Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Subota 22.01.2011. (Listić dana)


Vagabundo

Recommended Posts

Pošto sutra preko dana ne znam koliko cu bit u mogucnosti da prisustvujem raspravama otvorio sam temu u rane sate  ;D pa eto mojih par prijedloga:

Cercle Brugge - Lierse 1 (1.50) FT 3:0

Cercle Brugge je sasvim solidna momcad, definitivno kvalitetnija od danasnjeg protivnika. U prvom dijelu sezone su se pokazali kao pristojan domacin s omjerom 6-3-2 (17:12) dok je Lierse vrlo pozeljan gost s omjerom 1-2-8 (6:29). Pogledo sam malo rezultate i primjetio da je Lierse izgubio od SVAKE momcadi "domacinskog tipa". Osim jacih Anderlechta (6:0) FC Bruggea (2:0) Genka (4:1) izgubili su redom od Kortrijka (3:1) St. Truidena (1:0) i Mechelena (1:0)... sve ekipe koje bolje igraju doma nego vani. Obicno su ovakvi parovi zamka i ne rijetko zavrsi nerijesenim rezultatom ali mislim da ovoga puta to nece biti. Zasto? Pa jer je Cercle Brugge to vec priustio svojim navijacima 2 puta u susretima sa G. Beerschot (1:1) i s Charleroiem (1:1). Sigurno su obratili paznju na to i vjerujem da ce u ovaj susret uci puno odlucniji i pobjediti puno slabijeg protivnika.

Aston Villa - Manchester City oba daju gol (1.80) FT 1:0

Manchester City iako puno mocniji od protivnika nije nest siguran u obrani u posljednje vrijeme. Naime u zadnje 3 utakmice primili su 7 golova...

18/01-11 FA Kup Manchester City vs. Leicester 4:2

15/01-11 1. liga Manchester City vs. Wolverhampton 4:3

09/01-11 FA Kup Leicester vs. Manchester City 2:2

Prodaja igraca te ostavka trenera na pocetku sezone ostavili su svoj trag u Villi i iako Villa nije jaka kao proslih sezona i dalje su solidna ekipa, pogotovo kad igraju kuci. U 8 od 11 domacih utakmica uspjeli su postici gol. Da se Villa misli vratit na stare staze pokazuje i transfer koji su obavili prije 3 dana: Za ogromnih 28M Eura su doveli Darren Benta.... Od bitnijh igraca Villi nece zaigrati obrambeni Luke Young dok je napadac Emil Heskey pod upitnikom i mogao bi zaigrati. Ostali su zdravi i spremni. Villa ima dobar napad, sa igracima tipa Carew, Agbonlahor, Heskey, Downing, Petrov... vjerujem da ce predstavljati prijetnju momcadi Citya te im zabiti gol jer ak su ih natrpali Leicester i Wolvesi morala bi zabit i Aston Villa jbmu  ;D Za City se naravno ocekuje da pobijede u utakmici tako da normalno da ocekujem da oni postignu pogodak isto.

Sevilla - Levante 1 (1.45) FT 4:1

Tu nema previse filozofije. Sevilla je daleko jaca ekipa, ima sjajnu atmosferu kad igraju kod kuce dok je Levante ocajan u gostima 1-2-7 (8:17) i puno slabije kvalitete. Sevilli su se vratili svi kljucni igraci (protiv Villarreala se ozlijedio Alexis al nije nista ozbiljno i trebao bi sutra zaigrat) i treba nastupit u najjacem sastavu. Nakon neocekivanog poraza od Espanyola (15/01-11 1. liga Sevilla vs. Espanyol 1:2) isprali su gorak okus u utorak protiv villarreala domacom pobjedom od 3:0. Međusobni omjer ova dva kluba je debelo na strani Seville:

Sevilla 8

Neriješeno 1

Levante 2

Sve osim pobjede domacina bi me šokiralo. Levanteu ce nedostajati 2 bitna igraca iz sredine i obrane: Sergio i Victoriano Nano.

Link to comment
Share on other sites

Ivica Kostelić

Vec sam i sebi dosadio pisuci o Ivici i danas cu taj dio skratiti. Oni koji cesce prate forum, vjerujem da znaju sve sto trebaju znati, oni koji ne mogu pregledati starije teme...

