Jump to content
Bet365 Otvori racun
  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 15.8.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Europska liga - Kvalifikacije

Četvrtakkk.jpg

EUROPSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Konferencijska liga - Kvalifikacije

Četvrtakkk1.jpgČetvrtakkk2.jpgČetvrtakkk3.jpg

KONFERENCIJSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 12.8. u 00:11 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za danas odigrao dubl na golove u prvom poluvremenu:

AEK-Noah 1,5+ @1,98
Maccabi Tel Aviv-Panevezys 0,5+ @1,23
 

Napomena opet, samo prvih 45 minuta, bolje su kvote a nekako mi ima smisla da dodju 😄

AEKu valja nadoknaditi dva gola zaostatka, jos uvijek je manja kvota da ce proci u odnosu na Armence, sto i ima donekle smisla, ali opet taj isti AEK je uspio da ispadne i od Veleza pa ono, svi igraju fudbal i slicne floskule 😂 Helem, ako Grci hoce da prodju red bi bio da daju 2 gola u prvom poluvremenu pa da imaju sanse da prodju bez produzetaka i penala, ako ne… jbg; imaju i Armenci priliku i svakako bi mi i njihov gol ili dva odgovarala 😊

U drugom mecu iako imaju jos manje sanse Panevezys ima aktivan rezultat. Svakako su neuporedivi igracki s Maccabijem, primili su 2 gola vec u prvih 10 minuta prosle sedmice pa ono, red bi bio da gol padne, ne moraju dva kao u prvoj utakmici 😂 a opet, moraju napasti ako im je prolaz iole opcija sto stvara jos vise mogucnosti za gol, ili njihov neki na srecu ili Maccabijev u (polu)kontrama, bar je to neko moje razmisljanje.

@LeonardoDrugi je u jucerasnjoj temi trazio ideje o Zrinjskom i Borcu, i jedni i drugi su favoriti veceras, ne veliki ali tako su kvote i postavljene, ali ja bih svakako zaobisao obje utakmice. Nije bas da mi ovakav Zrinjski mirise na dobro, morali su se provlaciti po Ljubljani da osiguraju prolaz dalje pa su eto s golom zaostatka iz Plovdiva veceras tu, a opet gledao sam desetak minuta prvog poluvremena utakmice od nedjelje s GOSK-om, vidio 5 minuta nekog valjanja i ugasio stream, iako su ih pobijedili 4:1 nije ta utakmica previse relevantna jer je GOSK vjerovatno i najozbiljniji kandidat za ispadanje nakon prva 2 kola.
S druge strane, kako igrati na Borac kad znamo kako su dosli do titule i kad znamo da su ih ekipe (odnosno ekipa) s Farskih Ostrva vec izbacila, a prije njih su ispali od sjevernoirskog Linfielda? Mogu proci, svakako imaju vece sanse ali ovo je kladionicarski forum, pricamo o novcu a ja ni marke ne bih stavio ni na koga znajuci da je apsolutno sve moguce s njima, tako da je moj savjet preskociti ovaj nas mulj i hvatati se bilo ceg drugog iz danasnje sasvim solidne ponude 😊

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use