Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

6. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2024/2025 - 1.10. - 3.10. (Uto-Čet)

Topic will be automatically locked at 13:00


Recommended Posts

Utorak 20:45 Newcastle-Wimbledon Newcastle daje bar 2 gola @1,23 Lutrija BiH

Prije svega, drago mi je da je demokratija pobijedila i mislim da ne bi trebalo biti nezadovoljnih odabirom kladionica za dalji tok lige i citavog kupa, glavne u regionu su obuhvacene pa svakako zivjela demokratija 😄

Sad na temu, sutra se igra zaostala utakmica nekadasnjeg Carabao Cupa u kojoj poznatim slijedom dogadjaja Newcastle docekuje cetvrtoligasa Wimbledona. Koliko god bili gospoda s davanjem novca i procenta od prodanih karata za sutrasnju utakmicu, mislim da ce domacini dati i najmanje 2 gola jer vjerujem da su svi zeljni igre, a Wimbledon je ipak tri ranga nize i nakon svega ovog mislim da se nece moci jako oduprijeti Newcastleu

IMG_4019.jpeg

Link to comment
Share on other sites

prije 7 sati, blacky44 said:

30.9./LaLiga/ Villarreal-Las Palmas/ over 2 card(1,20) bet365 online kladionica" rel="external">bet365

2135966468_6_kolo.thumb.jpg.66a1aaa52ae97f1a3e8ca8b40ee8ecfe.jpg

Zamolio bih te da dodaš novi par jer iako je ovaj dobitni, nije validan jer se igrao danas a ne u periodu od utorka do četvrtka kao što je obavezno. Ukoliko nisi upoznat, parovi se postavljaju u sljedećim terminima:

1. Ponedjeljkom od 15:00 do 15:00 naredni dan, utorak, za period od utorka do četvrtka što znači da možeš postaviti utakmicu koja se igra utorkom, srijedom ili četvrtkom

2. Petkom od 15:00 do 15:00 naredni dan, subota znači, za period od petka do ponedjeljka što znači da možeš postaviti utakmicu koja se igra petkom, subotom, nedjeljom i ponedjeljkom.

Ukoliko nešto nisi skontao, vrlo rado ću ti objasniti. Uživaj.

Link to comment
Share on other sites

NOGOMET | 2.10. | Aston Villa - Bayern X2 (1.22) bet365

Iako su oba tima u dobroj formi u posljednje vrijeme, vjerujem da ovdje Bayern može barem do X-a, ako ne i pobjede. Imaju dosta kvalitetniji tim i daju dosta golova. Bavarci su postigli čak 23 gola u posljednjih pet utakmica u svim natjecanjima. U odličnoj su formi i vjerujem da će se to nastaviti i ovdje protiv po meni jedne prosječne Aston Ville. Englezi imaju 5 pobjeda u posljednjih šest utakmica, ali te pobjede su bile protiv timova poput Leicestera, Evertona, Young Boysa, Wolvesa i Wycombea. Uprkos tome u ovaj susret ne ulaze u dobrom raspoloženju, jer su u prethodnom kolu Premier lige remizirali protiv novopromoviranog Ipswicha (2-2).

Screenshot_84.jpg

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use