Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Nedjelja, 13.02.2011. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

Nedjelja,

Mali nogomet, 1.HMNL

18.00, Murter - Nacional 1 @2.00 Fortuna

Naime, ne radi se o nikakvim zakulisnim igrama, već o činjenici da se u subotu ženi ponajbolji igrač Nacionala Kujtim Morina. Na svadbu dolazi kompletna momčad Nacionala i više je ...nego jasno u kakvom će stanju biti u ranim posljepodnevnim satima u nedjelju kada na noge idu solidnom Murteru.

Sigurno za goste neće nastupiti već spomenuti Ku. Morina te dva najbolja igrača Nacionala Capar (ozljeda hrskavice i višemjesečna pauza) te mlađi brat Morina Korab, kapetan kluba.

Mogući su još neki izostanci, te će se momčadi pridružiti i neki juniori.

Momčad kreće na put u nedjelju ujutro, umorna od svadbe i bez trojce najboljih igrača. Koeficijent u Fortuni je težak previd tečajnika i mi ga igramo s većim ulogom. K.Morini želimo sve najbolje u budućem životu, a igračima Nacionala dobar provod i teške noge u nedjelju što bi našu okladu učinilo dobitnom.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nedjelja,

Mali nogomet, 1.HMNL

18.00, Murter - Nacional 1 @2.00 Fortuna

Naime, ne radi se o nikakvim zakulisnim igrama, već o činjenici da se u subotu ženi ponajbolji igrač Nacionala Kujtim Morina. Na svadbu dolazi kompletna momčad Nacionala i više je ...nego jasno u kakvom će stanju biti u ranim posljepodnevnim satima u nedjelju kada na noge idu solidnom Murteru.

Sigurno za goste neće nastupiti već spomenuti Ku. Morina te dva najbolja igrača Nacionala Capar (ozljeda hrskavice i višemjesečna pauza) te mlađi brat Morina Korab, kapetan kluba.

Mogući su još neki izostanci, te će se momčadi pridružiti i neki juniori.

Momčad kreće na put u nedjelju ujutro, umorna od svadbe i bez trojce najboljih igrača. Koeficijent u Fortuni je težak previd tečajnika i mi ga igramo s većim ulogom. K.Morini želimo sve najbolje u budućem životu, a igračima Nacionala dobar provod i teške noge u nedjelju što bi našu okladu učinilo dobitnom.

Nerazumijem, nema nigdje toga para, sta je vec blokiran??? U fortni ima samo mali nogomet ali portugal...Neka mi javi netko ako ima jos di za odigrat ovo...

Link to comment
Share on other sites

Nedjelja,

Mali nogomet, 1.HMNL

18.00, Murter - Nacional 1 @2.00 Fortuna

Naime, ne radi se o nikakvim zakulisnim igrama, već o činjenici da se u subotu ženi ponajbolji igrač Nacionala Kujtim Morina. Na svadbu dolazi kompletna momčad Nacionala i više je ...nego jasno u kakvom će stanju biti u ranim posljepodnevnim satima u nedjelju kada na noge idu solidnom Murteru.

Sigurno za goste neće nastupiti već spomenuti Ku. Morina te dva najbolja igrača Nacionala Capar (ozljeda hrskavice i višemjesečna pauza) te mlađi brat Morina Korab, kapetan kluba.

Mogući su još neki izostanci, te će se momčadi pridružiti i neki juniori.

Momčad kreće na put u nedjelju ujutro, umorna od svadbe i bez trojce najboljih igrača. Koeficijent u Fortuni je težak previd tečajnika i mi ga igramo s većim ulogom. K.Morini želimo sve najbolje u budućem životu, a igračima Nacionala dobar provod i teške noge u nedjelju što bi našu okladu učinilo dobitnom.

Nerazumijem, nema nigdje toga para, sta je vec blokiran??? U fortni ima samo mali nogomet ali portugal...Neka mi javi netko ako ima jos di za odigrat ovo...

