Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

3. kolo Druge lige Posljednje Šanse 2024/2025 - 20.9. - 23.9. (Pet-Pon)

Topic will be automatically locked at 18:45


Kladionice u Posljednjoj Šansi 2024/2025  

24 glasova

  1. 1. Koji pristup po pitanju dozvoljenih kladionica u Posljednjoj Šansi 2024/2025 najviše preferirate?

    • Sve kladionice su dozvoljene
    • Dozvoljene su samo kladionice koje su navedene u pravilima, a koje bi do petog kola u novoj anketi zajedno definirali glasanjem
    • Dozvoljene su sve kladionice koje nisu na crnoj listi koju bi naveli u pravilima. Crnu listu kladionica bi zajedno definirali anketom do kraja petog kola.

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closes on 09/23/24 at 00:45

Recommended Posts

Hej @IzudinB

Na naslovnoci drugog kola druge, amaterske si napisao:

” ... S obzirom da su kolege Darko56 i vjekos u proslom kolu postavili parove koji nisu bili u ponudi od petka do ponedeljka, njihove parove iz prvog kola smatracemo Void. Obojica imaju pravo postaviti dva para i ovom kolu...”

Ovaj @darko56 je postavio dva para i pogodio, a na tabeli druge, amaterske ima samo jedan pogodak.

Kada budes imao vremena, odgovori mi ko ce jednoga dana da mi plati lecenje u bolnici, jer cim udjem u Topic druge lige da napisem nesto odmah mi pozli.

 

Link to comment
Share on other sites

prije 44 minute, LeonardoDrugi said:

Hej @IzudinB

Na naslovnoci drugog kola druge, amaterske si napisao:

” ... S obzirom da su kolege Darko56 i vjekos u proslom kolu postavili parove koji nisu bili u ponudi od petka do ponedeljka, njihove parove iz prvog kola smatracemo Void. Obojica imaju pravo postaviti dva para i ovom kolu...”

Ovaj @darko56 je postavio dva para i pogodio, a na tabeli druge, amaterske ima samo jedan pogodak.

Kada budes imao vremena, odgovori mi ko ce jednoga dana da mi plati lecenje u bolnici, jer cim udjem u Topic druge lige da napisem nesto odmah mi pozli.

 

Hvala ti što si javio i učio grešku. Ispravljeno je. A liječenje nek plaća država ili se drži prve lige jer tamo igraš, ali opet ne znam, možda vježbaš pisanje u drugoj ligi, jer ćeš vjerojatno sljedeće sezone da nam se pridružiš :D

Link to comment
Share on other sites

prije 16 minute, mesrine said:

Doslovno kopiram kolegu, jer sam u nikakvom stanju i strci i zbrci

Ne zamjerite ovaj put, molim lijepo

Screenshot_20240921_143838_Chrome.jpg

Odlican izbor. Uvek je odlican izbor kada nemas vremena, da prepises od onoga za koga procenis da je najbolji medju nama. Gledajuci kako pogadjas poslednjih deset sezona u Poslednjoj Sansi, ovo je jedini nacin da se izvuces iz zivog blata, zvanog druga, amaterska.

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use