Jump to content
Bet365 Otvori racun

Nova sezone Posljednje Šanse 2024/2025 počinje za:

  • Registriraj se na SvijetKladjenja forum

    Pridruži se najvećoj kladioničarskoj zajednici na Balkanu potpuno besplatno! Sve informacije na SvijetKladjenja forumu koji postoji od 2008. godine su potpuno besplatne i takve će i ostati!

    Otvori računi i pridruži se tisućama drugih kladioničara koji razmjenjuju informacije, tipove i greške kladionica!

Četvrtak 1.8.2024.


IzudinB

Recommended Posts

Europska liga - Kvalifikacije

Čet1.jpg

EUROPSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

Konferencijska liga - Kvalifikacije

Čet2.jpgČet3.jpgČet4.jpgČet5.jpg

KONFERENCIJSKA LIGA - DIREKTNI LINK NA PONUDU!

(Koeficijenti 28.7. u 20:05 CET) 
Koeficijenti su podložni promjenama

Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal.

Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija

Facebook stranica Whatsapp.png viber.jpg Telegram-logo.png

Link to comment
Share on other sites

Rijeka vs Corvinul Hunedoara 1 (X)

Pre samo sedam dana, na ovom mestu smo se svi na Forumu smejali Hajduku i Dalmaciji, a danas cemo svi zajedno da aplaudiramo Rijeci i Istri. Razlika izmedju Istre i Dalmacije je poput razlike izmedju srpske fudbalske lige i engleske Premier League, ili poput razlike izmedju srpskog Yuga i nemackih automobila, ili americke Nase i srpskog svemirskog programa.

Rijeka i Split, razlika u geografskom polozaju

Dok je Split sa jedne strane okruzen morem, a sa druge zaledjem, brdima i stenama, Rijeka ima idealan geografski polozaj. Pre svega zbog Kvarnerskog zaliva gde se more duboko uvuklo u kopno, a nakon toga zbog izuzetne blizine zdravog dela sveta, Ljubljane ili Trsta, odnosno Slovenije i Italije. Iz Splita cak i ako zelite da pobegnete za sva vremena i da se nikada vise tamo ne vratite, to ne mozete lako, jer je sve daleko, dok vam iz Rijeke do Italije treba manje od sat vremena.

Rijeka i Split, razlika u ljudima

Majko moja, kao California i Mexico. Kao da imate svu slobodu ovoga sveta u ovom prelepom gradu, u odnosu na dozivotnu robiju u Splitu. Rijeka nije obican grad, niti je Istra obican deo Hrvatske. A sve je pocelo od pomorstva. U Splitu ako ste dosljak, treba samo da se odlucite da li da skocite sa najblizeg mosta na glavu, ili da se polijete benzinom i samozapalite. Zahvaljujuci pre svega pomorstvu, ali i geografskom polozaju, odnosno blizini zdravog sveta, odnosno mogucnosti da ste za sat vremena u Trstu ili Ljubljani, Rijeka je danas prelep, moderan, otvoren multietnicki grad u koji su stotinama godina stizale razne kulture i obicaji sa svih strana sveta. Sa jedne strane imate grad gde bi i veliki Mourinho da sa Hajdukom osvoji Ligu Prvaka uvek bio stranac, a sa druge strane imate sredinu u kojoj je moguce da zajedno zive hrvati, srbi, jugosloveni, muslimani, italijani, madjari, slovenci, albanci, ,makedonci, crnogorci i romi. Dok se Split sve vise zatvara i ide unazad, u proslost, Rijeka, iako treci grad u Hrvatskoj, i dandanas prva ide prema buducnosti.

U Rijeci je jos pedesetih godina proslog veka, otvoren jedan od prvih disko-klubova u Evropi, a prvi u tadasnjoj Jugoslaviji. Tada se u komunistickim zemljama na modernu muziku gledalo kao kada biste u Splitu danas videli dva muskarca kako se drze za ruke i setaju rivom. U Rijeci je proizveden prvi svetski torpedo na vlastiti pogon, sto i ne cudi, jer je Rijeka jos i u doba Austro-Ugarske bila kljucna luka ove carevine. Rijeka je jos pre pedeset ili cak i vise godina bilo jedno od prvih evropskih punk i rock sredista, i to u doba kada u Splitu zena nije mogla da izadje na ulicu ako nije bila na lancu.

