Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

2. kolo Prve lige Posljednje Šanse 2024/2025 - 17.9. - 19.9. (Uto-Čet)


Recommended Posts

Posto na Forumu u prvih pet kola vlada anarhija, obisao sam pola sveta da sebi nadjem predlog i zaustavio se u Juznoj Koreji. Kladionica je LasBet za koju ni vlasnici ne mogu da veruju da je moguce da postoji, a moj predlog je azijski handicap Bayern over 1,75 gola po kvoti od 1,20

55AAF0B8-BA0A-4FD4-BF1B-2F6D03CF4868.thumb.jpeg.c37adcb57721be94ba64b190713147e7.jpeg

Ako Bayern postigne tacno dva gola, upisite mi pola pogodka, a drugu polovinu mi vratite. Ako Bayern postigne jedan ili nijedan gol, predlog je pao, a ako postigne tri, predlog je dobitan

8981C17A-9E85-490C-BAC5-120AA5740090.jpeg.0ebaf8f638ef2e27236772c5913d98e8.jpeg

Posto hocu samo ovaj predlog, da ce Bayern dati vise od gola Dinamu, ili cu umreti, cekacu do sutra u 15.00 casova da se neka kladionica smiluje i dozvoli vise og gola Bayerna po 1,20. A pogledajte samo koliko mi nedostaje

A7C76774-EB37-455F-8443-E2F23693A0D8.thumb.jpeg.cf208a9c7068c767d7b2fabbfdea156e.jpeg

Do sutra ostajem u Aziji

 

Link to comment
Share on other sites

prije 37 minute, LeonardoDrugi said:

Posto na Forumu u prvih pet kola vlada anarhija, obisao sam pola sveta da sebi nadjem predlog i zaustavio se u Juznoj Koreji. Kladionica je LasBet za koju ni vlasnici ne mogu da veruju da je moguce da postoji, a moj predlog je azijski handicap Bayern over 1,75 gola po kvoti od 1,20

55AAF0B8-BA0A-4FD4-BF1B-2F6D03CF4868.thumb.jpeg.c37adcb57721be94ba64b190713147e7.jpeg

Ako Bayern postigne tacno dva gola, upisite mi pola pogodka, a drugu polovinu mi vratite. Ako Bayern postigne jedan ili nijedan gol, predlog je pao, a ako postigne tri, predlog je dobitan

8981C17A-9E85-490C-BAC5-120AA5740090.jpeg.0ebaf8f638ef2e27236772c5913d98e8.jpeg

Posto hocu samo ovaj predlog, da ce Bayern dati vise od gola Dinamu, ili cu umreti, cekacu do sutra u 15.00 casova da se neka kladionica smiluje i dozvoli vise og gola Bayerna po 1,20. A pogledajte samo koliko mi nedostaje

A7C76774-EB37-455F-8443-E2F23693A0D8.thumb.jpeg.cf208a9c7068c767d7b2fabbfdea156e.jpeg

Do sutra ostajem u Aziji

 

22Bet daje to sto trazis!

Link to comment
Share on other sites

17.09 14:15 Counter Strike ESL Pro League
Team Spirit - FURIA 1 1.20 1xbet

Igrali su prije 2 nedelje na turnir u Beograd, rusi su glatko dobili 2-0 i to bilo jaka metla 13-1 13-4 
Ove godine Spirit je top 3 tim imaju cudo od deteta Donk koji rusio vec neke rekorde u cs a tek mu 17 godina
Furia je brazilski tim i su daleko od svog prajma i ocekujem repriza nesto slicno kao i prije 2 nedelje

Screenshot_1.png

Link to comment
Share on other sites

prije 19 minute, unkdy said:

17.09 14:15 Counter Strike ESL Pro League
Team Spirit - FURIA 1 1.20 1xbet" rel="external nofollow">1xbet

Igrali su prije 2 nedelje na turnir u Beograd, rusi su glatko dobili 2-0 i to bilo jaka metla 13-1 13-4 
Ove godine Spirit je top 3 tim imaju cudo od deteta Donk koji rusio vec neke rekorde u cs a tek mu 17 godina
Furia je brazilski tim i su daleko od svog prajma i ocekujem repriza nesto slicno kao i prije 2 nedelje

Screenshot_1.png

Jel ima povredjenih igraca?

Link to comment
Share on other sites

prije 4 minute, LeonardoDrugi said:

Ziveo @unkdy ziveoooooo, oduvek sam govorio da si ti najposteniji igrac u istoriji svete Poslednje Sanse.

Dakle, uzimam moj predlog da ce Bayern dati vise od gola Dinamu, po kvoti od 1,20 a kladionica je ova sto ne znam ni da ponovim koja je.

