Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Srijeda 16.02.2011. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

1.Arsenal-Barcelona  (1:0)        2        3,45

            Stvarno mislin da Arsenal nema šanse proći svi zanmo kako igra Barcelona. Zbog svoje pas igre prejednostavno i prelagano dolaze do gola. Prošle godine su imali prednost od 2 gola al nakraju su ostali 2:2. To su im bila dva trenutka nepažnje (bez uvrede svima koji navijate za Arsenal). Prvenstvo su osigurali (u smislu da se mogu potpuno posvetiti LP).

       

Link to comment
Share on other sites

74182 Roma(3,5)-Shakhtar Doneck sri 20:45 1,22

7416 Roma/odg-Shakhtar Doneck sri 20:45 1,75

Ovo bi izvojio za ovaj susret a sto se tice Arsenala i Barcelone slazem se sa predhodnim postom

742 Arsenal-FC Barcelona - 1/8 finala, 1.utakmice

sri 20:45 4,20 3,80 2,00 uz sigurniju varijantu preporucio bih x2 1.30

Link to comment
Share on other sites

Scunthorpe - Nottingham Forest  2  1,80

Scunthorpe je pretposljednja momcad prvenstva, koja se nasla u velikim problemima nakon nekoliko ozlijeda. Vrlo neefikasna obrana je primila vec 52 pogotka, sto je najveci broj u Championship. Kako im za spas vec sada treba sedam bodova, nemaju sto cekati vec otvoreno napasti, sto ce iskusni gosti moci iskoristiti. Nottingamovci su primili duplo manje pogodaka od danasnjeg domacina, zahvaljujuci iskusnom stupu obrane - Paul Koncheskyu, posudjenog iz liverpoola.

Sretno ko prati

Link to comment
Share on other sites

Evo me nakon manji problema,nadam se da cu sad biti redovitiji na forumu pa da krenemo :)

Arsenal - Barcelona oba gol ili 3+ golova 1.6 kvote

Veceras se sastaju po meni dvije najtehnicki potkovanije ekipe u kojoj prednost dajem Barceloni za koju i sam navijam :).Veoma slican stil igre koju krasi brz protok lopte i naravno velika ofanziva u kojoj Barcelona ima veliku prednost jer voli kad igra protiv ekipe koja takodjer voli da napada i voli brzu igru.Veceras ocekujem veoma zanimljivu utakmnicu sa puno prilka i nadam se puno golova na obe strane s vjerom da ce Blaugrana dat barem 1-2 gola vise od Arsenala :)

Za hrabrije mozda probat Barcelonu iz 2/2 i Messi daje gol

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima!

Italija Seria A:

Sampdoria-Genoa pick Under 2.5 (koef. 1,60)

Dvoboj izmedu 12. i 13. tima na ljestvici.Sampdoria doma ima omjer 5-5-2,sa gol razlikom(14-7),a Genoa u gostima 3-5-4,gol razlika(7-7).

Sampdoria je u prosjeku igrala 62,5% under,a Genoa 75%,uzevši u obzir prosječnu gol razliku lige i Sampdoria i Genoa nalaze se pri dnu te

ljestvice,znaci i po zabijenim i primljenim golovima.Stoga ide pick under.

Južna Afrika Premier:

Kaizer Chiefs - Maroka Swallows pick 1 (koef. 1,40)

Dvoboj između 3. i predzadnjeg tima u ligi.Kaizer Chiefs pobjedom prelaze na 2. mjesto u ligi sa 2 boda zaostatka za vodecim Orlando Piratesima.

Kaizer u zadnjih 5 utakmica ima 4 pobjeda i 1 remi,dok Maroka ima 2 pobjede te 3 poraza.Na domaćem terenu Kaizer ima omjer(6-1-2),te je pobijedio u zadnje 4 utakmice,

dok Maroka u gostima ima omjer (1-3-4).Gledajući sveukupnu statistiku ovaj par bi trebao proc bez problema.

Uk. koef.:2,24 SS

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, evo drago mi je da je opet ovaj forum aktivan ko u najboljim danima, samo vas molio da ga podjelite na FACE ili slicno :)

predimo na kladjenje:

Memphis 3:20 Del Potro J.M.-Isner J. 1 @1,75

Nastupom u San Joseu argentinski je tenisac juan martin del Potro napokon dao naslutiti da se vraca u formu jednom cetvrtorangiranoga svjetskog igraca.Došao je u Kaliforniji do polufinala nanizavši uvjerljive pobjede protiv Teimuraza Gabašvilija (6-3, 6-2), Lukaša Lacka (6-1, 7-6) i Lleytona Hewitta (6-2, 6-3). Posustao je na Fernandu Verdascu, koji je bio za nijansu bolji pobijedivši 6-4, 6-4.Španjolac je tip igrača koji Argentincu trenutačno ne odgovara, jer je potrebna visoka razina igre i ponavljanje jakih udaraca u seriji da bi ga se slomilo.John Isner visoki je Amerikanac koji bi Del Potru trebao odgovarati daleko više. Argentinac neminovno bolje reternira i bolje igra s osnovne crte, dok svoj servis protiv Isnera ima sposobnost držati.Isner nije igrao od poraza od Marina Čilića u trećem kolu Australian Opena

Link to comment
Share on other sites

Evo dobio sam info, danas je isto utaknica pocinje oko 7, ja necu biti u mogucnosti biti na forumu, pa cu sada poslati mail goksimu a on ce objaviti tu oko 6 sati. Tako da znate kada ce biti utaknica, nadam se da ce ova proci kao prosle 3! Pozdrav

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

Također, pozivam sve korisnike, da se aktivnije ukljuce u rad foruma naredne dane. Mislim da stvarno nije problem napisati mišljenje za neku utakmicu...

1002 VfR Aalen-Hansa Rostock (16.02. 19:00) favorit+2 3,50

Link to comment
Share on other sites

Evo dobio sam info, danas je isto utaknica pocinje oko 7, ja necu biti u mogucnosti biti na forumu, pa cu sada poslati mail goksimu a on ce objaviti tu oko 6 sati. Tako da znate kada ce biti utaknica, nadam se da ce ova proci kao prosle 3! Pozdrav

Evo unaprijed se zahvaljujem info-betu što je podijelio info sa nama. Do sada ima skor 3/3 pa, ako bet i ne prođe, nemojte zamjeriti  ;)

Također, pozivam sve korisnike, da se aktivnije ukljuce u rad foruma naredne dane. Mislim da stvarno nije problem napisati mišljenje za neku utakmicu...

1002 VfR Aalen-Hansa Rostock (16.02. 19:00) favorit+2 3,50

[/qu

ova hansa ubija

Link to comment
Share on other sites

Gost
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use