Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Ponedjeljak 14.02.2011. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

Evo jedan odličan info...

Garmisch-Partenkirchen (GER), 09.02.2011.

Ivica propušta superkombinaciju i spust SP-a

Nakon vrlo dobrog rezultata, i osvajanja medalje u superveleslalomu, stručni tim donio je odluku da Ivica Kostelić na Svjetskom prvenstvu u Garmisch-Partenkirchenu ne nastupa na spustu i u superkombinaciji.

Odluka je donešena jer se ocijenilo da je to jedino moguće vrijeme do kraja sezone koje se može iskoristiti ne samo za odmor već i za trening, jer Ivica gotovo ništa nije trenirao od Nove godine. To je važno i zbog nastavka nastupa na Svjetskom prvenstvu u Garmisch-Partenkirchenu, gdje će naš najbolji skijaš nastupiti još u slalomu i veleslalomu, kao i zbog nastavka nastupa u Svjetskom kupu, gdje se Ivica uz Veliki globus bori i za dva mala globusa.

Jedan od važnih razloga promjene programa je i činjenica da su staze za brze discipline problematične i 'nehumane', pa je nemoguće sačuvati zdravlje, što se mora očitovati, ako ne odmah, onda kasnije s trajnim posljedicama na stabilnost kralježnice i općenito cijelog lokomotornog sklopa. Posebno zglobova, koljena i kukova.

Ovako detaljno objašnjenje, kaže Ante Kostelić, neka i nama posluži kao podsjetnik na koji smo u dosadašnjim sezonama, nekada manje, a nekada više, svjesno ili nesvjesno zaboravili. No sada nećemo.

Vrijeme do slijedećih nastupa na Svjetskom prvenstvu Ivica Kostelić će popuniti aktivnim odmorom u Novom Vinodolskom te kratkim treninzima u Kranjskoj Gori (SLO) ili Innerkremsu (AUT), u zavisnosti od snježne situacije. Ivica se u Garmisch-Partenkirchen vraća u srijedu (16.02.) navečer.

http://www.ivica.kostelic.hr/index.php?link=novosti&mod=vise&novost_id=946&lang=hr

Izvor ove vijesti jest službena stranica Ivice Kostelića, tako da mislim da ne treba sumnjati u relevantnost informacija...

E sada, s obzirom da bookmakeri ovaj info još ne znaju, a koef. na pobjedu drugih skijaša se kreće oko 8,00-10,00 ovo treba iskoristiti! Koeficiejnt na Ivicu Kostelića je u vecini kladionica oko 2,50 i uvjerljivo je prvi favorit. Da nastupa, jasno je da bi i ja odigrao na njega, međutim s obzirom da neće nastupiti koef od. npr. 10,00 na Svindala ili 8,00 na Janku nikako nije niti približno realan, jer će oni biti prvi i drugi favorit s obzirom da Ivica ne starta, te će sutra ti koeifcijenti biti smanjeni preko duplo. Dakle sa 10,00 koef. bi mogao IMO biti smanjen na 3,50-4,00...

Btw. superkombinacija je jedna od rijetkih disciplina u kojoj je sasvim realno da samo 4-5 skijaša može biti prvo s obzirom da se ovdje očekuje da je skijaš dobar u obje discipline, a malo je toliko kompletnih skijaša, i zato je ovo razlog više zašto odigrati na nekoga od Svindala, Janku, Raicha ili B.Millera. Uz njih u drugom planu je i Zurbriggen koji IMO nije u formi i sumnjam da išta može napraviti, Innerhofer je uzeo zlato u super g-ju i sumnjam u njegov ponovni uspjeh... Uglavnom, nekto od navedene četvorke bi trebao slaviti, mislim da je Svindal najbliže tome, iako biti ce gusto i Raich i Janka bi mogli, a i Miller ako ne ispadne, ali zna se da on vozi na rubu uvijek...

Uglavnom, ovaj tekst je napisan u srijedu navecer, malo nakon službene objave na Ivicinoj stranici, pa iskoristiti ovaj pokloncic na online kladionicama...