Kladionica je 22bet, ustvari i ta i betwinner i jos neke druge slicne  su kopije od najpoznatija ruska kladioncia 1xbet
Cisto informativno ako nekome zatreba :D

Link to comment
Share on other sites

prije 30 minute, LeonardoDrugi said:

Ziveo @unkdy ziveoooooo, oduvek sam govorio da si ti najposteniji igrac u istoriji svete Poslednje Sanse.

Dakle, uzimam moj predlog da ce Bayern dati vise od gola Dinamu, po kvoti od 1,20 a kladionica je ova sto ne znam ni da ponovim koja je.

Dobar prijedlog, i sam sam isti tražio nakon debakla u prvom kolu, ali je u kladionicama gdje sam gledao koeficijent bio ispod 1,20 pa sam se odlučio za drugu, nadam se isto dobitnu, opciju. 

Vezano uz azijske hendikepe, htio bi samo sve zamoliti da se izbjegavaju tipovi sa -1,25, -1,75 i drugim sličnim varijacijama koje rezultiraju time da se u određenim scenarijima dio oklade računa po koeficijentu 1,00, a dio po prijavljenom koeficijentu. Isto je definiramo pravilima, kao i "draw no bet" oklade, s ciljem jednostavnog obračunavanja oklada te jasne situacije na tabeli po završetku određenog kola. Od početka natjecanja, oklade smo obračunavali ili dobitnima te dodijljivali jedan bod, ili gubitnima što bi rezultiralo sa 0 bodova to kolo te nikad nismo imali situacije da dodijeljujemo 0,5 ili 0,25 bodova nekome u određenom kolu.

U svakom kolu imamo stotine, a često i tisuće utakmice u periodu od 3-4 dana, te vjerujem da se jako lako mogu naći oklade drugog tipa. Ako netko izuzetno voli azijske hendikepe, iste naravno može igrati ali one (npr. -1,5, -2,5 i sl.) gdje je cijela oklada ili dobitna ili gubitna po završetku utakmice.

Citiraj

Članak 21. "Draw no bet"

Oklade iz osnovne ponude poput "draw no bet" ili raznih varijacija azijskih hendikepa, u kojima je jedan od mogućih ishoda i povrat uloga odnosno koeficijent 1,00 neće se priznavati budući da bi isto rezultiralo sa velikim brojem "void" oklada kroz sezonu. Pozivamo igrače da u ovakvim situacijama razmotre oklade na pobjedu jedne momčadi, dvoznak ukoliko koeficijent zadovoljava pravilo minimalnog koeficijenta, ili druge varijacije poput pobjede ekipe u barem jednom poluvremenu ili toga da ekipa daje više od npr. 1,5 golova na utakmici.

https://www.svijetkladjenja.com/forum/topic/15601-pravila-posljednje-šanse-20242025/

 

Link to comment
Share on other sites

prije 11 minute, Goksim said:

Dobar prijedlog, i sam sam isti tražio nakon debakla u prvom kolu, ali je u kladionicama gdje sam gledao koeficijent bio ispod 1,20 pa sam se odlučio za drugu, nadam se isto dobitnu, opciju. 

Vezano uz azijske hendikepe, htio bi samo sve zamoliti da se izbjegavaju tipovi sa -1,25, -1,75 i drugim sličnim varijacijama koje rezultiraju time da se u određenim scenarijima dio oklade računa po koeficijentu 1,00, a dio po prijavljenom koeficijentu. Isto je definiramo pravilima, kao i "draw no bet" oklade, s ciljem jednostavnog obračunavanja oklada te jasne situacije na tabeli po završetku određenog kola. Od početka natjecanja, oklade smo obračunavali ili dobitnima te dodijljivali jedan bod, ili gubitnima što bi rezultiralo sa 0 bodova to kolo te nikad nismo imali situacije da dodijeljujemo 0,5 ili 0,25 bodova nekome u određenom kolu.

U svakom kolu imamo stotine, a često i tisuće utakmice u periodu od 3-4 dana, te vjerujem da se jako lako mogu naći oklade drugog tipa. Ako netko izuzetno voli azijske hendikepe, iste naravno može igrati ali one (npr. -1,5, -2,5 i sl.) gdje je cijela oklada ili dobitna ili gubitna po završetku utakmice.

 

Sve je u redu. Svakako bih promenio predlog. Hteo sam samo da kazem, da bih pristao da mi se racuna i pola pogodka, jer sam zeleo samo ovaj predlog i nijedan drugi.

