napisao si da se wawrinka i simon dobro znaju.... da nisi mislio na nekog drugog igrača? ova dvojica nemaju baš puno toga zajedničkog osim što su obadva dešnjaci.... jedan švicarac drugi francuz.... igrali samo jednom međusobno 2010 u šangaju bilo je 2:0 (odnosno manje gemova) za wawrinku 6:4 6:1

možda sam ja pogriješio... ?! znaš nešto što ja ne znam?!

Link to comment
Share on other sites

Poz ekipa .. Ima koji majstor za tenis danas ,od nogometa i hokeja teško da bi nešto izdvojio ..Možda samo

Villareal - Getafe odg3+ 1 da  2,20

Za ovo sam se odlučio zbog nekih njihovih prijašnjih susreta kada je Villa bio domaćin ..

Divizija   Villarreal vs. Getafe   2:1

Divizija   Villarreal vs. Getafe   3:2

Divizija   Villarreal vs. Getafe   3:3

U primeri Villa u zadnjih 6 utakmica nije zabio samo Barci, a Getafe zabija više u gostima nego kod kuće..Zadnji put kad su igrali Getafe je bio domaćin ,utakmica je završila 0:0 pa danas mislim da bi to mogli nadoknadit malom golijadom ..

Nadam se  da ću uspjet ulovit danas ovde jos jedan ,dva dobra tipa.. I da primjetio sam da je Đole -  Anderson  1set   9.5 1 1.85... Pošto mi je Anderson nepoznanica  tražim mišljenje nekoga iskusnog što se tenisa tiče.. Misli li da je bolje opalit 1 ili 2 ? Hvala

Link to comment
Share on other sites

Nadam se  da ću uspjet ulovit danas ovde jos jedan ,dva dobra tipa.. I da primjetio sam da je Đole -  Anderson  1set   9.5 1 1.85... Pošto mi je Anderson nepoznanica  tražim mišljenje nekoga iskusnog što se tenisa tiče.. Misli li da je bolje opalit 1 ili 2 ? Hvala

sve ti ovisi o tome tko bude prvi servirao....    ;D

ako prvi bude servirao Nole, i uzme jedan break rezultat će biti 6-3 dakle manje, a bude li prvi servirao Anderson a Nole uzme jedan brejk bit će 6-4 dakle više...

jedino ako Nole uzme dva brejka onda je sigurno manje bez obzira tko servira prvi

Link to comment
Share on other sites

St.Pauli - St.Gallen duel 2 2,20   ;D    1:2

St. Pauli igra protiv Karlsruhe, u 6 tekmi zabili su 7 golova, što je prosjek 1,17 po utakmici, a na nijednoj nisu dali više od 2 gola...  

St Gallen igra protiv Kriensa koji je pretposljednji na tablici švicarske challenge lige, dok se St Gallen nalazi na 1. mjestu sa 10 bodova prednosti ispred Bellinzone i sa utakmicom manje. Statistika ovog kluba je strašna.... u posljednjih 6 tekmi zabili su 26 golova a primili samo jedan jedini.

Padali su redom :

Stade Nyonnais - St. Gallen   0:3

St. Gallen - Bruhl  3:1

St. Gallen - Delemont   6:0

FC Lustenau - St. Gallen   0:4

Brann - St. Gallen  0:2

St. Gallen - Luksemburg   6:0

Definitivno ulaze u 1.ligu i to sasvim zasluženo....  ;D ;D ;D

za ovo sam se odlučio pošto je na samu tekmu Kriens - St Gallen mali koeficijent 1,40....jedino me brine što je ta utakmica uvrštena u TOP PONUDU u PSK...

Link to comment
Share on other sites

Nadam se  da ću uspjet ulovit danas ovde jos jedan ,dva dobra tipa.. I da primjetio sam da je Đole -  Anderson  1set   9.5 1 1.85... Pošto mi je Anderson nepoznanica  tražim mišljenje nekoga iskusnog što se tenisa tiče.. Misli li da je bolje opalit 1 ili 2 ? Hvala

sve ti ovisi o tome tko bude prvi servirao....    ;D

ako prvi bude servirao Nole, i uzme jedan break rezultat će biti 6-3 dakle manje, a bude li prvi servirao Anderson a Nole uzme jedan brejk bit će 6-4 dakle više...

