Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 13.1.2025. (Dnevna tema)


IzudinB

Recommended Posts

Primera

Screenshot_51.jpg

PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Serie A

Screenshot_52.jpg

SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 13.1. u 08:09 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Real Sociedad - Villarreal - 1 i oba daju (4.20) bet365

Real Sociedad u posljednje vrijeme pokazuje izvanrednu formu u svim natjecanjima. U posljednjem nastupu u Kupu kralja slavili su s 0-2 protiv Ponferrade, što im je sedmi niz bez poraza u posljednjih osam utakmica. Ovaj niz uključuje i dvije pobjede u La Ligi, što im svakako daje dodatno samopouzdanje uoči utakmice protiv Villarreala.

S druge strane, Villarreal također ulazi u susret s pozitivnim nizom od dvije uzastopne utakmice bez poraza u ligi. Trenutno se nalaze na petom mjestu ljestvice, što je tri pozicije iznad Real Sociedada.

Sociedad je u posljednjem ligaškom nastupu na domaćem terenu odigrao bez golova protiv Las Palmasa, produživši svoj niz bez poraza kod kuće na pet utakmica, uključujući četiri pobjede. Taj će niz zasigurno dodatno podići njihovo samopouzdanje. S druge strane, Villarreal bilježi prosječnu formu u gostima. U posljednja četiri gostovanja upisali su jednu pobjedu, jedan remi i dva poraza, ali su pritom postigli sedam pogodaka, unatoč tome što su u tri od tih sedam utakmica ostali bez pobjede.

Domaćini će u ovu utakmicu ući s određenim problemima u sastavu, jer Hamari Traore neće biti na raspolaganju zbog ozljede, dok je nastup Martina Zubimendija pod upitnikom. Igor Zubeldia neće igrati zbog suspenzije. Real Sociedad nije imao novih problema s ozljedama nakon svoje posljednje utakmice u Kupu kralja.

S druge strane, Villarreal se suočava s vlastitim izazovima. Willy Kambwala vraća se nakon suspenzije, no Yeremy Pino sada je izvan terena zbog kazne. Momčad će također biti oslabljena izostancima Nicolasa Pepea, Ramona Terratsa, Iliasa Akhomacha i Alfonsa Pedraze zbog ozljeda. Dobra vijest za goste je mogućnost povratka Ayozea Pereza i Diega Condea, koji bi mogli zaigrati ako budu spremni.

Real Sociedad: Remiro; Aramburu, Pacheco, J Lopez, Munoz; S Gomez, Mendez, Benat, Sučić, Barrenetxea; Oyarzabal

Villarreal: Junior; Femenia, Albiol, Costa, S Cardona; Cabanes, Comesana, Gueye, Baena; Perez, Barry

S obzirom na trenutnu formu, prednost dajem Real Sociedadu, uz prognozu da će obje momčadi postići pogodak (ukupna kvota 4.20 - bet365). Također, za one malo hrabrije, predviđam rezultat 2-1 u korist Real Sociedada (kvota 9.00 - bet365), s obzirom na njihovu učinkovitost u nedavnim domaćim pobjedama, gdje su zabili ukupno osam golova.

Screenshot_53.jpg

(Koeficijenti 13.01. 11:41 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Igra li netko nešto danas? Evo još jedan par od mene. Everton - City X2 (1.22) bet365 Subotnje poslijepodne na Goodisonu donosi pravi izazov za Građane - City ide u goste nezgodnom Evertonu koji je ove sezone pokazao zube. City je prošlog vikenda napokon pročepio - demolirali su Palace sa 5:2 i opet se vratili u utrku za Ligu prvaka. No, ovo gostovanje neće biti lagana šetnja - Everton ima samo jedan poraz u zadnjih 12 ligaških utakmica! Prošlu su dobili u 90+ minuti protiv Foresta, a junak je bio Doucoure. Everton ne može računati na Lindstroma (operacija), Mangalua i Calvert-Lewina. Kod Cityja, situacija je još gora - ozlijeđeni su Ederson, Rodri, Ake, Stones, Haaland, Akanji… a Foden je i dalje pod znakom upitnika! Everton: Pickford – O’Brien, Tarkowski, Branthwaite, Mykolenko – Gueye, Garner – Harrison, Doucoure, Ndiaye – Beto Man City: Ortega – Nunes, Dias, Gvardiol, O’Reilly – Gonzalez, Gundogan, Bernardo – Savinho, Marmoush, De Bruyne City ima sjajan skor protiv Evertona – 13 pobjeda u zadnjih 15 susreta, uz 2 remija. Mislim da City neće izgubiti ovaj susret po kvoti 1.22 u bet365 kladionici. Sretno! (Koeficijenti 18.4. u 22:50 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Barcelona - Celta 1 i oba daju (2.30) bet365 Nakon što su ostvarili plasman u polufinale Lige prvaka, Barcelonin fokus se sada vraća na domaću scenu. Ekipa Hansija Flicka lovi drugu uzastopnu pobjedu u ligi, nakon što su pobijedili Leganes s minimalnih 1:0. Međutim, Flick i društvo neće biti kompletni – i dalje fale Balde, Ter Stegen i Marc Casado i Marc Bernal. Ali nema opravdanja, Camp Nou očekuje dominaciju. Celta s druge strane dolazi nakon poraza protiv Espanyola (0:2), ali ne treba ih otpisivat! U zadnja četiri gostovanja imaju dvije pobjede i dva remija - zna Celta kako zakomplikovat stvar i protiv jačih. Još ako ponove ono iz prošlog meča kad su otkinuli bod Barci… moglo bi bit zanimljivo. Barcelona: Szczesny; Kounde, Cubarsi, Inigo Martinez, Martin; De Jong, Pedri; Yamal, Fermin, Raphinha; Lewandowski Celta: Guaita; J Rodriguez, Dominguez, Alonso, Mingueza; Carreira, Lopez, Beltran, Moriba, Gonzalez; Duran Barca je favorit, tu nema dileme. Igraju kući, puni samopouzdanja, a Lewa je gladan golova. Međutim, Celta zna zabit Barci – to su radili u zadnje četiri međusobne tekme. Kvota 2.30 na "oba tima daju gol + pobjeda Barcelone" na bet365 zvuči primamljivo! (Koeficijenti 18.4. u 20:50 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • La liga,nedjelja Real-Atlethic Bilbao 1 Skupo sam platio forsiranje Reala ove sezone...  
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use