Evo pa birajte:

Btw. navedene kladionice daju i bonuse na prvu uplatu pa npr. ako se registrirate i uplatiti 30e, na računu ćete imati 60e. Ako tih 60e uplatite na koef. 10,00 npr. na Svindala, eventualni dobitak Vam je 600e, na 30e uplacenih, na samo jedan par koji ste igrali i to na jednog od glavna tri favorita...

Probajte sutra isti bet uplatiti u lokalnim kladionicama, pa cete na ulozenih 30e, biti sretni ako vam dobitak bude oko 120e. Dakle, mislim da ovo svatko razuman treba iskoristiti i da je u ovoj situaciji bet na Svindala, Janku, Raicha ili eventualno B.Millera razuman bet...




Pridružite nam se na Facebooku...

FB.init("c71882aad7ed192838d1cb28aa2c3678");Svijet Kladjenja 


Sviđa Vam se forum ili analiza? Podijelite je sa prijateljima jednim klikom...

podijelite.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan odličan info...

Evo pa birajte:

Btw. navedene kladionice daju i bonuse na prvu uplatu pa npr. ako se registrirate i uplatiti 30e, na računu ćete imati 60e. Ako tih 60e uplatite na koef. 10,00 npr. na Svindala, eventualni dobitak Vam je 600e, na 30e uplacenih, na samo jedan par koji ste igrali i to na jednog od glavna tri favorita...

Probajte sutra isti bet uplatiti u lokalnim kladionicama, pa cete na ulozenih 30e, biti sretni ako vam dobitak bude oko 120e. Dakle, mislim da ovo svatko razuman treba iskoristiti i da je u ovoj situaciji bet na Svindala, Janku, Raicha ili eventualno B.Millera razuman bet...

Nadam se da je netko ispratio. Na 30e, mogli ste dobiti 600e, igrajuci isključivo jedan par ;)

Link to comment
Share on other sites

Nogomet, Liga Prvaka 23:55 AC Milan - Tottenham 1 @ 1.80

Tenis, M-Buenos Aires 23:30 Robredo T.-Gonzalez Max 1 @ 1.30

Ukupno : 2.34

Milan - Tottenham

Pozdrav, evo krecem sa ligom prvaka ostali samo \"najaci\" klubovi, susrecu se AC Milan i Tottenham , glavni razlog zasto sam ovo izabrao je sastav milana i tottenhama, nazalost tottenham igra bez luke modrica, (bale, van de varta i croucha se jos nezna znat ce se par sati prije utakmice ali najvjerovatnije necu zaigrat), tottenham jako oslabljenj dok sa druge strane milanu se vracaju boateng, nesta abate i pirlo.Milan jos igra doma i na vrhu je serije a i odlicno igraju proslu utakmicu pobjedili parmu i dobili jos samopouzdanja, dok tottenhem se vec 2-3 utakmice izvlaci zapravo izvlaci ih nas niko kranjcar. Tottenham se nalazi na sredini tablice i nedominiraju utakmice, jos jedan plus sto je redknnapp izjavio da ce barem pokusat izvuc x, jel igraju bez napada-veze.. prema tome mislim da je ovo liga prvaka i da necu izgubit milan kod kuce, dok ce totenham trazit bodove kuci, ko i do sada u ligi prvaka u gostima jako losti kuci odlicni!

Robredo - Gonzalez

Evo i drugi par je iz tenisa bueno ajresa, sastaju se odlicni robredo i solidni gonzales, igram na robreda zato sto mu pase zemnja to se vidjelo i neki tjedan, nalazi se na oko 30 plasiranog mjesta, dok gonzales oko 130, robredo je jako kvalitetan imao je par dana odmora, umoran je pobjedivao fogginia i ostale, no kako su on i trener najavljivali superspreman je ušao u ovu sezonu.. a to pokazuju i rezultati do sad.. zemlja je njegova podloga i trebao bi lagano pobjedit gonazleza.Robredo je igrač koji ionako većinom igra na pogreške protivnika, a gonzales ce po meni puno gresaka radit , susreli su se nedavno di je pobjedio robredo sa tezim hendkepom mislim da je bilo 6:1 6:3 (nemam tocne podatke jel nemam vremena pogledat pa pisem napamet)