Da ne zaboravimo i da je Rijeka uvek bila levicarski grad, i u bivsoj Jugoslaviji, i u Hrvatskoj, i da tamo Hdz ne pobedjuje, sto ne moze biti slucajno. Rijeka i Split se mogu na razne nacine uporedjivati, analizirati ili objasnjavati. Meni je ipak najdraza ona “ovi dole i oni gore” jer kad splicate nazovete “ovima dole” sve ste rekli.

Rijeka kao klub

Za mene nema dilema, a vi kako hocete. Rijeka je drugi, a ne treci klub u Hrvatskoj, i to odavno i po svemu. Ako pogledate koji klub je jedini u poslednjih 19 godina bio prvak osim Dinama, ako pogledate ko je igrao a ko nije evropske utakmice, ako pogledate ko je donosio, a ko nije koeficijente za Hrvatsku, ako pogledate ko je dao koliko reprezentativaca … ako pogledate ko ima funkcionalniji stadion, ako pogledate ljude gore i ove dole … ako pogledate ovo, pa ono … sve je jasno kao dan. Ovi su Rijeka, a oni su “oni tamo dole” i tacka.

Rijeka vs Hunedoara, prognoza za kladjenje.

Na zalost, iz prve utakmice sam odgledao samo neki skraceni snimak od par minuta, sto ne moze biti dovoljno za procenu. Iz izvestaja sa utakmice sam video da ovi rumuni nemaju pojma, a da Rijeka ne zna da postigne gol. Dominacija u posedu, jedna i po sansa za Rijeku i nista-nista na kraju meca. Ne znam sta bi Rijeka jos htela. Imali su odlican zreb, nisu izgubili u gostima, prakticno imaju otvoren put do treceg kola kvalifikacija, igraju kod kuce, ako bi prosli rumune, isli bi na pobednika meca izmedju Elfsborga i moldavske stoke … sta jos hoce???

Igra da “Rijeka prolazi dalje po kvotici od 1,18” kao da je stvorena za mene. Ali isto tako sam mislio i za jucerasnji mec izmedju Mornara i Radnickog iz Nisa, gde mi se prolaz Radnickog po kvotici od 1,10 cinio fixom zivota, sto sam i odigrao i tako pao da me sve boli. Zato predlazem da se danas odigra svakako jedinica, ali i X, nereseni ishod, i to odvojeno gde ce jedno od toga biti bacen novac. Nisam bas najsigurniji da Rijeka nekome moze da postigne deset golova, ali ako izgubi u regularnom delu, onda svakako i treba da padnemo.

Ono sto je sigurno jeste da jedan dobitni double vec imamo. Jedinicu ili X na Rijeku vezano sa dvojkom na Crvenu Zvezdu (subota, srpsko prvenstvo) po kvotici od 1,10 yebem li im majku u pic*#*#ku kada su me oborili proslog weekenda. Crvena Zvezda igra u gostima protiv Tekstilca …. eeeeeej Tekstilca, majko moja

Nadam se da se secate kako je reprezentacija Srbije igrala na Evropskom Prvenstvu u Nemackoj. Radnicki iz Nisa je vec ispao od Mornara, koji ne bi mogao da igra ni u drugoj vijetnamskoj ligi, dok je isto tako i Partizan ispao od ukrajinaca, nakon sto je prvi set izgubio sa 2:6 a u drugom setu su ih ukrajinci brejknuli dva puta, i vec nakon 0:3 u drugom setu, mec je prekinut. Navijaci Crvene Zvezde kazu da je Partizan ispao iz Lige Prvaka jer je Dinamo Kiev dao vise golova u gostima, a ja kazem da cuvate svoj novac, jer je ostalo jos samo -35 dana do utakmice reprezentacije Srbije i Spanije.