Uglavnom Ivica starta jao šesti, a pokazao je vec više puta da mu rani startni brojevi itekako odgovaraju. Jucer je briljirao, a danasnja i sutrasnja slalomska voznja su od velikog znacaja jer se, osim za spust i slalom, boduju i za kombinaciju. Zato oprez sa klađenjem na slalom dok spust ne zavrsi...

HL i fortuna su smanjili koef. da će Ivica biti u top 10 u spustu na 1,30. SS i dalje daje 1,70 što je odlican bet. Postolje se placa sa 8,00 što je vrijedno rizika, iako jasno je da je to itekako optimistican bet, ali online je koef. 4,00. Top 6 SS daje 3,00.

Uz navedeno, odigrao bi i duel:

Kostelić - Theaux 1 1,70

A sta reci... Ivica starta kao sesti, a Theaux kao 28. Sumnjam da ce imati iste uvjete na stazi. Uz sve, Ivica je u odlicnoj formi, a Theaux nije bas neki spustas.

Jao alternativa, moze se da identican koef. odigrati duel sa Guayem ali on je puno opasniji. Starta 27. međutim puno je kvalitetniji spustas...

Btw. ženski spust se vozi u 10:00. IMO Vonn ce opet slaviti (1,60)..

Link to comment
Share on other sites

Ivica Kostelić

Vec sam i sebi dosadio pisuci o Ivici i danas cu taj dio skratiti. Oni koji cesce prate forum, vjerujem da znaju sve sto trebaju znati, oni koji ne mogu pregledati starije teme...

Uglavnom Ivica starta jao šesti, a pokazao je vec više puta da mu rani startni brojevi itekako odgovaraju. Jucer je briljirao, a danasnja i sutrasnja slalomska voznja su od velikog znacaja jer se, osim za spust i slalom, boduju i za kombinaciju. Zato oprez sa klađenjem na slalom dok spust ne zavrsi...

HL i fortuna su smanjili koef. da će Ivica biti u top 10 u spustu na 1,30. SS i dalje daje 1,70 što je odlican bet. Postolje se placa sa 8,00 što je vrijedno rizika, iako jasno je da je to itekako optimistican bet, ali online je koef. 4,00. Top 6 SS daje 3,00.

Uz navedeno, odigrao bi i duel:

Kostelić - Theaux 1 1,70

A sta reci... Ivica starta kao sesti, a Theaux kao 28. Sumnjam da ce imati iste uvjete na stazi. Uz sve, Ivica je u odlicnoj formi, a Theaux nije bas neki spustas.

Jao alternativa, moze se da identican koef. odigrati duel sa Guayem ali on je puno opasniji. Starta 27. međutim puno je kvalitetniji spustas...

Btw. ženski spust se vozi u 10:00. IMO Vonn ce opet slaviti (1,60)..

Mozes li mi reci di si nasao taj duel?

Link to comment
Share on other sites

Manchester United - Birmingham: 1

Ovo je po meni zicer dana. Svi znamo koliko je Manchester kvalitetnija ekipa. Dosta je konkurenata za vrh tablice i svaki bod je bitan.

Birmingham u gostima dobro igra ali Manchesteru u zadnjih nekoliko gostujućih utakmica nisu ni gola postigli. Kome je koeficijent 1,20 za pobjedu domaćina premal može pokušat i sa hendikepom (0:1) 

Barcelona - R.Santander hendikep(0:1): 1

U ovoj utakmici pobjednik nije upitan, pitanje je samo kolika će razlika biti. Barca igra odlično i trpa dosta golova.

Ja sam odigrao hendikep(0:1), ako pogledamo zadnje tri međusobne utakmice razlika je bila i po tri gola, pa isto kao i

u prvoj analizi hrabriji mogu pokušat i hendikep(0:2) odigrat.

Link to comment
Share on other sites

Aha, ja sam mislio da ima u ponudi ss, ili hrv lutrija, nemam racun na bwin..  :) :)

Malo cudno, ali Vonn je nesto podbacila tek trece mjesto..

Evo i od mene dueli za danasnji spust.

Prvi duel koji sam odigrao je:

Cuche D.-Walchhofer M.

tip:1

Cuche se pokazao kao bolji jucer i na treningu spusta, Walchhofer je nesto pao u formi u brzim dispcplina, nadam se da to prolazi.

