Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja, 13.02.2011. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Danas je na redu finale teniskog turnira u Parizu.Sastaju se odlicna(FENOMENALNA) Kim Clijsters (Bel) i čehinja Petra  Kvitova.

Naravno da je veliki favorit Clijsters ali popratio sam cijeli turnir a pogotovo Kvitovu i mogu vam rec da me je odusevila sa svojom igrom i sa svojom sigurnoscu.

Koeficjnt na čehinju je odlićnih 3,60 i ja cu to ispratiti sa srednjim ulogom.

Nadam se da ce biti uspjesno s obzirom da je Kvitova u usponu i da se nece takop lako predat

Pozzz

Moja ljubimica Petra je pojela belgijanku u 1.setu...nadam se da pratite i da ste ispratili   :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nazalost ja prvi put danas pratio, ona 2 puta nisam vidio hehe u svakmo slucaju bravo .. (goks si vidio email? si stigo uplatit)

Vidio sam mail, ali sa zakasnjenjem, tako da nisam ispratio, ali bas me zanima kako ce proci.

Inace, jucer i danas imamo odlicne informacije na forumu, nadam se da ćemo nastaviti u tom tempu i anredni tjedan, a pogotovo dosta očekujem od narednog vikenda...

Link to comment
Share on other sites

Nazalost ja prvi put danas pratio, ona 2 puta nisam vidio hehe u svakmo slucaju bravo .. (goks si vidio email? si stigo uplatit)

Vidio sam mail, ali sa zakasnjenjem, tako da nisam ispratio, ali bas me zanima kako ce proci.

Inace, jucer i danas imamo odlicne informacije na forumu, nadam se da ćemo nastaviti u tom tempu i anredni tjedan, a pogotovo dosta očekujem od narednog vikenda...

ja bum stavljao info dapace , samo ono sto smo se dog, da izbirses ako moze ?
Link to comment
Share on other sites

Nazalost ja prvi put danas pratio, ona 2 puta nisam vidio hehe u svakmo slucaju bravo .. (goks si vidio email? si stigo uplatit)

Vidio sam mail, ali sa zakasnjenjem, tako da nisam ispratio, ali bas me zanima kako ce proci.

Inace, jucer i danas imamo odlicne informacije na forumu, nadam se da ćemo nastaviti u tom tempu i anredni tjedan, a pogotovo dosta očekujem od narednog vikenda...

ja bum stavljao info dapace , samo ono sto smo se dog, da izbirses ako moze ?

Dakle, da izbrišem sve postove o tvojoj informaciji?

Link to comment
Share on other sites

Nemogu virovat ... Inace sam na ovom forumu svako dan pratio vaše postove ali kao gost .. :S ... Neznam zasto se nisam registrirao .. Greska velika ... I jucer se regam kad si rekao da imas info ali malo kasno jel admin nije "proknjizio" registraciju ...

I danas iz nocne dodem da cu napisat da te danas pratim i da danas pratim tvoj info sigurno .. I da te kasnije castim "

( iako ne sa puno jel nemam trenutno neke velike pare za ulozit ali za bon-da od 100 kn bi dobio :) ) .... I onda zaspem ( a nisam  htio spavat )  i probudim se malo prije .... Steta veelika ...

Ali evo moje cestitke i jedan veeeliki bravo za tebe sta djelis to sa ljudima ovdje ... Svaka cast ... Drugi put dajem sve od sebe da te ispratim ...

Pozdrav ...

Link to comment
Share on other sites

Danas je na redu finale teniskog turnira u Parizu.Sastaju se odlicna(FENOMENALNA) Kim Clijsters (Bel) i čehinja Petra  Kvitova.

Naravno da je veliki favorit Clijsters ali popratio sam cijeli turnir a pogotovo Kvitovu i mogu vam rec da me je odusevila sa svojom igrom i sa svojom sigurnoscu.

Koeficjnt na čehinju je odlićnih 3,60 i ja cu to ispratiti sa srednjim ulogom.

Nadam se da ce biti uspjesno s obzirom da je Kvitova u usponu i da se nece takop lako predat

Pozzz

Moja ljubimica Petra je pojela belgijanku u 1.setu...nadam se da pratite i da ste ispratili   :D :D :D :D :D :D :D

Kvitova KRALJICA   ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

KVOTA 3,60 Zivili!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kroz par sati će današnja tema "listić dana" biti cenzurirana iz razumljivih razloga. Dakle, neki od postova, biti će pobrisani. Ionako ove postove ne planiramo koristiti za promociju foruma, a stalniji članovi foruma su vijdeli postove dok su bili aktualni, tako da nema potrebe da se ti postovi vide, kako iz više razloga nebi bilo problema  ;)

Administrator

Link to comment
Share on other sites

Kroz par sati će današnja tema "listić dana" biti cenzurirana iz razumljivih razloga. Dakle, neki od postova, biti će pobrisani. Ionako ove postove ne planiramo koristiti za promociju foruma, a stalniji članovi foruma su vijdeli postove dok su bili aktualni, tako da nema potrebe da se ti postovi vide, kako iz više razloga nebi bilo problema  ;)

Administrator

Slazem se u potpunosti, mozes i odma zakljucati temu, nema koristi vise nikome, samo da vam kazem mozda bude jedan mec u 6 sati, ako se dogovore klubovi javljam vam u pola 6, da nebi bilo problema, tako da budite tu!! Pozdravvvvv