Ne znam kako sam zaboravio da napisem i par recenica o vezi Titanica i Rijeke. Potonuce Titanica se smatra jednom od najvecih pomorskih tragedija u istoriji u kojoj je poginulo preko 1.500 ljudi. Ta brojka bi bila mnogo veca da se na licu mesta nije pojavio brod Carpathia koji je putovao iz New Yorka ne u Split, vec u Rijeku, gde se cela posada istakla epskim spasavanjem utoljenika.

Link to comment
Share on other sites

prije sat vremena, LeonardoDrugi said:

Vojvodina vs Ajax

Sada sam postavio samo naslov, a post samo za ljubitelje nesto visih kvota cu ubaciti nakon 13.00 casova.

Zaboravio si napisati da ces umrijeti ako ne budes prvi :D ili te mozda ova utakmica ne ispunjava kao neke gdje ti glava visi o koncu haha

Sretno! Rijeka je danas svakako pik broj 1, al ne ocekujte neke hendikepe i golijade, ne zalijecite se. Rijeka je iza solidno slozena unatoc nekim odlascima (to ce tek osjetiti kad prvenstvo odmakne pa ce trebati sirina), ali naprijed bi mogli biti prilicno sterilniji ove sezone, jer Pjaca je otisao a donosio je strasno puno, ne samo u suhim golovima i asistencijama nego svime onime sto mali Jankovic pojma nema raditi a to je pravo pozicioniranje, timska igra i iskusni potezi u onim situacijama kada treba donijeti prevagu, a o cistoj razlici u kvaliteti da i ne govorimo. Ivanovic kao spica je pao, i tu ce igrati Obregon, a desno od njega ce biti Pasalic koji ovu sezonu mora pokazati od cega je zaista, i da nije proslosezonska forma bila iznimka, a mislim da to nece ici bas glatko, em sto je u transfer pricama stalno, em sto ako ostane u Rijeci protivnici veci dio fokusa prebace na njega i puno ce mu biti teze nego sto je bilo dok je Rijeka prijetila i sa drugog krila preko reprezentativca i sada dinamovca Pjace.

Da skratim, ocekujem prolaz i definitivno pobjedu Rijeke (moguce i s hendikepom al rekoh, ne treba se zalijetati) u jednoj cvrstoj, napadackoj agresivnoj predstavi gdje npr ako rano povedu sigurno nece srljati, jer u glavama je i hnl za vikend i treba rasporediti snage. 

Za kraj, unatoc 5-1 u Osijeku, bit ce bar 2 gola na utakmici Osijeka u Estoniji, jer slavonci su stvarno dobri, poslozeni i rastrcani i u bilo kojem sastavu mogu dati dva komada domacinu koji ce kuci ici otvorenije i nema sta izgubiti, a Mierez ce dati jednog pa makar i s klupe usao pa, jer ga ne mogu cuvati nikako, a i na penalu je.

Hajduk, sve je moguce, iako su ovi farani groblje ali ocekujem da doma zakompliciraju stvari i da potvrde rijeci trenera da je ono u Splitu bila najgora predstava, da nisu licili na sebe, jer akk je tako a cak mu malo i vjerujem dovoljno je da zabiju jedan gol Hajduku i sve krene u krivom smjeru za splicane sto ne bi bilo prvi, a ni zadnji put. Dodatak, Sahiti je za kaznu ostavljen kuci, bilo je o tome price i naGatussovoj presici, i sigurno da sve to nije doprinjelo atmosferi i koncentraciji pred ovu utakmicu koja se igra na umjetnoj travi. Iskreno, smrdi mi na X ova utakmica, nikako na pobjedu Hajduka.

