Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja, 13.02.2011. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

informacije i trazit broj od sjedista ili curu zamolit u poslovnici da nazove sluzbu ili nek ti da broj i objasnit situaciju,mogu vidjet tvoju IP adresu s kojom si se stalno(cesto) spajao na svoj racun i nac uljeza sa danasnjim datumom i onda se moze doc do podataka ako kazu da nemogu seru jer im i pise to o zastiti privatnosti;

"Od svakog posjetitelja prikupljamo slijedeće podatke:

   * vrijeme i datum posjeta

   * stranice koje je posjetitelj pregledavao

   * vrsta i inačica internet preglednika

   * IP adresa računala posjetitelja

"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

informacije i trazit broj od sjedista ili curu zamolit u poslovnici da nazove sluzbu ili nek ti da broj i objasnit situaciju,mogu vidjet tvoju IP adresu s kojom si se stalno(cesto) spajao na svoj racun i nac uljeza sa danasnjim datumom i onda se moze doc do podataka ako kazu da nemogu seru jer im i pise to o zastiti privatnosti;

"Od svakog posjetitelja prikupljamo slijedeće podatke:

   * vrijeme i datum posjeta

   * stranice koje je posjetitelj pregledavao

   * vrsta i inačica internet preglednika

   * IP adresa računala posjetitelja

"

ako je tako kao sta tu pise onda mogu naci sve......ma sredit ce se to imam bratica jos i u policiji ako bude problema....

Link to comment
Share on other sites

hehe sparow malo si mi sumnjiv mnogo sam puta isplacivao sa SS vece novce, 2-5 tisuca kuna, moras cekat potvrdu da moras podici novce tako vece, jel oni "kao" nemaju toliko novaca u blagajni.. a i normalno se ceka 24 sata, treba proc za vece pare 1-2 dana. nije mogao podic 4 sata poslije zahtjeva, jel kada upsises koju poslovnicu oces pare ona ujutro dobi +4 000 kuna u blagajni

Link to comment
Share on other sites

hehe sparow malo si mi sumnjiv mnogo sam puta isplacivao sa SS vece novce, 2-5 tisuca kuna, moras cekat potvrdu da moras podici novce tako vece, jel oni "kao" nemaju toliko novaca u blagajni.. a i normalno se ceka 24 sata, treba proc za vece pare 1-2 dana. nije mogao podic 4 sata poslije zahtjeva, jel kada upsises koju poslovnicu oces pare ona ujutro dobi +4 000 kuna u blagajni

Dobro briga me kaj ti mislis, uglavnom od jucer sam dao svoje podatke od racuna tu, na ovaj forum, i danas mi neko ude u profil i uzme novac...Dali je moguce da je netko odtuda hakirao moj profil????? A znao je moje ime i prezime...????

Link to comment
Share on other sites

hehe sparow malo si mi sumnjiv mnogo sam puta isplacivao sa SS vece novce, 2-5 tisuca kuna, moras cekat potvrdu da moras podici novce tako vece, jel oni "kao" nemaju toliko novaca u blagajni.. a i normalno se ceka 24 sata, treba proc za vece pare 1-2 dana. nije mogao podic 4 sata poslije zahtjeva, jel kada upsises koju poslovnicu oces pare ona ujutro dobi +4 000 kuna u blagajni

Dobro briga me kaj ti mislis, uglavnom od jucer sam dao svoje podatke od racuna tu, na ovaj forum, i danas mi neko ude u profil i uzme novac...Dali je moguce da je netko odtuda hakirao moj profil????? A znao je moje ime i prezime...????

Da bi se netko mogao logirati na tvoj račun potrebni su mu samo username i password. Korisniko ime nisi nigdje napisao, a naravno niti password, tako da sumnjam da je navedeno moguce, ali istina je da je malo indikativno da se to desilo baš dan nakon što si javno podijelio navedene podatke.

Predlagao sam ti moneybookers, iz više razloga, najviše zbog jednostavnosti, a na ovo nisam niti računao...

Btw. nemoj se previše brinuti, iako mi je jasno da ti nije svejedno. Pošalji sutra ujutro još jednom mail ss-u, i odmah ujutro čim otvaraju poslovnice dođi u poslovnicu i inzistiraj da zovu zagreb ili nekoga. Ne mogu ti oni reći ne, oni su ti koji moraju to riješiti. Ako ti cure koje rade tamo kažu da ne znaju kako to riješiti, ok, ali neka onda nazovu nadređene jer će onda oni znati...

Jendostavno, nema tu ne znam ili ne mogu. To ti je isto kao da dođeš u banku pa ti nitko ne može pomoci u vezi stanja računa...

Link to comment
Share on other sites

sry,ali nisam mislio tako nego sam kad si rekao "tko zna gdje su novci" htio sam ti rec da nije mogo jos podic, nije niko mogao, samo sa imenom i brojem, nemoguce je provaliti, superposrt ima sigurnosni sustav jako dobar, odi u poslovnicu i inzistiraj da ti pozovu njihovog kompjuterskog inzinjera, ili netko tko je glavni za internet kaldjenje i onda ce ti on to sredit ! prrekinut opoziv za novce ili nesto slicno

Link to comment
Share on other sites

Dobro ajde otici cu sutra to rijesiti, nije smak svijeta imam novaca, nego sam se raspidio, i sada nisam ni dojavu uzeo koja je bila u 6 sati i naravno dosla.....nema veze ljudi, nemojte se brinut i nabijati komentaru tu.. ;D...napravit cu na jednog frenda novi profil ili cu ici u kladaru uplatiti parove i gotovo...btw hvala svima na pomoci... ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

ma to je najvjerovatnije neka njihova greška,jer odkad su uveli klađenje uzivo puno je grešaka i ništa im ne radi kako treba dok to ne srede,ljudima sta ih ja znam dogadalo da im par puta kaze listic nije uplacen pa im skinu novce za svaki put sta su kliknuli naknadno,tako da je vjerovatno i ovo neka njihova greska,bar se nadam,kako god sretno ti sa tim valjda ce sve bit ok

Link to comment
Share on other sites

moze li mi samo neko objasniti dije u zagrebu krcka 18 d, sa kojim tramvajem se moze doci do tamo, posto slabo poznajem uzi dio grada..hvalaa

31320737.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

a za tranvaj neznam nesjecam se da koji vozi inace nisam iz zg a sto se tice tvog problema mislim da nemas brige nevidim mogucnosti da ostanes bez novca

Ok hvala, valjda cu se snaci..tnx.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use