Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 14.9.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Manchester City - Brentford - 1 i oba daju gol (2.50) ili Haaland daje prvi gol (2.87) bet365

Manchester City nastoji zadržati savršen početak sezone 2024./25. u Premier ligi ovog vikenda. Građani će u subotu poslijepodne ugostiti Brentford u okviru 4. kola, samo četiri dana prije nego što se suoče s Interom na početku nove sezone u Ligi prvaki.

Pep Guardiola ima razloga za zadovoljstvo formom Erlinga Haalanda. Norveška zvijezda već je postigla sedam golova u prva tri kola sezone, uključujući dva uzastopna hat-tricka u zadnja dva susreta. Haalandova tri pogotka bila su ključna u pobjedi nad West Hamom od 3-1 u prošlom kolu.

Brentford također dolazi u ovaj susret s puno samopouzdanja, nakon pobjede od 3-1 protiv Southamptona. Bryan Mbeumo se istaknuo kao glavni igrač momčadi u odsutnosti Ivana Toneyja, koji je ovog ljeta prešao u Saudijsku Arabiju. Mbeumo je zabio dva pogotka protiv Southamptona i bit će najveća prijetnja golu Manchester Cityja, zajedno s formiranim Yoanneom Wissom.

Ozljede i izostanci

Manchester City će i dalje biti bez napadača Oscara Bobba, koji se oporavlja od prijeloma noge. Nathan Ake je također izvan terena do sredine listopada nakon što je pretrpio tešku ozljedu mišića igrajući za Nizozemsku.

Što se tiče Brentforda, Igor Thiago, Josh Dasilva i Aaron Hickey su još uvijek izvan terena. Novi igrač Gustavo Nunes također je izvan igre, dok će Mathias Jensen propustiti nekoliko tjedana zbog ozljede lista. Dobra vijest za Brentford je povratak Kristoffera Ajera.

Manchester City je najefikasnija momčad na otvaranju sezone s devet golova u prva tri kola. Ipak, Građani su primili gol u obje posljednje pobjede protiv Ipswicha i West Hama. Sada igraju protiv Brentforda, koji je postigao tri gola protiv Southamptona u prošlom kolu i zabio u tri od posljednja četiri međusobna susreta s Manchester Cityjem.

Vjerujem da bi oklada na pobjedu domaćina uz oba tima da postignu gol imala veliku vrijednost, s kvotom 2.50. Također, vrijedi razmisliti o okladi na to da će Erling Haaland postići prvi gol na utakmici, s kvotom 2.87, s obzirom na njegovu nevjerojatnu formu ove sezone.

Screenshot_206.jpg

(Koeficijenti 13.9. u 22:00 CET)
Koeficijenti su podložni promjenama

Link to comment
Share on other sites

Čovječe, sve favorit do favorita i svi igraju kod kuće ali neko će morati da podbaci danas. Zaista ne znam ko ali redom ću staviti ono što mislim da je najsigurnije (ako uzmemo opciju Early payout-a)

Crvena Zvezda v Napredak - mislim da je suvišno sve govoriti ukoliko ste uspjeli pročitati bilo šta što piše @LeonardoDrugi jer se Zvezda nalazi u 9/10 objava.

PSV v NEC Nijmegen - PSV je ušao u ovu sezonu sa 4 pobjede i gol razlikom 18:3 gdje su trpali redom 5 golova Waalwijku, 3 gola Heraclesu, 7 Almereu, 3 gola Eaglesima. Poređenja radi, druga najefektivnija ekipa je Groningen sa 7 golova što dovoljno govori o dominaciji PSV-a.  

Man. City v Brentford - iako je Brentford lijepo krenuo, mislim da će građani kod kuće ovo preći kao plitak potok. Bez mnogo promjena u ekipi City je u ovu sezonu ušao sa 3 pobjede i gol razlikom 9:2. Padali su redom Chelsea, Ipswich i West Ham dok je sa druge strane Brentford dobio C. Palace, izgubio od Liverpoola 2:0 te dobio Southampton 3:1. Mislim da ih ovdje očekuje isti scenario kao protiv Liverpoola samo sa možda još jednim ili dva gola. 

Kiel v Bayern - Bayern opet ima nekih problema u zadnjoj liniji ali prema naprijed izgledaju odlično. Kiel je već izgubio 2 utakmica protiv Hoffenheima i Wolfsburga koji su daleko kvalitetom ispod Bayerna, tako da ne vidim šansu da ovdje Bayern kiksa.

Liverpool v Nottingham - Liverpool igra zaista divno i mislim da kod kuće Nottingham nema šta da traži ovdje. Tri pobjede Liverpoola i trenutno su jedina ekipa bez primljenog gola sa gol razlikom 7:0. Ipswich 2:0 u gostima, Brentford 2:0 kod kuće i u zadnjem kolu Man. United 3:0 u gostima i nadam se da se niz nastavlja i ovdje. Nottingham je remizirao protiv Bournemoutha 1:1, dobili su Southampton 0:1 te opet remizirali u zadnjem kolu protiv Wolvesa kod kuće 1:1.