Sretno

 

 

Link to comment
Share on other sites

prije 25 minute, mesrine said:

Zaboravio si napisati da ces umrijeti ako ne budes prvi :D ili te mozda ova utakmica ne ispunjava kao neke gdje ti glava visi o koncu haha

Sretno! Rijeka je danas svakako pik broj 1, al ne ocekujte neke hendikepe i golijade, ne zalijecite se. Rijeka je iza solidno slozena unatoc nekim odlascima (to ce tek osjetiti kad prvenstvo odmakne pa ce trebati sirina), ali naprijed bi mogli biti prilicno sterilniji ove sezone, jer Pjaca je otisao a donosio je strasno puno, ne samo u suhim golovima i asistencijama nego svime onime sto mali Jankovic pojma nema raditi a to je pravo pozicioniranje, timska igra i iskusni potezi u onim situacijama kada treba donijeti prevagu, a o cistoj razlici u kvaliteti da i ne govorimo. Ivanovic kao spica je pao, i tu ce igrati Obregon, a desno od njega ce biti Pasalic koji ovu sezonu mora pokazati od cega je zaista, i da nije proslosezonska forma bila iznimka, a mislim da to nece ici bas glatko, em sto je u transfer pricama stalno, em sto ako ostane u Rijeci protivnici veci dio fokusa prebace na njega i puno ce mu biti teze nego sto je bilo dok je Rijeka prijetila i sa drugog krila preko reprezentativca i sada dinamovca Pjace.

Da skratim, ocekujem prolaz i definitivno pobjedu Rijeke (moguce i s hendikepom al rekoh, ne treba se zalijetati) u jednoj cvrstoj, napadackoj agresivnoj predstavi gdje npr ako rano povedu sigurno nece srljati, jer u glavama je i hnl za vikend i treba rasporediti snage. 

Za kraj, unatoc 5-1 u Osijeku, bit ce bar 2 gola na utakmici Osijeka u Estoniji, jer slavonci su stvarno dobri, poslozeni i rastrcani i u bilo kojem sastavu mogu dati dva komada domacinu koji ce kuci ici otvorenije i nema sta izgubiti, a Mierez ce dati jednog pa makar i s klupe usao pa, jer ga ne mogu cuvati nikako, a i na penalu je.

Hajduk, sve je moguce, iako su ovi farani groblje ali ocekujem da doma zakompliciraju stvari i da potvrde rijeci trenera da je ono u Splitu bila najgora predstava, da nisu licili na sebe, jer akk je tako a cak mu malo i vjerujem dovoljno je da zabiju jedan gol Hajduku i sve krene u krivom smjeru za splicane sto ne bi bilo prvi, a ni zadnji put. Dodatak, Sahiti je za kaznu ostavljen kuci, bilo je o tome price i naGatussovoj presici, i sigurno da sve to nije doprinjelo atmosferi i koncentraciji pred ovu utakmicu koja se igra na umjetnoj travi. Iskreno, smrdi mi na X ova utakmica, nikako na pobjedu Hajduka.

Sretno

 

 

Hej @mesrine

Kao sto sam vec sto puta napisao, tvoje znanje je odlicno, ali neupotrebljivo za sve nas na Forumu, a i za tebe u svetoj Poslednjoj Sansi.

Hajde da onda to proverimo. Reci nam svima sa cim da vezemo prolaz dalje Rijeke od utakmica za weekend. Da li sa jedinicom na Hajduk protiv Slavena, ili sa jedinicom na Dinamo protiv Istre?

Zamisli da igramo u zivot, odnosno da nam zivot zavisi od tvog pravilnog izbora. Emocije iskljuci, svi znamo za koga navijas.

Link to comment
Share on other sites

prije 1 sat, LeonardoDrugi said:

Hej @mesrine

Kao sto sam vec sto puta napisao, tvoje znanje je odlicno, ali neupotrebljivo za sve nas na Forumu, a i za tebe u svetoj Poslednjoj Sansi.

Hajde da onda to proverimo. Reci nam svima sa cim da vezemo prolaz dalje Rijeke od utakmica za weekend. Da li sa jedinicom na Hajduk protiv Slavena, ili sa jedinicom na Dinamo protiv Istre?

Zamisli da igramo u zivot, odnosno da nam zivot zavisi od tvog pravilnog izbora. Emocije iskljuci, svi znamo za koga navijas.

