Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 29.01.2011. (Listić dana)


Goksim

Recommended Posts

IVICA TEK 28. U CHAMONIXU

Pavlek: Serviseri nisu dobro obavili svoj posao

Ivica Kostelić osrednje je odvozio spust u francuskom Chamonixu, nakon 50 vozača nalazi se na 28. mjestu, sa čak 2.25 sekundi zaostatka za vodećim Didierom Cucheom.

Premda nije napravio niti jednu pogrešku, Ivica Kostelić je u šestom spustu sezone bio tek 28. Za pobjednikom Cucheom zaostao je dvije sekunde i 25 stotinki, pa je osvojio samo tri boda. No, njegovo vodstvo u ukupnom poretku ostalo je i dalje veće od 400 bodova (405) pri čemu mu je sada prvi pratitelj Cuche.

Nakon 7. i 5. mjesta na službenim treninzima, ovo je 28. mjesto začuđujuće. Štoviše, ono je Ivicu razljutilo:

- Iznenađen sam sa svojim konačnim vremenom jer nisam napravio niti jednu veću pogrešku. Možda je bio problem u skijama. Nisam zadovoljan s tim kako su išle - kazao je Ivica novinarima u ciljnoj ravnini.

Ljutit je bio i diretor reprezentacije Vedran Pavlek.

- Ivica se s pravom ljuti. Išao je super, no išao je jako sporo jer serviseri nisu odradili dobro svoj posao. Snijeg nije bio bitno drugačiji u odnosu na prethodne dane, no bilo je ponešto vjetra pa je očito i to utjecalo na pripremu skija.

Pavleka je zabrinuo i plasman Natka Zrnčića-Dima koji je bio 46. sa zaostatkom od tri sekunde i 64 stotinke. Uz jednu veliku pogrešku koja ga je mogla stajati zdravlja.

- Jako loše sam skijao, a u najvećem zavoju sam skoro pao jer nisam dobro amortizirao grbu. Udario sam bokom o stazu, udario sam i vanjska vrata, ali sam se uspio pridići, no izgubio sam puno vremena - opisao je Natko.

Pavlek je tražio video snimku tog Natkova incidenta:

- Moram s njim ozbiljno razgovarati. Ovo je treći put zaredom da pada ili je na rubu pada. Ne znam što mu se događa u glavi.

Zadovoljan, djelomice, može biti jedino Tin Široki koji je bio 49. od 57 skijaša koji su završili utrku.

Cuche je s ovim srušio vlastiti rekord postavljen prošli vikend u Kitzbuhelu kada je sa 36 godina postao najstariji skijaš koji je pobijedio u Svjetskom kupu.

Još je jedan skijaš završio u helikopteru pa u bolnici. Pao je i ozlijedio se Kanađanin Manuel Osborne-Paradis.

U nedjelju se u Chamonixu vozi superkombinacija, spust u 11, a slalom u 14 sati.

http://www.vecernji.hr/sport/vijesti/pavlek-serviseri-nisu-dobro-obavili-svoj-posao-clanak-245867

Link to comment
Share on other sites

  20.45 Scaligera Basket Verona - Ass. Casalpusterlengo   1   1.45

  20.30 Cortina - Ritten Sport Renon                              2   2.00

  21.15 Beira Mar - Nacional                                        x2   1.35

Prva utakmica, talijanska lega due basket.

Druga, hokej italia serie a.

Treca , ne treba objasnjenja...

Razlog za ovakvu igru...logika..

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use