jedino ako Nole uzme dva brejka onda je sigurno manje bez obzira tko servira prvi

eto u hattricku prvi set hendikep gemova  -2,5 na Andersona (2.10 )...s obzirom da je odmarao prvi mec(predaja Kohlsribera) i znamo da je visok i da dobro servira mislim da bi trebao doci do 4 gema u prvom setu tako da je bolje ipak uzet kontra hendikep nego vise od 9,5 gemova.Ovako pokrijemo i slucaj da Anderson dobije prvi set 6 : 3

Link to comment
Share on other sites

eto u hattricku prvi set hendikep gemova  -2,5 na Andersona (2.10 )...s obzirom da je odmarao prvi mec(predaja Kohlsribera) i znamo da je visok i da dobro servira mislim da bi trebao doci do 4 gema u prvom setu tako da je bolje ipak uzet kontra hendikep nego vise od 9,5 gemova.Ovako pokrijemo i slucaj da Anderson dobije prvi set 6 : 3

sve pet..... samo ako ne bude prvi servirao Nole, ako uzme samo 1 brejk bit će 6-3 i padne i ta oklada u vodu.... ali znaš kako se kaže:

tko ne riskira, ne profitira....  ;D

Link to comment
Share on other sites

Na prvu danas:

Nole -3.5 @1,50

Brdić -2.5 @1,55

5/10 germania

Dosta niska granica s obzirom na Noleta. Jest da se Anderson podigao u formi, dobar servis, forehand, te da je Nole pak malo pao, no 4 gema nisu puno i Nole bi trebao pokriti. Berdih je u puno boljoj formi, konstantniji, kompletniji od Roddicka, koji gura nekako, ali daleko je to od starog Roddicka sa servisom i forehandom. H2H je 7-3 za Roddicka, no dosta je star H2H tako da to ne bih previše uzimao za zbilju. Da i ode u tri seta, hendi se može pokriti.

Link to comment
Share on other sites

Evo da otvorim temu sa ponedjeljkom, ponuda katastrofa kao i inače, ima samo tenisa i košarke... Pa sam našao dva para čisto za ispratiti tijekom dana

22,5/Simon G.-S.Wawrinka ZBROJ GEMOVA - više 1,85 Prvi par je over gemova, Simona i Wawrinke, oba tenisača se znaju i smatram kako ovo ide over i setovi i gemova u setovima. Nebude tu bilo previše iznenađenja, jer se obojca dobro znaju imaju slicnu igru i tu nebude bilo previše brejkova.

-12,5/LA Clippers-Boston HENDIKEP - 2 1,25 i drugi par Boston ne gubi od LA Clippersa sa 13 razlike Clipersi su jućer igrali i smtram kako će tu biti mali umor, izgubili su kao i Boston prošlu ali prije 2 dana protiv Lakersa sa minimalnu razliku od 3 koša. Smatram kako će danas društvo Boston-a izvuć pobjedu ako ne barem ovih 12.5 koševa razlike  :)

Lijep Pozdrav, Sretno svima

Nisu Clippersi samo igrali jer igrao je i Boston jaku utakmicu protiv Lakersa.....

Link to comment
Share on other sites

Neznam kak vi,al ja sam naso mozda cak i previse parova za danas pa cak neznam ni jel da stavim sve. Al probat cu malo proanalizirat...

St.Pauli-Karlsruhe  1 (1.50)-

St.Pauli hvata prvu ligu,a Karlsruhe je predzadnji i bori se za ostanak u ligi.Kolko sam ja cito tamo se raspad sistem zbog nekakvih dugova,a Pauli je doma standardno jak.U zadnjih par tekmi su malo stali,pa neznam jel su u pitanju kakve ozljede il sta,al Karslruhe ja uzasan u gostima. malo je na knap al igram keca.

Kriens-St.Gallen više od 2.5 (1.50)-

Već je gazda gore stavio analizu,mislim da bude dvica al ja cu rađe igrat preko golova da se nebi nest strgalo tipa 2-2. Taj Kriens svi razvaljuju,u banani su totalnoj i primaju jako puno golova,a St.Gallen trpa ko blesav i ulaze u prvu ligu sigurno tak da mislim da bi mogli i sad ih natrpat.Prva tekma bila 2-3 za St.Gallen...