Izbjegao bih obje te utakmice jer od Istre ocekujem puno vise ove sezone, i nema mi vrijednost ta oklada na pobjedu Dinama iako ju ocekujem naravno, i gledajuci prijateljske i tu generalku sa Shaktarom vjerujem da su na dovoljno dobroj razini da pokazu razliku u kvaliteti i upisu bilo kakvu pobjedu protiv Tramezzanijeve ekipe koja ce sigurno biti tvrda i poslozena, i vjerujem ove sezone vrlo lako i brzo osigurati opstanak, a slutim i puno vise od toga ako nastave na krilima forme s kraja sezone.

Za Hajduk nemam sta reci, ovisi puno i o danasnjoj utakmici, sami sebi su najveci neprijatelj jer na Belupo i njihove poteze uopce ne bih ni trosio rijeci, iako znam dosta i sudeci po informacijama oni su mi uz Goricu nekako kandidati za ispadanje iz lige jer racunam da ce Sibenik ostati sigurno.

Tako da, ako je bas za zivot izmedu te dvije utakmice, svakako Dinamo.

 

Link to comment
Share on other sites

Vojvodina vs Ajax, kvalifikacije za Ligu Evrope, najava meca

Proslog cetvrtka sam predlozio kladjenje na golove u mecu ove dve ekipe u Amsterdamu, a da pre toga nijednom nisam pogledao nijednu ekipu, i to mi nije prvi put. Svako na Forumu bi morao da izbegava da pise o ekipama koje nije gledao, pocev od mene. Na toj utakmici sam predlozio sve u vezi golova, a na kraju je na utakmici pao jedan gol, i to cetiri minuta pre kraja.

Prvu utakmicu u Amsterdamu sam odgledao od pocetka do kraja, pa sada mogu nesto da kazem o danasnjem mecu.

Ajax

To sto veliki Ajax danas igra utakmice cetvrtkom, a u holandskom prvenstvu su tek treci favorit za titulu po kvoti od 4,50 je samo moja zasluga. Pre skoro cetiri i po godina sam im pozeleo sve najgore, a kada nekome nesto pozelim, to se obicno i ostvari. Pre cetiri i po godina veliki Ajax su samo sekunde delile od ulaska u Finale Lige Prvaka, i nakon sto se to nije dogodilo, pozeleo sam im da ubuduce utakmice igraju samo cetvrtkom i to sa srpskim klubovima. I evo nas, danas je cetvrtak, sezona je kupanja, a veliki Ajax igra utakmice po srpskim livadama na temperaturi od 40 stepeni sto svakako i zasluzuju. Tog 08.05.2019-te kada sam im pozeleo da igraju utakmice cetvrtkom,su igrali kod kuce uzvratnu polufinalnu utakmicu sa Tottenhamom, gde su nakon prve utakmice u Londonu doneli vodjstvo od 1:0. Gledaoci na Amsterdam Areni jos nisu ni otvorili pivo, a Ajax je i u drugoj utakmici poveo sa 2:0 vec do 35-og minuta, majko moja. I nastavili jos da napadaju, kao da oni jure zaostatak od tri gola. Da preskocim sta se desavalo u drugom poluvremenu, samo da kazem da je Ajax primio treci gol samo nekoliko sekundi pre kraja zaustavnog vremena za 2:3 i da sada zahvaljujuci meni i mojim kletvama igraju utakmice cetvrtkom po srpskim livadama.

Vojvodina

Dovoljno je da kazem da je Vojvodina treci ili cetvrti klub u Srbiji, u zavisnosti da li Tsc smatrate srpskim ili madjarskim klubom. Juce smo imali prilike da vidimo sliku i priliku srpskih klubova van granica Srbije u vidu Borca iz Banja Luke, Radnickog i Partizana, pa da se zaustavim na ovom poslednjem. Partizan je prvi set izgubio sa 2:6, juce je izgubio u sred Beograda sa 0:3, sa jednim i po sutem u okvir gola, a pre samo osam meseci su izgubili od Nordsaellanda sa 0:5. Dakle, u samo cetiri poslednje evropske utakmice su primili 15 golova sto se ne bi desilo ni sumarskoj sekciji drvoseca. Dakle, Vojvodina je srpski klub, a vec tri srpska kluba su ispala, a da osmi mesec nije ni poceo, a ni Crvena Zvezda se jos nije ni ukljucila u evropska takmicenja.