Ostalo redom, Juventus daje gol Empoliu, Celtic dobija Heartsa, PSG dobija Brest, Galatasaray dobija Rizespor, Milan dobija Veneziu i Sarajevo dobija Posušje.

Mislim da je danas takav dan da se ne bi moglo nasastavljati tiketa da imaš neograničeno novca na korištenje ali opet, treba izbjeći potencijalne mine. 

Sretno nam.

Screenshot 2024-09-14 at 11.06.06.png

Link to comment
Share on other sites

prije 11 minute, furyshaa said:

Čovječe, sve favorit do favorita i svi igraju kod kuće ali neko će morati da podbaci danas. Zaista ne znam ko ali redom ću staviti ono što mislim da je najsigurnije (ako uzmemo opciju Early payout-a)

Crvena Zvezda v Napredak - mislim da je suvišno sve govoriti ukoliko ste uspjeli pročitati bilo šta što piše @LeonardoDrugi jer se Zvezda nalazi u 9/10 objava.

PSV v NEC Nijmegen - PSV je ušao u ovu sezonu sa 4 pobjede i gol razlikom 18:3 gdje su trpali redom 5 golova Waalwijku, 3 gola Heraclesu, 7 Almereu, 3 gola Eaglesima. Poređenja radi, druga najefektivnija ekipa je Groningen sa 7 golova što dovoljno govori o dominaciji PSV-a.  

Man. City v Brentford - iako je Brentford lijepo krenuo, mislim da će građani kod kuće ovo preći kao plitak potok. Bez mnogo promjena u ekipi City je u ovu sezonu ušao sa 3 pobjede i gol razlikom 9:2. Padali su redom Chelsea, Ipswich i West Ham dok je sa druge strane Brentford dobio C. Palace, izgubio od Liverpoola 2:0 te dobio Southampton 3:1. Mislim da ih ovdje očekuje isti scenario kao protiv Liverpoola samo sa možda još jednim ili dva gola. 

Kiel v Bayern - Bayern opet ima nekih problema u zadnjoj liniji ali prema naprijed izgledaju odlično. Kiel je već izgubio 2 utakmica protiv Hoffenheima i Wolfsburga koji su daleko kvalitetom ispod Bayerna, tako da ne vidim šansu da ovdje Bayern kiksa.

Liverpool v Nottingham - Liverpool igra zaista divno i mislim da kod kuće Nottingham nema šta da traži ovdje. Tri pobjede Liverpoola i trenutno su jedina ekipa bez primljenog gola sa gol razlikom 7:0. Ipswich 2:0 u gostima, Brentford 2:0 kod kuće i u zadnjem kolu Man. United 3:0 u gostima i nadam se da se niz nastavlja i ovdje. Nottingham je remizirao protiv Bournemoutha 1:1, dobili su Southampton 0:1 te opet remizirali u zadnjem kolu protiv Wolvesa kod kuće 1:1.

Ostalo redom, Juventus daje gol Empoliu, Celtic dobija Heartsa, PSG dobija Brest, Galatasaray dobija Rizespor, Milan dobija Veneziu i Sarajevo dobija Posušje.

Mislim da je danas takav dan da se ne bi moglo nasastavljati tiketa da imaš neograničeno novca na korištenje ali opet, treba izbjeći potencijalne mine. 

Sretno nam.

Screenshot 2024-09-14 at 11.06.06.png

Ovom tvom predlogu, ko voli narodne ili seljacke tikete nedostaje samo predlog da ce Bayern dati vise od jednog gola Dinamu (utorak) po neverovatnoj kvoti od 1,20 koja jos uvek moze da se odigra, i ukupna kvota ce se vec podici na oko 14,00

Ako neko od administratora ima dobru dushu ili dobro srce, ja postavljam ovde odmah moj predlog za Poslednju Sansu za utorak, a to je da je Bayern u stanju da postigne vise od gola Dinamu.

Link to comment
Share on other sites

Samo da vam prikažem razliku između kladionice Premier koja se nalazi na listi i WWin koja nije tu. Plus, WWin daje opciju Early Payout ukoliko ekipa na koju ste se kladili povede 2 razlike u bilo kojem momentu utakmice.

Ukupni tečaj kod WWina je 6.74 dok je kod Premiera 5.52 a o porezima da ne pričamo. Dovoljno je reći da na uplatu od 100 KM u WWinu dobijete 674 KM dok u Premier dobijete 471 KM. Naravno, vi uvijek možete sijeći dobitke na nekoliko listića, bla bla bla, ali ovo je ravnomjerno poređenje sa istim odigranim uslovima. 

@LeonardoDrugi Listići iznad i ispod su svi prijedlozi spojeni u jedan listić. E sada, ukoliko nekome nešto odgovara, neka izvlaći i spaja :)

collage.png

Link to comment
Share on other sites

  • Goksim unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use