Trabzonspor-Sivaspor preko 2.5 (1.65)-

Tu me malo frka igrat to ili oba daju gol. Trabzonspor ih je zadnje dvije doma dobio ja mislim 3-1 i 6-1,ali uglavnom dvije ekipe koje su skoro najefikasnije u ligi kad se zbroji koliko zabijaju i dobivaju golova. Tu su stalno rezultati 2-3,4-1,3-3...Zadnje dvije su odigrali međusobno 2-2 i 2-3

Đoković-Anderson -6.5  2 (1.40)-

To mi je zicer! Mislim da nema sanse da ga Nole dobije sa 7 razlike.Malo je pao iako i dalje pobjeđuje,ali je Anderson zato u odlicnoj forni i osvoji je turnir u Delray Beachu prosli tjedan.Ima odlican servis,jos ak se potrefi da bude prvi serviro i to je to.Đoković je dobio prvo kolko Golubeva 6-3 6-2 i mislim da ce onda Anderson ziher uvatit bar jedan gem vise i dosta

Ivanović-Pervak 1 (1.25)-

Gledao sam dosta Ivanović u zadnje vrijeme i opet igra odlicno,izgleda da joj se vratilo samopouzdanje.Prosla je prvo kol bez problema Larsson sa 6-1 6-2 i mislim da bi trebala dobit danas bez problema.Iako je i Pervak prosla prva dva kola bez problema,mislim da je velika razlika u kvaliteti iako sa prokletim ženskim tenisom nikad neznas. Primjer samo Kvitova jucer majku joj poljubim

Berdych-Roddick 1.s preko 9.5 (1.50)

Već je gore izanalizirano,ja cu isto igrat prve set preko iako mi to dosta smrdi. Gledao sam Roddicka protiv Kubota i uzasno se mucio.Nije to vise  onaj Roddick,ostari je tip nema elana onog.A Berdych se isto mucio prvo kolo protiv Stakhovskog tak da neznam ni sam.Razmisljam da bi se jos prvi set i mogo nekak drzat Roddick sa servisom,ali mislim da ce Berdych to dobit na snagu i svjezinu...

Eto toliko od mene,sretno ak ko prati

Link to comment
Share on other sites

Kriens-St.Gallen više od 2.5 (1.50)-

Već je gazda gore stavio analizu,mislim da bude dvica al ja cu rađe igrat preko golova da se nebi nest strgalo tipa 2-2. Taj Kriens svi razvaljuju,u banani su totalnoj i primaju jako puno golova,a St.Gallen trpa ko blesav i ulaze u prvu ligu sigurno tak da mislim da bi mogli i sad ih natrpat.Prva tekma bila 2-3 za St.Gallen...

kakav gazda...?

Link to comment
Share on other sites

Kriens-St.Gallen više od 2.5 (1.50)-

Već je gazda gore stavio analizu,mislim da bude dvica al ja cu rađe igrat preko golova da se nebi nest strgalo tipa 2-2. Taj Kriens svi razvaljuju,u banani su totalnoj i primaju jako puno golova,a St.Gallen trpa ko blesav i ulaze u prvu ligu sigurno tak da mislim da bi mogli i sad ih natrpat.Prva tekma bila 2-3 za St.Gallen...

kakav gazda...?

Tak zovem sve,ke bilo u cem problem?

Link to comment
Share on other sites

Kriens-St.Gallen više od 2.5 (1.50)-

Već je gazda gore stavio analizu,mislim da bude dvica al ja cu rađe igrat preko golova da se nebi nest strgalo tipa 2-2. Taj Kriens svi razvaljuju,u banani su totalnoj i primaju jako puno golova,a St.Gallen trpa ko blesav i ulaze u prvu ligu sigurno tak da mislim da bi mogli i sad ih natrpat.Prva tekma bila 2-3 za St.Gallen...

Ja sam uplatio na f+2 200 kuna pa kako Bog da. :)

Link to comment
Share on other sites

Na prvu danas:

Nole -3.5 @1,50

Brdić -2.5 @1,55

5/10 germania

Dosta niska granica s obzirom na Noleta. Jest da se Anderson podigao u formi, dobar servis, forehand, te da je Nole pak malo pao, no 4 gema nisu puno i Nole bi trebao pokriti. Berdih je u puno boljoj formi, konstantniji, kompletniji od Roddicka, koji gura nekako, ali daleko je to od starog Roddicka sa servisom i forehandom. H2H je 7-3 za Roddicka, no dosta je star H2H tako da to ne bih previše uzimao za zbilju. Da i ode u tri seta, hendi se može pokriti.

Stari ko ti je taj Brdić?????

Na kladionicarskom si forumu nisi na Facebook-u

Link to comment
Share on other sites

Tak zovem sve,ke bilo u cem problem?