Prva utakmica u Amsterdamu

Tacno je, preporucio sam igru na golove, a pao je samo jedan gol, i to cetiri minuta pre kraja. Ali je tacno i da su na toj utakmici bile jedna stativa i jedna precka, jedna sumnjiva sistuacija za penal, i barem tri sanse iz koje bi moja ujna Danica postigla barem jedan gol. Prva utakmica je odigrana u neverovatnom ambijentu pred rasprodatom Amsterdam Arenom, i za ono sto je Vojvodina odigrala, teba joj samo skinuti kapu, narocito u drugom poluvremenu. Ko je gledao utakmicu, a da nije znao sa kim igra Ajax, rekao bi da je igrala Sevilla, a ne neki srpski klub. Vojvodina je odigrala pametno, disciplinovano, angazovano, kompaktno u odbrani, sa relativno visokim presingom. Do 70-og minuta, Vojvodina je odrzala cas modernog gudbala u sred Amsterdama, a ondam krece, stara dobra srpska trenerska skola. Najpre je u 70-om minutu srpski trener krenuo sa izmenama, jos vise zatvarajuci utakmicu, pa je u 73-em minutu novi igrac Vojvodine u prvom kontaktu sa loptom izbio sam pred gol Ajaxa i pogodio stativu, pa jos jedna izmena gostiju, pa jos jedna, pa opet jos jedna, pa izlezavanje po travi kao da ih je pogodio srcani udar, pa na kraju gooooooooool Ajaxa za 1:0 kao da igraju sa pocetnicima, iz polu-nicega.

Danasnja, uzvratna utakmica

Utakmica se ne igra u Novom sadu, vec na stadionu Tsc-a, sto me sada mrzi da pisem koji su razlozi. Ajax je krs od tima, to vam ja kazem, a vi ne morate da verujete. Mislim da je Ajax u jednoj dubokoj krizi, kojoj se ne vidi kraja, i to ne samo u sportskom delu kluba, nego jos vise u organizacionom. Secam se da su cak sebi dozvolili da neki clan uprave yebe neku tetkicu iz kluba, majko moja, a jos vise se secam da su zimski deo prosle sezone proveli u zoni ispadanja. Mislio sam da se Ajax malo podigao, ali ono sto sam video iz prvog meca jeste kao da ih vodi Dragan Stojkovic Piksi. Pa ipak, ako znamo u kakvoj ligi igra Ajax, a u kakvoj Vojvodina, ako znamo da je veliki bet365 kvotirao prolaz dalje Ajaxa sa 1,08 onda je jasno sta kladionice misle o srpskom fudbalu.

Meni je samo zao sto mislim da je ovo jedan od najgorih Ajaxa u istoriji kluba, i da bilo koji klub da igra sa njima bi morao to da iskoristi, sada ili nikada vise. Isto bih mislio i da veceras igra Zmaj iz Makarske protiv Ajaxa. Ako ih sada ne ujedete, kada su najgori u svojoj istoriji, nikada vise necete imati ovakvu priliku. Po meni Ajax nista ne igra, sve je to goli qurac, ali svakako ima bolje individualne igrace od Vojvodine. Pogotovo ima tehnicki obucenije igrace koji mogu jednim potezom resiti utakmicu. Sa druge strane, Vojvodina nema nista, ali su u prvoj utakmici odigrali doktorski, pa ko ih yebe kada su budale.

Prognoza za danasnji mec

Opet bih isao sa golovima na mecu, pa neka ide i zivot i kockanje u qurac, iako ne znam kako Vojvodina moze do gola. Ovaj Ajax je u poslednjih 21 zvanicnih utakmica na strani uvek primio barem gol, a u zadnjih 13 utakmica su uvek primili gol u prvom poluvremenu, dok je na poslednjih sest utakmica Ajaxa na strani uvek bilo over 2,5 gola. Sve su ovo cinjenice o krsu od tima kakav je Ajax, ali ko ce nama da objasni kako srpske ekipe da dodju do gola, kada trce kao babe, i kada jedan Vlahovic na celom Evropskom Prvenstvu ni ne dodirne loptu. Teren Tsc-a je sto metara uzi i kraci od Amsterdam Arene, sto moze da odgovara samo tehnickim igracima, a ne pajserima i drvosecama. Dakle, ako se ja pitam, opet