Drugi duel je:

Jerman A.-Kostelić I.

tip:2

Vidli smo da je Ivica u brzim dispclina jako napredovao, to se vidlo jucer i na treningu spusta, a Jerman nije u dobroj formi, jucer je pao, a na treningu spusta je zaostao sekundu iza Ivica, tako da nebi trebalo biti problema ni danas. Toliko od mene, Pozdrav  ;D ;D

Link to comment
Share on other sites

Arsenal(dn)-Celtic Glasgow     1   2,25        (1X    1.45)

Arsenal igra protiv Wigana i mislim da bi tu trebalo završit nekih 3-4 razlike za arsenal. Celtic Glasgow gostuje kod Heartsa i to će biti teško gostovanje budući da Hearts vata priključak sa Celticom i Rangersima. Za Celticom zaostaje 7 bodova uz utakmicu manje. 1X na Arsenala bi trebao proć bez većih problema.

Hearts domaće utakmice

11/01/2011 Škotski Kup Hearts vs. Johnstone 0 - 0:1

01/01/2011 Premier League Hearts vs. Hibernian 3 - 1:0

18/12/2010 Premier League Hearts vs. Inverness 1 - 1:1

11/12/2010 Premier League Hearts vs. Aberdeen 3 - 5:0

20/11/2010 Premier League Hearts vs. Hamilton 3 - 2:0

10/11/2010 Premier League Hearts vs. Celtic 3 - 2:0

Celtic gostujuće

15/01/2011 Premier League Hibernian vs. Celtic 3 - 0:3

12/01/2011 Premier League Hamilton vs. Celtic 1 - 1:1

09/01/2011 Škotski Kup Berwick vs. Celtic 3 - 0:2

02/01/2011 Premier League Rangers vs. Celtic 3 - 0:2

14/11/2010 Premier League St Mirren vs. Celtic 3 - 0:1

10/11/2010 Premier League Hearts vs. Celtic 0 - 2:0

Link to comment
Share on other sites

Arsenal(dn)-Celtic Glasgow     1   2,25        (1X    1.45)

Arsenal igra protiv Wigana i mislim da bi tu trebalo završit nekih 3-4 razlike za arsenal. Celtic Glasgow gostuje kod Heartsa i to će biti teško gostovanje budući da Hearts vata priključak sa Celticom i Rangersima. Za Celticom zaostaje 7 bodova uz utakmicu manje. 1X na Arsenala bi trebao proć bez većih problema.

Hearts domaće utakmice

11/01/2011 Škotski Kup Hearts vs. Johnstone 0 - 0:1

01/01/2011 Premier League Hearts vs. Hibernian 3 - 1:0

18/12/2010 Premier League Hearts vs. Inverness 1 - 1:1

11/12/2010 Premier League Hearts vs. Aberdeen 3 - 5:0

20/11/2010 Premier League Hearts vs. Hamilton 3 - 2:0

10/11/2010 Premier League Hearts vs. Celtic 3 - 2:0

Celtic gostujuće

15/01/2011 Premier League Hibernian vs. Celtic 3 - 0:3

12/01/2011 Premier League Hamilton vs. Celtic 1 - 1:1

09/01/2011 Škotski Kup Berwick vs. Celtic 3 - 0:2

02/01/2011 Premier League Rangers vs. Celtic 3 - 0:2

14/11/2010 Premier League St Mirren vs. Celtic 3 - 0:1

10/11/2010 Premier League Hearts vs. Celtic 0 - 2:0

Celtic igra doma sa Abeerdenom, a Glasgow Rangers igra kod Heartsa, ali u ovom duelu je Celtic, a ne Gl.Rangers, tako da ne sugeriram to igrati jer moze svasta biti...

Celtic-Aberdeen

Link to comment
Share on other sites

Arsenal(dn)-Celtic Glasgow     1   2,25        (1X    1.45)

Arsenal igra protiv Wigana i mislim da bi tu trebalo završit nekih 3-4 razlike za arsenal. Celtic Glasgow gostuje kod Heartsa i to će biti teško gostovanje budući da Hearts vata priključak sa Celticom i Rangersima. Za Celticom zaostaje 7 bodova uz utakmicu manje. 1X na Arsenala bi trebao proć bez većih problema.