Neeee, nego da ne bi onaj tko je napravil ovaj forum (pravi gazda)

nas dva malo izbacil sa foruma ....  ;D ;D ;D

Ma ako oce zbog toga sam nek me izbaci sta hhahaha

Mislim da je ovo malo nepotrebno na forumu. Bez uvrijede. Dodate se na Face-u,Skype-u il šta već pa vodite raspravu. :D

Link to comment
Share on other sites

Juče je bio odličan dan za klađenje, ubolo se hrpa dobitnih listića, iako danas i nije nekakva ponuda, evo par parićaka koje nitko drugi se ne usudi prognozirati.

Arsenal - Newcastle (1)(1.65)

Domaćini su se oprostili od lige prvaka i konačno je došlo vrijeme da se posvete domaćem prvenstvu. Iako i dalje pokošeni sa par ozljeda, forma im je u usponu i danas bi trebali pobijediti bez većih problema.

Aik Stocholm - Lulea (z1)(1.45)

Aik je poznat kao klub koji prima i daje najmanje golova u svim europskim ligama. Danas im je na redu druga utakmica doigravanja protiv Luele koja je također tvrda kao gost i na ovoj utakmici možemo očekivati jako malo golova, i uvjeren sam da neće preći 5 golova.

Valerenga - Strohamar (k1)(1.50)

Vjerovao sam u Valerengu kad je gubila seriju i ispostavilo se da su opravdali moje povjerenje. Nanizali su dvije pobijede za redom i vratili se u igru. Kao jedan od većih favorita za osvajanje lige siguran sam da će i danas u petoj utakmici napraviti korak naprijed i upisati još jednu pobijedu, pa makar i ona bila na produžetke.

Link to comment
Share on other sites

Na prvu danas:

Nole -3.5 @1,50

Brdić -2.5 @1,55

5/10 germania

Dosta niska granica s obzirom na Noleta. Jest da se Anderson podigao u formi, dobar servis, forehand, te da je Nole pak malo pao, no 4 gema nisu puno i Nole bi trebao pokriti. Berdih je u puno boljoj formi, konstantniji, kompletniji od Roddicka, koji gura nekako, ali daleko je to od starog Roddicka sa servisom i forehandom. H2H je 7-3 za Roddicka, no dosta je star H2H tako da to ne bih previše uzimao za zbilju. Da i ode u tri seta, hendi se može pokriti.

Stari ko ti je taj Brdić?????

Berdih, u tekstu ti piše ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Posts