ps. AKO dode neki info javim

Link to comment
Share on other sites

Zdravo  svima , jučer se ništa nije uhvatilo ali  prekjučer je  bilo  love  ;D,   evo  ovako  Čelzi  -  Fulham  x2  zicer  , dvije ekipe koje  su  u  susjedstvu  jedna drugoj i mislim  da će biti  jako miroljubivo danas , Majorka-Bilbao  x2  i  to  bez   problema  mislim čvrsti  Bilbao , uz  LJorentea  fantastičnog  4  strjelca ispred  njega Ron ,Mes,Vil  ::)ma  mislim da  Majorka ima  male  šanse  danas-mada tvrda  utakmica x2 kao kuća - još jedan trebam par za  danas :)

Link to comment
Share on other sites

Robredo  mislim  da  će  i  on proći  ,a  nisam  vidio  oko  čelzija  da  je  u  super-tipu  , ja  ga  neću igrati  ,jer  Anćeloti  je  uslovljen  danas  ako  izgubi  bodove  - gubi  i  posao  najvjerovatnije  , nasljednik  Van -Basten , ispričavam  se na  ovakvim  izletima  ali  bolje  upozoriti  za  Chelsea  , svi  zavisimo  od  novca  - pozz

Link to comment
Share on other sites

robreda nebi igrao iz par razloga:kao prvo mislim da je premal koeficijent i to samo zato sta ga je nedavno robredo ladno dobio bas zato jel svi ocekuju mi smrdi,robredo je nedavno osvojio turnir poslije toga je dobio ladno fogninia iako u 3 seta al nije tu bilo straha ko je gledao zna,i onda iduce kolo kad je bio favorit na isto ovakvih 1.30 cak je koeficijent pao na 1,25 on je izgubio od andujara,uglavnom glavni razlog je gledao sam ga vise puta i zna igrat jako promijenjivo tako da je po meni ovo premali koeficijent,naravno ne kazem da nece dobit mozda cak i u hendikapu ako ga krene,al ja  osobno ga za 1,30 nebi dirao samo moje mišljenje ;) sretno

Link to comment
Share on other sites

robreda nebi igrao iz par razloga:kao prvo mislim da je premal koeficijent i to samo zato sta ga je nedavno robredo ladno dobio bas zato jel svi ocekuju mi smrdi,robredo je nedavno osvojio turnir poslije toga je dobio ladno fogninia iako u 3 seta al nije tu bilo straha ko je gledao zna,i onda iduce kolo kad je bio favorit na isto ovakvih 1.30 cak je koeficijent pao na 1,25 on je izgubio od andujara,uglavnom glavni razlog je gledao sam ga vise puta i zna igrat jako promijenjivo tako da je po meni ovo premali koeficijent,naravno ne kazem da nece dobit mozda cak i u hendikapu ako ga krene,al ja   osobno ga za 1,30 nebi dirao samo moje mišljenje ;) sretno

robredo igra na protivnicke greske, pobjedio je foginia ali znas da je prije toga 4 dana zaredom igrao tenis i 5 izgubio, u tih 5 dana imao je jake protivnike, i bio je previse umoran + micis mu se ozljedio tj. list ali sada je bolje i odmoran i zemlja najdraza podloga tako da ce on pobjedit,

ili robreda ili dolgoloplova = moj izbor za dodavanje jos 1 para

Link to comment
Share on other sites

Evo jedan odličan info...

Garmisch-Partenkirchen (GER), 09.02.2011.

Ivica propušta superkombinaciju i spust SP-a

Nakon vrlo dobrog rezultata, i osvajanja medalje u superveleslalomu, stručni tim donio je odluku da Ivica Kostelić na Svjetskom prvenstvu u Garmisch-Partenkirchenu ne nastupa na spustu i u superkombinaciji.

