Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

8. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2024/2025 - 8.10. - 10.10. (Uto-Čet)


Recommended Posts

8.10. /rukomet/ bet365 

na zadnjih 25 utakmica (bez prijateljskih) kiel samo 7x primio 30 ili više golova i to sve redom od odličnih ekipa (lowen 2x, barca, flensburg, fuchse, monpelje i gumersbah). torrelavega naravno nije ni blizu navedenih ekipa, nemaju taj kvalitet. stoga sam uvjeren da kiel na domaćem terenu u ovoj utakmici neće posustati u kvalitetnoj obrani i rutinskoj pobjedi sa manje primljenih golova od navedene margine

Bez naslova.png

Link to comment
Share on other sites

Nogomet, cetvrtak

Saudijska Arabija - Japan, Japan daje gol, 1.20, bet365

Japan je najbolja ekipa u svojoj kvalifikacijskoj skupini na cijem su celu sa 2 pobjede i gol razlikom 12-0, vec duze vrijeme tovare sve redom po 5, 6, 7 komada i strasno su napadacki orijentirana te borbena ekipa koju uzivam gledati, i vjerujem da ce zabiti bar jednog i ovdje saudijcima u otvorenom okrsaju za prvo mjesto izmedu trenutno i najbolje dvije ekipe ove skupine.

Dakle, barem gol Japana po 1.20, zicer kojeg bih igrao sve i da znam da ce pasti. Sretno tko prati!

Screenshot_20241007_194639_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bolivia - Colombia  X2  1.36 bet365

https://www.rezultati.com/h2h/nogomet/bolivija-nXdi7mbc/kolumbija-G02s4PCS/#/overall

Kolumbija se nalazi na 2. mjestu kvalifikacija iza Argentine koja joj je nanila jedini poraz u produzetcima u Copa Americi u zadnje vrime. Upravo su Argentinu zadnju utakmicu dobili. Boliviu su dobili 3-0 zadnja dva puta, a i dugo protiv njih nemaju poraz cak 14 utakmica a to seze do 2003. godine znaci 21 godinu ih Bolivia nije dobila

IMG_20241007_233023.thumb.jpg.8d7e9a6cc9011f03ee1e6c52fb51d8ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cetvrtak 20:45 Gibraltar-San Marino gosti ne daju gol u 1. poluvremenu @1,25 Lutrija BiH

Cinjenice da sam na putu i da je ponoc vec prosla uz vrlo oskudnu fudbalsku ponudu mi nisu ostavile mogucnost i za sta osim za neku egzibiciju. Iskreno, ovo takvim “podvigom” i ne smatram, ide ispod objasnjenje 😄

San Marino je posljednji gol u prvom poluvremenu dao St. Kittsu i Nevisu u martu i to iz penala, a posljednji gol iz igre u prvih 45 minuta su dali 2013. godine Poljskoj, sto mi je poprilicno fascinantan podatak. Samim tim, usudio bih se probati ovako nesto i za sljedecu njihovu utakmicu, pogotovo uzimajuci u obzir situaciju u kojoj se nalazim 😂

IMG_4082.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use