Hearts domaće utakmice

11/01/2011 Škotski Kup Hearts vs. Johnstone 0 - 0:1

01/01/2011 Premier League Hearts vs. Hibernian 3 - 1:0

18/12/2010 Premier League Hearts vs. Inverness 1 - 1:1

11/12/2010 Premier League Hearts vs. Aberdeen 3 - 5:0

20/11/2010 Premier League Hearts vs. Hamilton 3 - 2:0

10/11/2010 Premier League Hearts vs. Celtic 3 - 2:0

Celtic gostujuće

15/01/2011 Premier League Hibernian vs. Celtic 3 - 0:3

12/01/2011 Premier League Hamilton vs. Celtic 1 - 1:1

09/01/2011 Škotski Kup Berwick vs. Celtic 3 - 0:2

02/01/2011 Premier League Rangers vs. Celtic 3 - 0:2

14/11/2010 Premier League St Mirren vs. Celtic 3 - 0:1

10/11/2010 Premier League Hearts vs. Celtic 0 - 2:0

Celtic igra doma sa Abeerdenom, a Glasgow Rangers igra kod Heartsa, ali u ovom duelu je Celtic, a ne Gl.Rangers, tako da ne sugeriram to igrati jer moze svasta biti...

Celtic-Aberdeen

Skužajte krivo san vidia, fala Goksime

Link to comment
Share on other sites

Njemačka(h+1,5)-Island      1           1,70

Island će ozbiljno uć u ovu utakmicu jer nebi bilo dobro da izgube jer bi onda igrali protiv Španjolaca i Francuza. Igraju vrlo napadački:

17:00 Island - Mađarska 32-26

21:00 Brazil - Island     26-34

21:30 Island - Japan   36-22

21:30 Austrija - Island   23-26

19:10 Island   Norveška  29-22

Vjerujem da će na poluvremenu napravit 2-3 razlike i to održavat u 2. poluvremenu

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima nakon duzeg vremena. Evo uhvatio malo vremena za koju analizu.

Radi se o košarci (muški Italija 1.). Igraju Avellino  - B.Treviso. Bez ikakve sumnje domacini su favoriti uoci ovog ogleda, i po meni malo bolja momcad. proslu utakmicu protiv Benettona su izgubili kao gosti, te mislim da imaju motiv doma dobro odigrati i uzeti pobjedu. Vise manje su momcad koja varira, ali s kvalitetnom igrom i mislim da valja uzeti ovaj koeficjent i probati odigrati na Air danas. Pratim sa osrednjim ulogom, nadam se da ce proi. Sretno!

Avellino-Benett.Treviso 1 (1,65)

Link to comment
Share on other sites

Uz navedeno, odigrao bi i duel:

Kostelić - Theaux 1 1,70

Mozes li mi reci di si nasao taj duel?

Do jucer ga je u ponudi imao bwin, ali su nakon super g-ja maknuli taj par jer je jasno da je nerealan duel. bet at home koji kopira bwin za zimske sportove i od njih prepisuju koeficijente još drži taj duel u ponudi... ;)

Malo si se zeznuo taj Theaux je treci, ako sam dobro vidio... :o

Link to comment
Share on other sites

Wimbledon - Southport

team news:

AFC Wimbledon will hand a late fitness test to striker Danny Kedwell, who has been struggling with a back injury.

Defender Ryan Jackson (ankle) and striker Kirk Hudson (groin) will also face checks.

Southport have doubts over midfielder Paul Barratt, but Matty McGinn is ready to deputise.

Striker Chris Simm has agreed to join Chester and will not feature, while fellow forward Steve Daly remains sidelined through injury.

Ovo je tekma gdje se Wimbledon mora uozbiljiti i poceti uzimati lagane bodove. Nanizali su cetiri remija za redom, imaju najvise odigranih utakmica za razliku od Lutona i Crawleya, a prakticki isti broj bodova. Southport im je idealan protivnik koji se nalazi pri dnu tabele i ne bi im trebao predstavljati problem jer spadaju mejdu lose gostujuce momcadi.. Wimbledon -1 @ 1,69 (pinnacle)

Cambridge - Wrexham

team news:

Cambridge boss Martin Ling could make changes to the side that lost to Alfreton in the FA Trophy.

Striker Danny Wright could start, while Rory McAuley could be handed a role in defence after the side conceded nine goals in two games.

Wrexham striker Gareth Taylor is receiving treatment for a back spasm and is unlikely to feature.

Defender Marvin Andrews is struggling with a hamstring injury and faces a late check.

