Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 22.01.2011. (Listić dana)


Vagabundo

Recommended Posts

Nasao sam jos jedan zanimljiv par:

Radi se o spanjolskoj kosarci:

Granada-Valencia BC

hendikep: -6.5

tip:2

Granada je zadnja na tablici, ima 4 uzastopna poraza doma, jako su losi. Valencia je jako dobra, dize se u formi imaju 3 gostijuce pobjede za redom, mislim da ce tuci zadnju momcad lige sa 7 razlike.

I jos uzimam hendikep od 12.5 po kvoti 3.30 .

Link to comment
Share on other sites

Nasao sam jos jedan zanimljiv par:

Radi se o spanjolskoj kosarci:

Granada-Valencia BC

hendikep: -6.5

tip:2

Granada je zadnja na tablici, ima 4 uzastopna poraza doma, jako su losi. Valencia je jako dobra, dize se u formi imaju 3 gostijuce pobjede za redom, mislim da ce tuci zadnju momcad lige sa 7 razlike.

I jos uzimam hendikep od 12.5 po kvoti 3.30 .

Kakav bingo, 16 razlike zavrsilo, prosla oba hendikepa, nadam se da je netko ispratio.  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima nakon duzeg vremena. Evo uhvatio malo vremena za koju analizu.

Radi se o košarci (muški Italija 1.). Igraju Avellino  - B.Treviso. Bez ikakve sumnje domacini su favoriti uoci ovog ogleda, i po meni malo bolja momcad. proslu utakmicu protiv Benettona su izgubili kao gosti, te mislim da imaju motiv doma dobro odigrati i uzeti pobjedu. Vise manje su momcad koja varira, ali s kvalitetnom igrom i mislim da valja uzeti ovaj koeficjent i probati odigrati na Air danas. Pratim sa osrednjim ulogom, nadam se da ce proi. Sretno!

Avellino-Benett.Treviso 1 (1,65)

77-53, Bravo za Avellino, razbili su ih posteno.  ;D

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use