Vec je jucer popodne bio blokiran...nema ga nigdje vise

Link to comment
Share on other sites

Nedjelja,

Mali nogomet, 1.HMNL

18.00, Murter - Nacional 1 @2.00 Fortuna

Naime, ne radi se o nikakvim zakulisnim igrama, već o činjenici da se u subotu ženi ponajbolji igrač Nacionala Kujtim Morina. Na svadbu dolazi kompletna momčad Nacionala i više je ...nego jasno u kakvom će stanju biti u ranim posljepodnevnim satima u nedjelju kada na noge idu solidnom Murteru.

Sigurno za goste neće nastupiti već spomenuti Ku. Morina te dva najbolja igrača Nacionala Capar (ozljeda hrskavice i višemjesečna pauza) te mlađi brat Morina Korab, kapetan kluba.

Mogući su još neki izostanci, te će se momčadi pridružiti i neki juniori.

Momčad kreće na put u nedjelju ujutro, umorna od svadbe i bez trojce najboljih igrača. Koeficijent u Fortuni je težak previd tečajnika i mi ga igramo s većim ulogom. K.Morini želimo sve najbolje u budućem životu, a igračima Nacionala dobar provod i teške noge u nedjelju što bi našu okladu učinilo dobitnom.

Nerazumijem, nema nigdje toga para, sta je vec blokiran??? U fortni ima samo mali nogomet ali portugal...Neka mi javi netko ako ima jos di za odigrat ovo...

Vec je jucer popodne bio blokiran...nema ga nigdje vise

ima u supersportu
Link to comment
Share on other sites

Nema ga nigdje vise osim u hl, i to 1.7!!! U ostalim kladionicama je blokiran, gamad kladionicarska..!!!!

Danas cu vjerojatno opet imati info od izvora, jos cu vam javiti tu, vidli ste i sami neki dan dinamo hendikep( penal u 87 za 3:1) i jucer hearts hendikep( 0:2), kasnije vam javim sve informacije... Zivili  ;D ;D ;D ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

1457 Murter(mn)-MNK Nacional ZG ned 18:00 1,50 7,00 3,20 1,20 2,15 ima u ss

a od danasnje ponude sto mi se cini jako izgledno ali igrat cu sa srednjim ulogom

1370 Medvescak-HK Jesenice (13.02. 17:30) 1X 1,35

72542 Bolto/Evert/gsp-Everton (13.02. 17:00) ne 1,25

95982 Valenciennes(3,5)-Brest (13.02. 17:00) manje 1,15

98141 Juven/Inter/gsp-Juventus (13.02. 20:45) ne 1,20

85741 DepLa/Villa/gsp-DepLaCor (13.02. 19:00) ne 1,20

TEČAJ: 2,7945EV.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima ja sam nov na ovom forumu,nadam se da ću vam biti od pomoći u borbi protiv kladionica kao i vi meni ;)

evo za danas jedan listić:

Cesen/Udine/dng-Udinese  daje gol     1,20     :)

DeGra/Groni/dng-Groningen      daje gol      1,25      :)

HajdukS(2,5)-Slavia Prag        više      1,65    >:(

Espanyol Bar.-Real Madrid         2       1,45

ukupni tečaj:  3,58

nadam se da če moj prvi listić ovdje postavljen proć a i svi koji slijede naravno  :)

Link to comment
Share on other sites

Danas je na redu finale teniskog turnira u Parizu.Sastaju se odlicna(FENOMENALNA) Kim Clijsters (Bel) i čehinja Petra  Kvitova.

Naravno da je veliki favorit Clijsters ali popratio sam cijeli turnir a pogotovo Kvitovu i mogu vam rec da me je odusevila sa svojom igrom i sa svojom sigurnoscu.

Koeficjnt na čehinju je odlićnih 3,60 i ja cu to ispratiti sa srednjim ulogom.