Odluka je donešena jer se ocijenilo da je to jedino moguće vrijeme do kraja sezone koje se može iskoristiti ne samo za odmor već i za trening, jer Ivica gotovo ništa nije trenirao od Nove godine. To je važno i zbog nastavka nastupa na Svjetskom prvenstvu u Garmisch-Partenkirchenu, gdje će naš najbolji skijaš nastupiti još u slalomu i veleslalomu, kao i zbog nastavka nastupa u Svjetskom kupu, gdje se Ivica uz Veliki globus bori i za dva mala globusa.

Jedan od važnih razloga promjene programa je i činjenica da su staze za brze discipline problematične i 'nehumane', pa je nemoguće sačuvati zdravlje, što se mora očitovati, ako ne odmah, onda kasnije s trajnim posljedicama na stabilnost kralježnice i općenito cijelog lokomotornog sklopa. Posebno zglobova, koljena i kukova.

Ovako detaljno objašnjenje, kaže Ante Kostelić, neka i nama posluži kao podsjetnik na koji smo u dosadašnjim sezonama, nekada manje, a nekada više, svjesno ili nesvjesno zaboravili. No sada nećemo.

Vrijeme do slijedećih nastupa na Svjetskom prvenstvu Ivica Kostelić će popuniti aktivnim odmorom u Novom Vinodolskom te kratkim treninzima u Kranjskoj Gori (SLO) ili Innerkremsu (AUT), u zavisnosti od snježne situacije. Ivica se u Garmisch-Partenkirchen vraća u srijedu (16.02.) navečer.

http://www.ivica.kostelic.hr/index.php?link=novosti&mod=vise&novost_id=946〈=hr

Izvor ove vijesti jest službena stranica Ivice Kostelića, tako da mislim da ne treba sumnjati u relevantnost informacija...

E sada, s obzirom da bookmakeri ovaj info još ne znaju, a koef. na pobjedu drugih skijaša se kreće oko 8,00-10,00 ovo treba iskoristiti! Koeficiejnt na Ivicu Kostelića je u vecini kladionica oko 2,50 i uvjerljivo je prvi favorit. Da nastupa, jasno je da bi i ja odigrao na njega, međutim s obzirom da neće nastupiti koef od. npr. 10,00 na Svindala ili 8,00 na Janku nikako nije niti približno realan, jer će oni biti prvi i drugi favorit s obzirom da Ivica ne starta, te će sutra ti koeifcijenti biti smanjeni preko duplo. Dakle sa 10,00 koef. bi mogao IMO biti smanjen na 3,50-4,00...

Btw. superkombinacija je jedna od rijetkih disciplina u kojoj je sasvim realno da samo 4-5 skijaša može biti prvo s obzirom da se ovdje očekuje da je skijaš dobar u obje discipline, a malo je toliko kompletnih skijaša, i zato je ovo razlog više zašto odigrati na nekoga od Svindala, Janku, Raicha ili B.Millera. Uz njih u drugom planu je i Zurbriggen koji IMO nije u formi i sumnjam da išta može napraviti, Innerhofer je uzeo zlato u super g-ju i sumnjam u njegov ponovni uspjeh... Uglavnom, nekto od navedene četvorke bi trebao slaviti, mislim da je Svindal najbliže tome, iako biti ce gusto i Raich i Janka bi mogli, a i Miller ako ne ispadne, ali zna se da on vozi na rubu uvijek...

Uglavnom, ovaj tekst je napisan u srijedu navecer, malo nakon službene objave na Ivicinoj stranici, pa iskoristiti ovaj pokloncic na online kladionicama...

Evo pa birajte:

Btw. navedene kladionice daju i bonuse na prvu uplatu pa npr. ako se registrirate i uplatiti 30e, na računu ćete imati 60e. Ako tih 60e uplatite na koef. 10,00 npr. na Svindala, eventualni dobitak Vam je 600e, na 30e uplacenih, na samo jedan par koji ste igrali i to na jednog od glavna tri favorita...

Probajte sutra isti bet uplatiti u lokalnim kladionicama, pa cete na ulozenih 30e, biti sretni ako vam dobitak bude oko 120e. Dakle, mislim da ovo svatko razuman treba iskoristiti i da je u ovoj situaciji bet na Svindala, Janku, Raicha ili eventualno B.Millera razuman bet...