Link to comment
Share on other sites

Kroz par sati će današnja tema "listić dana" biti cenzurirana iz razumljivih razloga. Dakle, neki od postova, biti će pobrisani. Ionako ove postove ne planiramo koristiti za promociju foruma, a stalniji članovi foruma su vijdeli postove dok su bili aktualni, tako da nema potrebe da se ti postovi vide, kako iz više razloga nebi bilo problema  ;)

Administrator

Tema je izmoderirana  ;)

Link to comment
Share on other sites

Kroz par sati će današnja tema "listić dana" biti cenzurirana iz razumljivih razloga. Dakle, neki od postova, biti će pobrisani. Ionako ove postove ne planiramo koristiti za promociju foruma, a stalniji članovi foruma su vijdeli postove dok su bili aktualni, tako da nema potrebe da se ti postovi vide, kako iz više razloga nebi bilo problema  ;)

Administrator

Tema je izmoderirana  ;)

Nemojte slati novce na onaj podatke sta sam vam dao...netko mi je usao na taj profil!!! Tako da nemojte pare slat tamo!!!

Pa kako ti je uspio netko uci na profil? Nadam se da ti nije napravio štetu... Odmah si promijeni lozinku ;)

Link to comment
Share on other sites

Kroz par sati će današnja tema "listić dana" biti cenzurirana iz razumljivih razloga. Dakle, neki od postova, biti će pobrisani. Ionako ove postove ne planiramo koristiti za promociju foruma, a stalniji članovi foruma su vijdeli postove dok su bili aktualni, tako da nema potrebe da se ti postovi vide, kako iz više razloga nebi bilo problema  ;)

Administrator

Tema je izmoderirana  ;)

Nemojte slati novce na onaj podatke sta sam vam dao...netko mi je usao na taj profil!!! Tako da nemojte pare slat tamo!!!

Pa kako ti je uspio netko uci na profil? Nadam se da ti nije napravio štetu... Odmah si promijeni lozinku ;)

A neznammmmmmmmmmmm,,, evo odnio je 4000 kn, bas finooooooooooooooooooooooooooooo, nemogu vjerovattttttttttt

Link to comment
Share on other sites

Goksime dali znas rezultat one utakmice  ??? ???

Ne, trazio sam ali nisam nasao...

@spar0w

Ako su zatrazili isplatu, kontaktiraj ss i trazi da storniraju zahtjev za ispalu i objasni im o cemu se radi. Ionako za isplatu treba proci mislim 24 sata, tako da bi morali stici reagirati...

Jedino bi bio problem da ti je netko bezveze uplacivao listice, sa tvojim sredstvima...

Link to comment
Share on other sites

Goksime dali znas rezultat one utakmice  ??? ???

Ne, trazio sam ali nisam nasao...

@spar0w

Ako su zatrazili isplatu, kontaktiraj ss i trazi da storniraju zahtjev za ispalu i objasni im o cemu se radi. Ionako za isplatu treba proci mislim 24 sata, tako da bi morali stici reagirati...

Jedino bi bio problem da ti je netko bezveze uplacivao listice, sa tvojim sredstvima...

proslo je 2:1 hhehe :)
Link to comment
Share on other sites

Goksime dali znas rezultat one utakmice  ??? ???

Ne, trazio sam ali nisam nasao...

@spar0w

Ako su zatrazili isplatu, kontaktiraj ss i trazi da storniraju zahtjev za ispalu i objasni im o cemu se radi. Ionako za isplatu treba proci mislim 24 sata, tako da bi morali stici reagirati...

Jedino bi bio problem da ti je netko bezveze uplacivao listice, sa tvojim sredstvima...

kakooo da kontakiram, imas ti msn mozda da tamo pricamo hitno je molim te!!

Link to comment
Share on other sites

Goksime dali znas rezultat one utakmice  ??? ???

Ne, trazio sam ali nisam nasao...

@spar0w

Ako su zatrazili isplatu, kontaktiraj ss i trazi da storniraju zahtjev za ispalu i objasni im o cemu se radi. Ionako za isplatu treba proci mislim 24 sata, tako da bi morali stici reagirati...

Jedino bi bio problem da ti je netko bezveze uplacivao listice, sa tvojim sredstvima...

kakooo da kontakiram, imas ti msn mozda da tamo pricamo hitno je molim te!!

Imao sam msn nekad, ali mi ne radi msn na laptopu

Evo nasao sam ti njihov mail, pa im tu detaljno napisi problem ssport@supersport.hr

Mislim da bi bilo pametno i da osobno odes u neku poslovnicu, kazes curi u cemu je problem, pa da ona telefonski nazove centralu u zagrebu i da ti telefon, ili ona preprica u cemu je problem...

Link to comment
Share on other sites

Goksime dali znas rezultat one utakmice  ??? ???

Ne, trazio sam ali nisam nasao...

@spar0w

Ako su zatrazili isplatu, kontaktiraj ss i trazi da storniraju zahtjev za ispalu i objasni im o cemu se radi. Ionako za isplatu treba proci mislim 24 sata, tako da bi morali stici reagirati...

Jedino bi bio problem da ti je netko bezveze uplacivao listice, sa tvojim sredstvima...

kakooo da kontakiram, imas ti msn mozda da tamo pricamo hitno je molim te!!

Imao sam msn nekad, ali mi ne radi msn na laptopu

Evo nasao sam ti njihov mail, pa im tu detaljno napisi problem ssport@supersport.hr

Mislim da bi bilo pametno i da osobno odes u neku poslovnicu, kazes curi u cemu je problem, pa da ona telefonski nazove centralu u zagrebu i da ti telefon, ili ona preprica u cemu je problem...

nema broja nigdje,a jebemti sve i supersport

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use