Nadam se da ce biti uspjesno s obzirom da je Kvitova u usponu i da se nece takop lako predat

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

Danas je na redu finale teniskog turnira u Parizu.Sastaju se odlicna(FENOMENALNA) Kim Clijsters (Bel) i čehinja Petra  Kvitova.

Naravno da je veliki favorit Clijsters ali popratio sam cijeli turnir a pogotovo Kvitovu i mogu vam rec da me je odusevila sa svojom igrom i sa svojom sigurnoscu.

Koeficjnt na čehinju je odlićnih 3,60 i ja cu to ispratiti sa srednjim ulogom.

Nadam se da ce biti uspjesno s obzirom da je Kvitova u usponu i da se nece takop lako predat

Pozzz

ja odigrao kontra hendikep 6.5 sto hl daje previsoku granicu i kof 1.50 dok druge kladionice granice drze na 5.5
Link to comment
Share on other sites

Danas je na redu finale teniskog turnira u Parizu.Sastaju se odlicna(FENOMENALNA) Kim Clijsters (Bel) i čehinja Petra  Kvitova.

Naravno da je veliki favorit Clijsters ali popratio sam cijeli turnir a pogotovo Kvitovu i mogu vam rec da me je odusevila sa svojom igrom i sa svojom sigurnoscu.

Koeficjent na čehinju je odlićnih 3,60 i ja cu to ispratiti sa srednjim ulogom.

Nadam se da ce biti uspjesno s obzirom da je Kvitova u usponu i da se nece tako lako predat

Pozzz

ja odigrao kontra hendikep 6.5 sto hl daje previsoku granicu i kof 1.50 dok druge kladionice granice drze na 5.5

Belgijanka je svakako punoooo bolja ali citao sam da se polako oprasta i mislim da je ovo jako dobra prilika za mladu čehinju 

Link to comment
Share on other sites

Moji jučerašnji parovi koje sam postavio na foumu su prošli a za danas nisam nešto jako sigurno odigrao pa nisam stavljao ništa na forum.Ali mogu dat jedan savjet ako neko ima neke parove pa da kombinira.Ovako Espanyol-Real Madrid 2 (1,50).

Real Madrid je u odličnoj formi u ovom prvenstvu i drugi su na ljestvici sa 22 odigrane utakmice, a od toga 17 pobjeda, 3 remija, i samo 2 izgubljene utakmice. Jučerašnji Barcelonin kiks Jose Mourinho če danas iskoristit da se što bliže rimaknu Barceloni kako bi osvojili prvenstvo! Vjerojatno je velik koef. zbog lige prvaka, ali mislim da to ne stvara nikakve probleme jer Espanyol nije u toliko dobroj formi nakon poraza doma od Villareala s 1:0 i poraza u gostima od Almerie koja je predposljednja momčad 3:2!

Sretno svima ko odluči popratit Real i HVALA EasyBetu još jednom!! ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

ima li ko jah sigurnijega za malo veči ulog.....2-3 para jer mi s eneda gledati analize i ta sra***......

Pa piše vam dosta toga na forumu, samo se treba malo potruditi i procitati. Imaju 3 stranice teksta, mislim da stvarno nije puno, i sve je na gotovo. Zamislite samo da sami tražite neke informacije po nektu i drugdje...a ovdje imate dosta toga na jednom mjestu...

Ako neki mogu potrositi vremena pisuci analize, mislim da je u najmanju ruku bezobrazno reci da vam se neda citati sta je napisano, te da vam netko napise sta igrati. Da možda nađemo nekoga tko će Vam otici do kladionice i uplatiti listic?

Link to comment
Share on other sites

Tako je namjesteno tako ce da bude!!!!!!!

CARSKI, car si nema kaj, samo da tako završi  :)

Znaci moze se otvorit Don Perinjon, mozemo slavitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

može, samo kaj sam ja uložio ko zadnja vucibatina  :D  100kn ulog, malo pažljivije za prvi puta i kad si reko da su procuurile inf.  ;)

...drago mi je za tebe i sve ostale koji su natrpali  ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use