<script language="javascript" src="http://adserving.unibet.com/ad.aspx?pid=11064&bid=13809"></script>

<iframe id="itsfogo101345" name="itsfogo101345" src="http://adserver.itsfogo.com/default.aspx?t=f&v=1&zoneid=101345" frameborder="0" scrolling="no" width="728" height="90"></iframe>


Pridružite nam se na Facebooku...

<div class="textwidget"><script type="text/javascript" src="http://static.ak.connect.facebook.com/js/api_lib/v0.4/FeatureLoader.js.php/hr_HR"></script><script type="text/javascript">FB.init("c71882aad7ed192838d1cb28aa2c3678");</script><fb:fan profile_id="47794713000" stream="" connections="10" width="300"></fb:fan><div style="font-size:8px; padding-left:10px"><a href="http://www.facebook.com/pages/Svijet-Kladjenja/47794713000">Svijet Kladjenja</a> </div></div>


Sviđa Vam se forum ili analiza? Podijelite je sa prijateljima jednim klikom...

podijelite.jpg

Majstore svaka ti cast na izvanrednom dobitku..nisam igrao ali mi je drago zbog svih koji su opljackali kladione sa tvojim infom    :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Majstore svaka ti cast na izvanrednom dobitku..nisam igrao ali mi je drago zbog svih koji su opljackali kladione sa tvojim infom    :D :D :D :D :D

Hvala na pohvalama i nadam se da će toga biti još. Za Svindala mi nije još jasno zašto su ga toliko podcijenili jer je i bez Ivice po bookmakerima bio tek 3-4 favorit, a oni koje prate skijanje znaju da je on daleko najopasniji konkurent Ivici u kombinacijama... U svakom slučaju lijepo je prošlo, šteta što taj danas tj. tu vecer baš nisam imao puno raspoloživih sredstava...

Btw. kada bude šta slično javim, a članovi će za info prvi znati. Kao prvo neće srušiti tečaj ili blokirati par jer ce nas manje uplatiti, a svatko tko se misli iole ozbiljnije kladiti se može besplanto regsitrirati na forum kako bi ponekad našao pravu info. Evo da ja znam da ću slican info na nekim stranicama naci samo jednom godišnje, ja bi te stranice posjecivao svaki dan...

Btw. nadam se da će se i drugi članovi aktivnije angažirati jer je smisao da si međusobno pomognemo, a nije rješenje registrirati se i opet ne pisati, ali ima lijeka i za to, ali necemo sada o tome...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa, danas nisam bio aktivan i imao sam info jedan, koji je pao iz neznam kojih razloga, a to je bio torino x, torino imao precku i stativu u zadnjim minutama, ali nema veze, nemoze da se svaka utaknici zavrsi  kako bi htio moj izvor i ja i svi mi, nisam uspio to da podjelim sa vama, vidim da je goksim igrao na svindala, i ja sam to ispratio svaka ti cast!!! Uglavnom htio sam se svima zahvaliti na pomoci, oko racuna rijeseno je sve, vratili mi pare i to...Evo pozdravljam vas sve i sretno vam bilo, citamo se u petak mozda i prije!!! Pozdrav svima!!!  ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Da li se tu pod listic danas moze stavit listic koji igram ali bez analize?

Stvar je u tome da igram 2-3 para da mi kvota bude oko 2 i to slozim od okolo parova koje nadjem i koji mi se cine izglednim.

Reko da se malo i ja aktiviram posto vidim da ljudi dolaze pa da malo ozivimo sve ovo :)

I nadam se da nece bit neka naplacivanja i ostalo cega su puni forumi i blogovi s ovih prostora.

Mislim da je stvar da se skupa borimo protiv klada i da probamo uzet koju kunu ili euro i da razmjenjujemo informacije ako netko ima nesta zanimljivog.

Eto toliko za sad od mene i nadam se da ce ovo sve ic na bolje svakim danom.

Pozdrav svima ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use