Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

petak 17.02.2012.


moneyhunter

Recommended Posts

Tomas Berdych - Andreas Seppi  (20.5) manje

Juan Martin Del Potro - Viktor Troicki (5.5) kontra hendikep

Samantha Stosur - Monica Niculescu (20.5) više

Agniezska Radwanska - Christina Mchale (6.5) kontra hendikep

Ovo je moj tiket za danas ukopna kvota je 8.21

mislim da ova 4 para tenisa prolaze.

Berdych je puno kvalitetniji igrac od Seppia i mislim da ce minimalno bit 6-4 6-4 u korist sjajnog čeha.

Del potro protiv Troickog sam odigra ovaj kontra hendikep za koji sam također uvjeren da ce proci jer Del potro ne pokazuje na ovom turniru u Rotterdamu neku sjajnu formu dok sjajni srpski tenisač ovo moze obraniti te nam odgovara cak i pobjeda Del potra od 6-3 6-4 , a koef je odlican 1.50.

Meč između Stosur i Niculescu sam odigrao vise gemova jer Niculescu na zadnja dva turnira pokazuje da joj je mjesto u samom vrhu ženskog tenisa iako nije to za top 10 ali među 20 je ocekujem uskoro, te mislim da ovaj meč ide vise od 20.5 gemova.

I zadnji moj par je Radwanska protiv mlade amerikanke Mchale. Ovdje sam odigrao kontra hendikep te nam odgovara rezultat 6-3 6-3 za Radwansku. Radwanska se i jucer mucila u prvom setu protiv slabašne Lepchenko te je zavrsija prvi set 7-5 dok je Mchale izbacila sjajnu izraelku Peer nakon sta je izgubila prvi set. Mchale ce po meni sigurno obraniti ovaj hendikep iako se nebi iznenadio da  napravi malo cudo u ovom meču.

Puno sreće :)

Link to comment
Share on other sites

Rukomet | Hrvatska 1. liga

Zamet-Medimurje

1.01 18 13    @1

Gorica-Varteks

1.2    13     4.7   @1

Ovo pišem samo zato što imam uvid u klubove. Vi koji imate online račune, potražite ako negdje ima hendikep na ova dva para. Međimurje je preloše, izgubit ce sve tekme do kraja sezone i to sa barem 10 golova razlike. Igraju netalentirani juniori, a u drugom poluvremenu uopce ne postoje. Hendikep 10,5 + će tu proći.

Varteks je izrazito slaba momcad. Dobivaju 40 golova po tekmi kod kuce, nije niti Gorica puno bolja međutim vise zabijaju. Tu bi trebao proci hendikep 4,5 +

:)

za prvu Hrvatsku rukometnu ligu nema razrada.... samo utakmice....

Link to comment
Share on other sites

novi sam na forumu, al evo od mene jedan po meni ZICER dana !!!!!

Naime, radi se o utakmici Češke lige, 17.kolo gdje se sastaju Dukla Praha-Viktoria Zizkov, gradski derbi .

Dukla se nalazi na 9 mj. dok njihov večerašnji protivnik Viktoria "čvrsto" drži posljednje mjesto ligaške ljestvice.

Dukla je zadržala osnovicu igrača, dok Viktoria ima VELIKE probleme u igračkom kadru. Napustio ih je prvi golman, dva ponajbolja napadača i još nekolicina igrača iz prvog sastava. Ovo je podatak koji može puno da koristi kako nama kladioničarima tako i Dukli koja će pokušati da velikog gradskog rivala zakuca još dublje u probleme!!!

odigrat 1 kv.1,45 ili 1/1 kv.1,95

sretno.

Link to comment
Share on other sites

Cantu-Scand.Avellino 1  1.45

kvota u laganom padu, a cantu mi se cini bolja ekipa od avellina koji je u losoj formi...prosle godine je cantu u finalu kupa izgubio gusto od montepaschia, pa mislim da danas dobijaju ovo...

Bartoli M.-Safarova L. 1  1.50

bartoli u jako dobroj formi, safarova ljevakinja s dobrim servisom, al posto bartoli igra dvostruki i forhand i backhand, u ovom mecu safarova nece imat prednost..

Link to comment
Share on other sites

Inter v. (+2,5)Bologna 2[/b]

Inter je u kaosu, trebali bi nategnut pobjedu al ona svakako ne bi trebala iznosit 3 razlike.

Gdje si to našao? Mislim tih +2,5

imaš u PSK ali ti je koeficijent jako mali... 1,18...

37912 | Dvostruki hendikep [-2,5]              1              2

                                                            3,35        1,18 

Link to comment
Share on other sites

LA Lakers- Phoenix tip Kobie + 26 koef 1.9  Kobi 36 poena

Kobi ima zabijeno 48 poena na jedna utakmica protiv ovaj protivnik. Cinjenica da zadni dva puta nije presao postavljena margina, mislim da ce danas da je prebaci jer mu ova ekipa "lezi"

New York- New Orleans tip New York  -9.5 koef 1.9

U New York se vraca Caramelo Antoni, i sa svoj kapetan New York je znatno jaci. Gosti su sa brojnim izostanca i fale im ukupno 6 igraca. Mislim da ce New York dobiti i vise  85-89 e

e ovo sad nemogu da razberem..ali... svaki put kad ekipa igra dobro, vraca im se kapetan.. a oni kiksnu proti duplo slabija ekipa..New York imao je 5 pobeda zaredom, i sad kad je trebo da pobjedi sa vie razlika jer igra protiv slabi i prepoloveni Orleans oni izgube.. ne znam jel je to namesteno ili...

Link to comment
Share on other sites

Otvorio sam temu za subotu, ali svi pišu ovdje, pa mnogi nisu vidjeli, a koef. će kasnije biti smanjen, pa postam i ovdje..

Za početak, evo jedne greške kladionica, tj. krivo postavljenog koeficijenta... (svugdje je 1,30 a jedna kladionica daje 1,70 za isti bet)...

Više na portalu SvijetKladjenja na http://www.svijetkladjenja.com/spust-sochi-18-02-2012/

Sretno nam bilo ;)

Link to comment
Share on other sites

Otvorio sam temu za subotu, ali svi pišu ovdje, pa mnogi nisu vidjeli, a koef. će kasnije biti smanjen, pa postam i ovdje..

Za početak, evo jedne greške kladionica, tj. krivo postavljenog koeficijenta... (svugdje je 1,30 a jedna kladionica daje 1,70 za isti bet)...

Više na portalu SvijetKladjenja na http://www.svijetkladjenja.com/spust-sochi-18-02-2012/

Sretno nam bilo ;)

ne znam iz kojeg razloga ne mogu otvoriti.....

uglavnom ne mogu doći do sadržaja.... pokušao sam više puta, ali ništa se ne događa.....  :(

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use