Naizgled izjednacena utakmica, ali misljenja sam da je Cambridge zreo za poraz. Oba tima imaju veoma dobre rezultate u zadnjih deset tekmi, samo sto je Cambridge na sigurnoj sredini, dok Wrexham grabi prema vrhu i zeli ostati u zoni playoffa. Motivacija, kvaliteta i momement bi trebali prevagnuti na stranu gostiju. Jedino sto bode u oci je broj nerijesenih ishoda kod oba tima, zato idem sa sigurnijom okladom.. Wrexham DNB @ 1.87 (pinnacle)

Fleetwood - Hayes

team news:

Fleetwood defender Paul Linwood will be out for several weeks after undergoing knee surgery.

Midfielder Jamie Milligan remains doubtful with a knee injury and will have a late fitness test.

Hayes and Yeading could include defender Nathan Webb, after they gave away a three-goal lead to draw 3-3 with Rushden & Diamonds in midweek.

Elliott Buchanan is likely to continue his successful partnership with Ben Wright in attack.

Fleetwood spada u grupu timova koji su u zoni playoffa, zadnju tekmu su uzeli bod u remiju s Wimbledonom, a danas ih ocekuje laksi zadatak jer im u goste dolazi Hayes koji je isto u zoni, ali ne playoffa vec ispadanja. Iskustvo je pokazalo da ne treba glumiti heroja i vaditi utopljenike, pa cemo stati na stranu Fleetwoda, pogotovo kad vidimo da Hayesu gostovanja ne leze.. Fleetwood -1 @ 2.19 (pinnacle)

Grimsby - Crawley

team news:

Grimsby are likely to include winger Serge Makofo, who joined the club form Kettering this week.

Striker Charles Ademeno will miss out as he is to undergo a knee operation that will keep him on the sidelines for at least six weeks.

Crawley have doubts over winger Scott Neilson who suffered a calf injury during the midweek win against Bath.

Long-term absentee midfielder Simon Rusk continues his rehabilitation from a knee injury.

Znam da cu pozaliti, ali ipak idem na osjecaj kontra najboljeg kluba u konferenciji. Crawley je prvi i s par utakmica manje, tako da je vrlo mala vjerojatnost da ce ih netko prestici. Grimsby je par bodova ispod zone playoffa, ima tri utakmice manje odigrane i mozda ce se kroz ostatak sezone prikljuciti zoni playoffa. Domaci teren mu je glavni adut i vjerujem da mogu otkinuti bod Crawleyu. Susreli su se na pocetku sezone gdje je Grimsby slavio u gostima s 0:1.. Grimsby +0.5 @ 1,91 (pinnacle)

Kidderminster - Barrow

team news:

Kidderminster striker Nick Wright will compete with Lee Morris and Jamille Matt for a place in attack.

Defender Tom Sharpe picked up a knock in their game with Barrow on Saturday and will face a late fitness test.

The Bluebirds have doubts over midfielder Robin Hulbert, who has been struggling with a hamstring injury.

Joint player-manager Darren Sheridan has completed a three-match ban and may be handed a starting role, as could striker Andy Cook.

Since winning 4-0 at Holker Street in March 1999, the Harriers have lost their last six Conference clashes against Barrow.

But the Bluebirds have the worst away record in the Blue Square Bet Premier, having not won on the road in 12 league outings this season.

Proslo kolo sam ispratio Barrow kontra Kidderminstera gdje su pobjedili 2:1, a isto cu uciniti i danas. Barrow nikako ne pase Kidderminsteru, a kvote su postavljene tako da je Kidderminster poprilicni favorit, sto ima logike s obzirom da Barrow od svih 12 gostujucih utakmica niti jednom nije pobjedio (ali je izvukao par remija). Ostajem pri tradiciji, ali sa sigurnijom okladom.. Barrow +1 @ 1.90 (pinnacle)

Link to comment
Share on other sites

Uz navedeno, odigrao bi i duel:

Kostelić - Theaux 1 1,70

Mozes li mi reci di si nasao taj duel?

Do jucer ga je u ponudi imao bwin, ali su nakon super g-ja maknuli taj par jer je jasno da je nerealan duel. bet at home koji kopira bwin za zimske sportove i od njih prepisuju koeficijente još drži taj duel u ponudi... ;)

Malo si se zeznuo taj Theaux je treci, ako sam dobro vidio... :o

Da. Koja ironija. dvoumio se dali ga igrati u duelu sa Guayem koji je podbacio ili sa Theauxom koji je odvozio voznju zivota i neocekivano dosao na postolje.  Steta...