over 1,5 gol na utakmici po kvoti od 1,18 samo kada bih znao kako Vojvodina moze do gola

barem jedan gol u drugom poluvrmenu po kvoti od 1,18

Ajax daje gol na utakmici po kvoti od 1,10

over 2,5 gola na mecu, samo kada bih imao zenu, a ona karticu

Prognoza samo za ljubitelje nesto visih kvota

Post sam i napisao samo za kolege koji vole nesto vise kvote. Sa jedne strane imate duplu sansu 1X po kvoti od 2,20 gde da ste videli Vojvodinu iz prvog meca, rekli biste da je ova kvota poklon sa neba. Osim toga, ovaj Ajax je takav krs od tima, da ako sada ne iskoristite ovakvu priliku, nikada vise necete imati slicnu. Osim toga, imate na raspolaganju dvoznak.

Sa druge strane imate cistu dvojku po kvoti od 1,55-1,60. Ako znate na sta lici srpska liga, ako ste videli juce kako prolaze srpski klubovi, gde su cak tri kluba ispali u jednom danu, ako ste gledali srpsku reprezentaciju, onda vam je za izbor kladjenja na ovom mecu potrebno manje od sedam sekundi. Sve je jasno, cak i najgori Ajax u istoriji kluba je dovoljno jak cak i za reprezentaciju Srbije, a o Vojvodini da i ne govorimo. Osim toga, najpokvarenija liga na svetu, mora da ima i svoje posledice, a njih imate prilike da vidite cim srpski klubovi predju granicu svoje zemlje.

Hteo sam samo da budem koristan po Forum, jer sam svojim ocima video prvi mec. I dalje mislim da je dupla sansa 1X odlicno kvotirana, a da je cista dvojka jos bolja sto se tice kvota.

Problem je sto cu se drzati ipak golova, iako ne znam kako Vojvodina moze do gola, kada srpski igraci trce kao babe.

 