    • Subota 20:30h | LNB Francuska košarka Elan Chalon vs Paris Basketball konačni ishod 2 (1.33) Supersport Paris novi euroligaš, top ekipa, prvo kolo izgubili, sumnjam da će si dozvolit da i drugo kolo izgube. Moraju dobit i dići samopouzdanje pred početak eurolige.     
    • Bayern Munich - Bayer Leverkusen - 1 i oba daju (2.60) ili Harry Kane postiže gol (1.80) bet365 Na Allianz Areni očekuje se prava nogometna poslastica jer se sastaju dva vodeća bundesligaška kluba u derbiju sezone. Bayern se nada da će zadržati savršeni niz protiv aktualnog prvaka, Bayer Leverkusena. Bavarci su u vrhunskoj formi i u posljednje tri utakmice u svim natjecanjima postigli su nevjerojatnih 20 golova. Ovaj niz uključuje i impresivnu pobjedu od 9-2 nad hrvatskim prvakom Dinamom u prvom kolu Lige prvaka. Njihova posljednja žrtva bio je Werder, kojeg su prošlog vikenda svladali s uvjerljivih 5-0 na gostovanju, u utakmici u kojoj Bremen nije uputio niti jedan udarac na gol tijekom cijelih 90 minuta. Bayer Leverkusen također ulazi u ovaj dvoboj s visokim moralom, nakon što su prošlog vikenda preživjeli težak ispit protiv Wolfsburga, ostvarivši dramatičnu pobjedu od 4-3 uz kasni pogodak Victora Bonifacea na BayAreni. Obje momčadi zabijaju bez problema na početku sezone, pa nas u subotu očekuje prava golijada. Bayern je posebno ubojit u napadu, postigavši 20 golova u posljednje tri pobjede, dok je Leverkusen u svakoj od prethodne tri pobjede u svim natjecanjima zabio najmanje četiri gola. Međutim, momčad Xabija Alonsa pokazuje ranjivosti u obrani, primivši barem jedan gol u tri od posljednje četiri utakmice, uključujući tri pogotka u prošlotjednoj pobjedi nad Wolfsburgom. Ozljede i izostanci Bayern se suočava s nekoliko izostanaka u obrani. Hiroki Ito neće biti na raspolaganju do listopada, dok će Josip Stanišić biti van terena do studenog. Desni bek Sacha Boey neće biti dostupan sve do prosinca. Napadač Arijon Ibrahimović trebao bi se vratiti početkom sljedećeg mjeseca, dok će vratar Daniel Peretz izostati još nekoliko dana. Međutim, dobra vijest za Bayern je povratak Manuela Neuera, koji će ponovno zauzeti mjesto između vratnica. S druge strane, Bayer Leverkusen nema problema s ozljedama. Bayern: Neuer; Laimer, Upamecano, Kim, Davies; Kimmich, Pavlović; Olise, Musiala, Gnabry; Kane Leverkusen: Hradecky; Tapsoba, Tah, Hincapié; Frimpong, Palacios, Xhaka, Grimaldo; Terrier, Wirtz; Boniface S obzirom na sve navedeno, oklada na pobjedu Bayerna i oba tima daju gol čini se kao odlična opcija, s koeficijentom 2.60 u bet365 kladionici. Također, vrijedi se kladiti na to da će Harry Kane postići gol u bilo kojem trenutku, uz koeficijent 1.80. Engleski napadač već je postigao pet golova u prva četiri kola ove sezone, a postigao je i četiri pogotka protiv Dinama u prvoj utakmici Lige prvaka. (Koeficijenti 27.9. u 20:57 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Newcastle - Manchester City - Haaland daje gol (1.72) bet365 Branitelji naslova prošlog su vikenda odigrali remi od 2-2 na svom terenu protiv glavnih rivala za titulu, Arsenala. Neposredno prije kraja prvog poluvremena Leandro Trossard je zaradio crveni karton za Arsenal. City je u tom susretu uputio čak 33 udarca na gol, a kasni izjednačujući pogodak postigao je John Stones u osmoj minuti sudačke nadoknade. Momčad Pepa Guardiole i dalje drži prvo mjesto na tablici s četiri pobjede i jednim remijem u prvih pet kola. S druge strane, Newcastle je prošlog vikenda pružio najslabiju predstavu ove sezone, nakon što su izgubili sa 3-1 u gostima kod Fulhama. Nešto očito ne štima u ekipi Eddieja Howea ove sezone. Iako njihov ukupni skor nije loš, nastupi su daleko od optimalnih i Newcastle trenutno ne izgleda kao momčad koja bi mogla konkurirati za europska natjecanja. Ozljede i izostanci Newcastle će se suočiti s problemima zbog ozljedda nekoliko ključnih igrača. Callum Wilson, Sven Botman i Jamaal Lascelles, te Lewis Miley i dalje su izvan terena, a Wilson se neće vratiti prije sljedeće reprezentativne stanke. Trener Eddie Howe također je otkrio da Matt Targett neće igrati ovog vikenda, dok je napadač Alexander Isak pod znakom sumnje zbog ozljede nožnog prsta te ovaj tjedan nije trenirao s prvom momčadi. S druge strane, Manchester City dolazi bez ključnog veznjaka Rodriga, koji je ozlijedio ligamente koljena i propustit će ostatak sezone nakon operacije. Također, Oscar Bobb i Nathan Ake su na listi ozlijeđenih, dok Kevin De Bruyne nastavlja oporavak. Nakon što je Pep Guardiola u pobjedi u EFL Kupu nad Watfordom u tjednu napravio devet promjena u sastavu, očekuje se povratak glavnih igrača za susret s Newcastleom. Newcastle: Pope; Livramento, Schar, Burn, Hall; Tonali, Guimaraes, Joelinton; Gordon, Isak, Barnes Manchester City: Ederson; Akanji, Dias, Gvardiol; Lewis, Kovačić; Savinho, Bernardo, Gundogan, Doku; Haaland Obrana Newcastlea pokazala je mnoge slabosti prije tjedan dana na Craven Cottageu. Svaka od posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima završila je s golovima na obje strane, što će sigurno biti dobra vijest za Erlinga Haalanda. Nevjerojatni norveški napadač prošlog je vikenda postigao svoj deseti pogodak u sezoni protiv Arsenala. Zabio je u svakoj od prethodnih pet utakmica u ligi, a sada ga čeka propusna obrana Newcastlea, pa je za očekivati da će ponovno biti strijelac s koeficijentom 1.72 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 27.9. u 20:07 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use