Link to comment
Share on other sites

Uz navedeno, odigrao bi i duel:

Kostelić - Theaux 1 1,70

Mozes li mi reci di si nasao taj duel?

Do jucer ga je u ponudi imao bwin, ali su nakon super g-ja maknuli taj par jer je jasno da je nerealan duel. bet at home koji kopira bwin za zimske sportove i od njih prepisuju koeficijente još drži taj duel u ponudi... ;)

Malo si se zeznuo taj Theaux je treci, ako sam dobro vidio... :o

Da. Koja ironija. dvoumio se dali ga igrati u duelu sa Guayem koji je podbacio ili sa Theauxom koji je odvozio voznju zivota i neocekivano dosao na postolje.  Steta...

Bit ce bolje drugi put. :D  Jesi nasao negdje di se moze igrati kombinacija, ili jos nisu to ubacili u ponudu..

Link to comment
Share on other sites

Uz navedeno, odigrao bi i duel:

Kostelić - Theaux 1 1,70

Mozes li mi reci di si nasao taj duel?

Do jucer ga je u ponudi imao bwin, ali su nakon super g-ja maknuli taj par jer je jasno da je nerealan duel. bet at home koji kopira bwin za zimske sportove i od njih prepisuju koeficijente još drži taj duel u ponudi... ;)

Malo si se zeznuo taj Theaux je treci, ako sam dobro vidio... :o

Da. Koja ironija. dvoumio se dali ga igrati u duelu sa Guayem koji je podbacio ili sa Theauxom koji je odvozio voznju zivota i neocekivano dosao na postolje.  Steta...

Bit ce bolje drugi put. :D  Jesi nasao negdje di se moze igrati kombinacija, ili jos nisu to ubacili u ponudu..

Nece niti biti u ponudi jer se dansanja voznja racuna, tako da da je tko mislio stavio bi u ponudu jucer. Steta da nitko nije stavio. Ivicin rezultat je odlican za skupljanje bodova... Steta da je Theaux bio treci, osim sto je zeznuo duel izbacio je i Ivicu iz top10. Malo peh, ali eto mora se i to nekad desiti...

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, Evo i od mene (novog) par tipova, koja sam ispratio!

20:15 Danska-Poljska    1   1,40

Danska je u jakom naletu, mogli ste gledati protiv hrvatske savrseni napad i jako dobru obranu, gledam ih od pocetka sve utakmice sam pratio, i ovdje nema dvojbe pobjeduje danska .. imena kao Hansen,Sondergaard,Lindberg.. se nemogu tako lako zaustavit, ne zabija samo jedan vec svi, golman je u solidnoj formi i sto vrijeme prolazi skida sve vise, A Solidna poljska mislim da danas nemoze protiv ovakve danske

SUTRA    

01:00 Nadal R.(h-6,5)-Čilić M.   1    1,60

o nadalu netrebam nista pisat znamo sto je, Cilic se danas umorio protiv isnjera, slabi prosjek servisa , i protiv nadala si to nemoze dopustit, nadal se ga izmorit sa loptama lijevo desno, moguci rez: 6:4 6:3 6:4

20:15 Kostelić I.(sl)  1.-3. 1,40

Goksim je vec napisao knjigu o njemu kako je dobar i ostalo i sutra njegova disciplina i bit ce medu 1-3

Link to comment
Share on other sites

Nogomet:  

Španjolska 2:

314 SD Huesca-Albacete Bal. sub 18:00 2,00 3,10 3,50 1,20 1,65 1,25 3,50 Super Sport

Kod ovoga para oprez,dosta se danas igra na 1,koeficijent je od jucer u blagom padu,međutim par je postao public bet,pa evo ako netko ovo odluci igrati da ima to na umu !

Portugal 1 :

902 SC Braga-Vit.Setubal sub 18:00 1,35 4,30 7,30 1,05 2,70 1,15 1,90  Super Sport

Mišljenja sam da ce domacin ovdje lako odraditi posao i pobijediti!

Rukomet; MUŠKI SP :

91033 Hrvatska(h-5,5)-Argentina sub 18:15 2,00 1,70  tip: 2  Super Sport

Sumnjam da možemo pobijediti  borbene argentince sa 6 razlike!

Toliko za sada od mene,sretno svima !!  ;)

Link to comment
Share on other sites

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use