Link to comment
Share on other sites

  • IzudinB unpinned this topic

Registriraj se na forum

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Posts

    • Sretan početak nove  NFL sezone svima koji slave 🥳 Sezona je počela utakmicom u noći na petak gdje su branitelji naslova Kansas City Chiefsi kod kuće krenuli u lov na treće uzastopno osvajanje Superbowla pobjedom protiv Baltimore Ravensa 27-20.    U noći na subotu gledali smo prvu NFL utakmicu u Brazilu gdje su Philadelphia Eaglesi bili bolji od Green Bay Packersa 34-29.    Danas je pred nama bogat program od 13 utakmica, tokom dana dati ću svoje prognoze za dio utakmica. Nadam se da će ovaj topic bit aktivan od danas pa do kraja sezone.    Spojimo ugodno s korisnim, uživajuci u footballu i pritom prognozirati dobitne parove.    🏈
    • Liga nacija LIGA NACIJA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 8.9. u 10:013 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Liga nacija LIGA NACIJA - DIREKTNI LINK NA PONUDU! (Koeficijenti 8.9. u 10:30 CET)  Koeficijenti su podložni promjenama Sa ciljem pravovremenog obaviještavanja članova SvijetKladjenja foruma o velikim greškama kladionicama ili odličnim informacijama za klađenje uz Viber kanal dodali smo i  Telegram, Whatsapp i Signal kanal. Pozivam sve članove da prate SvijetKladjenja na sljedećim kanalima kako ne bi propustili reagirati kada se pojavi odlična informacija    
    • Hrvatska - Poljska - 1 (1.66) ili oba daju (1.83) bet365 Hrvatska je ponovno započela svoj put u Ligi nacija, s nadom da ostvare bolji rezultat u odnosu na prošlu sezonu, kada su u finalu poraženi od Španjolske.  No, u prvom susretu protiv Portugala, unatoč ranom autogolu Dioga Dalota koji im je otvorio priliku za povratak, Vatreni su ostali bez bodova. Cristiano Ronaldo postigao je svoj 900. pogodak na stadionu Da Luz u Lisabonu, čime je osigurao pobjedu domaćinima. Izbornik Zlatko Dalić, suočen s pritiskom nakon ranog ispadanja Hrvatske u grupnoj fazi Europskog prvenstva 2024. Sada traži pobjede protiv Poljske i Škotske kako bi održao stabilnost momčadi. Iako je kapetan Luka Modrić i dalje ključna figura u reprezentaciji, Dalić postupno uvodi mlađe igrače. Cilj Hrvatske dugoročno ostaje plasman na Svjetsko prvenstvo, no uspjeh u ovoj sezoni Lige nacija također bi im pružio priliku za osvajanje trofeja. Drugo mjesto u skupini bilo bi dovoljno za prolazak u četvrtfinale. S druge strane, Poljska, također nezadovoljna svojim rezultatom na Europskom prvenstvu gdje su osvojili samo jedan bod u tri utakmice, ulazi u ovu utakmicu s tri boda nakon pobjede protiv Škotske. Unatoč gubitku vodstva od dva gola na Hampden Parku, penal Nicola Zalewskog u sudačkoj nadoknadi donio im je ključnu pobjedu od 3:2. Trener Michal Probierz, koji je zadržao svoje mjesto unatoč slabim rezultatima, sada nastoji zadržati Poljsku na vrhu europskog nogometa. Hrvatska (4-3-3): Livaković; Jakić, Šutalo, Gvardiol, Sosa; Modrić, Kovačić, Sučić; Pašalić, Kramarić, Ivanušec. Poljska (3-5-2): Bulka; Bednarek, Dawidowicz, Kiwior; Frankowski, Zielinski, Szymanski, Moder, Zalewski; Piatek, Lewandowski. Hrvatska će imati težak zadatak protiv Poljske, koja dolazi s puno samopouzdanja nakon svoje posljednje pobjede. Kladionice favoriziraju Hrvatsku kao pobjednika ovog susreta, a s obzirom na domaći teren i niz bez poraza protiv Poljske, očekuje se teška, ali zaslužena pobjeda po kvoti 1.66. Ne zaboravite da nam bet365 kladionica računa okladu automatski dobitnom ako Hrvatska povede sa dva gola razlike u bilo kojem trenutku utakmice, bez obzira na krajnji rezultat. (Koeficijenti 8.9. u 10:02 CET) Koeficijenti su podložni promjenama Obje momčadi nedavno su imale problema s obranom, što bi moglo biti ključan faktor u ovoj utakmici, pa očekujem golove na obje strane terena po kvoti 1.83. (Koeficijenti 8.9. u 10:02 CET) Koeficijenti su podložni promjenama
    • Postovani kolega,odobno mislim da je sloboda govora najvazniji temelj slobode svakog drustva.Ono sto je danas problem sto tvz "tolerantna drustva" pod krinkom "tolerancije i inkluzije" zatvaraju u zatvor one koji misle drukcije a sve to lijepo zapakirano u vrlo nedefinirani zakon o "govoru mrznje".Kao sto je W.Churchil rekao da ce se u buducnosti fasisti zvati antifasistima.Dakle,vase je pravo da se vi kako kazete "yebete s muskarcima" a moje je pravo da ne dozvolim nametljivoj lgtb populaciji da mi djecu maltretira sa lgtb gadarijama jer je to perfidan uvod u pedofiliju.Osim toga,vidimo sto se desava u "naprednoj" Svedskoj,Belgiji,Francukoj a kako "lose" zive u npr.Madjarskoj.Vidim,vas je to ocito prilicno sve skupa uzrujalo😀a mislim,to vam je demokracija,vase pravo da se kak vi velite "yebete s muskarcima" a moje da na to gledam kao na ruzan poremecaj😀  Bez uvrede.Lp P.s-zato i je zbog "divnog" zivota u Nizozemskoj pobijedila krajnja desnica.
  • Teme

×
×
  • Create New...

Important Information

SvijetKladjenja koristi kolačiće (cookies) kako bi poboljšao funkcionalnost stranice. Terms of Use