 

Link to comment
Share on other sites

1.NL Hrvatska

Vukovar - Opatija 

Manje od 3.5 golova 

Kvota 1.40

Dvboj prvog i drugog, svojevrsni derbi... Očekujem nešto oprezniju i zatvoreniju Opatiju, koja će prvenstveno čuvati svoj gol, dok Vukovaru sigurno neće biti lako zabiti gol na njivi na kojoj igraju, pogotovo nakon što je kiša padala 7 dana za redom. 

Screenshot_20240916_210259_com_android_chrome_WebappActivity.jpg

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Posljednja Šansa 2024/2025 trajat će od od 10.9.2024. do 26.5.2025! UČESTVUJ U NOVOJ SEZONI! Primera PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Serie A SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 18.9. u 23:07 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Posljednja Šansa 2024/2025 trajat će od od 10.9.2024. do 26.5.2025! UČESTVUJ U NOVOJ SEZONI! Premier liga PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Primera PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Serie A SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Bundesliga BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Ligue 1 LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU! HNL HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 18.9. u 23:04 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Posljednja Šansa 2024/2025 trajat će od od 10.9.2024. do 26.5.2025! UČESTVUJ U NOVOJ SEZONI! Premier liga PREMIER LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Primera PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Serie A SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Bundesliga BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Ligue 1 LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU! HNL HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 18.9. u 23:02 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Posljednja Šansa 2024/2025 trajat će od od 10.9.2024. do 26.5.2025! UČESTVUJ U NOVOJ SEZONI! Primera PRIMERA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Serie A SERIE A - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Bundesliga BUNDESLIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! Ligue 1 LIGUE 1 - DIREKTNI LINK NA PONUDU! HNL HNL - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 18.9. u 23:01 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Monaco - Barcelona - 2 i oba daju (2.80) bet365 Barcelona ulazi u ovu sezonu Lige prvaka s velikim očekivanjima, nakon što su sjajno započeli sezonu u LaLigi. Njihova napadačka linija je ove sezone briljantna, a momčad trenutno drži niz od pet uzastopnih pobjeda. U četvrtak će putovati na Stade Louis II gdje će se suočiti s Monacom u njihovoj prvoj utakmici novog formata Lige prvaka. Monaco također bilježi solidan start u Ligue 1, s tri pobjede i jednim remijem u prve četiri utakmice. Nalaze se u nizu od pet utakmica bez poraza i postigli su gol u zadnjih devet utakmica. Švicarski veznjak Denis Zakaria je do sada bio ključan igrač Monaca. Zabio je dva gola i upisao asistenciju u posljednja dva nastupa. U prethodna tri međusobna susreta Barcelona je ostvarila dvije, a Monaco jednu pobjedu. Obje momčadi su postigle po tri gola u tim međusobnim susretima, što najavljuje vrlo zanimljiv dvoboj. Monaco će imati na raspolaganju veznjaka Laminea Camaru nakon što je prošao protokole za potres mozga, koji su ga izbacili iz igre u prošlom kolu. Međutim, trener Adi Hutter će biti bez Edana Diopa i rezervnog vratara Radoslawa Majeckog do sljedećeg mjeseca. Barcelona ulazi u ovaj susret s mnogo problema s ozljedama. Dani Olmo se pridružio dugom popisu ozlijeđenih igrača, a izvan terena su i Fermin Lopez, Gavi, Frenkie de Jong i Andreas Christensen. Ronald Araujo je također van terena zbog ozljede, no on bi ionako bio suspendiran zbog crvenog kartona protiv PSG-a u prošloj sezoni. S druge strane, Robert Lewandowski nastavlja svoju impresivnu karijeru u Ligi prvaka i traži priliku da poveća svoj golgeterski učinak, budući da mu je potrebno još šest golova kako bi postao treći igrač s 100 pogodaka u povijesti natjecanja. Monaco: Kohn; Vanderson, Kehrer, Mawissa Elebi, Caio Henrique; Camara, Zakaria; Akliouche, Minamino, Ben Seghir; Embolo Barcelona: Ter Stegen; Kounde, Pau Cubarsi, Inigo Martinez, Balde; Eric Garcia, Pedri, Casado; Lamine Yamal, Lewandowski, Raphinha Barcelona dolazi u ovaj susret s velikim samopouzdanjem, nakon što su zabilježili šest uzastopnih pobjeda u gostima, pri čemu su postigli 14 golova. Lamine Yamal je postigao dva gola i asistenciju u zadnja tri gostovanja. S druge strane, Monaco se muči kod kuće, s četiri utakmice bez pobjede u posljednjih pet nastupa na svom terenu, no uspjeli su postići gol u zadnja četiri domaća susreta. Na temelju ovih činjenica, predlažem okladu na pobjedu Barcelone uz oba tima daju gol po kvoti 2.80 u bet365 kladionici. (Koeficijenti 18.9. u 23:00 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use